nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii+nova bralka
15. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :*
15. februar 2013
next
16. februar 2013
next+nova brauka
16. februar 2013
Ne, ne, ne... to ni prav. Zayn je pod vplivom, ne ve kaj dela. Jaz pa tudi ne... "Zayn..oprosti.." mu rečem in izginem iz sobe. Napotim se domov. Pa kakšna trapa sem jaz? Zakaj se morem vtikovati v stvari, za katere vem, da me bodo prizadele? Zayn gleda na mene kot na sestro, ne glede na to, če si želim jaz kaj več. Bog ne daj, da bi on to vedel. Ali kdo drug. Vedno bolj se približujem domu, vedno bolj mi je hudo. In ko pridem, se hitro preoblečem v pižamo in se odpravim spat. Še vedno razmišljam o Zaynu, čeprav vem, da ga bom morala pozabit, ker z naju ne bo nič.

Hitro me zbudi nadležna budilka. "Tako hitro?" pomislim, spala sem samo kakšne 4 ure.
Oblečem se, hitro nekaj pojem in zunaj počakam Jakea. Usedem se na sovoznikov sedež in, ko pride Jake, ga to malce preseneti. Verjetno to, da sem mu prepustila voznikov sedež, ampak sedaj se mi ne, da svoje pozornosti posvetiti cesti. Celo pot sva tiho, ko na enkrat Jake prekine tišino. "Si ok?" me vpraša. Pokimam, svoj pogled usmerim skozi okno. "Daj no Meg, vem, da nekaj ni v redu.." reče. Nisem si mislila, da me brat tako dobro pozna. "Jake...slab dan imam.." mu rečem z težavo. "Že zjutraj?" vpraša in se namrdne. "Pač nisem jutranji človek." rečem na zadnje in Jake odneha. Ko prideva v šolo, me je malce strah iti do Zayn, saj ne vem, ali se spomni, kaj se je zgodilo nekaj ur nazaj. Hitro grem do svoje omarice. Ker pa ne gledam kam stopam, se v nekoga zaletim.
"Oprosti.." rečem, ne da bi pogledala v koga sem zadela. "Oh Megan, nič hudega, ravno tebe sem iskala!" reče Alisonin glas. Mene je iskala? "Mene?" jo vprašam. "Ja in zdaj si ravno tukaj, imaš minutko časa?" reče in se nasmehne. Da bi vedeli kako ima lepe zobe, mislim ni čudno, saj vsa lepa, zato je tudi vedno kraljica plesa in podobno... Pokimam in ona me prime za roko. Pristaneva nekje v ženski garderobi. "No, mislila sem, če bi se nam pridružila pri navijačicah." reče, sploh nič ne ovinkari. Jaz? Navijačica? Pa kaj še! No, športna mi gre dobro od rok, 6 let sem trenirala gimnastiko... Spet se mi nasmehne z tistimi belimi zobmi. "No..." "Daj no Maggie prosim!" "Prav..." rečem in se prisilim v nasmešek. "Super, torej pridi jutri po pouku na vaje." reče in odvihra stran. Megan v kaj si spet zabredla? Zakaj si pristala? Sedaj pa boš morala gledati še tisto trapo tam, kako se meče z svojimi konjskimi zobmi! Jezna sem nase. "Megan." reče glas za mano. Obrnem se in...
za sabo bo vidla Zayna, in Meg se bo skušala izognit govornem stiku z njim ampak jo bo na koncu prisilil da se bo pogovarjala z njim ... to je moja teorija hahahaha

- zgodbica mi je res pune všeč, iz mojih ust boš slišala samo pohvale
- nextaaaaj
20. februar 2013
šρєℓčєк<З
šρєℓčєк<З
vidla bo Zaynaok mnenja:
je sam eno in ta je da pišeš zako zaj pa hit nexti
20. februar 2013
vidla je zayna
zgodbica je the best

next
20. februar 2013
next
20. februar 2013
next!
20. februar 2013
u27814
u27814
Okej kaj mislite, da se bo zgodilo?vidla bo Zayn-a
Mnenja lepo prosim!!! : ) : lej js nimam nč za povedat kokr to da rees ful svrtouno pišeeeš
neeext
20. februar 2013
Neeext!!!
23. februar 2013
...in obnemela. "Zayn..." rečem tiho. "Si dobro Meg?" me vpraša prijateljsko. Prestrašeno pokimam. "Ne zdiš se mi..." začne, vendar ga prekine zvonec. "Zayn, it moram...se vidiva.." rečem zadržano in se hitro umaknem. Ni mi do pogovora z njim. Sicer pa, kaj če se spomni poljuba? Eh, ne preveč je bil pijan. Saj je vseeno. Prva ura je kemija, spet delamo neke poskuse. V paru sem z nekim Skyjem. Kemija mu gre kar dobro, hvala bogu, se meni ni treba preveč truditi. "Megan, baker ali aluminij?"
"Megan?" reče glasneje. "Kaj?" se hitro zbudim. "Si ok?" "Ja, sem.." rečem in se prisiljeno nasmehnem. "No, kaj meniš baker ali aluminij?" "Kaj je z njima?" rečem. Ne sledim snovi. "Kaj misliš da je rešitev. Baker ali..." "Aluminija, saj vem ja..." rečem in skomignem z rameni. "Jaz mislim, da je baker." reče in v dvomih pogleda na list. "Ne, aluminij je, prevelika razlika je..." "Razlika?" "Kaj ni očitno? Bakra in aluminija ne moreš zamenjati..." mu rečem. To bi še Jake vedel, ki nima pojma o kemiji. Pa saj jaz tudi ne, očitno Skyju ne gre kemija, kot sem mislila. Nasmehne se. "Kaj?" ga vprašam. "Nič, zelo si prepričana v svoja dejanja." reče. "Jaz nisem prepričana v nič." ga hladno zavrnem. "Megan, popusti malo, zakaj si vedno tako zaprta in hladna?" mi reče. "Misliš, da sem hladna?" "No...ja, nikomur se ne odpreš, če pa bi se ti kdo želel približati, pa ga odrineš.."
"Sky...imam razloge..." "Zato se skrivaš za masko?" "Masko? Ne sledim ti." "Vem, da nisi takšna, nekaj te mora mučiti." "Ja Sky vem..." mu rečem. "Zakaj pa se ne sprostiš in pozabiš na stvari, na katere pač že misliš." "Sky ne vem, nisem ravno zaupljiva." mu rečem in ko končno zazvoni zvonec, se hitro odpravim ven. ta me je že spregledal. Seveda ne morem nehat misliti na Zayna, ko pa me je očaral že samo z pogledom. In kako govori, njegova hoja...vse na njem me privlači in temu, se ne morem izogniti niti, če bi se hotela. Ne morem, kar prenehat misliti nanj. To ni tako enostavno. Ne morem ga kar čez noč pozabiti. Všeč mi je že od lani, letos mi je pa še bolj. Ampak zgodilo se je to, česar sem se najbolj bala. Zavrnitve. Vidim kako me gleda in kako gleda Alison. Preveč očitno je. Da bi mi to še povedal...tega ne bi prenesla.
"Megan!" ahhh spremeniti si bom morala ime. In že je na moji strani Nicole. Nicole, čisto sem pozabila. "Kje si bila zjutraj?" me vpraša. "V šoli..." ji hitro rečem. "In zakaj si šla mimo nas, kot, da nas ne poznaš?" "Vas?" "Ja, jaz, Zayn, Niall, Liam, Louis in Harry in tvoj brat." "Ammm po zvezke sem morala iti." "No saj je vseeno, greva danes kaj po nakupih?" "Danes ne...esej moram napisati.." rečem in k sebi tiščim zvezke. "Esej? Pa saj nikoli ne delaš esejev, vedno jih potegneš dol iz interneta!" reče. "Pa ne letos..."
"Pa nič..." reče in me prime pod roko. Res si trmasta. Vidim, da bi rada šla v jedilnico do fantov, vendar se ji hitro izmuznem." "Meg, kam greš?" me vpraša in me čudno pogleda. "Nisem lačna...se vidiva.." ji rečem in hitro odidem stran. Kaj počnem? Svoje prijatelje odrivam stran od sebe...Kaj mi je...Tega ne razumem. Ne morem jih prenašati in vse mi gre na živce. Vsak dan mi gre bolj na jok. In Zayn nikakor ne odide iz moje glave. Sesedem se klop, zunaj šole in čustva kar izbruhnejo iz sebe. Še me vedno daje puberteta? Čutim, da nekaj ni v redu. Čudno se obnašam, moja čustva so vse bolj globlja in ja, vse bolj čustvena sem. Me je res vse skupaj tako močno prizadelo? Zakaj? Tako sem zmedena. Ne najdem odgovorov, pa imam toliko vprašanj...

Sky

23. februar 2013
nextttttttt
23. februar 2013
neeext!!!!!
23. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <33
23. februar 2013
neeext!
23. februar 2013
hitro nexxxtaj!!!
23. februar 2013
NEXT, NEXT, NEXT
ČE BI KDO BRAL http://www.igre123.com/forum/tema/one-direction-and-me/51102/

OPROSTI, KER OGLAŠUJEM
23. februar 2013
next
23. februar 2013
next
23. februar 2013
u27814
u27814
neeext
23. februar 2013
nexttt
24. februar 2013
Odločila sem se, da bom pisala še kot Nicole in Zayn. Zayn pride mal poznej, njegove
misli naj bodo še nekaj časa skrite.

~Megan~

Preveč vsega se je nabralo. Na tisoče čustev, samo za negea in edinega...
Zayna. Sčasoma, ga bom pozabila...upam. Počutim se, kot da bi sedela v
prazni sobi in hotela pozabiti ne vse. Mislila sem, da imam vse prav in
za to kar sem mislila, da je prav je bilo narobe. Mislila sem, da sem Zaynu
všeč. Še vedno, ko ga zagledam, mi srce začne hitreje biti, ne more dihati,
govoriti, postanem dobesedno hroma. Pa ne samo to. Njegova bližina me odtrga
od resničnega sveta. Ampak hkrati ne morem prenesti njegove bližine.
Če ga hočem pozabiti, se mu moram izogibati. Vem, da med nama ni bilo nikoli
ničesar, razen tistega poljuba, ampak vseeno, do njega gojim zelo močna
čustva, morda še celo premočnejša zame. Ko stopim iz šole, hočem oditi do
avta, pa ne morem. Jake in Nicole ter fantje vključno z Zaynom so tam.
Ozrem se. Kaj naj naredim? Naj grem tja in se vedem, kot da je spet vse po
starem? Ne, ne morem, tega ne zmorem. In, ko da bi vedel, se prikaže Sky.
"Sky!" rečem, kot bi bil nekakšen oderešnik, saj v tem primeru tudi je.
"Megan!" reče veselo. "...Imaš avto?" ga hitro vprašam. "..Ima ja...
mislil..." "Greva!" ga prekinem. Usedeva se v njegov moder porsche, čim
hitreje, da naju fantje in Nicole ne bi videli. "Kaj pa je?" me vpraša.
"Ne morem domov..." rečem. "Ne moreš domov?" "Mislim, lahko grem domov...
vendar ne z mojim bratom." "Zakaj pa ne?" "No...preveč zapleteno je."
"...okej, bo mte pa jaz odpeljal." "Boš?" ga vprašam veselo. "Seveda bom."
reče in se nasmeji. "Hvala..." rečem. "No, to je prva lepa beseda, ki si jo
mi namenila." reče in oba se zamejiva. "Pa saj nisem vedno takšna."
"Vem, samo treba te je odmrzniti." reče in se odpeljeva.

~Nicole~
Megan se zadnje čase čudno obnaša. Do mene se vede, kot neznaka, niti
govoriti ne želi z mano. Tako mrzla je. Vsakemu se izogiba. Ne vem kaj ji
je. No vem, da je nekaj v zvezi z Zaynom, ampak kaj točno...pa nimam pojma.
Kar čez noč se je spremenila. Saj razumem, da ima slab dan, ampak, da se
tako vede, že nekaj dni, tega...pa ne razumem. Vseeno kaj je, rada bi
vedela in ji pomagala. Ampak na noben način ne želi govoriti z mano.
No, tudi z Harryjem sva se oddajila. Lansko leto, ko sva z Megan bile v
9 razredu, sva si cel čas pošiljala sms-e, na vsaki zabavi sva plesala in
se pogovarjala, tako super je bil. Zdaj...zdaj pa ne več. Pogvarjam se z
njim, kot z vsemi fanti in to je to. Ko bi se le lahko pogovrjali o čem
drugem kot o čudnih profesrojih, butastim šalam in drugih učencih.
Pa vsak teden ima drugo punco. Prejšnji teden je imel Sarah, včeraj
Jenny in danes Ely. še bo šlo tako naprej, bo zasovražila vse punce, na tej
šoli, če jih morda že ne. In danes je Megan šla domov z tistim Sky-jem.
Že pri kemiji mi je zasedel mesto in vso uro sem ju imela na očeh. Ne vem
kaj se plete med njima, vendar to njuno ''prijateljstvo'' mi ni všeč.
Jakeu ni dojel tega, da ni prišla niti do nas in nam vsaj rekla, da gre z
Sky-jem, ostali fantje so ju postrani gledali, Zayn pa se je takoj poslovil
in nekam odvihral. Nič več ne razumem kaj se dogaja tukaj.

01. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext hitrooooooooooooooooooooooooooooooooo *_*
01. marec 2013
šρєℓčєк<З
šρєℓčєк<З
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. marec 2013
u27814
u27814
Neeeeeeeeeeeeeeext
01. marec 2013
next