u168683
u168683
next
01. julij 2014
ooo, hvala za nexte, oprostite, šli smo za 2 dni na počitnice pa ni blo interneta tm. nextam
-------------------------------------------------------------------------------------------------

na njem je pisalo, da naj gremo v najbližji gozd in v njem je listek..........
----------------------------------------------------------------------------------

OPROSTITE, NIMAM VEČ IDEJ. POMAGAJTE, ALI PA BOM TO ZGODBO ZBRISALA. NALOGA: VSAK. KI BERE, MI MORA NA ZS POSLATI 2 DOBRI IDEJI, DRUGAČE BOM TO TEMO ZBRISALA! OPROSTITE.
03. julij 2014
hvala za ideje, nextam.
---------------------------------------------------------------------------
šli smo v gozd. policistov je bilo 5. zmenili smo se, da se razdelimo. razdelili smo se , da so bile v skupine take: dva policista, dva policista ter dva policista in jaz. mi smo hodili ob gozdu in našli listek. poklicali smo še preostale policiste, da so nam pomagali razbrati, kaj sploh na listku piše saj je vmes malo padal dež in se je tisto, kar je na listku pisalo, razmazalo.
eden od policistov je poskušal prebrati na glas: "po... pogl.... ali pa je fogl?" ne, ne, ne, piše: "poglejte naravnost", je rekel drug malo mlajši policist.

malo mlajši policist:

pogledali smo naravnost in videli tolpo, ki so v nas merili s pištolami. takoj sem jih prepoznala. bili so isti kot prej.

rekli so: "spustite orožje!" policisti so ga spustili in jih napadli. pretepali so se, na koncu pa so policaji ležali na tleh v nezavesti. hotela sem jim pomagati, nato pa so me zgrabili in me zaprli v avto. na sedežu zraven mene pa sem opazila kovček, ki sem ga odprla in zagledala.......

u173906
next, prosim
03. julij 2014
u159129
u159129
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. julij 2014
u173906
u173906
lahka spustiš en next, pliss za naju
03. julij 2014
u159129
u159129
jaaaaaaa
03. julij 2014
u159129
u159129
pooooootim
03. julij 2014
haha bom ja.
03. julij 2014
u173906
u173906
kdaj, zdle
03. julij 2014
ja, ali pa jutri. bom zdele, ampak bo next čist kratek
03. julij 2014
u173906
u173906
ok
03. julij 2014
next posvečen novi bralki Lauri Podbregar
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
na sedežu zraven mene pa sem opazila kovček, ki sem ga odprla in zagledala........ pištolo!
potiho sem jo vzela. ker sem doma imela veliko takih pištol, hhaaha sej ne, mela sem veliko pištol na plastične metke sem jo znala napolniti. avto se je ustavil. voznik je še sedel, ostala dva sta odšla stran. velikokrat nosim šal, in tudi tisti dan sem ga in sem ga dala vozniku okoli vratu in ga skoraj zadušila. ko je imel šal okoli vratu, sem mu na glavo prislonila pištolo in rekla: "haha ste pozabili skriti tole igračko, kajne?" nato pa je voznik odpeljal. hitro je še eden iz tolpe sedel v avto in jaz sem se ustrašila saj je zaloputnil z vrati in sem zato ustrelila voznika. tisti in tolpe pa se še ni čisto usedel v avto. prijel me je za roko in hotela sem ga ustreliti, a je bil (kot lahko vidite na sliki v prejšnjem nextu) zraven pištole le en naboj. malo sem šofirala, potem pa sem tistega iz tolpe udaril z nogo v nos in začela mu je liti kri. (verjetno vam še nisem povedala, da treniram gimnastiko in da sem zelo gibčna. hodila sem pa tudi na karate zato sem ga dobro brcnila.). udaril me je nazaj in jaz sem videla pištolo, ki jo je imel mrtev voznik za pasom. vzela sem jo in ker je bila že napolnjena sem le ustrelila v tistega drugega iz tolpe. umrl je. ko pa sem pomislila da se vozim z dvema mrtvecema in da še šofiram, sem se začela tresti in bila sem bleda kot stena.

nisem več mislila na vožnjo. naenkrat pa pogledam v šipo in vidim, da bi res morala biti pozorna na vožnjo, saj sem.............
03. julij 2014
slika je zanalašč bela, saj veste bleda kot stena. no, to je bela stena.
pa je res malo daljši next.
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
PRIČAKUJEM 3 NEXTE ALI VEČ! Lp
03. julij 2014
u159129
u159129
neeeeeeeeeeeeext
04. julij 2014
u173906
u173906
next
04. julij 2014
hvalaaa....
04. julij 2014
nextam:::

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
naenkrat pa pogledam v šipo in vidim, da bi res morala biti pozorna na vožnjo, saj sem............. skoraj zavila s ceste!
hitro sem poravnala avto in peljala dalje. nekaj časa sem peljala in obrnila, ter sem šla nazaj k policiji. ko pa opazim nekaj srhljivega... zraven mene sem opazila roko, ko se je vzpenjala po sovoznikovem sedežu...
in... in in imela je oči!!! gledala me je in jaz sem buljila v njo. ko sva se nekaj časa buljili je iz enega prsta potegnila ...

------------------------------------------------------------------------------------------------
pisala bom ZELO KRATKE NEXTE! 1 ali 2 NEXTA PA MALO NAPIŠEM!

P.S. od zdaj naprej bo tudi fantazijska zgodba.

VPRAŠANJA:
A - kaj misliš, da se bo zgodilo?
B - kaj ti pri zgodbi ni jasno?
C - kaj ti je pri zgodbi neumno?
D - next?

!!! ČE NE ODGOVORITE NA VPRAŠANJA, NE PIŠEM VEČ !!!
Lp, ild ( i love dogs )
28. julij 2014
kratki nexti bodo le med počitnicami ali v izrednih primerih!
28. julij 2014
u159129
u159129
A - kaj misliš, da se bo zgodilo? vstrašla se bo roke in zavila s ceste
B - kaj ti pri zgodbi ni jasno? roka
C - kaj ti je pri zgodbi neumno? nč
D - next? JA NEXT!
28. julij 2014
ok, tenx,
pojasnjujem:
B - dlan je bila odtrgana od cele roke in lezla po sedežu. bila je krvava in videle so se žile.
(mogoče si predstavljaš, če si gledala harry potter-ja.) lp, ild
28. julij 2014
u159129
u159129
29. julij 2014
haha vem
29. julij 2014
u173906
u173906
next
29. julij 2014
laura, nisi odgovorila na vprašanja, a vseeno nextam. + hvala za nexte!
===================================================================0
ko sva se nekaj časa buljili je iz enega prsta potegnila ... no, potegnila ni bila ravno prava beseda, a druge ne najdem. no, potegnila je usta. šele potem sem se ustrašila. iz teh ust je visel jezik in usta so imela ogromno zob ostrih kot noži. svetlikali so se in le malo se je dotaknila sedeža z njimi in že je imel sedež luknjo.
srhljivo pa je sploh bilo to, da je sedež obliznila in je zmrznil. sredi poletja je sedež zmrznil. ok, tega ni mogoče razumeti. obrnila sem se, in že sem opazila še eno tako roko. vzela sem pištolo in ustrelila obe roki. umrli sta. jeeeej! ampak kar pošteno sem se motila ...
==============================================================================
VPRAŠANJA:
A - ali misliš, da sta roki umrli? zakaj tako misliš?
B - ali razumeš kako so nastala usta?
C - še česa ne razumeš?
D - next?
==========================================================================
Potrebujem vsaj 2 ali 3 nexte! lp, ild
29. julij 2014
u173906
u173906
A - ali misliš, da sta roki umrli? zakaj tako misliš? ne, zato kr si napisala ustrelila obe roki. umrli sta. jeeeej! ampak kar pošteno sem se motila ... to pomen da nista
B - ali razumeš kako so nastala usta? ne
C - še česa ne razumeš? kak je možn, da so roke pa usta živa ????
D - next? itak
29. julij 2014
B- iz enega prsta so se razvila usta
C - to je fantazijska zgodba in rabiš veliko domišljije. če je nimaš, zgodbe ne razumeš.
29. julij 2014
u159129
u159129
VPRAŠANJA:
A - ali misliš, da sta roki umrli? zakaj tako misliš? Ne. Ker si napisala da se je pošteno motila
B - ali razumeš kako so nastala usta? približno
C - še česa ne razumeš? noup
D - next? NEXT
29. julij 2014
vzela sem pištolo in ustrelila obe roki. umrli sta. jeeeej! ampak kar pošteno sem se motila ... za par sekund sta umrli, v resnici pa sta bili zaradi šoka le v komi. ampak ko sta se zbudili sem si želela, da ju ne bi ustrelila. ko sta se zbudili, sta bili še enkrat večji. večali sta se in večali, na koncu pa sta še rekli: "pazi se, pazi. posadi seme. po srcu si dobrega namena. posadi semeee..." sta rekli z robotskim glasom. ko sta dokončali stavka sem pomislila. kakšno seme? res je, da je moj hobi zbiranje semen, a od nobenega se ne bi ločila. ko sta se še tako večali in večali, sem pobegnila iz avta, saj se je zgodilo ravno to, kar sem pričakovala. zaslišalo se je le PUFFF, in pogledala sem v avto. v avtu je bilo še vse isto, a za spremembo ni bilo več teh rok. na sedežu je bilo le eno drobceno seme. takega še nisem videla. pogledala sem na zadnji sedež in videla še eno enako seme, zraven pa je bil listek, na katerem je pisalo: eno seme posadi, drugo obdrži". vzela sem semeni in šla iz avta, v katerem je že zelo smrdelo po truplih. do policijskega avta ni bilo več daleč, saj sem slišala sireno. tekla sem in prišla. povedala sem kaj se je zgodilo, vse o rokah in o semenih, pa tudi o truplih. odpeljali so me domov, kjer sta me že na pragu objokana starša objela in mi povedala, kaj je novega v bolnici z mojo najboljšo prijateljico. naslednji dan sem po televiziji izvedela, da so na truplih naredili obdukcijo in izvedeli, da je to najhujša tolpa v evropi. niso napadali le v Sloveniji, temveč tudi po drugih državah. še isti dan sem šla v bolnico, kjer sem izvedela, da je nina priklopljena le še na en aparat in to za kisik, ni bila več v komi in malo sva se pogovarjali, nato pa me je vprašala, zakaj nisem že prej prišla na obisk, jaz pa sem ji le odvrnila: "ko prideš domov, ti bom vse povedala". naslednji dan pa sem prejela pismo. odprla sem ga in na njem je pisalo .....
***********************************************************************************************************
haha malo daljši next. če to zgodbo rade berete, se ne ustrašiti. zgodbe še ni konec. še zdaleč ne ...

hočem 5 nextov! hahaha lp, ild
30. julij 2014
u159129
u159129
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. julij 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani