SvetePomaranče
SvetePomaranče
Živjo! Odločila sem se, da odprem ŠE ENO temo (ja, ogromno jih je) zaradi sledečih razlogov.

V mojih mislih pogosto vlada strašna zmeda. Zato tudi tak naslov teme. Zmešnjava. Včasih ne vem, kaj bi naredila z vsemi mislimi in ugotovila sem, da jih premalokrat zapišem. Prav tako pogosto te misli ne sodijo nikamor.

Tu se ne bo nahajalo nič določenega. Le utrinki iz moje glave, ki ne sodijo nikamor, morda pa bodo komu izmed vas polepšali dan. V tej temi mi lahko tudi sami poveste kaj o vaših možganih.

Naj vam bo branje v užitek. Objavljala pa bom, ko se v moji betici porodi kaj imenitnega ^^

11. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
I.
Najpametnejša oseba, ki jo poznam, je dejala, da ti daje to, da si šibek s prav določeno osebo največjo moč. Pa še kako je imela prav.
11. december 2017
BAKKKHHHHOOOOGGGAAANNNN
12. december 2017
MMMAAAJJJNNNKKKRRRAAAFFFTTT
12. december 2017
BBBEEENNN TTEEENNN
12. december 2017
Hana Blair
Hana Blair
Luka Aškec, zakaj pa moraš drugim uničevati teme? Lej, če ti doma ne dajo dovolj pozornosti, se ni treba nad nami znašat! Ne počni več tega, saj ni vljudno, lepo...
12. december 2017
Hana Blair
Hana Blair
aja... ful dobro napisano!!!! (a se tu daje nexte lahko? )
12. december 2017
romke
romke
Next (če se lahko dajejo)
12. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
Haha, lahko dajete nexte, brez problema :'D S temi otroki pa se je nesmiselno ukvarjat -.-
12. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
II.
Selekcijski pritiski vplivajo na naravni izbor in zmanjšujejo razmnoževalno sposobnost populacije, spremeni se pogostost alelov in če se okolje zelo spremeni, postanejo posebneži tisti z večjim fitnesom, torej sposobnostjo, da svoje gene (običajno koristne) prenašajo na naslednje generacije).
Veste kako žalostno je, ko bom tole jutri pri spraševanju zlahka pozabila!
12. december 2017
Ti meni praviš da sem otrok?
12. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
Otrok si običajno do obdobja pubertete, ja. Vsaj glede na sociologijo.
12. december 2017
Hana Blair
Hana Blair
OMG a me lahko naučiš zabijat? lol
12. december 2017
Ta ti je vsaj ratala ker tvoji mami splav ni
12. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
Ja poglej, pač sem precej nadležen otrok, seveda da je bila moja trma močnejša od ginekoloških postopkov.
12. december 2017
Hana Blair
Hana Blair
lol dej to je preveč smešno
12. december 2017
ne bom te zabijal ker te je že narava dosti
12. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
Zanikanje samega sebe ti odlično uspeva.
12. december 2017
Hana Blair
Hana Blair
hvala ti res!! dan si mi polepšala!!
12. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
*se prikloni* Malenkost!
12. december 2017
neext tvoje misli so zelo zanimive Puding všeč mi je tudi tvoja zbirka pesmic Samota v raju, ki sem jo zdaj začela malo "pogosteje" spremljat.
Krasno! ^^
12. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
Joj, hvala vama! Pa če se vam v tej temi porodi kakšno vprašanje, kar na plan z njim.

III.
Težko se je sprijazniti z nečem v kar nisi nikoli verjel.
Nikoli nisem verjela v ljubezen. Mislila sem, da gre le za iluzijo, ki si jo ljudje ustvarimo v glavi.
Ljudje si v življenju ustvarjamo lažne predstave o tem, kar nas obdaja. Zakaj? Ne moremo in nočemo se sprijazniti z resnico. To je pogosto naša slabost.
Zakrivamo si oči.
Pred slabim. Pred dobrim. Pred vsem, kar bi nas lahko ogrozili ali ganilo.
Čustva so nevarna. Ljudje se tega še predobro zavedamo, zato se jim izogibamo na kilometer ali dva, morda celo tri.
Iz tega izhaja moj strah. Strah pred sabo. Strah pred čustvi, ki jih ne bi znala kontrolorati.
Kot nisem verjela v ljubezen, nisem verjela v čudež.
Ampak veste kaj? Čudeži so povsod okoli nas. Le nikoli si ne vzamemo časa, da bi jih zares videli.
12. december 2017
Nextt zelo dobro napisano^^
13. december 2017
romke
romke
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je zelooooo dobro!
13. december 2017
Hana Blair
Hana Blair
omg!!! to je popolnoo!!!!! to je več kot popolno, to je preveč in veliko preveč popolno (v dobrem smislu ane )
13. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
IV.

Kaj sovražim pri prepirih z mamo? Vse bi bilo v redu, če bi dejansko poslušala moje utemeljitve. Potem bi jih lahko negirala kolikor jih pač hoče. Ampak to je njen problem. Nikakor ne zna poslušati.
14. december 2017
To je resnica...
nexxxttt
14. december 2017
kruta realnost ...
15. december 2017
Melissa_Black
Melissa_Black
neeeext
15. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
V.

Sovražim čebele in sovražim vse drugo, kar lahko piči. Zakaj? Le en pik je lahko usoden za osebo, ki mi največ pomeni.
16. december 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg