nextam
05. avgust 2014
Na zabavi so se vsi gosti imeli zelo lepo. Z Lano sva bili zelo zadovoljni glede zabave.Takoj ko so gosti šli domov sem preverila spletno stran: https://www.popularneucenke.com/vampirskasola
in se veda še

https://www.zabave.com/vampirskasola

Popularne ucenke:
1. Ema
2. Jasmin
3. Mellany

Omg, Jasmin je druga?

Yeyyy popularna sem!!!
Mellany:
Zasišala sem zvonenje na vratih. Potem se je oglasil naš varnostnik. Rekel je: " starša sta prišla"

OMG, Lana! Lana je začela pospravljati. Varnostniku se dala 100€ in sem mu rekla " zabave ni bilo"

Nasmehnil se je in vzel stotaka. Potem pa sta vstopila starša. Pogledala sta me in mi rekla: "Ema, je vse vredu doma?"

j: ja, zakaj?
m: sosedje so rekli, da je tu bila zabava.
l: ne mama Jasmin je imela zabavo.
m: aha, tako torej. No potem pa je vse ok.

Jaz sem se uredila in šla "spat".

Celo noč se chatala z Lily:
LILY <3

l: o
j:hej
l:zabava je bila zakon!
j: tnx
l: vsi govorijo o tvoji zabavi.
j: kak veš?
l:isto noč smo bili na Jasmini zabavi. Samo vsi so reki da je tvoja boljša in pol jih je šlo domov. Mogla bi videt, kak je Jasmin gleala.
j: Hahaha!
l:vem!
j: jaz grem spat, good night :*
l: nočko
05. avgust 2014
Mellany:

mega dolg next pride ta teden
05. avgust 2014
u155047
u155047
neeeeeeeext
05. avgust 2014
NEXT
06. avgust 2014
u156316
u156316
Neeeeeeeext
06. avgust 2014
BIIIP! BIIIP! Zbudila sem se ura je bila 9:00. Kdo za vraga zvoni ob tej uri sem pomislila. Potem sem se spomnila, da sem preko interneta naročila eno super lepo obleko. Hitro sem se vstala in šla odpret vrata. Poštar mi je izročil paket in mi v roke potisnil 7 kuvert ter revijo Bravo. Zaklenila sem vrata in si pripravila zajtrk.

Ko sem se najedla sem se udobno namestila na kavč in prebrala revijo Bravo. Potem sem odprla paket in obleko zložila v omaro.

Odprla sem kuverte. 5 računov in 1 vabilo in.... OMG sprejeta sem na vampirsko šolo!!!!!!
In moje mesto je med cool osebami! OMG sem srečna! Ampak čakaj?! Piše vampirska gimnazija New York! Oh neeeeeeee! Ko sta starša prišla domov sem jima povedala novico. Začela sem pakirati ob tem sem pa se spomnila Jasona in Lily. Kar na jok mi je šlo. Ne smeta iti z mano,ker ne smeta izvedeti, da sem vampirka. Razjokala sem se in spakirala še zadnjo majico. Potem je gor prišel moj telesni stražar in mi pomagal odnesti kovček v spodnje nadstropje. Še zadnjič sem se razgledala po svoji sobi. Potem sem zaslišala trobljenje avta. Stopila sem iz hiše in se še enkrat poslovila od Lily in Jasona. Lana je že sedela v avtu in me klicala. Potem sem se nesigurno vsedla v avto, ki je odpeljal proti letališču. Z Lano sva zajokali. Niti pomislili nisva, da greva v New York. Eno velikansko mesto. Odprla so se vrata. Poslovili sva se od staršev in stopili, do neke prijazne gospe, ki je bila iz vampirske akademije. Kupili sva si vstopnice in kovčke postavili na tekoči trak. Kupili sva si pojšter in vsaka en sendvič, saj sva bili zelo lačni.Ko sva slišali klic za najino letalo sva lepo odšli proti najinem letalu. Še zadnjič sem pogledala letališče mojega mesta in sem se lepo vsedla na sedež, ki je bil pri oknu. Imela sem lep pogled na letališče. Čez nekaj časa se je zaslišalo opozorilo: "potniki prosimo pripnite se" In seveda "prosimo ugasnite elektronske naprave ter jih ne uporabljajte med poletom. Z Lano sva ubogali. Tisti gospe je bilo ime Beth Mcmac. V roke nama je dala ogledala v katera se lahko vidijo tudi vampirji. Zraven nama je še dala še lep zvezek v katerem je bil najin urnik, ter prostor za zapiske ter ogromno pravil. Potem nama je še dodala, da bova skupaj v sobi. Zakričali sva od veselja. Potem je prišla stevardesa z najino hrano ter pijačo. Na koncu sem lepo zaspala. "prosimo pripnite pasove,pristajamo" Se je zaslišalo po zvočniku. Zbudila sem se ter se pripela. Potem sem se odpela. Vzela vse svoje stvari, ter sem se postavila v vrsto, ki je šla proti izhodu. Z Lano sva živi in zdravi izstopili iz letala, ter odšli do letališča, kjer naju je čakala najina prtljaga. Potem sem se udobno namestila na masažni stol ter sem poklicala starše, Jasona in Lily. Potem je prišla gospa Beth z njenim avtom, ter naju odpeljala do vampirske gimnazije.
07. avgust 2014
next
07. avgust 2014
u155047
u155047
neeeeeeeext
08. avgust 2014
Potem sva prispeli. Gospa Beth nama je dala ID kartice in nama pokazala z prstom proti glavnemu vhodu. Z Lano sva globoko vdihnili in odšli proti vhodu. Tam je stala ženska, ki ni bila videti prijazna. Rekla je samo: " kartico prosim" in te porinila naprej, če pa nimaš kartice te pa porine nazaj.

g: gospa j:jaz L:lana

g: ime in priimek prosim.
j: Ema Mcdonald.
g: smešno, ni te na seznamu. Mi lahko prosim daš svojo kartico,ki si jo dobila po pošti?
j: ammm meni je kartico dala gospa Beth.
g: kakšna gospa Beth? Ne poznam nobene gospe Beth.
l: pripeljala naju je sem!
g: mi lahko prosim povesta njen priimek?
j in l: Mcmac!
g: Nemogoče! Prosim počakajta tu.

ČEZ 10 min: r:ravnatelj

g: gospod ravnatelj, ti dve trdita, da jima je gospa Mcmac izročila kartici, ter ju pripeljala sem, ni ju pa na seznamu. Ali je to mogoče?
r: gospa Prisllow, da to je nekako mogoče. Gospa Mcmac mi je po pošti poslala,da pride še to leto.
j: kdo pa je ona na tej šoli.
g: ammm ona je ena zelo slavna vampirka, katera je učiteljica na naši šoli. Ampak, ker se je zaljubila v navadnega smrtnika, ter se je z njim tudi poročila, ter mu povedala svojo skrivnost je bila izgnana iz vampirskega sveta.
l: a zato nama starša nista dovolila hoditi z najinimi fanti.
j: ampak, kak to, da se je lahko vrnila? Kaj je zdaj z njo? Je še vedno vampirka? Kaj pa njen mož?
g: ja tako vrnila se je ker...
r: mislim, da je to dovolj kar sta izvedeli. Gospa Prisllow prosim, ne razlagajte jima podrobnosti. Saj sta le navadni dijakinji. In ne policistki.
j: ampak...
r: nič ampak prosim vstopita v šolo in idita z gospo Prisllow, da vama pokaže vajino sobo.

Gospa Prisllow nama je uredila prekrasno moderno sobo za dve osebi, ter nama rekla naj si lepo odpočijeva in naj jutri prideva k pouku. Z Lano sva bili veseli,da imava prost dan a naju je obenem mučilo to o gospe Beth
08. avgust 2014
u156316
u156316
nextttt
08. avgust 2014
u155047
u155047
neeeeeeeeeeeext
10. avgust 2014
neeeext
13. avgust 2014
next
14. avgust 2014
next
14. avgust 2014
Vem,da dolgo ni nexta. Obljubim,da bom nextala takoj ko utegnem
XOXO
14. avgust 2014
okej
15. avgust 2014
u169978
u169978
nexxxt
17. avgust 2014
u178079
u178079
Next
18. avgust 2014
u94089
u94089
Next.
20. avgust 2014
u178002
u178002
next
20. avgust 2014
next
20. avgust 2014
neeext
20. avgust 2014
nextam
21. avgust 2014
daness pa res nextam
25. avgust 2014
ok
kdaj pa?
25. avgust 2014
Z Lano sva se rahlo skregali glede šole in fantov, zato sem se odločila, da grem na sprehod. Sprehajala sem se po bližnjem parku. Hodila sem proti klopci na kateri je sedela neka punca. Zdela se mi je osamljena,kar je super rabim si najt frendico. No ko sem se približevala klopci sem videla, da so dejansko okoli nje še druge punce. Vsedla sem se k njim. Pogledale so me in me vprašale kateri razred sem. Rekla sem kar je pisalo na vpisnem listu. Ena izmed njih me je čudno pogledala in mi rekla: "moraš se premestiti v drugi razred."

j:jaz ona

j: zakaj?
o: zato, ker je ta razred dejansko za smrtnike. Ta razred ni na tej šoli, ampak je na >>vampirski<< šoli. Oni so jo tako poimenovali, vendar nima veze z vampirji.
j: zakaj so me pa dali med smrtnike, če pa sem vampirka?
o: si živela med smrtniki?
j: ja
o: si bila v zvezi z smrtnikom?
j: ja
o: si čistokrvna vampirka?
j: babica je bila smrtnica.
o: žal, moraš biti to šolsko leto med njimi. Potem ne rabiš spati oz. živeti tu. Lahko greš domov....
j: ampak jaz bi rada bila tu.
o: potem pa pešači do Londona.
j: Londona?
o: ja, šola za smrtnike je v Londonu. Kaj ti res nič niso povedali???
j: a-a
o: oh, no adijo >smrtnica<< hahahaha.
Bila sem zellooo jezna zaradi tega. No sem pa vsaj imela nekaj od tega mesta. Šla sem si narediti piercing. to imam rada...
25. avgust 2014
u155047
u155047
neeeeeeeeeexxxxxxttttttttttt
25. avgust 2014
neeext
26. avgust 2014
next
26. avgust 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani