u16515
u16515
pošlite kle žalostne pesmi.... rabim jih... ker.... ah pozab
http://www.youtube.com/watch?v=AABJZWCuFE8&feature=player_embedded

):

Ali boste dali žalostne pesmi gor??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. april 2010
Mogoče............
Zakaj?
12. april 2010
u16515
u16515
ah ti pošlem sporočilo pa ti povem.....
12. april 2010
ja sam res zakaj še men pošleš
12. april 2010
u16515
u16515
okej
12. april 2010
u683
u683
http://www.youtube.com/results?search_query=dan+ljubezni&aq=f
12. april 2010
u16515
u16515
aja pa prosim Agleška muska.... ):
12. april 2010
u683
u683
to ki je gor nisem hotela dati gor
12. april 2010
u683
u683
http://www.youtube.com/watch?v=Wpennag9x_4
12. april 2010
u683
u683
dobra
12. april 2010
Udarjal je to noč
strahovito presunljiv jok not pesmi,
ki se nekje niso znale vrniti,
da zapolnijo praznino,
iz katere so poletele pod obok slave.
Žalosti žalostne so drobile prsi.
A z jutrom je polnost Sebastianove simfonije
zamenjala jok trobente z lahkotnostjo duha
v lebdenju poletne sape.
12. april 2010
u683
u683
lahko hrvaške?
12. april 2010
loh dam..sam zakwa pa to rabš? :O
bom dala k bom našla kšno dobro ;D
12. april 2010
Žalosten veter
poje neko pesem
v krošnjah dreves.

Skozi listje v noč
nad mestom osvetljenim
poje.

Najbolj žalostno pesem
v svojem življenju.

Kot bi pokoro delal
za vse svoje grehe.

Žalostna pesem
______ kje si.

Nič več moj,
nič več moj…

Veter pa še kar poje
v krošnjah dreves.

Najbolj žalostno pesem.

Poje jo tiho,
samo za nekaj ljudi.

Ki raje ne bi,
pa morajo vseeno biti.

Žalostna pesem
v krošnjah dreves.

Te mi nihče
ne more vzeti.

Nocoj pojem najbolj žalostne pesmi, nocoj jočem najbolj žalostne solze..

V grški deželi Trakiji je pred davnimi leti živel sloviti pevec Orfej. Igral je na liro in ob tem je znal tako lepo peti, da je očaral vse in vsakogar. Ptice so obmolknile, da bi poslušale njegove pesmi, živali so zapuščale gozdove in mu sledile. Tudi reke so se očarane ustavljale ob njegovih spevih.
Ljudje so ga poslušali in ob njegovih pesmih so pozabili na vsakdanje skrbi in se predali čudežni glasbi. Še bogovi so prihajali v kraje in na gostije, kjer je pel Orfej. Tudi vodne vile Najade so se dvignile iz valov, kakor hitro so zaslišale njegov spev. Orfej se je zaljubil v eno izmed njih in se z njo poročil. Ime ji je bilo Evridika. Vendar sta le kratek čas srečno živela skupaj, potem pa je Evridiko po nesrečnem naključju pičila kača in je umrla. Orfej je pokopal ljubljeno ženo, potem pa je obupan brezciljno blodil okrog. Ljudje so ob njegovih pesmih jokali, divje zveri so zdihovale in narava je sočustvovala z njim. Čas ni mogel potolažiti njegove bolečine in zato se je odločil, da pojde v podzemeljsko kraljestvo, kamor odhajajo duše umrlih in kjer vlada bog Had z ženo Perzefono. Hotel ju je preprositi, da bi mu vrnila Evridiko.
Pojoč žalostne pesmi, se je odpravil na pot in drevesa so mu z vejami kazala pravo smer. Pred njegovo žalostno pesmijo je omolknil celo grozoviti in krvoločni Cerber, triglavi pes, ki je čuval vhod v podzemlje in ga spustil mimo. Njegova pesem je omehčala starca Harona, ki je s čolnom prevažal sive sence preko podzemeljske reke Stiks v podzemlje. Tudi on se ga je usmilil in tako je Orfej prispel v kraljestvo mrtvih. Našel je vladarja podzemlja in njegova pesem je omehčala tudi njiju. Perzefona in Had sta mu sklenila vrniti Evridiko, vendar sta mu zabičala, da se na poti iz podzemlja na površje ne sme pod nobenim pogojem obrniti in pogledati nazaj. Orfej se je ves srečen odpravil nazaj v svet živih. Toda sredi poti se je zavedel, da ne sliši Evridikinih korakov. Blazen od skrbi, da se ji ni kaj pripetilo, je pozabil navodila vladarjev podzemlja in se je obrnil. Zadnja stvar, ki jo je videl, je bil v daljavi izginjajoči Evridikin obraz. Orfej jo je še drugič izgubil in tokrat dokončno.
Nesrečni pevec se je vrnil na svet in žalosten blodil po deželi. Njegove pesmi so bile neskončno žalostne. Prav tedaj pa je po deželi pohajkoval trop bakhantk, častilk Bakha, boga vina in objestnega veselja. Orfejeva žalostna pesem jih je razjezila in začele so ga obmetavati s kamenjem. Dokler je bila njegova pesem glasnejša od vpitja napol pijanih žensk, so kamni padali pred pevcem na tla, ker jih je ustavil otožni spev. Potem je vpitje preglasilo pesem in Orfej se je smrtno zadet zgrudil.
Ves svet je žaloval, ko je izvedel za Orfejevo smrt, nesrečni pevec pa je bil naposled združen z ljubljeno Evridiko. Bog Bakh je kaznoval zločin. Noge morilskih žensk je spremenil v korenine, njihova telesa v debla, roke pa v veje, ki jih nenehno stresa vihar.
Orfejevo truplo so pokopale Muze, boginje umetnosti in modrosti. Orfejeva glava, ki so jo podivjane bakhantke odtrgale in vrgle v vodo, pa je skupaj z liro priplavala prav do otoka Lesbosa. Od takrat še ptiči na tem otoku pojejo lepše kot drugod in tam so se rodili slavni pevci. Tam se je rodila najslavnejša grška pesnica Sapfo.

Nocoj pojem najbolj žalostne pesmi...pripovedujem najbolj žalostne zgodbe...
kot jesen, punčko zlatih oči.
To je šal za osamljeno srce,
ki ga duša boli.

Ta napev sva zaljubljena
skrila med svoje sanje za čas,
ko življenje pozabi na nas.
Danes ti, jutri jaz.

Ti si kot strune nekih tujih kitar.
Vsak dan jih plete neki novi mornar.
Se še sploh spomniš kdaj,
kje si doma?

Veter pometa v ritmu starih stopinj
plesne korake, ki jih nosi spomin.
Melodija je takšna, kot si ti,
žalostna!
12. april 2010
u16515
u16515
zato rabm žalosne muke ker mi gre vsee narobe in me pomeri žalostna muska zato... agleške morajo bit žal ne druge....
12. april 2010
u18959
u18959
u16515
u16515
amm ne pišite pesmi ampak dejte na youtubu pojiskat.....
12. april 2010
u18959
u18959
now i'm in bad mood!
12. april 2010
u17227
u17227
dajnoo nino si v depresijo spravla! XD alo mrš delat eno hepi temo..emoti eni.xP
12. april 2010
u16515
u16515
ammm sm neki nism emo! pa nehi se že ekrat pritoževat! a ne vidš da mi gre narobe vse! nehii!
12. april 2010
u9151
u9151
http://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU
full žalostna pesem!!
12. april 2010
u18959
u18959
to sem že jaz dala
12. april 2010
u9151
u9151