iiiii mej se fajn (oz. upam da si se imela fajn) na valeti!!!
14. junij 2013
hvala(: sej je blo res fuuul fajn, nisem se še mela kdaj tk kot včeraj
.........................................................................................................

»Kako lahko to veš?« sem zmedeno vprašala. Nisem bila prepričana ali si je vse skupaj le izmislil ali je to stoodstotno vedel.
»Ker mi je povedal. Rekel je, da je to čutil, ko te je prvič videl,« mi je povedal. »Prvič videl?« Bila sem šokirana. Torej sem svojo ljubezen življenja že spoznala, jaz pa sem večino časa razmišljala kaj ta fant počne in kje na svetu živi.
»Ja, že kar nekaj časa ga poznaš. No, vsaj tako bi lahko rekel,« mi je razložil in pogledoval proti fantu, ki si je začel snemati črno čelado. »Torej on mene pozna, jaz pa njega ne?« Vse skupaj je postajalo bolj zanimivo in hkrati čudno.
»Hodil je na tvojo šolo, a se nisi ravno zmenila zate. Veljal je za piflarja,« je dejal in se zasmejal. »Torej bom do konca življenja s piflarjem?« sem se ustrašila. »Hej, on je moj najboljši prijatelj … Poleg tega se je spremenil,« je rekel in se še glasneje zakrohotal.
Moj pogled je spet poneslo proti moji sorodni duši. Sedaj si je že snel čelado. Izpod nje je pokukala čokoladno rjava irokeza, vame pa so se zazrle še bolj čokoladne oči. Nasmehnil se je in mi pomahal – vsaj mislila sem, da je mahal meni, čez nekaj trenutkov sem ugotovila, da je bil zamah namenjen njegovemu najboljšemu prijatelju, torej Jacku.
»Živijo, stari! Kako si?« ga je vprašal in prisedel na klop. »Super,« je rekel. »Lucy, si že spoznal, če se ne motim.«
»Seveda. A ne vem, če se me ona spomni,« je rekel in se sklonil čez Jacka, da me je lahko videl. Potrebovala sem nekaj trenutkov, a sem se ga spomnila. Ime mu je Jaden. Bili smo v razredu za matematiko. Ravno sem vstopila vanj, z lončkom kave v roki. Stala sem pred njegovo mizo, ko me je nekdo potisnil tako močno, da mi je kava pljusknila na njegovo mizo in zapiske. Niti upravičila se mu nisem, a dobro sem se spomnila njegovih oči, ki so me že takrat privlačile. Kljub očalom sem videla toplino, ki se je pretakala po njem.
»Oprosti za tisto nezgodo s kavo,« sem rekla, da sem mu dala vedeti, da se ga spomnim. Sploh nisem mogla verjeti, da je to ista oseba. Včasih je nosil srajce in hlače na črto pa očala, lase je imel počesane na stran. Sedaj pa je na sebi imel sprane kavbojke, belo majico na v izrez in usnjeno jakno, v roki pa je držal vranje črno čelado.
»Ni problema, nikoli ti nisem zameril,« je rekel in se še kar naprej sklanjal čez Jacka. »Pustil vaju bom sama,« se je namuznil Jack in vstal. »Zakaj?« sem se pritožila. Jacka nisem želela odgnati, a do Jadena sem že čutila neverjetno privlačnost. Morda pa te sorodne duše res obstajajo…

15. junij 2013
Jaden

nextam??
15. junij 2013
next
15. junij 2013
u120926
u120926
Zakaj sploh sprašuješ????? Piši next!!!!!
15. junij 2013
jaa
16. junij 2013
neext
18. junij 2013
next
25. junij 2013
next!!
30. junij 2013
NEEEEEEEEEEXXXXXXTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
FUUUL DOBR!!!!!! Sam nevem no morat bi blo kul če bi bla pol na koncu z Maxom.... al pa tut tk je fuuuuul fajn!!! (BTW nova bralka )
12. julij 2013
Next!!!! +nova bralka
15. julij 2013
4. poglavje
»Veš, ni potrebe, da si pretirano prijazna do mene,« mi je rekel, ko je Jack odšel do svojega avta in se odpeljal neznano kam. Očitno se je odločil špricati, sem pomislila.
»Mislim, da je to povsem nagonsko,« sem povedala. »Očitno je to v zvezi s sorodnimi dušami resnično.«
»Moja starša si nista bila usojena, pa sta še zmeraj skupaj. Veš, ni potrebno, da je vse tako kot je zapisano,« je dejal in se nasmehnil. Ob pogledu na njegov nebeški obraz, čudovite iskreče oči in polne ustnice, me je spreletel srh.
»In kaj se je zgodilo z njunima sorodnima dušama?« sem vprašala. Še zmeraj sem bila radovedna o vseh volčjih stvareh in želela sem si izvedeti vse kar je bilo možno.
»Ne vem kdo je očetova sorodna duše, ker ni volkodlak, mama pa se je zaljubila vanj preden je spoznala Nicka. Kljub temu, da je Nicka res ljubila, je izbrala mojega očeta, ker je bila mnenja, da je njuna ljubezen pristnejša, ker ni bila zapisana v zvezdah,« je priznal, brez obotavljanja. Med govorjenjem se je njegovo telo premaknilo bližje meni in tudi sama sem se začela nagibati proti njemu.
»Torej mi s tem govoriš, da midva ne bova skupaj za večno. Da si nisva tako usojena, kot je povedal Jack?« sem vprašala in se rahlo nasmihala.
»Če je tako naredila moja mama, še ne pomeni, da bo isto z mano,« je rekel in s tem ovrgel mojo teorijo. To mi je bilo všeč, zato sem se še širše nasmehnila.
Ni mi bilo jasno kako je bilo to možno. Fanta sem šele spoznala, pa se že iskri med nama. Sedaj sem bila prepričana, da nama je usojena biti skupaj. Če ne za ves čas, pa vsaj tisti trenutek.
»Veš že od tistega dne, ko sem te prvič videl. Ko si sedela poleg mene pri matematiki, sem si želel nekaj narediti. A takrat še nisem bil pravi jaz. Bil sem sramežljiv, prestrašen in osamljen fant. Vedel sem, da me ne bi hotela imeti. Vedel sem, da nobeno dekle ne bi želelo takšnega. Zato sem se moral spremeniti. Trajalo je kar nekaj časa, a veš kaj? Bilo je vredno. Ker če se ne bi odločil popraviti, si ne bi upal narediti tega …« je rekel in se nagnil k meni, tako da sta se najina nosova stikala.
Čeprav sem vedela, česa si ne bi upal narediti, sem mogla vprašati: »Kaj si ne bi upal?«
»Ne bi se te upal poljubiti,« je zašepetal v mojo kožo in pritisnil svoje ustnice ob moje. Njegove roke so spolzele na moje boke in se jih močno oprijele. Moje telo je bilo polno elektrike.
»Veš, mislim, da bi mi bil všeč v vsakem primeru,« sem dejala, ko sem se nekaj centimetrov odmaknila od njega. »A mislim, da se to ne bi smelo odvijati tako hitro. Tebi se morda zdi, da me poznaš že nekaj časa in morda celo me, a jaz te poznam komaj nekaj minut. Mislim, da se ne bi smela poljubljati po nekaj minutah. Preprosto se mi ne zdi pristno,« sem mu priznala in vstala s klopce.
»Oprosti, nisem želel narediti kaj, kar ti ne bi bilo všeč,« je dejal, nekoliko skesano.
»Jaden, verjemi, bilo mi je všeč,« sem se zasmejala. »A morda bi morala začeti kot prijatelja.«

nextam?
26. julij 2013
u140958
u140958
next+nova bralka
27. julij 2013
ufff!! samo ta jaden je res sexy!!! Ko si omenila irokezo sem se že ustrašila, da je uno, punk stil - irokeza po sredini glave, pri krajih pobrito, ketne, črne obleke, mrežaste rokavice, pircingi, ...
NEXT!
27. julij 2013
next-obvezno!!!
15. avgust 2013
sory za smetenje, sam ali bi kdo bral?? Pisateljica je ravno zacela pisati zgodbico in nima še bralcev...ker je nova v tem, bi prosila, da vsaj pokukate: http://www.igre123.com/forum/tema/lahko...berem-misli/60341/1
15. avgust 2013
next!
24. september 2013
neext
27. september 2013
hejhoj vsi moji predragi bralci<3 js se vsem opravičujem da nič ne nextam, sam mam velik dela s šolo (vlko več ko pa učasih) bom poskusla nextat vsako svojo zgodbo enkrat na mesec
24. november 2013
Next
23. december 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani