Poslal mi je piše pa mnj k pou -.-'''''''''
03. avgust 2011
next
03. avgust 2011
u56400
u56400
Next....
03. avgust 2011
u56400
u56400
a ti to copy/paste al sama pišeš??
03. avgust 2011
Shranjen mam pol pa kopiram in pač dam sm :'D Bom nextala.

Sobota je bla hitr tuki in že sm šla na zabavo. Tm sm vidla Špelo in bla z njo. Rok se je napiu zato me je non-stop poljubljal. Potem me je pelu do njegove sobe ampak sm ga pravočasno odrinla in rekla da ne moreva na zabavi sploh pa ne ker je pijan -.-'' Razumeu je zto sva šla obadva nazaj dol. Poiskala sm Špelo in vidla,da se pogovarja z MATICEM! Jees,končno! xD Šla sm do njiju in zakašlala: Š-Špela J-jst M-Matic
J-Špela,domou morve
Š-A že? Kok je pa ura?
J-Ura je pol 2 in mave še pou ure do doma :'D
Š-Okej,pejve! Čaw,Matic.
M-Byby Špelie,byby Michelle.
Š&J-Bye,Matic
Poslovila sm se od ush na koncu pa sm pršla do Roka in ga poljubila ter mu rekla da je bila zabava supr. Iz Špelo sve šle in po poti srečale Nives -.-'' Še nje se je mankal...Usaj 2 nexta.
03. avgust 2011
u56400
u56400
...Nexttt
03. avgust 2011
Next....
03. avgust 2011
Oprostite usm k nism nextala sam sm bla pr sestrični tm pa nimajo kompa -.-'' Nextam zdej.

Še Nives se je mankal -.-'' Pogovor med nami: Š-Špela N-Nives J-Jst
N-Olaa,čarovnce!
Š-Če je tuki kdo čarovnca si to ti draga Nives. Ker Elle je najbolj popouna! Tko da zapri svojo gofljo!!
J-Hvala Špelie ;$ Drgač pa ja Nives-ODSTRANI SE POŠAST!
N-Oh debilki,kje sta bli drgač?
J&Š-Kaj te briga?
N-Oblečeni sta tko k da bi ble na zabavi.
J- Ja ble sve na zabavi.Špelin bratranc jo je meu
N- Kako je pa ime bratrancu,Špela?
Š-Ime mu je Klemen in ma že punco,Sara ji je ime! Zdej pa greve ura je 3!
J&Š-Bye,pošast
N-Bye,kravi!
Kok sovražm to Nives! Špela me je pospremla do hiše. Potiho sm ustopila notr ampak v dnevni sobi je bla JESSICA! J-Jst Je-Jessica
J-Jess,kaj delaš tok pozn pokonc?
Je-Ah...ne morm zaspat...pa še oči,Benny in Stella so me zafrkavali. Rada bi bla tok stara k ti,Elle!
J- (objamem jo) Ah Jess,rada te mam!
Je-Tut jst tebe,Elle...
J-Zdej pa hitr v postlo,utrujena sm.
Je-Ja ;D
Na telefonu sm vidla da sta me klicala Rok in ZALA! Zala je moja BFF iz Šmarja-Sap! Jutr jo bom poklicala...Komi čakam da jo slišm.Roka bom tut jutr poklicala...Lahko noč zdej!

P.S: Če bi znala dt slike gor bi jih dala
P.P.S: Next?
05. avgust 2011
u51714
u51714
next
05. avgust 2011
next
05. avgust 2011
next
05. avgust 2011
u56400
u56400
next
05. avgust 2011
Hvala za nexte ;**
Zjutri sm se zbudila ob 11.00h -.-'' Oblekla sm se,pojedla in šla po svoj popoun telefon *__* Poklicala sm Zalo.... Z-Zala J-Jst

J-Heej,Zalč.
Z-Ojla,kko si?
J-Supr!Ti? Kko se maš? Prideš kej u Nou mest?
Z-Kul sm...mam se dobr&ja najbrž bom pršla kej...
J-Zala,kaj je narobe?
Z-Veš,Elle...novo BFF mam....pa fanta...
J-Kako je ime BFF?Povej takoj!In fnt je?...
Z-BFF je Ajda,nova je na šoli...Fnt pa je Mark...
J-Okej,sej mam tut jst novo BFF.Špelo
05. avgust 2011
Spet mi je poslal mn k pou -.-''

Z Zalo sve hitr končale pogovor sej sm šla vn iz Stello,Zala pa je mela Ajdo na obisku. Iz Stello sve se pogovarjale use mogoče stvari kar na enkrat pa sm padla v nezavest in se zbudila v bolnici...
Next?Usaj 2 nexta
05. avgust 2011
u56400
u56400
1. next 2. next
05. avgust 2011
Od različnih oseb
05. avgust 2011
u56400
u56400
05. avgust 2011
Še usaj 1 next od druge osebe ;D
05. avgust 2011
next
05. avgust 2011
Špelo pa Michelle sm zamenala tko da tm k je Špela je Michelle tm k je pa Michelle je pa Špela! Okej nextam.

Zbudila sm se v bolnci kjer sta bli ob meni Jessica in mami. J-Jst Je-Jessica M-Mami
M-Končno si se zbudila Elle!
J-Kaj delam tuki mami?
Je-Padla si v nezavest k sta ble iz Stello zuni pa je poklicala da nej pridemo...
M-Elle,sumijo da si noseča!
J-Ampak...kako?Sej nism z nobenim spala...Tut na Rokovi zabavi...Kako je to možno,mami?
M-Ne vem...
Je-Supr potem bom že teta!
J-(se nasmehnem in jo objamem) Mogoče,Jess!
Kasnej je pršu zdravnik z novico...
Usaj 2 nexta!
05. avgust 2011
u51714
u51714
next
next takoj
05. avgust 2011
u56400
u56400
... prekratka si mal bl bi loh napisala...drgac pa next
05. avgust 2011
next
05. avgust 2011
Se opravičujem ker sm kratka ampak sm pr sestrični k jo pazm pa je stara 4 leta tko da nmorm tok pisat.Do nedelje sm pr sestrični tko da bom mnj pisala.Ampak najbrž bom nehala pisat ker noben ne bere.

Od zdravnika sm zvedla,da sm res noseča.Pr 19? Še faks morm nardit...Bla sm šokirana in sm predlagala,da grem delat splav. Zdravnik je reku,da se morjo strinjat tut starši -.-'' In otroka sm obdržala,ker mami ni dovolila,da delam splav.
-
-
-
-
-
Čez 3 mesce....
Bla sm v 3 mescu in šele takt povedala Roku.Biu je presrečen! Povedala sm tut Zali,Špeli in očiju! Ja njemu...pr 45 letih bit dedek? OMG! Kmal smo odšli na počitnce v Šmarje! Končnoo ;$ Vidla bom Zalo in spoznala Ajdo. Zvečer pa se je neki začel dogajat...

Usaj 2 nexta =)
05. avgust 2011
u56400
u56400
next
05. avgust 2011
u51714
u51714
next
05. avgust 2011
nextt
05. avgust 2011