bleona sokradha
bleona sokradha
@bleona sokradha

O meni

bleona sokradha
ženska
21 let
08.12.1999

Interesi

glasba
hip hop
filmi
burce lee
tv serije
icha
hobiji
like

Še več

hrana
pallaqinka tu hanger 01.02.2015 me ronin
barva
pembe
živali
luan,qen
ne maram
serbija
ime šole
DESHMORET E QENDRESES
naj prijatelj na Igre123
nadi tbaa

Komentarji (28)

numri i ronit a 044 6** 9** hahaha privat a tjerat gjani vet.
14. oktober 2017
<3
03. oktober 2017
:-)
03. oktober 2017
hahahahhahahahha tkom shti me hi ne igre
03. oktober 2017
18/09/2017.*..?..*..?..*..?..*..?..*..?..*..?..*..?* (****.****) Rina.com shtepia jon rina.com shume e pershtatshme bro a po ron mujshe me gjet kuptimin.Kuptim asht qe me ronin spo foli hiq ......?
18. september 2017
04. september 2017
Ajajaja telefoni nal ajaja tregom ame majt inat a me ta fal ajaja tu nejt me bossin dihet me capital t (ronin)
03. september 2017
Lop je Dije
10. september 2016
Opa da
11. januar 2016
ibrahim tekllasis

Çağırsaydın gelmezmiydim yar
Senin için ölmezmiydim yar
Dünyayı ters etmezmiydim yar
Aramam aramam aramam

Aramam sormam bir daha
Yalvarsan bile allaha
Çıkmasa gecem sabaha

Peşinden geldim kaç kere
Dünyamı yıktın bir kere
Kırıldım sana bir kere aramam

Seviyorsun bende seni yar
Çok özledim bende seni yar
Aramadın bende seni yar
Aramam aramam aramam

Aramam sormam bir daha
Yalvarsan bile allaha
Çıkmasa gecem sabaha

Peşinden geldim kaç kere
Dünyamı yıktın bir kere
Kırıldım sana bir kere aramam

Gözyaşlarıom sele döndü yar
Ayrılanlar geri döndü yar
Leylek baba bile döndü yar
Aramam aramam aramam

Aramam sormam bir daha
Yalvarsan bile allaha
Çıkmasa gecem sabaha

Peşinden geldim kaç kere
Dünyamı yıktın bir kere
Kırıldım sana bir kere aramam
Music
01. april 2015
01. april 2015
haha si sorr lrarask krrau krrau
26. marec 2015
S♥O♥T E♥SH♥T♥E D♥I♥T♥L♥I♥N♥D♥J♥A I♥M♥E T♥O♥D♥A♥Y I♥S M♥Y B♥I♥R♥TH♥D♥A♥Y
24. marec 2015
ರೋನಿ kush e din qka kum shkru kannadisht ?
16. marec 2015
Nje arome po kundermon
disa lule po lulzojn
qiellii kalter eshte i hapur
te gjith zogjte tani kan ardhur

Shum bukuri shum lumturi
na solli pranvera mua dhe ty
per te gjithe ne veqanti
pranvera troket ne gjdo shtepi

Zemrat tona tani jan hapur
nga nje dimer qe jemi plakur
lulet qelin ne qdo vend
ne qdo koder ne qdo cep

Ta shijojm edhe ne ket dite
qe me muaj e kemi prit
te gezuar te jetojm
nenen natyr ne ta shfrytzojm.
14. marec 2015
08**03**2015**17**31********tu ra bor ne gllarev


08. marec 2015


08. marec 2015
Nje dite qe mbart respekt,dashuri te pafund,per ato qe na dhane jete nga jeta e tyre.Per ato qe naten e bene dite dhe na mekuan me qumesht nga gjiri i tyre. Per ato qe gjenden prane sado larg qe te jemi ,sa here zemrat tona deshperohen,sa here shpirtrat tane renkojne. Per ate krijese te Zotit,mbushur me kaq dashuri,me kaq miresi.Ndaj sot ne kete dite te shenuar po mbeshtes koken dhe mendimet e mija ne prehrin e nenes sime,ne prehrin e nenave tuaja,ne ate preher ku loti thahet si me magji,dhe brengat dhe trishtimet largohen. Aty ku paste diell, drite, paqe, lumturi, qofshin ngahera nenat tona. Gezuar festen e 8 Marsit per te gjitha nenat e botes,per ato me te dhemshurat,me te mirat, me te shtrenjtat. Dera e urimeve eshte e hapur, se ne shpirtin e nje nene nuk ka nevoje te trokasesh.

Burimi: http://www.mesoshqip.org/2013/02/ese-per-8-marsin-diten-e-nenes.html#ixzz3TnOpP7uW
08. marec 2015


22. februar 2015
če želiš komentirati, se prijavi ali včlani