Vemo, da je zgodbic o naših popularnih fantih, seveda One Direction, ampak bo pač še ena.
Jaz in še tri punce, smo se odločile da bomo to zgodbo napisale skupaj.
te izjemne pisateljice pa so:
- мιηє ιѕ нαяяу
- NeverBeAlone
- уσυ αη∂ ι
in jaz Mily Tomlinson
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

# Milly #
''Milly ... Poglej sem.'' ''Milly, kako to, da si se preselila v London?'' ''Milly, kako napreduje karjera?...Milly, kdaj bo izšel tvoj novi CD?'' '' Ali je res, da si se zapletla z Zacom Efronom?'' Kaj? Od kje jim pa to? No saj ni važno. Še nekaj takšnih uprašanj sem dobila, ko sem stopala iz letala. No naj se vam na hitro predstavim. Sem Milly Swift. Ja, sem sestra popularne pevke Taylor Swift. Star sem 19 let in tudi sama sem kar uspešna pevka. Sicer nisem tako poznana in slavna, vendar mi stopnja oboževalcev in oboževalk hitro raste. Prej ste slišali, da bi se naj preselila v London. Neumnost. Samo šolati sem se prišla na Akademijo za petje, ki je v samem središču Londona. No vrnimo se na moj opis. Prihajam iz New Yorka, kjer sem imela najboljšo prijateljico Mayo, ampak je zdaj nimam več, saj se je z mano družila samo zaradi mojega denarja, slave in še kaj bi se najdlo. nimam fanta, no nimam ga več. Prevaral me je z neko cipo, ki je bila povrhu moja sošolka v srednji šoli. O nekaj sem pozabila omeniti. Nora sem na One Direction. Žau pa jih še nisem imela priložnosti za spoznati.
Spremljalo me je kar nekaj varnostnikov. Ko sem končno prišla do moje črne limuzine sem si vidno oddahnila. No še en šok boš morala preživeti, sem si mislila. Šofer me je odpeljal do moje nove šole in dva varnostnika sta odšla z mano. Ko smo stopili v stavbo, je ves hrup potihnil in vsi pogledi so se uprli vame, v Maxa in v Willa (varnostnika). ''OMG, pa saj to je MIlly Swifi!'' se je zadrlo neko neko dekle. Kar naenkrat so se dekleta in nekateri fantje zapodili k meni in mi tiščali pod nos kulije in papir. ''OPROSTITE, VENDAR ZDAJLE NE DAJEM AVTOGRAMOV.ZDAJ SEM NAVADNO DEKLE, KI SE JE PRIŠLO ŠOLATI NA TO ŠOLO. ZA AVTOGRAME BO ŠE VEČ KOT DOVOLJ ČASA.'' se zaderem in za čuda se vsi umirijo in umaknejo, da lahko grem do ravnateljeve pisarne.

Jaz:

Kolidž:
[img]https://www.intelekta.eu/image/medium/3209[/img]

Next??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. oktober 2012
next
25. oktober 2012
next
25. oktober 2012
next
25. oktober 2012
u98320
u98320
next
25. oktober 2012
u103180
u103180
next
25. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeext
25. oktober 2012
neeeeeext!!!!!!!!
25. oktober 2012
u108899
u108899
#Ariana
Še malo, samo še en korak… Drin, drin. Oh ta presneta budilka sem si mislila ter hitro skočila s postelje, se uredila ter odšla v šolo. Oh ne kako sem lahko tako pozabljiva. Saj me vendar še ne poznate. Sem Ariana Kern ter prihajam iz Ljubljane, glavnega mesta Slovenije. Če ne veš kje je to, pa vprašaj strička Googla. Stara sem 13. Imam valovite, blond lase, ki mi segajo do ramen ter sinje modre oči. Živim skupaj s starši, starejšim bratom Juretom (ki je zelo prijazen, kot se spodobi za brata) ter z majhno, belo, puhasto kepico-kužiko po imenu Pika. Obiskujem 7 razred osnovne šole in sem zelo vzorna učenka, čeprav vedno najdem čas za zabavo ter druženje s prijatelji. Že od vrtca je moja najboljša prijateljica Alja, ki je nasploh popolna. Gotovo se sprašujete, če imam fanta. No imela sem ga. A o tem rajši nebi govorila, ker bom spet padla v jok, ker ga TAKO pogrešam.

Tako sem se zatopila v premišljevanje, da sploh nisem opazila da že stojim pred vrati, ki so odpirala pot v pekou (šolo). Zavzdihnila sem ter vstopila. Alja me je seveda že čakala. Skupaj sva odšli do učilnice za matematiko. To je daleč najhujši ter najdolgočasnejši predmet na vsem svetu. Poleg tega ga poučuje profesorica ga.Kumara. Tako jo kličemo, ker ima nos, ki spominja na gigantsko (veliko) kumaro. Prvih 5 ur pouka je minilo kot bi mignil in že je bila na vrsti športna vzgoja. Čeprav je bilo zunaj le 10 stopinj ,je naša učiteljica zahtevala da smo zunaj. Učenci smo si izmenjali poglede, ki pa so vsi govorili: »Pa kaj se ji je zmešalo!?« a nihče si ji ni upal ugovarjati. Tako smo vsi nesrečni odcapljali ven. Čez natanko 45 minut smo se vsi premraženi odpravili na kosilo ter nato domov.

Ariana:
http://images2.fanpop.com/images/photos/8400000/Amanda-Seyfried-amanda-seyfried-8467045-360-480.jpg
25. oktober 2012
next
25. oktober 2012
u110196
u110196
next
25. oktober 2012
u98320
u98320
neeeeeeext
25. oktober 2012
next
25. oktober 2012
next
25. oktober 2012
neext !!
25. oktober 2012
Novica! LadyTomlinson<3 dobrodosla med nami. Pisala bo znami!Jeeeeeeeej<333
25. oktober 2012
neeeeeeeeext!!!!!!!!
25. oktober 2012
u108899
u108899
Hvala vsem ki berete.
25. oktober 2012
u56210
u56210
ojla...zdaj pa še jas...

#Natalia
˝Natalia, zbudi se!!! V Londonu smo!!! Poglej tam je Big Ben in London Eye!˝ je moja mlajša sestra Kristen navdušeno kričala, jaz pa sem le rahlo dvignila pogled in žalostno zamenjala pesem na mp3..
Hja, da se predstavim...Sem Natalia Simpson in sem stara 17 let. Rodila sem se v Avstraliji, ter tam živela do...no do danes. Moja starša sta profesorja, mama fizike, oče matematike...in prosili so ju, če bi sodelovala pri nekem znanstvenem projektu. Ker pa bi se projekt lahko zavlekel, so ju tudi prosili, če se preselimo v London.
Starša sta ponudbo seveda sprejela, in tako se iz moje ljubljene Avstralije selimo v London. Tu pa je seveda še moja mlajša sestra Kristen (stara je 14 let), ki je navdušena nad tem, da bo živela v Londonu. In veste zakaj? Ker tu živijo One Direction!!! Res OMG! Kaj vidi na teh fantih? No, tudi jaz imam slavnega prijatelja oz. je moj bratranec...ja, in sicer to je Cody Simpson. Čeprav je mlajši od mene, se super razumema, in zaradi njega midve z Kristen spoznavama slavne zveznike.
Sama sicer nočem postat pevka, ampak so moje sanje, da bi bila manekenka. Mami je rekla, da bom mogoče v Londonu dobila kaj ponudb. Ja to je edino kar mi je všeč, da smo se preselili v London...
.
.
.
next?
p.s.: slikice
Natalia:

Kristen:

25. oktober 2012
u110196
u110196
NNNNNEEEXXXXTTTT čim prej
25. oktober 2012
next
25. oktober 2012
Res hual vsem ki berete
25. oktober 2012
neeeeeext!!!
25. oktober 2012
Hoj sm Judita in bom tudi jst pisala (ne bo sumnikov kr sm na tablicnem kompu(ne zamert))

Martina:
"A ti se zavedas, da te ta nov najbolj cute na soli? Ves, da ga lahk takoj dobis?" mi je rekla Ella "Sori sam jst sm oddana samo Harryu!"Hey, sm Martina Danny, na kratko Marti. Izgledam tako:

Sem iz Londona in sm stara 18. Ze od 15-ga leta zivim v svojem stanovanju, kr sm se skregala s starsi. Obiskujem srednjo umetnisko solo v Londonu. Sm tudi najpopularna oseba na soli ze od prvega letnika. In se ena stvar o meni... Jst zivim samo za musko in 1D. Obozujem jih, najbolj pa Harrya.
25. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. oktober 2012
neeeeeext!!!!
25. oktober 2012
next !!
25. oktober 2012
next
25. oktober 2012
u108899
u108899
wwoooww kok bralcev je že