Hej! Živim v **********(<3) danes sem stara 10 let!!!!!, imam mamo in ateja....Veni(psička)...zeleno okolje...knjižnico....tone knjig....računalnik....živali...družbo..... On jo vpraša : Si zaljubljena vame ? Ona odgovori : Ne ! Pa jo vpraša : Misliš da sem lep ?! Ona odgovori : NE ! On jo zopet vpraša : Sem v tvojem srcu? ... Ona odgovori : NE ! Na koncu jo vpraša : Če bi te zapustil, bi jokala za mano ? ... Ona zopet odgovori : NE ! Obrnil se je in se žalostno odločil, da jo zapusti. Ona ga objame in reče : Nisem zaljubljena vate, jaz te ljubim ! Ti nisi lep, ti si prekrasen ! Ti nisi v mojem srcu, ti si moje srce ! Nebi jokala, če bi me zapustil, jaz bi umrla zaradi tebe ! :$ Danes ob polnoči bo tvoja prava ljubezen ugotovila, da te ljubi. Jutri med 13 in 16 uro se ti bo zgodilo nekaj lepega - ni važno kje, na internetu, na delu, izven dela, tekom dela,... Nalepi si to na zid, če bi dal za eno osebo vse ! 1 leto:m-a-m-a 3 leta:mami rada te imam! 13 let: dobro mami dobro!-.- 16 let:motiš me!!!^~^ 18 let:hočem že od hiše 25 let:mami vedno si imela prav 30 let:mami hočem ti se vrnit 50 let:mami je umrla ;( 70 let:vse bi dala da bi te videl v živo in ti rekel zdravo MAMA JE SAMO ENA!!!ČE JO MAŠ RAD/A,SI KOPIRAJ TO NA SVOJ ZID Sekundo rabiš da opaziš človeka, minuto da ti postane všeč, uro da se zaljubiš vanj in celo življenje da ga pozabiš Lažni prijatelji: pridejo do tebe za par ur, Pravi prijatelji: pridejo do tebe vsak dan. Lažni prijatelji: vejo tvoje ime in priimek, Pravi prijatelji: znajo napisati knjigo o tebi. Lažni prijatelji: trkajo na tvoja vrata, Pravi prijatelji: ko pridejo kričijo TU SEM! Lažni prijatelji: tu so nekaj časa, Pravi prijatelji: tu so celo življenje! Lažni prijatelji: preberite to! Pravi prijatelji: kopirajo to! Govori se, da so moški močnejši od žensk. Dajte no! Lahko 9 mesecev nosiš v sebi 3-kilogramskega otroka in preživiš 14-urni porod? Lahko istočasno kuhaš, čistiš, skrbiš za otroka, govoriš po telefonu in ob tem izgledaš fantastično? Lahko cel teden krvaviš in od tega ne umreš? Lahko hodiš v 10 cm petah? Lahko jokaš celo noč in se zjutraj zbudiš kot, da je vse ok? Zapomnite si fantje: Ženska je nemočna samo, dokler ji ne posuši lak na nohtih! Nalepi to na svoj zid, če si ponosna, da si ženska. -Fantje te zabavajo ko si jim všeč -89% Fantov si želi da bi punce naredile prvi korak -Čokokolada vedno pomaga -Pravi prijatelji nikoli ne obsojajo -Samo en fant je vreden tvojih solz -Če sanjaš o nekom je ta oseba šla spat in misli nate -Vsi imajo radi presenečanja -Zaželi si nekaj preden bereš naprej -Tvoja želja se bo uresničila jutri samo če lajkaš in kopiraš na svoj zid
O meni
- Že veš
- ženska
- 22 let , At the other end of the rainbo
Interesi
- glasbaDuo cellos, Avril Lavigne, Čuki, Selena Gomez, Jan Plestenjak, Adi Smolar
- filmiHarry Potter, Šepetalec konjem, Troja, ipd.,...
- tv serijeRaymond, Dva moža in pol
- hobijiViolončelo, odbojka, branje, branje, branje, hoja na pohorje
Še več
- hranaPizza, chesburger, filana paprika
- barvaSvetlo modra in zelena
- živaliPes, konj
- ne maramNesramnih ljudi
- ime šoleOŠ Kamnica
- naj prijatelj tukajNimam
- vzornikiBear Grils če to mislite xD
Kontakt
- emailnepovem@gmai.com
Oj!<333
aNNa LoVe YoU hIHi
HAPPY HALLOWEEN VSEM!
SAM POVEJ NEBOM ZAMERLA
♥ - Zveza
:$- Všeč si mi
^^ - Lep/a si
;D- Želim te spoznat
*_* - Ljubim te
;*-Kiss
Komentajteeeeee!!!!!
Ti pa meni zeloo fulll full full full dobraaaaa!!!!!!!
Hvalaaaaaaaaaaa
vse naj naj
hvalaaaaaa
najboljši steeeeee
Hvalaaaaaa!!!
Za komentiranje se prijavi.