---Mia----
Drinnnnnnn!!!!! Zazvoni mi budilka in kot vedno jo vržem ob steno. Preseneča me ker jo imam že celo leto in vsak dan jo mečem ob steno. Vstane in grem do bratov sobe. Lan vsatni!!!! Zakričim na svojega brata ki še vedno leži v svoji postelji. Moj brat je star 18 jaz pa 17.
__Jaz sem Mia Grifin in živim z bratom in mamo,oče mi je umrl v prometni nesreči. Sem zelo NE popolarna moje ocene so pa 3,4,5 in imam BFF Kajo ki ima slabe ocene zato se ji pomagam učiti. Mesec Maj je in bližajo se počitnice. Komaj čakam da grem z Kajo na morje. __
Moj brat počasi vsate iz postelje in odpraviva se na zajtrk. Za zajtrk jem kosmiče in maline. Odpravim se preobleči v svojo sobo.
27. maj 2019
---Mia---
Vzamem svojo torbo in grem na avtobusno postajo. Zamudila sem avtobus!!! Avtobus mi je pred očmi speljal naprej za las sem ga zgrešila. Tečem za avtobusom kalikor hitro se le da a nemorem ga dohiteti. Vstavim se poleg trgovine in opazim roliko prislonjeno na ograjo. Ni bila zaklenjena. Brez pomisleka sem jo vzela in presenetljivo hitra sem bila. Vem da je to kraja a ni mi preostalo drugega. Rolanje mi je postalo ušeč. Zabavala sem se dokler nisem slišala da nekdo kriči: Stoj, to je moj rolka!!!!!!!!! Pogledala sem nazaj in videla fanta, ki teče za mano. Neverjetno cute je bil in zdi se mi da sem se zaljubila....
27. maj 2019
---Mia---
__Zaljubila sem se v fanta ki ga sploh ne poznam a na prvi pogled je neverjetno srčkan, izgleda da je med 17 in 18 tako kot jaz in rolanje je ZELO zabavno! __
Medtem ko se pogovarjam sama s sabo v glavi rolkam a usredotočena sem na fanta, ki teče za mano. Nisem previdna in ko se vozim po pločniku povozi razpoko in padem na levo v grmovje in slišim le tresk in pol!!!..... Nekaj časa samo ležim saj drugega nemorem in nato zaslišimi uredu, si cela? Odprem oči in bil je tisti fant.
__Bil je še lepši kot se ga spomnim! In imel je nebeški glas.__
Med razmišljanjem me fant samo gleda jaz sem pa spomnim da moram odgovorit. Ja seveda! Odgovorim potiho. Nato nastopi tišina.....Spomnim se da sem mu 'ukradla' rolko. Oprosti ker sem to ukradla rolko. Sem odgovorila in to je bilo edin pameten odgovor, ki sem se ga spomnila. Uredu je nisi bila prva ki mi je ukradla rolko. Mi je odgovorim in iskreno ta odgovor me je presenečal. Nato me je vprašala: Kam se ti je tako modilo? V šolo. Sem odgovorila.
F-fant. J-jaz
F:no eno uro prezgodnja si.
J-Oh...
F:Ime mi je Rok
J:Lepo ime. Meni je ime Mia.
F spreminjam v R
J: Si ti nov na tukaj?
R:Ja
Ji skupaj odšla do šole?
R:Ja
Skupaj sva hodila prosti šoli in odšla sva mimo pekarne ker pa je do pouka bilo še kar nekaj časa sva odšla na zajtrk
28. maj 2019
Smejkoti so pomota razen prvi
28. maj 2019
Se opravičujem za napake
28. maj 2019
---Rok---
__Spoznal sem punco po imenu Mia. Spoznal sem jo tako da mi je ukradla rolko!!!! __
To sem razmišljal v svoji glavi, medtem ko sva se sprehajala do bližnje pekarne. Oba sva vzela isto....
04. junij 2019
__Če bi jo moral opisati z eno besedo bi bila to.... POPOLNA! Imela je angelski glas, izgledala je kot angel in bila je popolna! ZALJUBIL SEM SE VANJO! Jaz sem bil zaljubljen vanjo zanjo pa nevem. __
04. junij 2019
Next!
04. junij 2019
Next
04. junij 2019
Next!
05. junij 2019
Fino
05. junij 2019
Napisan sem mela ful sam se mi je vse zbrisal
05. junij 2019
Celo uro sem pisala!!!!!!!!
05. junij 2019
Rajši piš u worda, in pole kopiraj u tle
05. junij 2019
Ok
05. junij 2019
Hvala za nasvet
05. junij 2019
Nizakej
05. junij 2019
---Mia----
Medtem ko sva jedla sva odhajala proti šoli. Pred vrati šole je bila Zarja. Nekoč BFF danes sovražnici! Je najbol bogata, razvajena, nesramna, otročja, priljubljena in pohlepna punca na šoli! In najbol sovraži mene. Vanjo so VSI fanti na šoli ampak ona nima fanta. Ko sva prišla tja je Roka gledala kot nora. Odvijala si je lase okoli prsta medtem pa žvečila čigumi. Stavim da je zaljubljena v Roka in jaz sem zguba zato bo najbrž z njo. Odšla sva v šolo in on je imel omarico na drugi strani hodnika jaz pa skoraj ob vhodu. Tam jo je imela tudi Zarja. Zarja ima najbolše ocene ampak to zato ker pri vsakem testu plonka. Odidem do svoje omarice in rečem adijo Roku. Iz omarice vzamem zvezke za mato.............Po pouku grem do omarice pospravim zvezke in se odpravim domov. Stojim pred šolskimi vrati in jih odpiram nato pa zaslišim nekoga, ki me kliče Mia čakaj!!!!!! Obrnem se in vidim Roka. Vsavi se pred mano in jaz ga pogledam v oči in ga vprašam: Kaj? On malo zardi in je nekaj časa tiho nato pa le reče: Ali bi se dobila? Tudi jaz sem zardela a vseeno odgovorila čeprav malce bol potiho:Ja. Kje se dobiva me vpraša Rok. V parku ob 4h. Sem odgovorila in on je pokimal. Odpravim se domov z Rokom in pri avtobusni postaji greva vsak v svojo smer. Doma zagledam......
06. junij 2019
Nova oseba: Lana(sestrična)
https://images.app.goo.gl/bxfRqtfnTiGf4Wi5A
06. junij 2019
dobre zgodbe pišeš carica.-carica
07. junij 2019
Hvala
07. junij 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg