nexttttttttttttt
30. julij 2014
sm se zmotla! hočem vsaj 3 nexte!
30. julij 2014
u176976
u176976
Nexxxt!^^
30. julij 2014
naslednji dan pa sem prejela pismo. odprla sem ga in na njem je pisalo: "vabimo vas na tv program pop tv, kjer vas bo gostila naša nova voditeljica. tam boste sedeli pol ure in povedali vso vašo zgodbo. se strinjate, če smo ji nadeli naslov: strah v gozdu? to nam boste povedali če boste prišli, če ne pridete, to za nas pomeni odgovor NE. bila sem presrečna! brala sem naprej. pridite k nam v studio št. 7, ob 18. 30. hvala in lep pozdrav.
ko sem to prebrala sem dobila toliko adrenalina, kot da bi spala najmanj 7 dni skupaj. skakala sem do stropa in dobila klic. pisalo je: BABI. javila sem se.
pogovor: j=jaz b=babi
j: ja?
b: skačeš kot nora, nehaj!
j: upsss... babi, nekaj ti moram povedati.
b: ti kar, samo nehaj skakati kot nora, vsaj dokler imam jaz sobo pod tabo.
j: je nekaj v zvezi tv. povabili so me da povem zgodbo, ki sem jo doživela.
b: super! zdaj boš znana! kdaj pa bo?
j: hmm, ob 18. 30 moram biti tam, ob 19. 00 pa se začne.
b: na katerem kanalu?
j: na pop tv.
b: bom gledala.
j: hvalaaaaa
b: ampak...
j: !??
b: najprej vprašaj starše.
j: jeeeeeeej!!!!!!
b: in... NEHAJ SKAKATI!
j: bom, bom, bom ...

Vprašala seem starša in rekla sta ja. danes bom na pop tv- ju!!!!
cel dan sem izbirala obleke, pisala besedila, kaj bom govorila, dokler nisem bila zadovoljna.

oblekla bom:

čevlji:

make up:

starša sta me odpeljala, stopila sem v studio št 7 in videla nekaj obrazov, ki so .....
30. julij 2014
u176976
u176976
Next
31. julij 2014
u173906
u173906
next
02. avgust 2014
nextam ko pridem z morja
06. avgust 2014
u159129
u159129
neeeeext
06. avgust 2014
ah, bom kr zdele, ko mam cajt
<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
stopila sem v studio št 7 in videla nekaj obrazov, ki so ....buljili vame. pomislila sem: kaj je? sem mogoče v tej obleki videti debela? imam razmazano šminko? imam šminko na zobeh? imam mastne lase??... imela sem 999 vprašanj, a nobenega odgovora nanje. malo začela sem se gledati. vse je bilo v najlepšem redu, ko pa zaslišim glas, ki reče: obrni se, princeska. takrat mi je postalo jasno, kaj je. za mano je nekdo stal. imel je hrapav glas. še enkrat je ponovil stavek: obrni se, princeska. začutila sem, kot da bi mi nekdo vrgel kamenček v uhan. začutila sem smrdljivo sapico, ko je tista oseba rekla: ne boj se, saj me poznaš. nekdo mi je položil roko na mojo ramo in obrnila sem se. le da sem videla ta prizor so mi začele teči solze nisem vedela, če bom preživela...

<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

3X next?
09. avgust 2014
u159129
u159129
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
10. avgust 2014
u117407
u117407
Neeeeeeext
10. avgust 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
Pleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeease
20. avgust 2014
mislila sem da bom skoraj umrla, saj je za mano stal najpopularnejši fant na šoli nick. na rami je imel mojo papigo kroko, ki mi je zbežala skozi okno pred enim tednom. na uho mi je zašepetal: "ujel sem jo, ko je šla mimo mene. spomnil sem se da je tvoja, saj si v šoli imela predstavitev o njej." objela sem ga. ko sva se tako objemala nekaj časa, sem zagledala nestrpno voditeljico sonjo (prej se mi je predstavila) ki je nestrpna gledala na uro. kazala je na uro, jaz pa sem nicku poslala hvaležen pogled. zašepetala sem mu na uho: "počakaj me, če hočeš". in sem odhitela v studio. usedla sem se na stol,, kjer mi je zaposlena gospodična tukaj popravila puder na nosu. oddaja se je začela.
21. avgust 2014
Next please!!!
21. avgust 2014
u177879
u177879
Next
28. avgust 2014
se opravičujem, ker nisem nič nextala
01. november 2014
u177879
u177879
Prosim dej kmav
01. november 2014
in sem odhitela v studio. usedla sem se na stol,, kjer mi je zaposlena gospodična tukaj popravila puder na nosu. oddaja se je začela.... bila sem najsrečnejša punca na svetu. kaj bi bilo lepše?
najpopularnejši fant me je našel, prinesel mi je mojo ljubico papigo, imam jo najraje, sem na tv.... na pop tv!
bila sem čisto vesela, kar sijala sem od sreče. ko me je voditeljica začela spraševati, sem se streznila. po pol ure se je oddaja zaključila, in odšla sem iz studia.
k meni je pritekel nick in me prijel za roko. z njim sem stekla v zaodrje. povedal mi je, da morava oditi, saj se je nekaj zgodilo. tako sva odšla.... na policijsko postajo, kjer me je čakal moj oče. nekaj ni bilo v redu. to sem čutila....

-------------------------------------------------
res res res res oprostite! evo, zdej bom spet nextala, samo please beriteee )
23. februar 2015
u173906
u173906
next
15. marec 2015
hvalaaa
-N-E-X-T-A-M-
nekaj ni bilo v redu. to sem čutila.... z nickom sva z njegovim motorjem šla na policijsko postajo. tam me je čakal moj oče. roko je imel povito in nogo v gipsu. vsa prestrašena sem stekla do njega in ga vprašala, kaj je narobe.
pogledal je policista. policist mi je rekel da naj mu sledim. pogledala sem očeta in prikimal mi je. sledila sem policistu.
------- moram iti, nextam jutri res oprostiteeeeeeee
15. marec 2015
opsala, včeraj sem imela cel dan zasedeno... oprostite!
<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
sledila sem policistu... šla sva v zasliševalno sobo. pokazal mi je stol, kam naj se usedem. usedla sem se. takoj je odšel iz sobe. na steni je bilo ogledalo. v levem kotu kamera, pod mizo pa vsaj 20 čigumijev. na mizici, ki je bila v kotu je bila skleda sadja.
kmalu je policist prišel nazaj z nickom.
rekel je, da se moramo pogovoriti. z nickom sva se spogledala.

p-policist
n-nick
j.jaz

p: torej, povejta mi vso zgodbo.
n: našel sem njeno papigo, nesel sem ji jo v studio... (povedal je svojo zgodbo)
j: (bila sem tiho. nisem vedela kaj naj rečem, bila sem zmedena, dokler...)
povejte svoje mnenje in kaj naj izboljšam lp
17. marec 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani