u73295
u73295
next
17. avgust 2012
Next!!
17. avgust 2012
u25153
u25153
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!
17. avgust 2012
next!!!
18. avgust 2012
hvala za nexte< 3
****************************************************************************************************************
Nasmehnila sem se mu, mu pomežiknila in vstopila v šolo. Te bedne pevske, sem pomislila in se začela spraševati zakaj sem sploh v pevskem zboru, ko pa sem mnenja, da sploh ne pojem dobro.
"Hej, Lucy." je reklo dekle, ki je sedelo za mano. "Kaj?" je vprašala. "Zakaj si s fantom svoje najboljše prijateljice?" me je vprašala in se zasmejala.
Ne no, to ne more biti res, sem pomislila. Neverjetno je bilo kako hitro so potovale novice, pa tudi če niso bile popolnoma resnične.
"Kdo ti je rekel to?" sem jezno vprašala. "To ni bilo potrebno, saj sem vaju videla na klopci." se je zahihitala. "Kako si lahko naredila kaj takšnega?" je vprašalo dekle, ki je sedelo desno od mene.
"To ni res!" sem zakričala, ko mi je bilo dovolj. "Oh, ne laži." se je zasmejalo dekle, ki me je ogovorilo prvo. "Samo nehaj." sem siknila. "Če ne ti bo še žal."
Nenadoma me je začelo zvijati v trebuhu, glavo pa mi je skoraj razneslo od bolečine.
"Hej, kaj je s tvojimi očmi?" me je vprašal nekdo. "O, shit!" sem vzkliknila in odhitela na stranišče...

nextam? kako se vam zdi zgodba do zdaj??
21. avgust 2012
next... zgodba je zelo dobro, samo lahko bi bili daljši neksti in bolj pogosteje pa še kaka slika zraven
21. avgust 2012
hvala. ja sej vem, da bi lahk blo dalš, ampak mam bol star računalnik in se ful pregreva pa to in je pol men vroče in ne morem tko dolgo pisat. glede slik se bom pa potrudla(:
21. avgust 2012
Next!!
22. avgust 2012
next
23. avgust 2012
Next
01. september 2012
Ko sem se pogledala v ogledalo, so moje velike oči popolnoma črne. Nič modre in bele barve. Samo črna. Črna kot oglje.
"Kaj se dogaja z mano?" sem zavpila v ogledalo in zaprla oči. Upala sem, da bo vsega konec, ko jih bom spet odprla. A ne. Bilo je enako. V bistvu je bilo samo še huje. Zaradi prestrašenosti se je po licu utrla pot solza. Bila je črna. Solza je bila popolnoma črna, ne pa brez barve.
Počasi sem se odmaknila od ogledala. Še zmeraj sem zrla v moje ogljeno črne oči in črne solze. Ko sem se naslonila na steno, sem oči spet zaprla in si predstavljala, da sem spet na Hawajih. Sedaj se je tisti dan zdel tako popolen. Spoznala sem Jacka in bilo je sončno, toplo in domače. Tukaj v šoli pa sem se počutila tako osamljeno in tuje. Tudi takrat, ko je bila Alex ob meni, sem vedela, da mi nekaj manjka.
Počasi sem se usedla na tla in samo jokala. Morala sem to spraviti iz sebe. Bilo mi je vseeno, da so bile moje solze drugačne barve, tudi za oči mi ni bilo več mar. Le želela sem si, da bi lahko vse skupaj ponovila. Da bi to volčjo stvar nekako popravila.
"Lucy!" sem zaslišala znan glas. Bil je Jack in čeprav mu nisem odgovorila, je vstopil. Slišala sem kako se je spustil na tla k meni in nato rekel:" Poglej me! Lucy, prosim te."
Počasi sem umaknila roke iz obraza in odprla oči.
Zagledala sem njegov osupel obraz.
"To se ne bi smelo zgoditi, kajne?" sem prestrašeno vprašala. "Tvoje telo zavrača spreminjanje." je dejal in mi obrisal solze.
"Umrla bom." sem šepnila. Prebrala sem knjige Hiša noči in vedela sem, da tisti, ki so tisti, ki niso sprejeli spreminjanja umrli. Bila sem prepričana, da je enako pri volkodlakih.
"Ne. Tega ne bom dopustil." je rekel odločno in vstal. Nato je stegnil roke in me povlekel na noge.
"Globoko dihaj in se sprosti." mi je svetoval. Dvakrat sem vdihnila in se nato pogledala v ogledalo. Moje oči so bile spet lepe sinje modre barve, edina sled o tem pripetljaju so bile sledi mojih črnih solz.

hvala za vse nexte in res mi je žau, da ne nextam pogosto, se bom skušala popravit< 333
nextam??
16. februar 2013
jaa! ful zakon res.
25. maj 2013
u71250
u71250
next
27. maj 2013
Neeeeext kk dobra zgodbaaaa neeeext!
27. maj 2013
u71250
u71250
next takoj nujno
30. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. maj 2013
u71250
u71250
ej ka pa ce bi ena druga nextala k ona po moje ne bo
01. junij 2013
meni je rekla da bo ta tedn kr do zdej je mela neki druzga za delat
01. junij 2013
u71250
u71250
ves kuk cakamo?
01. junij 2013
čakamo že približno 6 mesecev.....
02. junij 2013
u71250
u71250
ja naj kaka druga pise a ne?
03. junij 2013
u120926
u120926
Next?
03. junij 2013
lejte res mi je žau, da nič ne nextam, sam zadne mesce je bla res gužva ... Poleg tega mam pouk samo še ta tedn, tk da bom potem med počitnicami res redno pisala((: Drgač pa hvala za nexte
******************************************************************************************************

»Pridi, greva,« mi je rekel in me prijel za tresočo roko. »Vse bo v redu, me razumeš? Za to bom poskrbel jaz.«
»Hvala,« sem zašepetala in s papirnatim robčkom obrisala temne solze, polne tesnobe. Z Jackom sva počasi zapustila stranišče. Hodniki šole so bili popolnoma prazni, saj se je že nekaj minut nazaj začel pouk.
»Mi lahko poveš kaj več o teh stvareh?« sem ga vprašala, ko sva se že bližala isti klopci, na kateri sva sedela malo prej.
»Kaj želiš vedeti?« je dejal in se nasmehnil, saj je videl, da sem bolje. »Vse … Vsako podrobnost, ki jo veš. Ničesar ne izpusti,« sem mu naročila in ga začela pozorno poslušati. »To, da si volkodlak imate v družini, kot že veš. Vsak nima tega gena, le nekateri. Tisti najmočnejši. Ti si ena izmed njih. Spreminjaš se lahko kadar hočeš, ne le ob polnih lunah. In nihče ne izgleda kot nek čuden mešanec med volkom in človekom. Izgledaš pač kot malo večji volk. In še ena stvar je … Vsak od nas ima tako rekoč začrtano življenje. Kot, da bi nekdo napisal scenarij, mi pa smo le njegove lutke. Torej imaš določenega tudi partnerja. Moškega s katerim si si usojena, do katerega naj bi gojila neskončno in trdno ljubezen,« je povedal, jaz pa sem ga še zmeraj poslušala z velikimi ušesi.
»Si ti ta fant?« sem vprašala polna pričakovanj. Nisem pa ravno vedela kakšnih pričakovanj. Nisem bila prepričana ali si želim, da bi on bil ta oseba. Res da mi je bil všeč že pred pol leta in mi je še zmeraj, a tega, da se je tako debelo zlagal nisem mogla pozabiti.
»Ne, on je …« je rekel skozi stisnjene zobe in pomignil proti parkirišču. Nanj je ravnokar prihrumel velik črn motor …

nextam?
07. junij 2013
u120926
u120926
For Goddess sake, nextey!!! Pa malo daljše nexte, bi prosila...
07. junij 2013
u71250
u71250
next
08. junij 2013
next
08. junij 2013
u120926
u120926
hej, še enkrat sem šla brat tazadnji next... kateri 'the biggest' sovražnik za veke vekov bo pa tele s črnim motorjem?
10. junij 2013
next
11. junij 2013
next!!!
12. junij 2013
hvala za nexte, ju3 pride nov del, ker mam dans valeto
14. junij 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani