nextt
02. marec 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/*top-model*/50628/1
a se gdo plis prijavi?
next+nova bralka
02. marec 2013
next
02. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <33
02. marec 2013
next
02. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. marec 2013
~Megan~

Sky sploh ni takšen, kot sem mislila. Domišljav in popoln bedak. Pravzaprav je zelo razumevajoč in prijazen. Seveda, ga ne poznam tako dobro, kot morda Nicole, ampak stoodstotno bova prijatelja. Vsaj nekaj dobrega. "Tukaj živiš?" me vpraša, ko se pripeljeva.
"Jap..se vidiva..jutri." rečem in se mu nasmehnem. On se odpelje in nekaj sekund pozneje se z vso brzino pripelje Jake. Tako je divjal, kot da bi bil na Formuli 1.
"Kaj za vraga?! Za kva si se peljala z onim čudakom?" me vpraša. "Čudakom? Kaj je s tabo?! peljem se lahko s komerkoli hočem!" mu grdo odvrnem in odhitim v hišo. "Ja, okej ampak lahko bi kaj rekla! Pa še to, Nicole pravi, da se niti ne želiš pogovarjat z njo."
Obrnem se na stopnicah in ga pogledam. "Pa kaj! To te nič ne briga!" mu rečem v solzah in se zaklenem v svojo sobo. Kako naj grem do njega in se z njim pogovarjam, ko pa je na njegovi levi vedno Zayn. Kako naj sedim z njimi na malici, ko pa je zraven vedno Zayn? Kako naj se sploh družim z njimi, če je tam vedno Zayn? Ne morem ga videt. Ne morem mu pogledati v oči, saj se bojim, da bi izvedel. Da bi izvedel, da sem se vanj zaljubila, od trenutka, ko sem ga prvič videla. Ni tako preprosto. Kako naj se zberem in mislim na še kaj drugega, kot pa še na Zayna? Ljubezen je pekel. Čisti pekel. Vem, da Zayn ni nič kriv, ampak ne želim biti še bolj prizadeta, kot že sem. Vem, da ne čuti enako, zato je bolje, če se umaknem. Drugače, ga ne bom nikoli pozabila. Nikoli...

~Nicole~

Sploh ne vem, kaj naj počenem sedaj, ko se Megan več druži z mano. Dnevi v šoli so težki, družim se samo še s fanti. Ampak oni niso v mojem razredu, sama sem in Megan pogrešam. Vedno, kadar hočem govoriti s njo, se mi izmuzne. Pa še v tisto navijaško ekipo je šla. Kar naj postane Alisonina BFF, če ji že tako do tega. Pa še s Harryjem ni več tako, kot je bilo včasih. No, danes me je povabil ven v kino. Ampak zagotovo bodo še prišli drugi fantje, zato ne pričakujem da bo nekaj posebnega. Oblečem in uredim se.

Točno ob osmih nekdo pozvoni. Gotovo so fantje. Ko odprem vrata, pa zunaj stoji samo Harry. Nasmehne se mi. Pogledam okoli in nikogar ni zraven. "Kje so pa ostali?" ga vprašam. "Ni jih." reče. "Sama bova?" rečem in postanem živčna. "Jap.." reče. "Mislila sem, da bodo šli fantje z nama." Harry pogleda dol in se nasmeje. "Nicole, samo tebe sem povabil. Nihče drug, samo ti in jaz." reče. Torej je to zmenek! Prime me za roko in skupaj odideva do njegovega avta. Presenečena sem. Mislila sem, da mu je nekako vseeno zame, ampak mu očitno ni. Sem mu všeč? V avtu sem mislila sporočiti Megan za tole, ampak sem se spomnila, da ne govoriva...

~Harry~

Nicole sem že kar nekaj časa hotel povabiti ven, ampak nisem vedel kako. Mislim punco sem menjal vsak teden, samo, da bi jo naredil ljubosumno in morda je bila. Potem pa se me je izogibala. Zato sem ji rekel, da bomo šli vsi skupaj kino, v mislih pa sem imel samo naju dva. Odšla sva gledat nek romantičen film - Love Actually. Kupil sem nama kokice, vse je bilo super. Zdela se mi je malo živčna, mislim tudi jaz sem bil, ampak z njo sem mislil resno. Nikoli je ne bi hotel prizadeti in ne bi prenesel, če bi jo. "Harry?" me je vprašala na sredini filma. Sedela sva nekje na sredini, bilo je zelo malo ljudi. "Ja?" sem jo vprašal in se ji zazrl v njene prelepe modre oči. "Je to zmenek?" me je vprašala.
Začutil sem cmok v grlu. V bistvu je to bil zmenek, ampak kaj če ona tega ni želela?
"No...v bistvu..zmenek..j-ja..je." sem rekel in jo živčno pogledal. Nasmehnila se mi je in me prijela za roko. No očitno pa ji je bilo všeč. Po koncu filma, sem jo pospremil do doma. Pri vratih, pa nam je zmanjkalo besed. "..Lepo sem se imela.." je rekla in malo zardela. "Jaz tudi." sem ji odvrnil. Hotela je odkleniti vrata, a sem jo prijel za roko. Nisem želel, da odide. Obrnila se je in dvignila pogled. Ustnice so ji zadrhtele.
Stopil sem bliže njej in ji tiho rekel: "Ne hodi..".

03. marec 2013
Neeext!!!
03. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!
03. marec 2013
šρєℓčєк<З
šρєℓčєк<З
mneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. marec 2013
next
03. marec 2013
neeeexttt
03. marec 2013
neeeeeext
03. marec 2013
u27814
u27814
Neeeeext
04. marec 2013
nexttttt
04. marec 2013
next
05. marec 2013
next
06. marec 2013
~Megan~

S Jakom sva vedno bila v dobrih odnosih. Kljub temu, da sva si bila tako različna, je vseeno
vedno bil in vedno bo, moj brat. Včasih sem si želela, da bi bile samo jaz in Charlie, ampak, če bi
bile sami, bi del naše družine manjkal. Spomnim se, da sva se, kot otroka neprestano kregala, zaradi
popolnih neumnosti in še vedno se. Ampak, sva se do sedaj vedno pobotala in kar me bega je to, da mislim,
da se tokrat ne bova. Če bom vztrajala pri Skyju, se bom oddalijla od njega in tudi od Nicole. S Nicole
pa se poznava od nekdaj. Če bi kdaj napisala knjigo o mojem življenju, v nobenem poglavju ne bi manjakala.
Seveda sva se s Nicole kregali skoraj vsak dan, vendar prav tako, kot s Jakom sva se vedno pobotali.
Izgubiti osebo, kot je ona, je tako, kot da bi mesec na nebu izgubil vse svoje zvezdice, ostal bi sam.
In jaz nočem ostati brez svoje najboljše prijateljice, ampak trenutno mislim, da ne bi razumela, kaj
se dogaja. Zjutraj nekdo potrka na vrata moje sobe. "Naprej.." rečem zaspano. "Meg?" reče Jakeov glas.
Vstopi v sobo, malce žalosten. "Kaj bi rad?" ga hladno vprašam. "Oprosti za tisto včeraj...res mi je žal.
Ampak ne morem razumeti, da se družiš s tistim bedakom.." očitno še vedno vztraja pri svojem. "Jake, vem,
da je težko, ampak Sky ni slab fant." mu rečem, sedaj ne več tako hladno. "Megan, dvomim, da veš vse o njem."
te besede me presenteijo. "Kaj pa naj bi vedela o njem?" ga vprašam. "No, govori se, da je...odvisnik od drog."
"Kaj?" "naj bi jih tudi preprodajal...tako pravijo." ne, Sky ni takšen, ko ga vidim je popolnoma trezen, nobenih
znakov ne kaže... "Motiš se Jake," mu rečem in zmajem z glavo, "Sky ne jemlje drog, ne verjemi drugim."
"Kakor hočeš, samo opozoriti sem te hotel. Sva midva okej?" me vpraša. "Ja." mu rečem in ga objamem.
"Ampak, saj se boš še vedno s mano vozila v šolo, kajne?" me vpraša s nasmeškom. "No..."
"Prosim, prosim, prosim!" "Če že vztrajaš." "To!" zmagovalno se nasmehne in odide iz sobe. To bo še dolg dan pomislim.
[img]https://data.whicdn.com/images/54878831/BCgmZzICUAAFxgo_large.jpg_large[/img]
~Nicole~
Včeraj sva se s Harryjem poljubila. Sicer prvič, ampak upam, da tudi ne zadnjič! Bilo je prečudovito.
Ampak sedaj je tukaj en problem. Sva postala par ali sva še vedno samo prijatelja? vendar prijatelji se ne
poljubljajo na ustnice. Upam le, da nisem samo ena izmed njegovih barbik, ki jih ima že celo zbirko.
Kakorkoli, Megan se pripelje v šolo s bratom, kar je čudno. Morda pa se je le spametovala. "Hej." jo
pozdravim. "Hej.." odzdravi. "Torej, kako si?" "Dobro.." reče in gleda čez moje rame. "Se lahko pogovoriva?" me vpraša.
"Lahko." Fantov še ni, ampak bodo kmalu prišli. "Ja, kaj je narobe?" jo vprašam. "Žal mi je Nicole." reče
s solzami v očeh. "Res, ne vem kaj mi je bilo, da sem se tako obnašala." laže. Nekaj je moralo biti.
Brez razloga, Megan nikoli ne počne takšnih bedarij. "No, saj je v redu, samo pogrešala sem te." ji rečem.
Čez čas mi bo povedala, do takrat, pa sma si hvala bogu spet dobre. "Veš, grozno je bilo, ko se nisva pogovarjali."
ji povem v učilnici. "Ah meni tudi." "Toliko ti imam za povedati." "Res?" me vpraša. "Ja, Harry me je včeraj poljubil."
rečem in verjetno močno zardim. "Ne?!" "Ja! Si lahko predstavljaš!" "Torej, sta sedaj par?" me vpraša in
se nasmehne. Moj nasmeh pa se zbriše z obraza. "Ne vem...".

16. marec 2013
neext!!!
16. marec 2013
neeext!
16. marec 2013
nextttt
16. marec 2013
next
16. marec 2013
nextttttttt
16. marec 2013
u27814
u27814
neeext
16. marec 2013
neext
15. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <33
17. april 2013
neeeeeeeeeeeext
17. april 2013
u89857
u89857
u132397
u132397
neeext!!!
06. maj 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani