Čeprav je takih zgodb že ogromno, sem se vseeno odločila da še jaz dodam svojo. Upam da vam bo všeč. Zgodbo lahko berete tudi na smrklji https://blog.smrklja.si/node/91879 . Enjoy

Part 1

Sedela sem na letalu in čakala da končno prispemo. Od poslušanja glasbe se mi je mp3 že skoraj izpraznil. Ob meni je sedela starejša gospa, ki je že po petih minutah zaspala in se zbudila šele deset minut preden smo pristali na londonskih tleh. Čakala sem na kovček, ko sem zagledala žensko srednjih let oblečeno v siv kostim, ki je držala v rokah list z imenom Samanta. Predvidevala sem da čaka mene, zato sem pograbila kovček in se odpravila k njej.

» Živijo. Si ti Samanta Jones?«
» To sem jaz. Me veseli. Vi pa ste verjetno gospa Adams?«
» Tako je. Pridi, avto naju čaka pred vhodom.«

Ko smo se vozili po ulicah do hiše, sem premišljevala, če delam prav. Če je sploh prav, da bom stanovala pri neznani družini in sama hodila v šolo. Moje misli je utišal avto, ki je prehitro zavil na dvorišče pred prelepo hišo. Hiša je bila res velika in v starem slogu. Res mi je bila všeč. Notranjost hiše je bila še lepša. Vse je bilo urejeno, kot iz filma. Gospa Adams me je poklicala v dnevno sobo.

» Samanta, prosim povej kakšni so tvoji načrti za naprej.«
» Hodila bom na gimnazijo za ples in umetnost, ki je tukaj v bližini. Stanovala bom pri vas. Res bi se vam rada zahvalila za to priložnost. Popoldneve bom v kavarni, kjer so mi ponudili delo in bom prispevala za stroške. Moj oče je sicer iz Londona, v Slovenijo smo se preselili, ko sem bila stara eno leto, zato sem nekajkrat že bila tukaj. Mislim, da se bom znašla.«
» Super. Alice, naša gospodinja ti bo pokazala sobo. Kovčki so že gor. Popoldne prideta iz šole Megan in Benny. Zagotovo se boste ujeli. Zdaj greš lahko v sobo, čez eno uro bo kosilo. Po kosilu pa ti bo Megan razkazala London.«

Soba je ogromna. Je skoraj tako velika kot naše stanovanje. Najprej sem priklopila računalnik in vsem poslala sporočilo da sem varno prispela in da je super. Razpakirala sem obleke in odšla na kosilo. Odlično je bilo. Po kosilu sta prišla Megan in Benny. Megan je bila mojih let, Benny pa je star dvanajst let, hodi še v osnovno šolo. Benny je res prisrčen, z Megan pa sva se takoj ujeli. Ponudila se je da mi razkaže London. Hitro sem pograbila jakno in odšli sva ven. Med potjo sva se pogovarjali in ugotovili, da imava veliko skupnih lastnosti. Vedno bolj mi je bila všeč. Ko sva prišli v center Londona je bilo magično. London je res najlepše mesto.
Ravno sva se zagledali v obleko v izložbi, ko je okolico napolnila velika, ne, ogromna skupina vreščečih punc. Nič mi ni bilo jasno …
01. januar 2013
next supr pišeš dj nexttttttttttttttttt
01. januar 2013
u116976
u116976
neeeext
01. januar 2013
next
01. januar 2013
part 2

Ravno sva se zagledali v obleko v izložbi, ko je okolico napolnila velika, ne, ogromna skupina vreščečih punc. Nič mi ni bilo jasno … začudeno sem gledala v množico in v tistem trenutku me je Megan prijela za roko in me povlekla v gručo. Vpila je nekaj o neki skupini, vendar je zaradi hrupa nisem slišala.
» Lep pozdrav vsem! Hvala da ste danes z nami. Že čez par minut pridejo na oder One direction.«
je povedala voditeljica nekega koncerta, mislim da humanitarnega, ki se je odvijal v centru.
» Samanta! One direction! Tukaj. Danes.« je Megan skušala priti do besede. Seveda vem kdo so One direction. Nisem največja oboževalka ampak priznam, fantje so dobri. » Videla bom Harrya. Omojbog, videla jih bom. Končno.« je vpila Megan in skušala s svojim kričanjem preglasiti vse druge. Iz zvočnikov se je kmalu zaslišala pesem What makes you beautiful. Šele takrat ko so fantje prišli na oder sem ugotovila, da se nama je uspelo pririniti do odra. Pesmi nisem znala zato sem samo nekaj mrmrala. Je pa zato Megan pela zelo, zelo glasno. Po prvi pesmi je imel govor tisti blondinec.
» Hvala vsem, ki ste že in še boste pomagali otrokom v stiski, za katere zbiramo sredstva. Danes bomo z vami One direction. Hvala.«
To je bil Niall, mi je povedala Megan, ko je opazila, da malce čudno gledam. Nasmejala sem se ji in naprej sva uživale v koncertu. Ko so zapeli predzadnjo pesem, je besedo prevzel Zayn (kot mi je povedala Megan).
» Hvala za takšno udeležbo. Na žalost je pred nami samo še ena pesem. Resnično smo uživali. Za konec smo se odločili, da na oder pokličemo dekle.«
V trenutku, ko sem videla da kaže name me je zadel šok. Ne da bi mi bili všeč ali podno, ampak zakaj ravno jaz? Nisem hotela biti nevljudna zato sem Zayna prijela za roko in potegnil me je na oder. Usedla sem se na stol na sredini odra in zapeli so pesem Kiss you. Na koncu so me vsi poljubili na roko in koncert se je končal. Skočila sem z odra in z Meg sva odšli nazaj domov. Celo pot mi je razlagala kako je srečna, da jih je videla in kako mi zavida, kako so lepi in kako neverjetno seksi je Harry. Še vedno mi pa ni jasno, zakaj so izbrali ravno mene. Po končanem koncertu sem dobila darilno vrečko s stvarmi 1D. Cede, kapo, majico, skodelico in podpisano kartico. Vrečko sem postavila na mizo, kjer ni bila dolgo časa, saj je prišla Megan in pregledala stvari do potankosti. Obljubila sem ji, da si lahko izbere eno stvar in zaželela si je majico. Ležala sem na postelji, medtem ko mi je Megan razlagala kdo so in vse o njihovih življenjih. Zanimivo je bilo koliko te punce dejansko vejo o njih. Praktično vse. Kar naenkrat pa je Megan vzkliknila.
» Samanta, ne boš verjela. Si ti sigurna, da si dobro pregledala vsa darila?«
» Mislim da ja?«
» Misliti pomeni nič vedeti Sam. Mimogrede, saj te lahko kličem Sam? Si videla kaj piše na kartici?«
» Lahko me kličeš Sam, Meg. Ja sem videla, vsi so se podpisali. Logično.«
» Pa si videla kaj piše pri Zaynu.«
» Ne?«
» Piše: Love, Zayn.«
» Ja in. To naredi vsem. Pač avtogram. Pomiri se Meg. Sicer se pa moram spraviti za knjige. Jutri je šola. Adijo Meg. In ne pozabi majice.«
Punca je bila res utrgana na 1D. Čeprav sem bila stoodstotno prepričana, da vsem napiše Love, Zayn, sem imela majhno upanje, da je to napisal samo meni. Verjetno si samo domišljam, pravzaprav ga sploh nisem poznala, o njem ne vem nič. Vzela sem knjigo in začela delati zapiske, ko sem dobila sporočilo od Neli, najboljše prijateljice iz Slovenije…
01. januar 2013
u116976
u116976
neeeeeeext
01. januar 2013
Nov del Nadaljujem samo če bo vsaj pet komentarjev (ne zato da nebi želela pisati in hvala vsem ki berete zgodbo, samo brezveze se mi zdi pisati, če nihče ne bere) Enjoy

part 3

Vzela sem knjigo in začela delati zapiske, ko sem dobila sporočilo od Neli, najboljše prijateljice iz Slovenije. Sporočila mi je, da je slika s koncerta na twitterju. Ker še nisem imela računa, sem se hitro registrirala in pogledala fotko. Res mi je bila všeč, zato sem si jo nastavila za ozadje.
Ura je bila že osem, zato sem šla pod tuš in se oblekla v pižamo. Malo sem bila nervozna, saj je bil naslednji dan moj prvi dan v novi šoli.
Zjutraj me je zbudila Megan. Oblekla sem se v kavbojke in majico s kratkimi rokavi in jopico. V šolo sva odšli z avtobusom, saj je bila šola od naše hiše oddaljena dvajset minut. To družino sem si izbrala tudi zato, ker Megan hodi na isto šolo, kar se mi je zdelo več kot odlično. Šola je bila velika z velikim igriščem in plesno dvorano, imela je tudi bazen in glasbeno učilnico.
Najprej sem odšla do ravnateljice, gospe Smith. Dala mi je urnik, tloris šole in spisek gradiva, ki ga potrebujem. Povedala sem ji kako daleč sem pri plesu in umestila me je v višjo plesno skupino. Nekaj ur sem imela skupaj z Meg. Ko sem prišla iz pisarne sem opazila da se Meg pogovarja z neko punco. Že takoj na začetku se mi je zdela zanimiva. Imela je svojevrsten stil oblačenja in dolge rdeče lase. Stopila sem do njiju in predstavila me je Aidi, tisti rdečelaski. Nekaj časa smo se še pogovarjale, nato pa zazvonil zvonec za prvo uro pouka. Nisem je imela z Megan, vendar me je pospremila do učilnice. Ko sem prišla noter, profesorja še ni bilo, presenetilo me je da so vsi tiho sedeli in se posvečali šolskim stvarem, kar v moji prejšnji šoli nisi mogel zaslediti. Usedla se na edino prosto mesto, zraven punce, ki se mi je kasneje predstavila kot Phoebe. Spoprijateljili sva se in ugotovili, da imava vse ure skupaj. Kmalu zatem je v učilnico stopil profesor. Predstavil se mi je in me prosil, če se lahko še jaz predstavim novim sošolcem. Ura je potekala mirno in minila je precej hitro. Pred učilnico me je čakala Megan. Očitno sta se s Phoebe že poznali, saj sta se prijateljsko objeli. Naslednje ure so minile v istem ritmu kot prejšnja. Po pouku pa smo z Meg, Phoebe in Aido odšle na pijačo. Pogovarjale smo se o različnih stvareh in ugotovile da imamo veliko skupnih lasnosti. Aida je bila prav tako kot jaz plesalka, Megan in Phoebe pa sta se ukvarjali z glasbo, ena je igrala kitaro, druga klavir. Kakor mi je kasneje povedala Aida sta obe tudi prelepo pele. Tako smo se vživele v pogovor, da smo komaj opazile, da že nekaj ur sedimo v kavarni in se pogovarjamo. Aida in Phoebe sta odšle svojo pot, z Meg pa sva z avtobusom odšli nazaj domov.
Ko sem prišla sem si uredila zapiske, ki mi jih je posodila Megan, da si jih prepišem, nato pa sem odšla pod tuš. Ko je topla voda padala name in sem se umirila, sem se šele zavedala kako naporen dan je bil. Nova šola, novi prijatelji, novo življenje. Najbolj me je veselilo da sem v višji plesni skupini, kar pomeni da bom lahko napredovala hitreje. Oblekla sem si ohlapno majico s kratkimi rokavi in spodnji del pižame ter se odpravila v posteljo. Ravno sem hotela ugasniti lučko je k meni pritekla Megan.
» Saaaaaaaaaaaam. Nujno! Oprosti ker te morim tako pozno ampak imam neverjetno novico.«
» Naj ugibam.. nekaj o One direction?«
» Ja, kako veš?« me je Meg pogledala žalostno, saj sem očitno prehitro spregledala njeno presenečenje.
» To je res težko ugotoviti Meg.« sem se ji zasmejala nazaj.
» No, kakorkoli, to bo še tebe razveselilo…«
04. januar 2013
u116976
u116976
neeeeeeeeeeext
04. januar 2013
Malo krajši del, mogoče kasneje napišem še enega. Če želite lahko v naslednjih delih zraven napišem še par 1D zanimivosti. Ste za? Nadaljujem?

Part 4
» No, kakorkoli, to bo še tebe razveselilo…«
» Torej na dan z besedo..«
» Na internetu sem zasledila, da fantje iščejo plesalke za svoj novi videospot in sem mislila…«
» Kateri fantje?«
» Samanta no, one direction. No in sem mislila da bi se mogoče prijavila na avdicijo?«
» Saj se šališ ane?? Mislim da to ni mogoče. Pa saj jih sploh ne poslušam in to.«
» Prosim Sam, zame? Plešeš odlično, saj si v višji skupini, in kaj potem če jih ne poznaš? Simpatični so in to je res odlična izkušnja. Daj no Sam, samo probaj.«
» Ne vem, res. Ne vem, če sem prava za njih.«
» Glej, samo poskusi. Samo na avdicijo se prijavi in potem ti ne težim več. Obljubim.«
» Taktično Meg. Saj ti ne bo treba več težit, če bom izbrana bom šla drugače mi ne preostane drugega kot da ne grem. In kje naj bi se prijavila na to?«
Iz žepa je potegnila list. Očitno je bila prepričana, da me bo uspela pregovoriti v to. Vse se je dogajalo tako hitro, da sem se šele potem, ko je Meg vsa navdušena odnesla izpolnjeno prijavnico na pošto, zavedala kaj sem naredila. No, tolažila sem se s tem, da mi tako ali tako ne bo uspelo.
Ker so se bližali prvi izpiti sem se prisilila k učenju. Sestavila sem si urnik, pripravila gradivo in se cel teden posvečala samo učenju, ne nazadnje sem zato prišla v London-zaradi šolanja. Moram reči, da se mi je obrestovalo, saj so vsi prvi izpiti za mano in lahko končno uživam v zasluženem vikendu. Sedela sem na balkonu, ko je Megan vsa navdušena pritekla v mojo sobo. Zagledala sem kuverto, ki jo je držala v roki in kmalu sem se spomnila na avdicijo, na katero sem zaradi učenja v tem tednu pozabila. S tresočimi rokami (očitno ji je bilo res veliko do tega) mi je predala kuverto in odprla sem jo. Prebrala sem vsebino in pogledala Megan, ki me je gledala s polnim pričakovanjem...
06. januar 2013
u109114
u109114
neeeeeeeeeeeeeeext!!!
06. januar 2013
u118716
u118716
нєу!
тσ נє мσנα zgσ∂вιcα σ ναмριяנιн.вι вяαℓι؟
ѕσяу zα σgℓαšєναηנє!
http://www.igre123.com/forum/tema/whisper-in-the-night-%28vampires%29/48477/
06. januar 2013
neeext!
06. januar 2013
Part 5

Draga Samanta!
Sporočamo ti, da si sprejeta na avdicijo za videospot skupine One direction. Avdicija bo potekala v plesni dvorani srednje šole za ples in umetnost prihodnji teden v petek. Priložili smo ti posnetek pesmi Kiss you za katero bomo posneli videospot. Na to pesem sestavi koreografijo in nam jo na avdiciji pokaži. Veselimo se srečanja!
Lep pozdrav

Čeprav nisem nora navdušenka, kot sem že nekajkrat omenila, sem bila vseeno neznansko vesela, da grem na avdicijo. Čeprav sem bila izbrana jaz, je bila Megan vesela celo bolj od mene. Prepričana je, da bo z mojo pomočjo spoznala Harrya, v kar jaz dvomim. Na avdiciji jih verjetno ne bo, dalj od avdicije pa ne vem če bom sploh prišla. Kakorkoli, z Meg sva v istem trenutku dale CD s pesmijo v predvajalnik in prvič poslušale pesem. Moram priznati da je odlična, energična in mladostniška. Ker je bilo za nekaj časa konec šolskih stvari in sva imeli čas, sva se kar takoj spravili delati koreografijo. Kakor sva na začetku mislili da je lahko, sploh ni bilo. Minila sta dve ure midve pa imava ples samo za začetek pesmi. Odločili sva se da ga jutri dokončava.
Poslala sem sms Neli in zame je bila res vesela. Pripomnila je, da ji moram naslednjič ko pride k meni obvezno predstaviti fante, še posebej Louisa. Ne vem zakaj vsi mislijo da jih bom videla, spoznala oziroma se z njimi celo spoprijateljila. Meni se to zdi praktično nemogoče.
Po vseh plesnih »naporih« sem se odločila da grem na kratek sprehod. V Londonu sem že kar nekaj časa a ga zaradi šole nisem uspela dobro spoznati. Ker je bil že skoraj večer in se je počasi začelo temniti ga očitno tudi danes ne bom, bom pa vsekakor v naslednjih dneh Meg prosila, da mi bolje razkaže to lepo mesto.
Oblekla sem si jakno in se odpravila do parka v bližini hiše. Na telefon sem priklopila slušalke in predvajala pesem Kiss you, zraven pa razmišljala o koreografiji, ki jo moram še narediti. Očitno sem se preveč zamislila saj sem se zaletela v nekoga. Ko sem pogledala gor sem videla…
Zanimivost-še nekaj dejstev o 1D
- Louis pravi, da se je o dekletih največ naučil iz izkušenj drugih fantov v skupini.
- Na albumu 'Take Me Home' ima največ solo delov Harry, potem Zayn, Louis, Liam in na koncu Niall.
- Ed Sheeran: »Fantje bi bili v zaporu, če ne bi imeli Liama.«
- Liam in Harry pravita, da so koale najbolj ljubke živali.
- Niall: »Moje dekle bi peljal na romantično večerjo in ji potem pel na uho.« Harry: »Kaj pa potem?« Niall: »Premlad si, da bi vedel.«
- Zaynu je na njem najlepša njegova čeljust.

Nadaljujem??
10. januar 2013
u116630
u116630
ja itak da nadaljuj..+nova bralka
10. januar 2013
u116976
u116976
neeeeeeeext
10. januar 2013
next +nova bralka
10. januar 2013
next!
10. januar 2013
Part 6

Ko sem pogledala gor sem videla Lotty. Lotty je bila moja najboljša prijateljica v osnovni šoli, po valeti pa se je preselila v London, zaradi očetove službe. Nisva se slišali že več kot štiri leta in ob ponovnem srečanju nisva mogli skriti navdušenja. Zares nisem pričakovala, da jo bom srečala zdaj, sploh pa ne tukaj. Povedala sem ji vse o avdiciji, o šoli, v glavnem vse kar je zamudila v teh štirih letih. Tudi ona mi je povedala marsikaj novega in mi obljubila, da me bo peljala po Londonu in da more vsekakor spoznati Megan. Po pripovedovanju sem ugotovila, da je tudi ona ena izmed največjih fanic skupine one direction in da mi bo obvezno pomagala narediti koreografijo. Po dveh urah pogovora sva se poslovili in se dogovorili, da se dobiva jutri na istem kraju.
Bilo je že pozno zato sem odhitela naravnost domov. Megan sem povedala celotno zgodbo in vesela je bila, da sem spet srečala Lotty. Zaželeli sva si lahko noč in odšli vsaka v svojo sobo.
Ker je bila nedelja, mi ni bilo treba nastaviti budilke. Zbudila me je gospa Adams, ki me je povabila na zajtrk. Prišla sem v kuhinjo, kjer je bila cela miza obložena z raznimi dobrotami. Usedla sem se zraven Megan in si vzela rogljiček in skodelico čaja. Ker je bilo precej tiho se je gospa Adams odločila načeti pogovor.
» Torej Samata, opažam, da ti je London zelo všeč.«
» Navdušena sem gospa Adams. Všeč mi je tako mesto in šola kot tudi vi. Z Megan sva se odlično ujeli.«
» Prosim kliči me Jane. Me veseli, da sta se z Meg tako dobro ujeli. Kako pa gre šola?«
» Mami, saj je rekla da ji gre dobro. Veš, izbrana je bila na avdicijo za snemanje videospota..« se je vmešala Megan.
» Res, kakšnega videospota Samanta?«
» V bistvu grem na avdicijo za snemanje spota skupine One direction.«
» To so te fantje za katerimi Megan stalno nori?«
» Ja, to so te.« sem odvrnila v smehu.
» Poglej Samanta, nič nimam proti temu, pazi samo, da ne boš šole postavila na stranski tir zaradi tega. Šola je tista zaradi česar si v Londonu.«
» Vsekakor gospa Adams. Mislim, Jane. Izpiti so se za zdaj končali, naslednje imamo šele čez nekaj mesecev. To ne bo problem.«
» No mami midve morava iti. Danes bom spoznala njeno prijateljico, ki jo je po več letih srečala tukaj, tako da kar greva. Adijo mami.«
Prišli sva do parka, kjer sva bili zmenjeni z Lotty, vendar nje še ni bilo tam. Z Meg sva klepetali, ko je končno prišla. Predstavila sem ju in odlično sta se ujeli. Lotty ne hodi na isto šolo zato se z Meg še ne poznata. Vse tri smo odšle do kavarne, kjer so se nam pridružile tudi Phoebi in Aida in skupaj smo se odločila, da gremo domov in skupaj sestavimo odlično koreografijo…
nekaj dejstev:
- Harry avtomatsko bere z ustnic.
- Louis pravi, da bi sam zase rad mislil, da je seksi, a se mu zdi, da ni na njem nič seksi.
- Harry: »Katera je vaša najljubša pesem na albumu?« Oboževalka: »Radi vas imamo, fantje!« Harry: »Oh, ta bo na naslednjem albumu.«
- Katera je tvoja najljubša ameriška hrana? Niall: »Vse, kar je užitno.«
- Strokovnjaki predvidevajo, da bodo do leta 2013 fantje najuspešnejša fantovska skupina v zgodovini glasbe.
12. januar 2013
u116630
u116630
nexttttt
12. januar 2013
u28319
u28319
neext
12. januar 2013
u116976
u116976
neeeeeext
12. januar 2013
u109114
u109114
neeeeeeeeeeeeeext
12. januar 2013
next
12. januar 2013
Evo, še en del danes, ker je glih Zaynov rojstni dan

Part 7
Dnevi so minevali s svetlobno hitrostjo in v zadnjem trenutku nam je uspelo sestaviti dobro koreografijo.
Zbudila sem se v sončno jutro in ugotovila da je danes petek, dan avdicije. Pogledala sem na uro in ugotovila da imam še nekaj časa. Odšla sem v kopalnico, kjer sem se stuširala, naličila in se oblekla v svoje plesne obleke, dolge široke hlače in oprijeto majico brez rokavov ter jopo. V torbo sem spravila cd, ki so mi ga poslali in list kamor sem si zapisala glavne točke mojega plesa. Pojedla sem zajtrk skupaj z Megan, ki me je kasneje pospremila do šole. Pred vrati sva se poslovili in zaželela mi je srečo.
Ko sem stopila v hodnik je bila tam cela gruča deklet. Če sem imela prej samozavest, mi je zdaj definitivno izpuhtela. Usedla sem se v prosti kot in prebrala glavne točke, ki sem jih napisala na list. Lotty, Phoebi, Aidi in Megan sem poslala sporočilo: » Zdaj gre za res. Držite pesti. S.«
Kmalu po tem so me poklicali v dvorano, kjer so za mizo sedeli štirje ljudje, ki jih nisem poznala. Vsi so se predstavili, nato pa sem začela s svojo plesno točko. Ko se je pesem končala me je zajelo neverjetno olajšanje.
» Samanta, odlično ste opravili delo. Rezultate boste zvedeli v naslednjih dneh. Lahko zapustite dvorano.«
Pobrala sem torbo in jopo ter se odpravila ven. Puncam sem poslala sporočilo da sem konec in da se dobimo v kavarni. Seveda so me vse napadle z vprašanji in morala sem jim odgovarjati na vse kar so želele vedeti. Bila sem utrujena zato smo se poslovile in odšle domov.
Čakanje na rezultate je bilo grozno. Čeprav sem se pred avdicijo vedla ravnodušno, moram priznati, da mi je sedaj do tega videospota res veliko in da bi bila v primeru, da ne bi bila izbrana zelo razočarana. Meg je danes prespala pri meni, mislim, v moji sobi in pogovarjali sva se dolgo v noč. Tako dolgo, da naju je zbudila Jane, ki je v sobo prišla s pismom.
» Dobro jutro. Samanta dobila si pismo. Spodaj vaju čaka zajtrk.«
» Hitro odpri, kaj če je z avdicije.«
» Ni, zagotovo. Rekli so v prihodnjih dneh.«
» No, odpri že.«
Počasi sem odprla kuverto in na vrhu zagledala one direction znak. Takoj sem vedela s kje je pismo. Nisem mogla verjeti, da so praktično v enem popoldnevu izbrali dekleta za v spot.
» Megan, od njih je. Ne upam si pogledati.«
» Naj jaz?«
» Ne, saj bom. Veš Meg, čeprav mi na začetku ni bilo do tega, ti moram priznati, da si to obupno želim. Na nek čuden način sem te one direction prav vzljubila.«
» Oooo Samanta. To je super. Končno bova lahko skupaj noreli za njimi in peli njihove pesmi in oh.«
» Vredu bo no. Zdaj bom pogledala.«
Do konca sem odprla pismo in prebrala vsebino…

Namesto dejstev nekaj vprašanj.
1. mislite, da je Samanta sprejeta?
2. vam je zgodba všeč?
3. bi kaj spremenile, dodale?
12. januar 2013
u116630
u116630
1. ja Samanta je pomojem sprejeta
2. absolutno:*
3. no comment,ti sam piši kr je svetounoo;***
12. januar 2013
u116976
u116976
neeeeeeeeeeext
12. januar 2013
next!!
13. januar 2013
1.Ja
2.Ja
3.Nič
NEXT
13. januar 2013
u103529
u103529
1. seveeda
2. jaaaaaaaaa
3. nerabiš.... ful fajna zgodbica!
neeeeeexxxxxtaj! + nova bralka
13. januar 2013
Part 8

Do konca sem odprla pismo in prebrala vsebino…
» Torej?«
» Nisem sprejeta.«
Pospravila sem pismo in začela jokati. Ne vem zakaj me je prizadelo, da nisem bila sprejeta, ampak me je. Megan me je objela in nekaj časa sva sedeli na postelji.
» Pa saj si tega nisi tako želela Sam.«
» Na začetku ne. Kasneje sem ugotovila, da je to idealna priložnost. Saj sem ti rekla da so mi fantje prirastli k srcu.«
» Kateri še posebej?« me je nagajivo vprašala Meg.
» Meg nehaj. Vsi so v redu. Ampak itak brez veze. Kar je je.«
» Saj bo še kakšna priložnost. Evo da te razvedrim greva v šoping. V redu? No kul. Dobiva se spodaj.«
Nisem imela niti možnosti ugovarjati in ni mi preostalo drugega, kot da se preoblečem in grem z njo v mesto. Čeprav se mi res ni dalo. In nisem imela volje. Oblekla sem si temne kavbojke, allstarke, majico in jopo, ter odšla do kuhinje. Sami sva pojedli zajtrk, saj je šla Jane že v službo.
Ko sva prišli v mesto sva šli najprej v Megino najljubšo trgovino, kjer sva bili dve uri, ker je probala verjetno celo trgovino. Skoraj rotila me je naj probam vsaj eno stvar, saj sem samo zdolgočaseno sedela na stolu in jo opazovala. Da bi nehala težit sem naključno vzela prvo obleko ki sem jo zagledala in jo probala.
» Samanta, tole moraš kupiti. Sploh veš kako noro ti pristaja. Kot, da bi bila narejena zate.«
No, priznati moram da mi je bila res všeč in da sem se v njej počutila super. Odšli sva na blagajno in kupili oblačila nato pa odšli v najbližjo kavarno na zasluženo kavo. Klepetali sva in delali načrte za preostanek dneva, ko je kar naenkrat zazvonil moj telefon in številka je bila neznana…

Malo krajši del, ampak bom danes napisala še enega. Še vprašanja:
1. Zakaj mislite, da je Samanta kar naenkrat spremenila mnenje o 1D in jo je to, da ni bila izbrana tako razočaralo?
2. Kdo mislite, da jo je klical?

https://www.youtube.com/watch?v=MCrkmpqjoqo (luškano )
13. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg