neeeeext!!
28. oktober 2012
next
28. oktober 2012
u100169
u100169
next!!!
28. oktober 2012
u106991
u106991
Neexxxtttt!
28. oktober 2012
next!
28. oktober 2012
~Noelle~

Naslednji dan me je zbudila budilka. Odšla sem v kopalnico, kjer sem se oblekla in naličila. Pograbila sem tudi šolsko torbo, ko sem se spomnila, da je zame že konec šole. “Kako sem lahko tako pozabljiva?” sem rekla sama sebi in se odpravila v kuhinjo kjer je že bil Justin. “Kaj pa ti? Saj ne hodiš več v šolo.” je rekel. “Pa če sem pozabila izklopiti budilko.” sem rekla. “Ti pozabljivka.” je rekel. “Ni čudno, da si mi brat.” sem rekla. “Danes pride Selena.” je rekel. “Vem. Včeraj sva se zmenili.” sem rekla. “Lepo.” je rekel Justin in se nasmehnil. “Grem jaz nazaj spat.” sem rekla. “Lahko noč.” je rekel Justin in odšla sem v svojo sobo. Tam sem se oblekla nazaj v pižamo in se vrgla na posteljo ter spet zaspala.
“Elle, zbudi se, Selena je tu.” sem zaslišala. Nekaj sem zamomljala in se obrnila v drugo stran. “In tudi 1D bodo, če ne boš kmalu vstala.” je rekel Justin in v hipu sem bila budna. “Sem že budna.” sem rekla. Jus in Selena sta se zasmejala, jaz pa sem se opravičujoče nasmehnila. Justin naju je z Seleno nato pustil sami, da sva se lahko v miru uredili. “Mislila sem, da si se že oblekla.” je rekla Selena. “Ja, saj sem se, toda sem se potem preoblekla nazaj v pižamo.” sem rekla in hitro pograbila oblačila, ter se v kopalnici preoblekla. “Sedaj pa še lasje.” sem rekla Seleni, ko sem prišla iz kopalnice. Prikimala je in vzela kodralnik. Po resnici povedano, sem se bala, kako bom izgledala z kodrastimi lasmi, a sem se ji prepustila. Med tem, ko mi je kodrala lase, sva se pogovarjale o vsem mogočem in ugotovila sem, da je zelo dobra oseba, in Justinu sem resnično privoščila takšno punco, saj so bile vse, ki jih je do zdaj imel resnično nenormalne. Zraven sva še poslušali glasbo in peli. “Ti pa res lepo poješ.” je rekla. “Eh, ne.” sem rekla. “Ja pa ja. Se sploh zavedaš kakšen talent imaš?” je vprašala. “Hvala, ampak jaz ne bi mogla biti pevka.” sem rekla. “Zakaj ne?” je vprašala. “Ker...pred tako množico ljudi pač ne morem peti. Slabo mi postane, če samo pomislim na to.” sem rekla. “Oh.” je rekla. Prikimala sem. Kmalu je končala z kodranjem las in stresla sem z glavo, ter se obrnila k njej. “Kako si lepa.” je rekla in se nasmehnila. “Hvala.” sem rekla. “No, vajini gostje bodo kmalu tu, jaz pa moram iti v studio. Se slišiva.” je rekla in odšla. Preden je odšla sem ji še pomahala, nato pa sem odšla v kopalnico, kjer sem si še enkrat uredila makeup. Zaslišala sem zvonec in Justina, ki je odprl vrata, nato pa še pet fantov, ki so ga pozdravili. Dvakrat sem vzdihnila in izdihnila, nato pa sem odšla dol. “No fantje, to pa je Elle, moja sestrica.” je rekel, jaz pa sem zavila z očmi. Lahko bi me predstavil malo lepše. “Noelle.” sem rekla. “Je pa lepa.” je rekel Harry, Louis pa ga je prijateljsko udaril v trebuh. “Harry, se ne spomniš kaj si obljubil? Nič več osvajanja, dokler ne najdeš prave.” je rekel Louis. Z Justinom sva se zasmejala. “Kako ste nevljudni fantje. Živjo Noelle, jaz sem Liam.” je rekel Liam in mi podal roko. Nasmehnila sem se. “Me veseli.” sem rekla. Tudi ostali so mi podali roke, nato pa smo se posedli na sedežno. Sedela sem med Justinom in Liamom. “Bo kateri čips?” je vprašal Justin. “Ja, jaz bi.” je rekel Niall in vsi smo se zasmejali. “Niall, ti si pa res vedno lačen.” je rekel Zayn, Justin pa je odšel po čips in tako sem ostala sama s fanti. “Imaš fanta?” me je vprašal Harry. “Harry, to se ne vpraša tako direktno.” je rekel Zayn. Zasmejala sem se. “Ne, nimam ga.” sem rekla. “Ali greš z Justinom na premiero filma Odpleši svoje sanje 4?” me je vprašal Liam. Prikimala sem. “Potem pa se bomo videli.” je rekel Louis. Nasmehnila sem se. “Spremljevalca verjetno že imaš, ne?” je vprašal Niall. “Ja, z Justinom grem.” sem rekla. “No, pravzaprav ne sestrica, ravno me je poklicala Selena in mi povedala, da ima za tisti dan odpovedane načrte in sem jo pač povabil, da gre z mano, saj ne zameriš, ne?” je kar naenkrat rekel Justin. “Ampak Justin.” sem rekla. “Saj lahko greš z Liamom. Z Danielle sta se razšla in sedaj nima spremljevalke.” je rekel Louis. Oba z Liamom sva zardela. “Louis ima prav Elle, lahko greš z Liamom.” je rekel Justin. V tem trenutku sem ga nameravala ubiti. Kako naj se sploh takrat obnašam? “Am...” “Meni je prav. Kaj pa tebi?” je rekel Liam. “Am...ok.” sem rekla in zardela. “Super. Sedaj imamo vsi spremljevalke.” je rekel Harry. Nasmehnila sem se. Iz 1D mi je Liam vedno najbolj izstopal, toda nikoli si nisem mislila, da bom kdaj njegova spremljevalka na premieri filma. O bog, nikoli si niti nisem mislila, da se bom pogovarjala z njim. Nekaj časa smo se še pogovarjali in o fantih sem izvedela veliko zanimivih podatkov, ki jih še nisem vedela. In fantje sploh niso takšni kot ostali zvezdniki. Pravzaprav so zelo prijazni in prijateljski in sploh se ne obnašajo kot zvezde in to mi je bilo zelo všeč. Kmalu so morali iti in komaj sem čakala dan, ko bo premiera filma Odpleši svoje sanje 4.
28. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeext!!!!!!
28. oktober 2012
next!!
28. oktober 2012
next
28. oktober 2012
u98320
u98320
neeeeeeext
29. oktober 2012
next
29. oktober 2012
u103529
u103529
neext
29. oktober 2012
neeeeext
29. oktober 2012
u106991
u106991
Next!!!!
29. oktober 2012
u56210
u56210
ojla...zdaj pa next...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cody reče: Hm...ja...razmišljal sem...
Alli: Oh...COME ON!!!
Cody: Sej bi povedal, če me ne bi motla!
Jaz: Ok...Alli bodi tiho, Cody ti pa povej!!
Cody: No, zanima me, če bi šla z malo na premiero filma ODPLEŠI SVOJE SANJE 4, seveda kot spremljevalka.
Jaz: OMG!!! Resno?
Cody: Ja, pač v Londonu je, pa še Alli ne more...pa sem razmišljal, če seveda želiš iti ti? Mogoče še koga spoznaš, kako novo prijateljico...pa mogoče dobiš še kako manekensko pogodbo...
Jaz: Seveda hočem it!!! A je potem še after party?
Alli: Ja itak da je!!
Cody: Torej boš šla z mano?
Jaz: Seveda, kdaj pa je?
Cody: Čez en mesec.
Jaz: Hmmmm...Alli...mi boš pomagala izbrat obleko?
Alli: Seveda!!!
Jaz: Hvala, hvala, hvala...najrajš vaju imam!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NEXT?
KOMENTAR?
29. oktober 2012
u98320
u98320
next
29. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeext!
29. oktober 2012
neext!!
29. oktober 2012
next!!!
svetouna zgodba
29. oktober 2012

Little Things kok je ta pesem svetouna
29. oktober 2012
meni tudi poslušam jo že ceu dan )
29. oktober 2012
neext !!
29. oktober 2012
next!! ful dobra zgodba!

http://www.igre123.com/forum/tema/ko-se-sanje-uresnicijo-%28ft.one-direction%29/43659/2
bi kdo bral?
sory, kr oglašujem
29. oktober 2012
u108899
u108899
Lahko prosim brez oglaševanja?
29. oktober 2012
next
29. oktober 2012
next
29. oktober 2012
nnnneeeexxtttttt!!!!!!!!!!!!!
29. oktober 2012
evo next
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
#Milly#

Minil je že en teden, od kar sem prišla na ta kolidž. Pouk je potekal brez kakršnih koli zapletov. Postala sem najbolj priljubljena punca na šoli, ampak sem vedela zakaj sem. Zaradi moje slave in denarja. Vrnimo se raje nazaj na šolo. Profesorji se mi zdijo čisto v redu, vendar se mi tudi oni prilizujejo. No kakor koli, zdajle sedim v moji sobi in se preko Skypa pogovarjam z starši. Po pogovoru pa nekdo potrka na vrata moje sobe.
''Naprej ali pa nazaj, sam se odloči!'' zavpijem.
''Lahko vstopim?'' me vpraša neko dekle, ki je stala pred vrati.
''Kakor, hočeš, vendar vedi, avtogramov ali slik ne dajem danes.''
''Vseeno mi je za avtogram ali sliko, saj te tako ali tako lahko vidim vsak dan. Živijo, jaz sem Emma Collen. Sem tvoja nova sostanovalka.'' Se mi predstavi.
''Jaz pa sem Milly, čeprav me poznaš. Oprosti, ker sem bila nesramna, vendar me moreš razumeti, da tudi mi slavni nimamo radi nenehne pozornosti, čeprav smo jo žal deležni štiriindvajset ur na dan.''
''Razumem te. No kakor koli, zdaj sva sostanovalki, ker jaz nisem več zdržala v prejšnji sobi z Megen. Ta ženska ni normalna.''
''Vem, da ni normalna. Najprej bi morala imeti njo jaz za sostanovalko, ampak se je na srečo prestavila v drugo sobo, in na tvojo nesrečo ravno v tvojo sobo. No tukaj je tvoja postelja, omara, miza, kopalnico pa si deliva.'' ji rečem, nato pa grem do moje omare in pogledam katero obleko bi imela na premieri. Emma vse stvari razpakira nato pa si nad posteljo začne limati posterje od 1D. ''Ali imaš fanta?'' me kar na enkrat vpraša. ''Ne, nimam ga več in o tem ne bi rada govorila, ker je zelo umazana zgodba. Kaj pa ti, imaš fanta?'' jo še jaz vprašam in še kar naprej iščem primerno obleko. ''Ja, imam. Kaj pa tako zavzeto iščeš? Ti pomagam?'' me vljudno vpraša. ''Prosim. Iščem primerno obleko, ki jo bom nosila na premieri Odpleši svoje sanje 4, ki pa je čez tri tedne.''
''Joj, jaz bi tudi rada enkrat šla. Predlagam ti, da najprej daš iz omare vse obleke, ki se ti zdijo primerne, nato pa se odločiš.'' mi reče, jaz pa začnem ven metati obleke, kot majhen otrok. ''Stoj!'' zavpije Emma. ''Je kaj narobe?'' jo zaskrbljeno vprašam in se obrnem proti njej. Vodim jo kako so moje obleke na njeni glavi in ramenih. Uh, dobro ciljam, če ne gledam. ''Oh, oprosti mi.'' rečem in se začnem smejati. Tudi ona hitro pade v smeh in kaj kmalu se že valjava po tleh in se drživa za trebuh. '' Našla sem! Našla sem! Našla sem!'' sem zavpila kot kakšen triletni otrok ki je našel svojo naj ljubšo igračko. No jaz nisem našla igračke, sem pa našla popolno obleko, ki sploh ne vem od kdaj jo imam. Ema je tedaj še bolj padla v smeh in jaz z njo. Očitno sem si našla prijateljico. ''Pokaži kaj si tako lepega našla.'' mi reče v smehu, jaz pa ji zmagoslavno pokažem obleko. ''Uaaaau!'' je lahko samo izgovorila. ''No zdaj pa šečevlji.'' rečem in odidem do omare z čevlji. Te sem hitro našla.
Z Emmo sva pospravili moje obleke nazaj v omaro, nato pa sva odšle v menzo(jedilnico) Za večerjo smo imeli špagete po balonsko. Kako obožujem hrano, ki jo jemo tukaj. Njami. Po večerji sem se odlčil, da naredim en kratek twittcam. Bila so razno razna vprašanja, ampak na vse nisem morala odgovoriti. Emma je bila ta čas zunaj z svojim fantom, ki sem ga danes na večerji spoznala. Ime mu je Jack, tako za informacijo.

Emma:

Jack:

Obleka, ki jo bom oblekla:

In čevlji:

29. oktober 2012
neeeeeeeeeeeext!
29. oktober 2012
u108899
u108899
Folkec grem napisat oz. dokončat next
29. oktober 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani

Spletna stran uporablja piškotke. Z njimi zagotavljamo boljše storitve. Z uporabo portala se strinjate, da jih lahko uporabljamo.
Ali dovolite našim partnerjem, da bodo zbirali podatke in uporabljali piškotke za prilagajanje in personalizacijo oglasov?

Več o tem