u125914
u125914

Najin ples ^_^
01. december 2014
u125914
u125914
Click ^^^
01. december 2014
next
06. december 2014
next
06. december 2014
u125914
u125914
PLZ-----------------Več bralcev rabim -.-
19. december 2014
next
20. februar 2015
u125914
u125914
NEEEEEEE NOOOOOOO! NAPISALA SM CELO STRAN PA SE MI JE ZBRISAL!!!!!!!!! -.-
20. marec 2015
u125914
u125914
Next: (za vas moji ljubi bralci pišem še enkrat -.-)

Ko sem odprla oči sem zagledala strop. Spala sem zelo dolgo in ko sem se prebudila ni bilo Luka nikjer. Nato, pa sem zaslišala hihitanje iz kota. Bil je ON. Smehljal se je, ko je videl, kako panično ga iščem. "Tu sem srček," reče. "Jaz... kako dolgo... sem um... spala?" ga vprašam. "En teden zaspanka. Zaradi duha si padla v nezavest in nato si še malce spala..." odgovori in se dotakne moje roke. "Oh..." rečem. Tako sem si opomogla in zato sva odšla v zgornje nadstropje. Tam sem se oprhala in jedla. Nato sva nabasala nahrbtnike z hrano in oblačili ter odkorakala skozi vrata.
KONEC!
Hecam!
Zaprla sva vrata in odšla po hribu navzdol. Ko sva hodila me je Luke prijel za roko in to mi je bilo všeč. Čez par km sva prišla do mesta, kjer sva menila, da bi bil ustrezen prostor za postavitev šotora. Nato sem odšla po vodo k bližnjemu ribniku, on pa se je ubadal z postavitvijo šotora. Tudi ko sem prišla nazaj z vrčem ni bila struktura, ki jo je postavil nič kaj podobna šotoru. Zato sem mu pomagala. Ko sva ga končno postavila v pravilno pozicijo sva zabila kline, da ga nebi odneslo. Ko je šel Luke po drva za ogenj sem odšla brat. Edina knjiga, ki sem jo še imela je bila Goodnight Moon.
Kmalu sem jo končala brati in odšla spat. Ko je Luke zakuril se mi je pridružil. Malo sva se crkljala, nato pa zaspala.

Ko sem se zjutraj zbudila sem previdno odpela zadrgo... (na šotru seveda )
in odšla ven. Kar sem videla me je šokiralo.
Bila sva na drugem kraju kot včeraj.... 0.o

20. marec 2015
Next
31. marec 2015
next
12. april 2015
ne3xt
13. april 2015
next
17. julij 2015
next
18. julij 2015
u125914
u125914
Next: Zbudila sva se na obrobju puščave pod pečino v nekakšnji luknji. (glej sliko zgoraj)
Bila sem čisto šokirana in počasi je iz šotora prilezel tudi Luke. Njegov izraz na obrazu je izražal presenečenje pomešano z žalostjo. Nato pa se je kar naenkrat začel krohotati. Gledala sem ga, češ:" kaj je s tabo narobe model?!" on pa se je obrnil k meni in rekel:" To je šala ne?". Jaz ga gledam in počasi je dojel da se to res dogaja. Začel je teči v smeri piščave in prišel iz luknje. Tam je padel na kolena. Nisem razumela kaj se dogaja zato sem še jaz odšla tja. Kar sva videla naju je čisto potolklo:

Tako sva v tišini pojedla in nihče od naju ni rekel niti besedice. In nato sva zaslišala jok dojenčka. Obrnila sem se, Luke pa je rekel:" Saj je samo dojenček" in jaz sem odvrnila:" Pa saj sploh nimava dojenčka!?" In nato sva vstala in za kaktusom je bila ženska ki je hitro za tem zbežala stran. Spogledala sva se in spakirala stvari ter ji sledila.

07. avgust 2015
next
09. avgust 2015
next
12. avgust 2015
joj strašno a pa je res
28. september 2015
yoy,Next+nova bralka+daj malo bolj strašno(no saj je strašno samo zaj tu zadjo ni več tok...) super <33333333
05. marec 2016
Jemmie.J. žal uporabnice ki je pisala to zgodbo ni več. Ta tema že 1 leto ni aktivna.
05. marec 2016
kako ne,če pa je prijavljena,kako veš? zakaj? kako? PA ČE JE TAK DOBRAAAAA...
05. marec 2016
Next + nova bralka
05. marec 2016
Ojla vsi! Na tale račun sm malo pozabila in so mi ga zbrisali ampak jaz sem včasih pisala to zgodbo. Bi do rad da nadaljujem??
29. junij 2018
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani