u55482
u55482
Neext !
28. julij 2011
Hvala za nexte ampak mislm da je brez veze da pišm ker noben ne bere xP

Tist fant je biu res luškan ;$ A si nism oblubila da ne bom mela nič z njem? Sicr sm pa novinka in pr njem nimam šans Hodila sm naprej kjer sm vidla Špelo. Š-Špela J-jst
Š- Heej Elle,kko si?
J- Hej Špelie. Uredu sm.
Š- Kaj gledaš tko zasanjano? A si in love?
J- Jst,ne jst že ne. Am..kako je ime unmu fantu tm na klopci ;$
Š- On? On je Rok. Iz naše šole je...Vse punce so zacopane vanga. Celo ena Nives k jo sovražm!
J-Je tut teb ušeč?
Š-Na-a,jst sm v enga Matica
J- Aja... (zvoni mi telefon ampak ga pustim)
Š- No se vidve jutr (me objame)
J-Bye bye

Šla sm počas domou saj je bla ura že 9 zvečer ;O Mami je spet norela kje sm bla in zakaj se ji nism jaula. Use sm ji povedala in počas šla v postlo. Zjutri pa me ob 6h kliče....
28. julij 2011
next
28. julij 2011
Ob 6h me je klicala ŠPELA! Š-Špela J-jst
J- Halo? (zaspano)
Š- Elle,Elle,Elle,Elle! Nujno ti morm neki povedat?
J-Ob 6h zjutri mi morš nujno neki povedat? Špela ob 6 zjutri?!
Š- Ja no pač xD Am..učeri sm se pol mal pogovarjala z unim Rokom in je reku da...
J-Kaj je reku?Povej no!
Š- Okej,okej.Reku je če mu dam lahko tvojo tel.št.
J- Res?A si mu jo dala?
Š- Ubistvu...am...ja...a si jezna?
J-Ne sploh ne! Zdej pa čau ker hočm še spat!
Š- Se vidve v šoli,cmok!
Razmišlala sm če me bo Rok poklicu nato pa sm zaspala nazaj..Spet mi je zvoniu telefon ampak tokrat je bla budilka -.-' Mami se je spet drla na zajtrk ampak nism ustala ne jst ne Stella. Nato je mami pršla v sobo in odrgnila zavese v moji in Stellini sobi da sva ustale ;'D
Oblečt sm se šla nato pa na zajtr. V šolo sm šla 10 minut prej sej sm mogla še do Špele (stanujeve čist blizu) Skupej sva šle v šolo kjer smo vsi zvedeli strašno novico od učiteljice za fiziko...
Next?
28. julij 2011
u55482
u55482
neeeeeeeeeeeeeeeext.

pa morš nextat ker js bereeem !
28. julij 2011
Ja ena Bom še vidla ampak itak je bedna.

Od učitlce za fiziko smo zvedl da pišemo nenapovedan test.TEST! Niti odprla nism zvezka dans pa pišemo test -.-'' Fizika mi nikol ni šla dobr. Usedl smo se in začel pisat. Rešla sm ceu test zdej pa nej bo kar bo. Učitlca je teste takoj popravla zato smo zvedl rezultate. Špelaje pisala 4-blagor se njej. Rok je pisou 5.Nives punca k nama gre iz Špelo na žiuce je pisala 2 (prvoščm ji!) Jst pa sm pisala...5! 5 iz fizke? OMG :'D Zadnja ura je bla slova -.-'' DOUGČAS Hitr je minila saj je učitlca sprašvala jst pa sm bla že uprašana. Po pouko sm šla v omarco kjer sm vidla listk z napisom: Ojla,Elle.Prideš dans v park ob 15.00h? Prosimprosimprosim Oboževalec,ki je do ušes zalublen vate. V nadeljevanju ugotovite kdo je biu to... Next?
28. julij 2011
u37271
u37271
next. plis za mne !
28. julij 2011
next
28. julij 2011
Nextala bom jutr,ker me dans ni doma (sm pr mali sestrični) Pa hvala,ker berete tiste k berete ampak bom najbrž nehala Čawčaw
28. julij 2011
plisss ne nehat next-at...ker je zakon zgodba
28. julij 2011
Ob 15.00h sm bla v parku in tm sm zagledala..................................ROKA! Ja,njega. R-Rok J-jst
J-Heej,si ti ta skrivni oboževalec?
R- Am...ja...mislm da sm
J-Do ušes zalublen vame? Sej nism nč posebnga...Dolgi rjavi lasje...
R- Nč posebnega?Najlepša punca si kar sm ji vidu..Res!
J-Greva na sladoled,če sva že kle?
R-Ja,pejva ;D
J-Veš Rok...neki ti morm priznt...ne poznam te glih dobr.Pa še nova sm...
Kaj se je pol zgodil?Usaj 2 nexta pa zveste
29. julij 2011
nextt čim prej
29. julij 2011
Še usaj 1 next al pa 2
29. julij 2011
next =)
29. julij 2011
u55482
u55482
next
30. julij 2011
next
30. julij 2011
Govorila sm in govorila na enkrat pa sm začutla Rokove ustnce na mojih. "Je biu to poljub?" sm ga uprašala. "Mislm da " Bi bla moja punca,Elle? Razmišljala sm kaj nej rečm in na koncu sm rekla ja. Upala sm,da me ne bo razočarou tko k Mark...Rok me je pospremu domou kjer sm vidla objokano Stello. S-Stella J-Jst M-mami
J- Stella kaj je narobe?
S-Mami se že ceu dan dere name in kar naprej je žiučna! (pove v joku)
J- Saj veš,da je noseča in je žiučna in razumet jo morš,Stella!
M- Nism žiučna ampak noseča sem že 5 mesecev tko da bi me lahko malo razumela! Sicr pa kmalu pride oče tega otroka zato prosim da sta prijazni do njega.
S&J- Kaaaj?
S- Mam samo enga očka in to je oči Jason!
J&M- Stella oči te je povozu...Se ne spomniš?
S- Kaaj?Sovražim ga!
J-Stella videli bova kakšn je ta tip pol bove pa govorile,okej?
S-Mhm...
Okol 16.00h je pršu ta fnt od mami...Usaj 3 nexte pa bo nasledn del
31. julij 2011
next
31. julij 2011
next
31. julij 2011
Od mami fantu je bilo ime David. Biu je navadn moški 44 let. Povedou je da ima sina Benny-ja in hčerko Jessico. V glavi sm si misnla: Ima 2 otroka in zdaj je še mami naredu enga? Prasec! Potem smo se pogovarjali. M-mami J-jst D-David S-Stella
J- Kok sta pa Benny&Jessica stara,če smem uprašat...?
D- Itak da lahko. Jess je stara 8 let Benny pa 14. Obadva sta pr moji biuši ženi in jih bol mal vidm.
M- Ampak zdaj si z mano pričakujeva otroka in lahko prosiš da še njiju uzamemo.
S- Da bi imela 5 otrok? Ne mami ne bo šlo. Jst mam sestro z imenom Michelle Luna,če se spomniš?
M- Seveda,Stella! Ampak a ne bi blo lepo,če bi mela 5 otrok? Večja družina,večja zabava!
J- Ne mami...ni uredu...jst mam samo Stello in tega otroka k bo zdej pršou na svet...!
D- Se strinjam z Julijo (tko je blo moji mami ime) Poklicou bom Liso (biuša žena od njega)
Medtem sm jst poklicala Špelo xD Š-Špela J-jst
J-Hellow Špeli xP
Š- Ojla,kko si?
J- Recimo da kul...
Š-Recimo?
J- Mami je noseča (to že ve) dobila je nouga fanta z imenom David,ki ima 2 otroka,sina Benny-ja 14 let in hčerko Jessico staro 8 let in zdaj razmišlata da bi se Jessica&Benny preselila k nm -.-''
Š-Sej bo...in a sta z Rokom par?
J- Mhm... Itak... čudn da me še ni nč poklicu!
Š-Najbrž pomaga mami,njegova družina ni ful bogata pa tut revna ne ampak ma bolno sestrco Anno.
J-Šit,kok je pa stara?
Š- Mislm da je 8 al 9...
J- Ej grem zdej.Mami kliče -.-
Š-Okej se vidve jutr ;*
(prekinem)
Zvečer je David šou in mami sm uprašala če bosta Benny&Jessica pršla k nm...M-Mami J-Jst

J-A pol bosta pršla Benny pa Jessica?
M-Najbrž ja...
J- A Stella že ve? O.o
M-Ne,nism ji še povedala.Tut ti ji ne povedat.Jutr ji bom rekla...
J-Okej..spat grem.Lahko noč
M-Nočko
Zjutri me je čakalo veliko presenečenje!Next?
01. avgust 2011
Dougčas mi je zto bom nextala ;D

To presenečenje je blo res veliko. Na hodniku sta stala BENNY&JESSICA! Itak je biu zravn tut David. Na glas sm zavpila da se je zbudila Stella,ki je bla tko presenečena je otrdela čez neki časa pa so jo oblile solze. Morm priznat,da je biu Benny še kr uredu,Jessica pa je bila 8 letna deklica s kitkami z veselim nasmeškom na obrazu. Mami je bla zlo vesela,da sta pršla. V kuhni sm mami uprašala: M-Mami J-Jst
J-Mami,kje bosta pa spala?
M-Jessica bo pr teb,Benny pa pr Stelli.
J-Ne mami,Jessica ne bo pr men spala!Komi sm dobila sobo pa jo bom mogla že delit?Pol nej rajš pride Stella pa bosta Benny pa Jessica skupi...
M-NE! Tko sva se z Davidom odločla in tko bo.Konc debate! Dobr da je soboota..
J-Mhm...
Stella je prisluškovala in je zvedla da bo Benny z njo v sobi. Tist dan je bla skos tih in nč ni govorila. Zvečer je Jessica 'prpelala' svoj kovček v sobo kjer je razpakirala stvari v MOJO omaro! J-Jst Je-Jessica
J-Ej sori sam to je moja omara.
Je-Si pozabila?Skupi mave sobo!
J-Ja,najbrž res...
Je-Poglej,tut men ni ušeč da sva z Benny-jem tuki.Rajš bi bla pr mamici...Na Jesenicah ne pa tukej! Upam,da se bove razumeli...lahko noč,velika sestra!
J-Vrjamem ti ampak zdej si tuki,lahko noč Jessica!
V tistmu trenutku me je klicou ROK! Stekla sm v kopalnco da Jessica ne bi slišala. R-Rok J-Jst

R-Miška hej!
J-Hej,doug te nism slišala niti vidla.Tut v šoli te ni,Rok!
R-Anna je bouna in se je poslabšal in mogoče bo umrla...
J-Kaj pa ji je?
R-Levkemijo ma...
J-Ojoj ;/ Boga...sori nism vedla...res...
R-Use ti bom povedu kar boš hotla! Kko si ti?
J-Slabo...mami je našla nouga fanta Davida,ki ima 2 otroka.Jessico staro 8 letin Benny-ja starga 14 let...Noseča je,sej to si vedu ne?
R-Ne nism vedu...sej bo,boš vidla ;*
J-Upam...ej Jessica se je zbudla grem v sobo,ker sm v kopalnci.I love you so much!
R-Okej,i love you too!
Šla sm v sobo in hitro zaspala. Zjutri sm se zbudila ob 9h! Ob nedeljah rada spim ampak dans sm se zbudila tok zgodej zato,ker je Jessica ustala in me je zbudila...Skupi sve šle po stopnicah in na omarci v hodniku vidle listek...
Usaj 2 nexta
01. avgust 2011
next plisss....zakon zgodba
01. avgust 2011
Na listku je pisal: Michelle,Stella,Jessica&Benny! Ponoč sm mogla v porodnišnico kjer boste dobili bratca ali sestrco. Ko se bo zvedlo vas David pokliče! Na štedilniku imate pripravljeno za jest. Michelle poskrbi za use 3! Pa-pa, mami in David.
Z Jessico sva začele kričat da sta usa zaspana Stella in Benny pršla v dnevno sobo. Z Jessico sva povedale,da dobimo bratca ali sestrco in tudi onadva sta bla zeloo vesela. Nato je na stacionarni telefon klicou David! D-David J-Jst
J-Prosim?
D-Ojla,Elle
J-David! Kaj je bilo?Punčka al fantek?
D- Ob 3 zjutraj se je rodil zdrav fantek z imenom Enej! Jutri bo prišel domov tko da brez skrbi!
J-Okej,hvala David! Pozdravi mami in Enejčka. (imela sm že ljubkovalna imena)
Jessici,Stelli in Benny-ju sm povedala da je bratec Enej. Kasneje sm vidla da je ura 10 in da smo zamudli v šolo. Jessica me je spomnla da so počitnce...Next?
02. avgust 2011
next
02. avgust 2011
next
02. avgust 2011
Počitnce!Točno.Kako lahko to pozabm? Ura je hitro minila zato sm mogla nardit kosilo.Največ mi je pomagala Jessica Kasneje sta pršla mami in David z Enejem. Enej je biu popoln. Z modrimi očmi,z rjavimi lasmi,ki jih je bilo malo in zelo majhen. Potem me je poklicala Špela in zmenili sva se da bova šli v park. Špela ma tut sestrco Hano,ki je stara 8 let tko k Jessica zato sm sabo uzela še Jessico,kjer sta se zlo zabavale. Zvečer sva prišli zelo pozno zato sta bla mami in David zlo huda. Obedve sva vzklinile: SAJ SO POČITNICE! Šli sva spat po utrujenem dnevu. Zjutri me je klical/a...
Next?
03. avgust 2011
next plisss
03. avgust 2011
...NeXttt...* hudaaa
03. avgust 2011
u56400
u56400
Next...
03. avgust 2011
Zjutri me je klicala Nives in neki težila,da nej Roka pustim pr mer ker je njen -.-'' Kasnej je pršou poštar s pismom zame! Prebrala sm pismo: Draga princessa Michelle! Vabim te na zabavo mojga roj.dneva,ki bo v soboto pri meni doma od 15.00 do 4.00 ure zjutri! Prosimprosimdaprideš ;*
03. avgust 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani