1. del Pozdravljeni, sem Megan Carter, stara sem 16 let in živim v Londonu. Torej, tukaj je moja zgodba z One Direction Hope you like it! : )

"Megan, kaj si spet delala v moji sobi?" me jezno vpraša moj starejši brat Jake. "Jaz? Kaj bi pa jaz iskala v tvoji sobi?". Jake me jezno pogleda, zavije z očmi in odvihra iz moje sobe. Hitro zaslišim glas svoje sestrice Charlie in Jakea, ki vpije za njo. "Charlie, daj nazaj moj fon!" vpije. Ja smo res posrečena družina. Ponedeljek je, prvi dan šole. Pred nekaj tedni sem dobila pismo, da sem sprejeta na gimnazijo, na katero hodi tudi moj brat. On je samo eno leto starejši od mene, čeprav se obnaša, kot da bi bil 100 let. Ko se oblečem in uredim vse ostalo, pokličem svojo najboljšo frendico Nicole. Z Nicole sva prijateljici že od malega in ne bi jo zamenjala za nič na svetu. "Megan, daj počaki no!" zavpije za mano Jake. "Lepo sm ti rekla, da se prej vstani!" zavpijem nazaj. No naj vam povem še nekaj. Moj brat hodi na to gimnazijo že drugo leto. Seveda ima tam tudi svoje prijatelje, kateri pa niso prav vsakdanji. Namreč njegovi prijatelji so ravno fantje iz One Direction!! Ko mi je sprva to povedal, mu nisem verjela, mislim kdo pa bi mu?! In, ker mi je hotel vse to tudi dokazat, me je prpravil tudi do tega, da sem ga šla gledat na šolsko nogometno tekmo, kjer so bili v ekipi tudi One Direction. Spet sem mislila, da gre za potegavščino, pa res ni šlo. Ko mi jih je predstavil sem skoraj omedlela. Poleg tega, da so neverjetno lepi, so zelo funny in prijazni...No pa dovolj sanjarjenja! "Jaz bom vozil!" mi reče Jake in jaz samo zavijem z očmi. Saj vemo, da se rad dela tipa, ampak pred lastno sestro? Bog pomagaj. Ko se pripeljeva pred šolo, mi srce začne hitreje biti, pa ne vem zakaj. Fantov nisem videla že 2 meseca, ker sm bla v Ameriki na počitnicah. Ko odprem vrata avta, jih zagledam. Seveda se kot nori udarjajo z pestmi z mojim bratom, jaz pa že hočem oditi, ampak...
10. februar 2013
Next
10. februar 2013
u100684
u100684
http://www.igre123.com/forum/tema/a-a-o-i-a-o/50276/
plis prjavte se pa next
10. februar 2013
Next
10. februar 2013
Neeext!!!
10. februar 2013
next
10. februar 2013
nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
10. februar 2013
Jaz:

Nicole:

Jake:

Charlie:

"Megan!" jih zaslišim. "Dobrodošla na šoli mala." mi reče Zayn. Nasmehnem se, ampak kako mi lahko reče mala? Kot, da sva brat in sestra. "Spremenila si se." mi rečejo, ko si me nagledajo. "Jah, ne morem biti spermij zavedno." rečem in sprožim naval smeha.
"In kako je blo v Ameriki?" me vpraša Zayn in me pogleda z svojimi čokoladnimi očmi. "Super, ampak pogrešala sem London.." rečem. Res ima prečudovite oči pomislim. "..Meg!" "Ha? Kaj?" "Si gluha?" me začudeno vpraša Jake. "Ah, kaj je?" rečem in mi gre na smeh. "Ni tisto tam Nicole?" me vpraša na dekle, ki nekoga išče. "Ja, to je ona!" rečem in stečem proti njej. "Nic, Nac in Nikki!" ji rečem. Obrne se in se nasmehne. "Meg, Mag in Maggie!" reče. Te vzdevke sva si izmislili v šestem razredu. Ha in še vedno so se naju oprijeli. Močno jo objamem. "Pogrešala sem te!" mi reče. "Jaz tudi tebe, sploh ne veš kak je blo bv, ko te ni blo zraun mene!" "Toliko ti moram povedati!"
"Jaz tudi tebi." reče in njen pogled se ustavi na Harryju. Očitno je, da ji je všeč, sedaj moramo še ugotoviti ali je tudi ona njemu. Skupaj se odpraviva v novo učilnico in kaj kmalu se zavem, da je veliko deklet, tudi nekaj, ki jih poznava iz osnovne. "No, kako je blo v Ameriki?" "Oh, veš kakšne trgovine imajo, haha, pa res New York je pravo velemesto." "Se pravi ti je boljše bilo tam, kot tukaj?" "Kaj? Seveda ne, ne morem brez vas!" "Nas?" "...pa saj veš koga vse mislim." ji rečem in rahlo zardim. "Ja, se pravi, Zayn, Zayn, Zayn, Zayn, Zayn in potem še vsi ostali." "Veš, da ni res!" ji rečem v smehu. Potem se nam predstavi nova profesorica in imamo uvodno uro, pa šolo si pogledamo in to je to. Po pouku se odpraviva z Nicole do parkirišča, kjer so fantje, razen Jakea. "Hej, kje je Jake?" jih vprašam. "Saj te menda ne skrbi zanj, ali pač?" me vpraša Zayn. zasmejem se, pazim, da ne zardim ob vsaki njegovi besedi. Ampak, ne morem si pomagat, ko gledam kako se mu napnejo žile na vratu, ko se na ves glas smeji in njegov naglas...Ko pride še moj nori brat, se poslovim od vseh in skupaj se odpraviva domov. Morda je preveč nor, da bi opazil, da mi je Zayn všeč, no vsaj upam, da so tudi drugi tako nori, ker zares ne bi rada, da bi cela šola izvedela. No pa saj je to morda samo nekakšna simpatija, samo preveč sanjarim.

"Jake?" ga vprašam v avtu, medtem, k ose peljeva. "Hm?" zamomlja. "Ima kateri od fantov punco?" "Harry ima vsak dan drugo," ob tem pomislim na Nicole, "Liam ima Danielle, Niall Demi, Lou Eleanor, Zayn pa še je samski...zakaj te pa to zanima?" "Ah, nič neka punca me je vprašala..." pa res vse verjame. Ampak, da je Zayn single je pa dobra novica.
10. februar 2013
next
10. februar 2013
u114149
u114149
next
10. februar 2013
next
10. februar 2013
šρєℓčєк<З
šρєℓčєк<З
nneeexxxttt pa hit če se da
10. februar 2013
Next
10. februar 2013
u121289
u121289
ηєχт
10. februar 2013
"Ne res povej zakaj te to zanima?" me vpraša Jake. Me je spregledal? "Pa saj se mti rekla..." mu rečem. "No in katera punca te je že to vprašala?" sedaj pa me je dobil..."Ne vem imena..oboževalka pač..." "Aha oboževalka.." rečem in on me gleda skozi priprte oči. Je pa strašen...Torbo odločim v svojo sobo in se uležem na posteljo. Mislim na Zayna in ne morem si ga izbiti iz glave. Prebudi me mamin glas. Za vraga kaj se zopet naredila. "Meg! Z očkom greva v mesto, popazi na Charlie." mi reče. Seveda obletnico imata. Pogledat grem v Charlijino sobo, kjer ona trdno spi. In ko pridem v dnevno sobo vidim Jakea, ki pripravlja stvari, kot bi imeli zabavo. "Kaj pa delaš?" ga vprašam. In on se obrne proti meni z dvema ploščama v roki. "Kaj misliš, The Own City ali The Kings of Leon?" "Jake kaj delaš?" "ja zabavo pripravljam." mi reče. "Aha, torej, jaz pa naj dobim hišni pripor potem al kaj?" "Ti si odgovorna oseba, ti že veš!" mi reče. Zavijem z očmi in se odpravim v sobo. Morem pogledat, kaj bom imela oblečeno.

Ko se uredim, je ura približno pet in ljudje začnejo prihajati. Med prvimi je seveda Nicole. "Zakaj si tako živčna?" me vpraša. "Jaz? Živčna? Nikoli." rečem. Nicole privzdigne obrv in me čudno pogleda. "No prav..vedno, ko vem, da ga bom videla postanem živčna." rečem in globoko vzdihnem. Zaslišim Jakeov glas, kako pozdravlja fante. In ko veselo reče Zayn..Srce mi vse hitreje bije in, ko ga zagledam...
10. februar 2013
u116300
u116300
next
10. februar 2013
nexxxxxxxt
10. februar 2013
Neeeeeeeeeeeeext!&nova bralka
10. februar 2013
šρєℓčєк<З
šρєℓčєк<З
neexxtttttt
10. februar 2013
u114149
u114149
next
10. februar 2013
Neext!!
10. februar 2013
šρєℓčєк<З
šρєℓčєк<З
nneexxttttt plissssss hitr
10. februar 2013
"Hej!" reče veselo. In to reče na takšen način, kot da bi bila brat in sestra. To me tako moti. "Hejj." mu odzdravim in še vsem ostalim. Fantje se pogovarjajo o nekakšni tekmi, medtem, ko midve z Nicole klepetama z drugimi puncami. Vse bolj mi pogled zahaja k Zaynu, vedno bolj njemu pogled zahaja drugam. Poskušam ugotoviti kam gleda. Njegove oči se ustavijo na neki punci. In prepoznam jo. Ime ji je Alison Ford in je glavna med navijačicami. Pa seveda je tudi najbolj popularna. Sploh ne vem, od kod se je sploh vzela? No seveda ona ne manjka na nobeni zabavi, ampak vseeno. Ne gleda je, tako kot mene, gleda jo na drugačen način. Njo gleda tako, kot gledam jaz njega. In to boli...
Pa saj ni čudno...Kako popoln nasmeh ima, tako goste lase in vse na njej je popolno. Nisem presenečena, da je vrgel oči nanjo in ne dvomim, da je ne bo ujel. Ko pogledam Alison, pa ta gleda mene. Čakaj malo, mene? Ja, prihaja k meni in se mi smehlja. "Hej Megan!" reče prijazno. "Hej Alison.." ji rečem in skušam vrniti nasmeh. Deluje prijazno, no ne vem pa ali tudi v resnici je. "Super zabava, ti si Jakeova sestra, kajne?" reče in jaz sploh ne vem kaj naj rečem. "Aa..ja sem ja..hvala." Prijazno se mi nasmehne in očitno bi rada nadaljevala pogovor. "No, pa dobrodošla na šoli." reče in odide. Le zakaj se je zapletla v ta mini pogovor z mano? Res nimam pojma zakaj, vem samo, da do nje gojim zgolj ljubosumje, ki ga verjetno vsako dekle, ki hrepeni po nekom, ta nekdo pa hrepeni po tretji osebi...

Alison:

10. februar 2013
šρєℓčєк<З
šρєℓčєк<З
nnneexxxttt
10. februar 2013
u116300
u116300
next
10. februar 2013
Neeext!!!!
10. februar 2013
next
10. februar 2013
"Kaj je?" me vpraša Nicole. "Nič, nič, samo...razmišljala sem." rečem, ampak Nicole ve, da je nekaj narobe. Odvleče me v kopalnico, a kaj kmalu ugotoviva, da je zasedena. jake si je pripeljal neko frajlo in sedaj se tam v kopalnici zalizujeta. "No povej mi kaj je." reče, ko sva nekje na samem. "Zayn in Alison..." rečem tiho. "Kaj? Ah Meg, zdaj pa že pretiravaš veš...Alison je...no kljub temu, da je popularna, kar v redu." reče in jaz samo zmajem z glavo. "Pa ne tako...videla sem ga kako jo je gledal.." Nicole me pogleda, češ, da se mi blede, ampak ima tudi prav. Ja blede se mi čisto prav ima...blede se mi od Zayna. In ko sem za trenutek pomislila, da ima Nicole celo prav, sem dobila črno na belem, da se Zayn zanima za Alison. V dnevni sobi imamo velik in prostoren naslonjač črne barve, prav udoben je in tam ravno zdaj sedi Alison. Svoje dolge noge ima prekrižane, svoje tenke roke pa ima na kolenih. z svojimi očmi strmi v črnolasega fanta nasproti nje, ki se je prijazno nasmiha. Oba se smejeta, kot najboljša prijatelja. In v tem fantu prepoznam Zayna. Globoko v sebi čutim nekaj čudnega...neko mešanico straha, ljubosumja in bolečine. V grlu začutim cmok in v strahu se obrnem stran. Spoznam, da so vse moje domneve bile resnične, da me moj občutek ne vara, pa je le še en dokaz, da je vse to res. Nisem si mislila, da se bo to vse tako hitro zgodilo, pa je komaj prvi dan šole. Bojim se, ker ne vem kako bom zmogla vsa ta leta prikrivati svoja čustva, kako jih bom mogla skriti pred vsemi? Vem pa le, da bom morala na vse skupaj pozabiti. Čeprav sem si mislila, da se bo to leto odvijalo popolnoma drugače, se ne bo. Ubrati bom morala drugo pot.

10. februar 2013
u116300
u116300
next
10. februar 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani