tričetrt ljudi ki je za mesija govori joj kak je dober ljubim ga pa nevem kaj vse se v resnici pa so to taki ljudje : debeli nevejo niti kak menjat ketno na kolesu, celi dan doma za racunalnikom pa se veazijo glej jas sem za kao (najbolši) klub na svetu to so navadni leni ljudje ki niti nimajo pojma kaj je šport, če ga pošleš naj gre igrat nogomet nebo vedo žoge štopat, žogo bo brcal z špičko če bi mogo žogo vdarit z glaavo bi se prej začel jokat itd... TAK KOT ENI KI VSAKO LETO NAVIJAJO ZA TISTI KLUB KI JE NAJBOLŠI halo bodi za enega za VEKOMAJ AMEN!!!!!!!!!! pa ni nujno da je nabolši
Ker eni si mislojo ja za najbolši klub na sveto sem zato sem car( ja car si v govorjenjo)
idi trenirat šport tako kot jaz (nogomet) pa boš vido da to ni kar tak kot v igricah pa pred televizijo se dret joj kaki fukič kaj nisi dal gola (ja kaj bi pa ti naredo če se še z kavča nemoreš vstat on pa je profesionalec pomojem je te že boljši od tebe se ti ne zdi)

Prosim ne bodite vedno vsi za boljši klub,igralca...
10. marec 2014
če je kdo takšen kot sem tu pisal prosim ne mej izgovorov in ne bodi glasen prek računalnika pridi do nekega športnika ki ti bo hamburger pa cocacolo v rit porino in te v speh natuko
10. marec 2014
*špeh*
10. marec 2014
u172159
u172159
Sej vsi vemo da je Ronaldo najboljši Messi je
02. julij 2014
u155047
u155047
najboljši je arsenal
07. julij 2014
u172159