Next
07. junij 2019
Amm, zakaj je začetek tvoje zgodbice tako podoben mojemu?
07. junij 2019
Nevem nisem jaz kriva. Tvoje zgodbe prej sploh nisem prebrala.
08. junij 2019
Next
10. junij 2019
Dolgčas mi je zato bom naseljevala.
-----Mia----
Ko sem prišla domov sem sredi dnevne sobe zagledala škatlo. Škatla se je premikala in upala sem da je pes. Zaslišala sem lajanje in tiho, prisrčno cviljenje!!! Skoraj poskočila sem od veselja in približala sem se darilu. Pomislila sem da mi je brat nastavil past ampak upala sem da je pes. Vstavila sem se pred škatlo in jo previdno odpirala saj je moj brat znan v potegavščina. Aaaaaaaaa! Ko sem odprla škatlo je bil tam najbol srčkan psiček!!!! Bil je bel in majhen ter puhast, njegove oči so bi.... Popolne! Psička sem dvignila v naročje in se spraševala kako naj bi bo ime... Ali ji, če bo punca. Če bo fant bo Roky in če bo bunca bo bela. Med premišljevanje o imenu zaslišim za sabo korake in nekdo mi položi roko na ramo in zaupije Bu!!!! Jaz zakričim kot nora in refleksno udrim brata, ki stoji za menoj. Roky ali Bela zavija kot volk in v tistem trenutku je bila najbol srčkaja, pojoča, pasja kepica. Brat mi je odgovoril da je od sestrične in da je punca. Brata sem pogledala z obijalskim pogledom on pa me je le pogledal in se odpravil po stopnicah v svojo sobo. Pokličem mamo saj je še v službi in jo vprašam kdaj pride domov. Odgovorila mi je da pozno da ima veliko dela, zato se odločim da pokličem Kajo mojo BFF in greva v trgovino po stvari za Belo in nato greva k meni domov. Dogovorili sva se da se domiva na avtobusni postaji ob 5h in ura je 4h tako da sem se odločila da grem narest domačo nalogo. Ko sem končala z nalogo je bila ura 4:48. In odpravila sem do avtobusne postaje in tam je bila.......
10. junij 2019
Next
10. junij 2019
Next
11. junij 2019
Next
11. junij 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg