PROLOG
<i>Leto 2159</i>
Pozdravljen.
Ime mi je Lyla Evans. Živim v vasici blizu nekdanjega mesta London. Stara sem 16 let, toda trenutno ne hodim v šolo. Zakaj?
No, to je dolga, tragična zgodba, ki pa jo bom vseeno zapisala.
Moj oče, David Rogers je... No, je bil izjemen znanstvenik. Delal je v podjetju S.T.I.R. (Science and tehnology industries Rogers), ki ga je ustanovil njegov stric.
Pred dvema mesecema so izumili popolnoma nov element, ki pa je izjemno nevaren. Nekega dne je moj oče vodil zelo pomemben poskus s tem elementom. Toda poskus se je ponesrečil in zgodila se je eksplozija. Moj oče je bil med prvimi mrtvimi.
Toda to še ni vse. Element je izzval nekakšno kemijsko reakcijo in nastal je virus, hujši od vseh doslej: CzSQl.
Ta je populacijo ljudi z 9 milijard znižal na pičlo 1 milijardo v dveh mesecih, toda naredil je še več: mrtve ljudi je spremenil v zombije.
Jaz sem bila v času eksplozije doma, v našem dvorcu v odročni vasici skupaj z mojimi petimi prijatelji: Leom, Amelio, Olivio, Luisom in Krisom.
In še zdaj smo tu, toda načrtujemo pobeg, saj so nas začeli oblegati.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mnenja, teorije?
PS: Če želite, lahko pogledate tudi mojo drugo zgodbico, The Dreamer: https://www.igre123.com/forum/tema/the-dreamer/196646/
12. junij 2022
Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...
Next
12. junij 2022
Next
15. junij 2022
Hvala
16. junij 2022
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani