Jst se tut strinjamm z Anno94 in Lili Pik !!! Pač ONA je zmagala ni vam treba zato bit ljubosumni !!!
31. marec 2011
Pa še voditeljica tistega top modela ja za primer dala skoraj isto sliko Kot Anna94 ker sem videla pa ni rekla da mora bit profesionalna ker drugače bi tudi ona dala profesionalno sliko !!!
31. marec 2011
ana94 ti si KURBA PA NE MIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PA NEHIII KURBGAA !!!!!!!!!!!! OKII ????

NO KAKO SE ZDEJ TI POČUTŠ DA TI MI GOVOROMO GUREBBEE !!!!!!!!!!!!??????????????????
31. marec 2011
Normalno se počutimm !!! Zakaj naj bi se drugač počutila ??? Pa sploh nwm kaj so GUREBBEE !!!!!!!!!!!!!!!! ( k..)

Neki bi te jst vprašala : KAKO SE TI POČUTIŠ KO GREŠ Z VSAKIM U POJSTLO !!!
ČAKAM TVOJ ODGOVOR !!!!!
01. april 2011
bod tihh!!!!!!!
01. april 2011
HaHaHaHa !!!! A se boš šla k MAMICI JOKAT ????? To se pravi da si PROSTITUTKA ker nisi ZANIKALA !!! Sej je dobro da si vsaj priznala !!!!!
01. april 2011
ana94 ti si:KURA
FUKNJENA BABA
KOZA
KRAVA
OVCA
PRASICA
itd
neda se mi naštevat kr bi lohk sel dan naštevala!
01. april 2011
your_style dj utihn rajšš !!!! tisto kar si naštevala si ZASE !!! pa kaj punavljaššš !!!
vi se ne znate drugače zment ampak samo z grdimi besedami ker ste vi začel !! in očitno od ljubosumja !!!!! ker sem J - A - Z zmagala !!! ne vem kok krat vam morm še razložit da sem J - A - Z zmagala "!!!!! SEJ VEM : RESNICA BOLI !!!
01. april 2011
u19580
u19580
ej ana jzt te mam dost!!!! nehi mislt d smo ti fouš ampak to splooooooooh ni res!!!! pa še pri top modelih je NORMALNO DA MORA BITI SLIKA PROFESONALNA ( ker ne veš kaj pomeni profesionalna ker si navadna kurba, ki ni imela časa za šolo poglej v SLOVAR npr. SSKJ
01. april 2011
A vam moram še stokrat razložit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Glejte , še MileysGirl - voditeljica tistega top model je dala sliko , ki ni bila profesionalna za primer "!!!!
To sliko je dala :

A vam je zdej jasnnn ?????? Pa ti kaja00 utihn , ker če mi ne bi bli foušš se ne bi vi začel kregattt !!!! Kurbaaa !!!! Očitn nč ne vešš ker hodišš u šolooo za K - U - R - B - E !
02. april 2011
u19580
u19580
ej veš kaj utihn ti kr zdle takoj utihna kurba butasta!!! pa ne vem kdaj boš KONČNO RAZUMELA DA TI NISMO FOOOOOOOUUUUUŠ!!!!! upam d zdej končno razumeš. pa pr top modelih morjo bit slike profesionalne in to BREZ IZJEEEEM!!! ker če ni tako to ni PRAVI TOP MODEL!!!
02. april 2011
J - O - J !! Pa kaj je z vami ??? Sm vam povedla kakšno sliko je dala voditeljica top modela !!! Vaše obnašanje mi pove da ste mi fouššš !!!!!
Vi ne razumete !! Sploh ne znate brat , ker če bi znali brat bi takoj odnehali , ampak očitno ne !! Pa še slepi ste !!!

Tako da rajšš utihn kajaKURBA !!
03. april 2011
ana94 nehi nam talat KURBE!!!!!!!!!!

TIS KI GOVORI DA SO DRUGI KURBE JE SAM KURBA!!!!!
03. april 2011
anna94!
Zdj pa posluš!Ne mislm se z tabo kregat ves čas, pa mislm da tud druge ne, zato utihn in si plenico zameni! Vsi te mamo
03. april 2011
poun kufer!
BABA F..
03. april 2011
u19580
u19580
ja your style se strinjam s tabo
03. april 2011
jst tut!
04. april 2011
A ste JEZNE , dojenčice ?????? Jokiteeee !!!!!
Pa pravmm vamm KURBE ker to stee , taka je pačč resnicaaa !!!!
Ti your_style pa pravišš da se nočešš KREGAT v bistvu pa si pa TI začelaa !!!!!!!!
04. april 2011
u19580
u19580
ej ana kuk se ti ponavljaš ˝pa si pa ti začela ˝ hahahahaha pa pravš d smo me dojenčice?! sebe poglej sej tut povedi ne znaš sestaulat!!!
04. april 2011
ana bot tihh!!!!

pa več eno mi ne povejjj!!!!!
04. april 2011
HaHa , kera BEDNA !!!!! Ne znašš nčč druzga reččtt ?????
Ja , pozabla sem da KURBE , kot si TI se znajo samo PREPIRAT !!
Pa vidla sem da se tudi pri drugiihh top modelih PREPIRAŠŠ , seveda saj mašš to v GENIHH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Glede mojih povedi pa se ti ni treba sekiratt rajššš poglejj svojeee !!! Take povedi kot jih ti piššešš jih piššejjooo tudi v 2 . razreduuu , ali pa celoo v 1. !!!!!!!
04. april 2011
ana tisi:
-NORA
-BABA
FUKNJENAA ...
04. april 2011
u19580
u19580
ej ana zalet se nekam ku nimaš nobenih prjatlc ko se sam kregaš in tuki je dokaz:
nobena za tabo ne potegne kle kr če bi bla kira tvoja frenda pol bi kle s tabo se proti nam ˝bojevala˝!
04. april 2011
Rajšš utihnn , ker nčč ne vešš !!!! Jst jih mam pa tudi če jih ne b mela kaj se to tebe tičee ????? Mogoče si slepa !! Ker če ne bi imela prijatelje ne bi zame glasoval , ker večina so Moji prijatelji zame glasovall !!!!!! Pa oni niso taki kot ti ki se na vsazga ki
zmaga spravii !!!! Pačč razumejo da je nekdo zmagal in tko pač jee !!!! in ne tako kot ti , ki ne morššš dojettt da je nekdo zmagal !!!!!
Ti imašš svoj KLUB prijateljic ki se imenuje NAJVEČJE KURBE NA SVETU
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. april 2011
u19580
u19580
ej še 1x reč mojm frendam kurbe pa bom pršla k teb na dom pa ti tvojo smrdljivo rit izprašila!!!!!!! pa jzt velik vem in veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik več kot ti in sm tut starejša do tebe!!!!!!!! in nism slepa kr med drugm tut vem d niso prjatli zate glasoval ampak si vse podkupla ti!!!!!!!!!!!!! in ti ne bi smela zmagat kr maš GROZNO sliko štekaš?!
pa zabavi se s svojim kurbastim klubom največjih budal.
ANA BANANAAAAA!!!!!!!
04. april 2011
Anna94 ti si NAJVEČJA kutba na svetu!
VSI te mamo DOST!
05. april 2011
strinjam z your_style!!!
05. april 2011
u19580
u19580
ja your style pa prov
05. april 2011
Ne vam kaj je kutba , naučte se pisatt !!
Inštrukcije nudimm ZASTONJJ ( za take KURBE kot ve ITAK da ja )
S tisto GROZNO sliko kot ti misliš sem zmagala štekašš ???? hhahahhahahha

Pa ne bojimm se te !!! Ker si ITAK KURBA in tvoje prijateljice tudi !!!!
Pa stokrat lahko rečem da ste KURBE ker to stee , a štekašš ??????
05. april 2011
So se od tebe nalezle !!!! Ker si največja p**u***a KURBA na celem SVETUU !!!
05. april 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani