Haha hvala obema zdej pa mrš dol iz te teme, zato mamo mi tam posebej chat
13. januar 2015
Ni za kaj
13. januar 2015
ja, ni zakaj
13. januar 2015
Super je
Next
15. januar 2015
next<3
15. januar 2015
OMG!!!!!!!!! #soofab <3 *O* fuul svetovno + N-E-X-X-T-!!!!
+ nova bralkaa :**
15. januar 2015
Nextttt
15. januar 2015
aaaaaa Lara!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pa dejte no!!!same prfekcije in ubijalski nexti
ja,in Limona ob 00.30 piše,ampak za naju to ni velik ,haha #medve
next! takoj!!!!!!!!
nova tle xđ
haha ne kopiri tok od mene xđ,hec,hec
16. januar 2015
Uuuuuu. Limonca ma momojo slikco za profilku
16. januar 2015
Nexttttt
16. januar 2015
next
+nova bralka
16. januar 2015
Nextttt
19. januar 2015
Ooj
tole ni next, bom pa ga kmalu napisala, dans al pa jutri, med vikendom pa nisem mogla zaradi osebnih zadev na zalost nextat
20. januar 2015
Evoo next je prišu
Posvečen je pa Limonci Nini, Lari, Beki, Sanji in še ostalim ostalim iz chata, ki mi polepšajo moje najslabše dni! ly!!!<3

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

CHAPTER 33

Liam:

Za en teden bom zaradi X-Factorja mogel odditi k enemu izmed sodnikom. Res upam, da bom lahko šel k Simonu Cowellu. Občutek imam, da mi bo nekoč uresničil sanje. Da bi delno po njegovi zaslugi postal prevec. Ampak ne še zdaj. Čez nekaj let verjetno. Poleg tega pa mi je Simon izmed vseh treh sodnikov bil najbolj pri srcu. Kakorkoli, dovolj o tem. Res bom pogrešal Rose. Ne vem, če bom preživel, da se ne bova videla cel teden. Saj vem, da to ni ravno veliko, a verjetno se mi bo zdelo kot celo leto! Pogrešal bom tudi Laylo in starša, mogoče malo celo Joe-ja. Mogoče. Res malo. Ampak Rose bom pogrešal najbolj. Seveda si bova pisala preko Facebooka, a zaradi njene šole in mojega urnika zaradi snemanja to ne bo ravno pogosto. Res upam, da mi bo uspelo priti naprej. Res si želim postati pevec. Res, res zelo si želim postati pevec. Ampak ne zdi se mi, da sem na to že pripravljen. Ne vem, če bi mi uspelo. No, vsaj brez skupine ne. Res bi rad bil v skupini s še nekaj fanti, približno moje starosti, ki bi mi bili kot bratje. Ki bi jim lahko vse zaupal. Kot bi bili neke vrste 'družina'. Morda so moje želje prevelike, da bi se mi izpolnile, ampak kot pravijo- upanje umre zadnje.

En dan pred mojim odhodom sva si z Rose vzela dan zase. Da se poslovima (Khm, ne tega narobe razumet, sej vete kere mislim...). Nisem ji povedal, kam jo bom peljal. Bilo je presenečenje. Ampak Rose, seveda tako radovedna kot je, je mogla ves čas spraševati, kam greva. Že odkar sem ji v šoli povedal, da bova ta dan sama, me ves čas sprašuje o tem. Sam nisem bil velik ljubitelj presenečenj, a hotel sem, da bi bil ta dan popolen. Čeprav vem, da je ne bom videl le teden. Saj vem, da pretiravam. Morda se nekaterim zdim celo nor, a povem vam, da nisem nor. Sem le noro zaljubljen.

Zjutraj sem po Rose prišel že ob sedmih. Morda je to malo pretirano zgodnja ura, še posebej, ker je bila nedelja. A Rose se je strinjala z uro. Rekla je, da nikoli ni prezgodaj, da bi videla svojega fanta. Tudi njena starša sta se strinjala s tem, saj sta mi zaupala. Strinjala sta se tudi po tem, ko sem jima povedal uro, ob kateri bom Rose pripeljal domov. Ampak naročil sem jima, da naj ji ne povesta.
Vstal sem se že ob pol petih, da sem se lahko pripravil. Da sem lahko pripravil prostor za najin zmenek, ki mimogrede ni bil tako blizu mojega doma. Ko sem vse pripravil in prišel nazaj domov je bila ura že pol sedem, zato sem se še preoblekel v svoje najboljše kavbojke in majico s kratkimi rokavi. Pred Rose-ino hišo sem bil točno ob sedmih. Pozvonil sem in vrata so se takoj odprla. Verjetno me je čakala pred njimi. Ko sem jo zagledal, sem ostal brez besed. Oblečena je bila v nežno rumeno oblekico do kolen. Obute je imela rumene balerinke, podobnega oddtenka barve kot njena oblekica. Njeni dolgi čokoladno rjavi lase so bili rahlo nakodrani in so ji padali po hrbtu navzdol. Smehljala se je. Izgledala je...božansko. "Waw." je bilo vse, kar sem spravil iz sebe. Zasmejala se je. "Greva?" je vprašala in v odgovor sem ji pokimal. Prijel sem jo za roko in odšla sva.
Rose:

Liam me je prijel za roko in me odvedel po ulici navzgor. "Kam sploh greva?" Nasmehnil se mi je in rekel:"Rose, odgovor je isti, kot je bil že tisočkrat prej, ko si me to vprašala- presenečenje je." Zavzdihnila sem. "Ali sem sploh primerno oblečena?" "Rose, bolje se ne bi mogla obleči." Nasmehnila sem se. Po dvajset minutni hoji se mi je začelo svitati, kam me pelje. Hodila sva proti Nando's-u. "Ammm, Liam?" Pogledal me je. "Saj me nemisliš peljati v Nando's?" Zasmejal se je. "Kaj?! Zakaj tako misliš?" Skomignila sem z rameni. "No, bodi brez skrbi. Ne peljem te tja." Po še nekaj minutah hoje sva se končno ustavila pred mestnim parkom. "Kaj naklepaš, Liam?" sem ga vprašala. Nasmehnil se mi je. "Boš videla." Nasmeh sem mu vrnila. Park je bil res lep. V njem je bilo polno gredic z rožami in mogočnih dreves, zato je bilo po navadi tudi veliko obiskovalcev, a ker sva bila še zgodnja, nisva srečala žive duše. V parku je bilo tudi manjše jezerce. V njem je plavalo nekaj labodov. Čeprav sem tukaj bila že velikokrat, se mi je ta obisk parka zdel še posebej poseben. Liam me je odvedel do nekoliko pustega dela na drugi strani jezera, a, ker ga tega dela parka skoraj nihče obiskoval, ni bil nič manj lep. Ko sva prišla na drugo stran jezera, mi je Liam s trakom zavezal oči. "Ali je vse to res potrebno?" "Daj no Rose, sprosti se. Saj te ne mislim ugrabiti ali kaj podobnega. Ob tem sem se morala nasmejati. Prijel je mojo roko in me vodil. Ker nisem imela pojma, kje hodim, sem se spotaknila, a me je Liam na srečo pravočasno ujel, da nisem padla. "Bolje bi bilo, če bi te nesel." Še preden sem mu uspela ugovarjati, me je že dvignil v naročje kot nevesto. "Liam, saj nisva poročena." sem rekla v smehu. "Res je, da nisva. A lahko bi bila." Spet sem se zasmejala. "Kaj ti je danes, da si tako pocukran?" "Rose, nehaj spraševati in uživaj." Nato sva končno prišla. Liam me je položil (ne v TISTEM smislu) na nekaj mehkega. Predvidevala sem, da sedim na oddeji. Sedel je zraven mene in mi odvezal trak iz oči. "Waw!" je bilo vse, kar sem bila zmožna reči. Sedela sva na temno rdeči oddeji pod veliko lipo, okoli naju pa so bile vrtnice, enake barve kakor oddeja. Na oddeji je bila tudi košara za piknike. Gledala sva proti jezeru, ki je bilo le nekaj metrov oddaljeno od naju. Bilo je naravnost božansko. "Ti je všeč, kajne?" Samo pokimala sem. Objel me je okoli ramen. "Si lačna?" "Pravzaprav sem. Zjutraj nisem zajtrkovala, saj sem bila preveč vznemirjena." Nasmehnil se je in košaro postavil bližje k nama. Odprl jo je in ven vzel dve skodelici. V eni so bile jagode, živo rdeči barve, v drugi pa čokolada. "Boš?" "Seveda, zakaj sploh sprašuješ, sem v na smehu dejala. Tako sva začela jagode namakati v čokolado in jih jesti. Ves čas sva bila objeta. Ko sva končala, se je Liam obrnil proti meni in rekel:"Tukaj imaš nekaj čokolade." Roko je dal na moj obraz in mi s prstom obrisal čokolado z lica. Roke ni odmaknil. Gledal me je v oči in se mi počasi približeval. Ko sat se najina nosova dotikala, sem zaprla oči in čez nekaj trenutkov sem na svojih ustnicah čutila njegove. Poljub sem mu vrnila in roke ovila okrog njegovega vratu, on pa je dal svoje roke na moje boke in me dvignil v naročje. Ko nama je zmanjkalo zraka sva se odmaknila drug od drugega. To je bil najboljši poljub, kar sva jih kdaj imela. Nasmehnila sva se drug drugemu in on me je poljubil na vrh glave. Nato sva se ulegla na oddejo. Še vedno sva bila objeta. Igral se je z mojimi lasmi in se smehljal. "Rose?" je tiho vprašal. "Ja?" "Ljubim te." "Tudi jaz te ljubim." Še tesneje sva se objela in zaspala.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Huh, tole je bil pa malo daljši next sej bi še pisala pa grem spat ne mislim vas moriti z vprašanji ker se mi jih ne da postavljati.
Pričakujem razpise
20. januar 2015
Next
21. januar 2015
Uu Lara je res dolg next napisala *w*
Kaj pa hočš da napišem v razpisu... Slavni bodo innn nevem več naprej...
Ni razpis vem da ni sam okey bolše kt nič
Nexttttttttttttt
21. januar 2015
fulllllllllllllll fajn zgodbica, Me zanima kaj boš naprej napisala pa čim prej ker je res zanimiv.
Oh pa tale Liam je tuki tok pocukran, tok sta luštna skupi. to je ena sama perfekcija
neeeeeeeeeeeeeeeext
21. januar 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxttt!!! uuu liam romantik <3 hahahahaha :***
21. januar 2015
Oiii!
Neda se mi neki nakladat
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

CHAPTER 34

Rose:

Zbudilo me je oddaljeno kričanje otrok, saj je bilo v bližini igrišče. S težavo sem odprla oči, saj je sonce sijalo vame. Zagledala sem Liama, ki se mi je smehljal. Nič mi ni bilo jasno.. "Dobro jutro zaspanka." je rekel. "Liam..." Takrat sem se spomnila, zakaj sem v parku z njim. "Kako dolgo že bediš?" "Ah, kakšne pol ure." "Ampak zakaj me nisi zbudil?" "Bila si tako lepa, da te je bilo škoda zbuditi." je rekel in mi podaril enega izmed njegovih popolnih nasmehov. Malce sva še ležala na oddeji, nato pa sem vprašala, koliko je ura. "Amm, ko sem se zbudil je bila pol ena popoldne, sedaj pa je verjetno....nekaj minut čez ena?" "Čakaj, tako dolgo sva spala? Kaj pa bosta rekla starša?" "Hej, Rose, ne skrbi, povedal sem, da bova pozna." "Aha..." sem rekla nekoliko zmedena, ker mi ni bilo jasno, kako sta moja starša pustila, da se vrnem tako pozno, glede na to, da sva odšla že ob sedmih. "Si lačna?" "No ja, malo pa res." "Greva v Nando's ali kam drugam?" "Ammm, Nando's bo v redu." sem rekla in se nasmehnila. "No, potem pa greva." "Čakaj, kaj pa košara in oddeja?" "Zvečer se bom vrnil in ju odnesel domov.Ne skrbi, na ta del parka nihče ne zahaja." Nato sva se odpravila proti Nando's-su.

Naročila sva vsak svoj hamburger in krompirček. Liam je vztrajal, da plača, ker je on mene peljal na zmenek. "No, in kam greva zdaj?" sem ga vprašala, ko sva že nekaj časa hodila po ulicah Wolverhamptona. "No, mislil sem, da bi šla na stojnice. Seveda, če ti je prav." Malce sem bila presenečena, da me je Liam hotel peljati k stojnicam, saj nikoli ni hotel tja."Seveda mi je prav!" Prijel me je za roko in odšla sva naprej.
Na stojnicah sva po večini le gledala stvari. Liam mi je kupil prečudovito zapestnico, čeprav mu nisem pustila. Iz stojnic sva se odpravila še na sladoled, katerega sem po dolgem prepiranju plačala jaz. Jaz sem jedla jagodni slasoled, Liam pa vanilijevega. Vedno sem oboževala jagodni sladoled. A sovražila sem čokoladnega. Ki je mimogrede Niallov najljubši...ah, zakaj sploh razmišljam o njem? Na zmenku sem z Liamom, razmišljam pa o tem cepcu Niallu. Nekaj časa sva se še sprehajala, nato pa sva sedla na klop. Objeta sva jedla sladoled, nato pa sem opazila, da naju dve punci opazujeta. Ignorirala sem ju, a kmalu sta prišli k nama:"Amm, oprostita ker motiva, ampal...ti si Liam Payne!" Začudeno sva ju pogledala. "Kako pa vesta to?" "X-Factor." je pojasnila druga punca. Nekaj časa sva bila tiho, nato pa je Liam rekel:"Waw. Nisem si mislil, da bom tako slaven." "Me hecaš? X-Factor gleda skoraj vsa Anglija!" Spet sva bila tiho. "Kakorkoli, lahko dobiva avtogram?" "Ammm, ja....z veseljem." je rekel nekoliko šokirani Liam in se poizkusil nasmehniti, a mu ni ravno najbolje uspelo. Puncama se je podpisal kar na njuni majici, nato pa sta odšli. Z Liamom sva le sedela in jedla sladoled. "Rose? Si v redu?" "Hmm? Ja, v redu sem." Pomoje nisem bila ravno prepričljiva. "Res oprosti. Sploh nisem pomislil na to." "Liam, saj nisi ti kriv. Nič hudega ni." "Kaj pa je potem narobe?" "Ah, samo...če boš zmagal na X-Factorju boš imel še več oboževalcev. Saj ne, da sem ljubosumna. Samo skrbi me, da ne bova več mogla sama v javnost. Saj veš, mediji pa to." Nasmehnil se je. "No, potem pa bom nalašč izgubil." je rekel narejeno ožaljeno. "Liam, saj veš da nisem mislila tako!" "Vem ja. Ampak, če bom slaven, bom imel veliko denarja, kajne?" Pokimala sem. Nisem vedela, kaj misli s tem. "No, če bom bogat, bom najel celo ulico za naju in nihče naju ne bo motil." Nasmehnila sem se. Objel me je okrog ramen in sladoled sva pojedla do konca.

Domov sva se vrnila šele okrog osmih, saj sva šla še v kino gledat neko komedijo. "Tole morava ponoviti." je rekel Liam, ko sva stala pred mojo hišo. "Popolnoma se strinjam." sem mu rekla in se nasmehnila. "Lahko dobim še en poljub za slovo?" "Ah, kaj pa vem..." "Daj no Rose! Na lice, ploooosim?" je rekel z otroškim glasom in me lepo pogledal. "Ah, naj bo." Sklonil se je k meni, da bi ga lahko poljubila na lice. A tik preden sem to lahko storila, je obrnil glavo in tako sem ga poljubila na usta. "Liam!" Nasmehnil se je. "Pa ne reci, da ti ni bilo všeč!" Bila sem tiho, saj mi je res bilo všeč. "Saj sem vedel!" je rekel in me objel. "Zdaj pa res moram iti." "Prav. Pogrešal te bom Rose." "Tudi jaz te bom pogrešala." Še tesneje sva se objela in tako ostala še nekaj časa, nato pa sem odšla v hišo. Resno, s čim sem si prislužila rako dobrega fanta?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Khm, žal mi je za napake
Ammm a se vam zdi da je preveč pocukrano? Počutim se tak v lajfu mi gre pa vse narobe
A bodo kakšni zapleti, medtem, ko Liama ne bo?
Naj vas opozorim, da ni vse tako, kot se zdi...
22. januar 2015
u181656
u181656
Hm on se bo zaljubo v neko punco. Niall bo pa obiskal Rose in se bota zaljubla? AL se bo pa ona vrnila v Mullingar. Neke bo haha

next
22. januar 2015
omg!! to je toook pocukrano *----* sweeeeet <3 hahahhahahahah NEKŠT !!!! :*
22. januar 2015
Awwww kok kjut ❤
Pa nevem neki bo sigurno
Nextttttttttt
22. januar 2015
Joj,Limonca je največja krava sveta,spregledala je pos.next!!!!Jole,reeeeeeeeeeeeeeeeees full soriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!
Iiiiiiiiiiii kok sm vesela,prej mi je blo toooooooooook dc,in zdej sm prebrala 2 nexta,in sm velik bolš,TNX!!!!!!!!!!!
Lord!!!!Pocukrano!!!!!!!!!!*0*
Hm...Liam,ni taaaak gentelmen,kot se kaže????Hhhah,hec,hec,on je tak srči *0*,*0*,*0*,*0*,*0*....
Hm...Simon,bo Liama ?zatrpal?z stvarmi,in pol ga dolg ne bo nazaj k Rose,in ona bo mislna da jo je pozabu pa tko,ane in pol se bo vrnu in pač,tko
NEXT!!!!!!!!!XĐ
22. januar 2015
Limoncaaa, ok jevem da si zaposlena oseba hahahec
Ammm, prej sm pozabla vprašat, bi kdo mel posvečen next? Tak ki ga še ni mel?
22. januar 2015
u181656
u181656
napiši next!
23. januar 2015
Omggg...
Kaksna sladkorja!!
Meni grozi sladkorna!!!!!
Full popovno!!
Neeeeeeeeeeeeeeeext
23. januar 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
23. januar 2015
Next
24. januar 2015
Heeei!!!

Nebom nakladala
Next je posvečen мy σηε αη∂ σηℓy

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

CHAPTER 35

Rose:

Zjutraj sem se zbudila kot po navadi, ob sedmih. Opravila sem jutranjo rutino. Vse je potekalo tako kot vedno. Ampak nekaj ni bilo prav. Nisem vedela kaj. Ko sem končala, sem se odpravila do Liama in Layle. Pozvonila sem in zaslišala, kako nekdo teče po stopnicah. Odprla je Layla, brez Liama. Šele takrat sem se spomnila, da je Liam odšel zaradi X-Factorja. To mi je torej manjkalo. Zavzdihnila sem. "Hej, si v redu?" je vprašala Layla. "Ja, samo..." "Negovori Rose, saj vem vem. Liama ni." Poklapano sem prikimala. "Daj no. Vem, da ga pogrešaš. Ampak jaz sem tu zate. Boš videla, ta teden bo minil, kot bi mignil!" "Hvala Layla." sem rekla in usta pouzkusila spraviti v nasmeh, a preprosto ni šlo. "Pridi, greva zdaj." Odpravili sva se v šolo. Medtem je Layla nekaj govorila, a je nisem poslušala. Razmišljala sem o Liamu.
Končno sva prišli do šole. Zdolgočaseno sem se odvlekla do garderobe, nato pa v razred. Sedla sem na svoje mesto in se zazrla v neko točko na tabli. Predvidevam, da sem izgledala depresivno, a mi ni bilo mar. Tisti trenutek mi ni bilo mar za nič, razen za Liama. Pogledala sem prazen stol zraven mene, na katerem bi mogel sedeti Liam. Zavzdihnila sem in se zazrla nazaj v tablo. V razred je vstopila učiteljica in pouk se je začel.

Tisti dan je potekalo vse, tako kot ponavadi, le da Liama ni bilo zraven. Samo Joe se je obnašal nekoliko čudno.
"Hej Rose!" je rekel, ko se je pridružil meni in Layli za kosilo. Sedel je k meni, čeprav vedno sede k Layli. "Hej, kaj je narobe?" Ponovno sem zavzdihnila. "Liam." "Ali sta se razšla?" Ob tem vprašanju mu je na obrazu zaigral nasmešek. "Kaj? Ne, na X-Factor je šel." "Uf, aja." je še rekel in začel jesti. "Pa te ne skrbi da te bo, saj veš, prevaral?" Hrana v ustih se mi je zaletela. "KAJ?!" sem vprašala, ko sem prišla do sape. "Zakaj tako misliš?" "Kaj pa vem.Morda je tam veliko punc." "Joe, moj brat NIKOLI ne bi prevaral Rose. Verjemi mi." je rekla Layla, ki ni bila nič manj presenečena nad tem, kar je Joe pravkar izjavil, kot jaz. "Samo posvariti jo hočem. Kot prijatelj." Skomignil je z rameni, nato pa smo nadaljevali s kosilom.

Ko sem prišla domov, sem prevelila Skype. Liam je bil gor! Hitro sem ga poklicala in takoj se mi je javil. "Hej Rose! Pogrešal sem te!" "Liam! Tudi jaz sem te pogrešala!" Ali mu naj povem, kar je Joe rekel? Raje ne, da si ne bosta spet v laseh. Pa vseeno, saj je moj fant...Ah, ne bom mu povedala! Vsaj dokler ne prise domov. "Ugani kaj? V Simonovi hiši sem!" "Želja se ti je izpolnila!" Nasmehnil se je. "Imate naporen urnik?" "Ja. Sedaj bomo tudi snemali...." "Kaj boste snemali?" "Ne smem ti povedati, skrivnost je!" "Ah, daj no Liam! Tvoja punca sem!" "Ne Rose!" "Nekam skrivnosten si zadnje čase, Payne." Po strani me je pogledal. "Saj veš, včerajšnji zmenek." "Aja." Pogovarjala sva se 2 uri, nato pa je Liam mogel iti. Ker nisem imela drugega za početi, sem šla brati knjigo. Ne vem, kako dolgo sem jo brala, saj sem vmes zaspala.
Sanjala sem, kako me je Liam lovil po plaži. Ko me je ujel, me je odnesel v vodo. "Liam! Da si ne bi drznil!" sem zakričala, ko je bil v vodi že do kolen. Zarežal se je. "Globoko vdihni sapo Rose!" "Liam! Ne!" Prijel me je tako, kot da bi me hotel vreči v morje. A namesto tega me je stisnil k sebi in me poljubil.
Takrat sem se zbudila. Pogledala sem na uro, ki je kazala enajst zvečer. Odpravila sem se pod tuš. Vroči vodi sem pustila, da teče po mojem telesu. Ko sem končala, sem se oblekla v pižamo in odšla v posteljo. A nisem mogla zaspati. Po glavi so mi rojile Joe-jeve besede. Me Liam res vara? Ah, ne bodi smešna. Liam te ne bi nikoli prevaral. In zakaj je Joe-ju zaigral nasmešek na obrazu, ko je vprašal, če sva se z Liamom razšla? Čez nekaj časa sem vseeno le padla v spanec.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ali Liam vara Rose?
Zakaj je Joe pri kosilu sedel k Rose in ne k Layli, pa čeprav je njegova punca?
Zakaj se je Joe nasmehnil, ko je vprašal, če sta se Liam in Rose razšla?
Naslednji del pride gor, ko dobim vsaj 10 nextov.

A bi kdo rad posvečen next?
24. januar 2015
Khm js mam eno weird teorijo... Mislim da Liam NE vara Rose! Mislim, da je na skrivaj zaljubljen v Laylo in Joe to ve in zato je sedel z Rose kr bi ji rad to povedal
Sej vem da ni prav sam rada pišem te namišljene teorije xđ
Nextttttttttttttttt *________*
24. januar 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani