u87258
u87258
NApaka tista prej k se je polujubljala z Lukatom je Tin auna njena frendica pa Zala...
Sorry!!
03. avgust 2012
u96670
u96670
nextttt
03. avgust 2012
u87258
u87258
Okj bom kr nextala k pišem v word in je za naprej ful zanimiv pa hwala vsem, ki berete mojo zgodbo. In ful vss lovammm!!!

l- torej kam bi rada odšla v kino, kavarno, bazen, sprehod, sladoled?
j- js bi šla v kavarno ti?
l- isto!
j- supeer

Ko prideva do kavarne se vsedeva za mizo in naročiva : JS- POmarančen sok Luka pa kavo…
Pogovor:
l- veš že od nekdaj si mi bila zelo všeč a so me preveč obletavale Tina in njene koze.
j- ja razumm js sm bla pa od nekdaj zalublena vate tkoda…

Ustavil me je s poljubom… Ohh.. kako dobro se poljublja res on pa res zna…
KO sva končala se poljublati sva plačala kavo in sok.. dobro on je plačal kaj saj je fant mora me častit .
Sprehajava se po parku in se drživa za roke… Spet sva se poljubila:2

Bilo je čarobno… POspremil me je do doma in pri vhodu v našo hišo sva se še enkrat poljubila in poslovila… Z nasmeškom na ustih sem vstopila in Lisa je takoj pritekla do mene in rekla oo.. VIdela sem vaju skozi okno hhah je bilo pa hitro tako sem vesela zate… Hwala Lisa… Res ti hwala za oblekico!! Ura je bila šest popoldne…. Naredile sva domačo nalogo in se učile Kemijo, ker jo jutr pišemo. Učile sva se pozno do 2:00 zjutraj in spale samo tri ure in pol sj smo meli preduro. Ja bli sva kot mesečnika in podočnjaki so bili do prstov na nogi. Umili sva si lase se oblekli , umili in naličli stekli v jedilnico hitro vzele jabouko in banana in oddrveli na bus. V šoli se je Tina spet nekaj plazila po Lukatu. A Luka je oddrvel v razred. POuk se je spet vlekel ampak na srečo je bil četrtek sam tretjo uro smo pisal Kemijo in šlo mi je zlo dobr nevem če sm že kdaj tako znala no kadar se učim z Liso vedno dobro pišem kadar se pa sama pa slabo: Lisa me vse izpraša kot učitelj in popravi in obrazloži. LIsi je šlo sigurno odlično. Ko pridem domov grem spet na fejsa in pogledam Tinin profil … KAjj???? Še vedno ima v razmerju s/z Luka Hočevar. PA grem na njegovga pa nima nič. Čudno fulljj!!!! Čez pol ure domov pridrvi še Lisa. Rečem ji da bom odšla v Victoria secret po spodnje perilo. VZemen denar in odhitim čez vrata. V busu mi Luka še napiše da me ljubi in pogreša.
u87258
Midva:

04. avgust 2012
u87258
u87258
To je Luka:

04. avgust 2012
nexttttttttttttttttttt
04. avgust 2012
u87258
u87258
Pikici moji a loh mal oglašujeta? Pa Hwala vama mwamwamwamwa
Lovam vaju!!! POkici moji!
05. avgust 2012
neext
06. avgust 2012
u59458
u59458
neeext pa lahk še daš sliko od Louisa pliss???
06. avgust 2012
u88946
u88946
next
06. avgust 2012
oprosti zvezdica da nism prej nextala ok no zdej nextam
Next!!!
06. avgust 2012
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
06. avgust 2012
u97751
u97751
neeeeeeeeeeext takoj...............
06. avgust 2012
u30718
u30718
nekšti
06. avgust 2012
u87258
u87258
Uuuoouuu hwala pikice moje evo nextek.... Lovam vas!!!

Zdaj se bom spremenila v Liso.

Sama ostanem doma. Naredim domačo nalogo in pojem jabolko.
Naenkrat pa zazvoni domači telefon… DRRIIIIIINN!!! Oglasim se in na drugi strani Luka. Bila sva prijatelja že od vrtca mislim tudi Lara samo da se je ona zaljubila v njega js pa ne pač ni mi všeč.
Pogovor:
j-js l-luka

l- a je Lara doma?
J- ne šla je nakupovati.
l- aha… a bi pršla k men da mi pomagaš narediti nalogo?
j- ja lahko pridem čez pet min…
l- super…
Vzemem torbo in zaklenem vrata ter odidem do Lukatove hiše. Pozvonim in Luka mi odpre. Vpraša me če bom kaj pila ali jedla ampak sem odvrnila z Ne HWala . SAj veste js sm vljudna. No odideva v njegovo sobo ki je bila zelo razmetana:

Vsedeva se za mizo in začnem mu razlagati snov. Na začetku me zavzeto posluša in gleda v oči. Postane mi nerodno in hitro odmaknem pogled. Razlaga snovi ki jo obvladam je moje zatočišče pred njegovim pogledom. Nadaljujem z razlago, čim manj se poskušam osredotočiti nanj ponavljam si: ne skrbi to je Larin fant niti dotaknil se te ne bo. A takrat se zgodi ravno nasprotno. Čutim, da se je presedel bolj proti meni. Mislim si, da ni videl zvezka in se presedel zato ampak…svojo roko počasi premika proti moji, ko jo odmaknem jo položi na mojo nogo najprej samo kot dotik, nato pa me začne počasi božati, zdi se mi, da me sploh ne posluša več, zato ga vprašam: A me ti sploh poslušaš?! In kaj dobim v odgovor?!? …
u87258
Slika od Luisa:
http://data.whicdn.com/images/17662108/6341430628_3779bbffe0_z_large.jpg

Ni ta pravi luis...
06. avgust 2012
u87258
u87258
Slika od Luisa:

Sam in mu je Luis...
06. avgust 2012
next!
06. avgust 2012
u59458
u59458
nexxt
06. avgust 2012
u96670
u96670
next
06. avgust 2012
u87258
u87258
Še dva nexta....
07. avgust 2012
NEXT
07. avgust 2012
next
08. avgust 2012
u87258
u87258
Hwala pikice moja mwa!!!

In kaj dobim v odgovor?!?....
POLJUB!!!!! .... Odrinem ga stran in mu prisolim udarec na lice:

Vzemem zvezke jih namečem v torbo in odhitim čez vrata. Luka me poskuša zadržati tako,da me prime za roko in potegne nazaj jaz pa ga ponovno odrinem in zakličem: Kreten, ti moja sestra ni dovolj?! Debil!!!!!!!! Stečem v kavarno in si naročim kavo da se pomirim.

Vračam se v Laro.
Ko sem končala nakup sem odšla na bus in se pripeljala domov in odklenila vrata. Pospravila sem spodnje perilo in odšla na facebook! Spet grem na Tinin profil in kaj vidim?! Se vedno je v razmerju s/z Luka Hočevar…Zdaj imam pa tega dovolj!!! Ravno je dosegljiva… KLiknem jo in:
POgovor:
j-js t- tina

j: Zakaj imaš na facebooku v razmerju s/z Luka Hočevar, če pa sta že končala? In js zdej hodim z njim.
t: Kaj je stabo narobe midva še zmer hodva! In Luka ima skrito to na fejsu nevem zakaj?
j: O prasec en! A si dojela varal naju je!
t: In kako naj ti verjamem da je res hodil s tabo?
J: Uredu dobiva se v parku čez deset min. mam dokaz!!
T: prav! ČAw
J: ČAw!

Odhitim v park in tam me že čaka Tina! No saj veste da se sovraživa ! Pogovor:
j- js t-tina
j: Narediva tako: Pokličem Lukata če se dobiva v parku ti čakš za grmom in ko se poljubiva skočiš ven in obedve se pretvarjava da se prej že nisva dobili in se delava da sva ugotovili, da naju je varal.
T: No me pa res zanima če te bo poljubiu!
u59458
Neeext
08. avgust 2012
u30718
u30718
nekštii
08. avgust 2012
nextttttttttttt
08. avgust 2012
u68138
u68138
NEEEEEEEEEEEEExxT!!!!!!