nextii
29. april 2011
u45227
u45227
LEPO NEXT
29. april 2011
u45697
u45697
next next next!!! aja pa ena velikaaa prošnja. ne tolk imen dajat notr, kr sm zdej mogla it skoz celo zgodbico, d sm ugotovila, kdo je dan pa eric... xD
29. april 2011
MeTiii ×× - sorri sej zdaj nem več. bojo ostala sam tta, ko so ž zdej notr...
pa hvala za vse komentarje...

"kam sploh morava iti?" sem panično vprašala Hano. "k tvoji teti morava." je rekla. "k teti, kaj ima pa ona s tem." nisem je najbolj razumela. "boš že videla, greva že enkrat." je živčno dodala. kot bi mignil sva bili pri teti, jaz pa še zmeraj nisem vedela kaj ima ona s tem.
"živjo dekleti!" naju je veselo pozdravila in objela, ko sva se pojavili pred njeno hišo. povabila naju je naprej. "kaj se je pa sedaj zgodilo?" je vprašala Hano. "Tima so našli in sedaj ga lovijo, Dan pa je Grace obljubil, da ga bo poiskal in sedaj ga je res šel iskat. če ju ne najdemo bosta oba umrla." Hana je govorila kot navita in vidno jo je skrbelo za oba fanta. "no, zgleda bomo mogle ukrepati." je resno rekla teta. "ali Grace ve?" je čez nekaj sekund vprašala Hano. ona pa je le odkimala. "veš, ljubica jaz sem..." teta ni in ni hotela nadaljevati. "saj sem navajena na vse mogoče, kar povej mi." sem povsem mirno dodala. "jaz sem nekakšne vrste čarovnica." jaz pa sem se takoj začela na ves glas smejati. "kaj je narobe?" je zmedeno vprašala. "ah, nič. samo smešno se mi zdi, da je moja teta čarovnica." sem smeje rekla. "no, nehaj se smejati. rešiti moramo Tima in Dana." je rekla Hana in vstala.
odšle smo po hodniku do velike stare omare. teta in Hana sta jo z lahkoto odrinili in pred nami se je odprlo stopnišče. tiho smo odhitele po stopnicah navzgor. prišle smo v pravo čarovniško sobo, povsod so bile stare knjige, napoji, prazne stekleničke, na sredini sobe pa je bila velika miza. kar obstala sem, nisem mogla verjeti. "no, na delo!" je hitro rekla Hana. teta je na mizo položila kroglo, nato je Hana zastrla nekaj zaves, da je bilo bolj temno. teta je nenadoma začela nekaj mrmrati. na krogli se je prikazala slika. pa ne katerakoli slika, bil je Tim, tekel je skozi gozd in nekdo ali nekaj mu je sledilo, na enkrat pa je skočilo nanj. solze so že tekle po licu, ko se je nenadoma prikazal Dan, prizor je bil popolnoma enak. naenkrat pa je krogla ugasnila. "kaj bomo sedaj?" je teta vprašala Hano. "veš kateri gozd je bil to?" je Hana hitro vprašala. teta je pokimala. "potem gremo tja." je še dodala Hana in že smo bile v avtu...
30. april 2011
u36412
u36412
nextii...
30. april 2011
u46345
u46345
Full dobra zgodba NEXT...
30. april 2011
next
30. april 2011
nexti
30. april 2011
20. poglavje

"ne vem, če nam bo uspelo." sem živčno govorila vso pot do gozda. "ne skrbi zmogle bomo." mi je Hana prigovarjala. "končno smo prispele." je rekla teta in nato še dodala: "žal vaju bom mogla zapustiti." "zakaj? brez tebe ne boma zmogli." sem začela ugovarjati. " gozd je začaran, čarovnice ne moremo noter." je žalostno rekla. "pridi Grace, rešiti jiju morava." je rekla Hana in odšla proti gozdu. teti sem pomahala in odhitela za Hano. "kam morava sedaj?" sem jo vprašala. "kakor vidiš je samo ena pot, zato bova odšli po njej." je povsem mirno odgovorila. ni mi šlo v glavo, kako je lahko ostala tako mirna. še naslednjih nekaj ur sem ji le sledila. "o moj bog!" sem naenkrat zakričala. "kaj je bilo?" me je Hana takoj vprašala, saj se je prestrašila zaradi mojega krika. "neka postava je švignila mimo." sem prestrašeno rekla. nenadoma nisem videla ničesar več, kar stemnilo se je. nato sem zaslišala Hanine krike, kmalu sem se ji pridružila tudi jaz, saj sva se začeli pogrezati v zemljo...
nextam??
01. maj 2011
u46345
u46345
jaaa
01. maj 2011
next
01. maj 2011
nexti
01. maj 2011
nextiiiii
02. maj 2011
neeeeeeeext
02. maj 2011
nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
03. maj 2011
nexti nexti nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dej no ko me ž full zanima
04. maj 2011
nobena ni vedela kaj se dogaja. bili sva pripravljeni na smrt, ko sva naenkrat padli v jamo. "kje sva?!" sem takoj začela zganjati paniko. "mislim, da sva v jami." je prestrašeno odgovorila Hana. takoj je prižgala ogenj, s pomočjo svojih sposobnosti seveda in nato še rekla:" stoj, mislim, da nisva v jami. v hiši sva." takoj sva se spogledali. "to že ni dobro." sem tiho rekla. "vse kar vem je to, da morava čim prej ven." začela je iskati kar koli, kar bi prižgalo luči, saj ni mogla narediti tako močnega ognja. kmalu je našla stikalo in čez nekaj trenutkov so se prižgale luči. kar obnemeli sva, sploh nisva bili v stari hiši. bila je povsem navadna sodobna hiša. "kje sva!?" sem ponovila vprašanje. "nimam pojma." je rekla Hana in se zapodila proti najbljižnim vratom. v trenutku so se podrla. prišli sva v drugo sobo, ki je izgledala kot veranda. "tam so vhodna vrata!" sem zakričala in še v tistem trenuku sva se obe zaleteli v vrata. a nič, le malo so zaškripala. "o, tako hitro pa ne bosta odšli." sva zaslišali znan glas. bila je Molly in malo za njo je hodil Eric, ki je grabil Tima, ki se je opotekal po stopnicah. njegove oči so spremenile barvo, žarele so in bile so zelene. "ne..." je jezno zašepetala Hana, a že čez nekaj sekund je bil njen glas žalosten. "umira, Grace Tim umira." po licih so mi ulile solze. "ne, ne more umreti." sem zašepetala nazaj. "ja lahko in samo ti ga lahko rešiš."...
04. maj 2011
u46345
u46345
Nextttt
05. maj 2011
next
05. maj 2011
Nextiii
05. maj 2011
next next next
05. maj 2011
21. poglavje

"kako naj ga rešim?" sem jo vprašala. "to morava še ugotoviti, a najprej se znebiva teh dveh." je rekla Hana in se zaletela v Molly. ta je padla po stopnicah in nezavestna obležala. "kaj si ji naredila?" je zakričal Eric. "to kar si ti mojemu bratu." je zakričala nazaj. tisti trenutek sem vzela palico, odhitela do Erica in mu jo zapičila v trebuh. tudi on se je zgrudil, Hana pa je ujela Tima. "o, ne. tako pa ne bo šlo." sem zaslišala Mollyn glas in že naslednji trenutek me je potegnila za nogo tako, da sem padla. a kmalu je njen prijem popustil. Hana jo je udarila po glavi in prav tako tudi Erica. "mislim, da se še nekaj časa ne bosta zbudila." je rekla, se nasmehnila in še dodala:"pridi, Tima morava spraviti domov." "zakaj se nam to dogaja?" sem jo vprašala. "ne vem. a mislim, da je vsega tega konec." se je spet zasmejala. "zdaj pa res morava iti." je še enkrat rekla in tokrat sem jo ubogala.
"bo z njim vse v redu?" sem vprašala Timovega očeta, ko smo prispeli domov. "ne vem. mislim, da mu lahko pomagaš le ti." je rekel in odšel iz sobe. "ampak kako?" sem se vprašala. takrat sem zaslišala Tima:" poljubi me, rad da bi bilo zadnje kar bi občutil tvoj poljub." "ne govori tega, vse bo še v redu." sem mu rekla v solzah. "nehaj no, dobro veš, da ni rešitve." je rekel. končno sem ga le poljubila. kmalu za tem je zaprl oči, solze so tekle v potokih. nato sem se ulegla zraven njega in zaspala.
"hej, zbudi se." drugo jutro me je zbudil njegov glas. mislila sem, da sanjam. "kaj?" sem zmedeno vprašala, ko sem odprla oči. a že naslednji trenutek sem bila v njegovem objemu, saj sem se končno zavedala, da sem ga rešila. rešila sem ga s svojim poljubom. "hvala bogu, da si v redu." sem zašepetala in ga poljubila. "kje je Dan?" sem ga že naslednji trenutek vprašala, saj sem se spomnila, da Tim ni bil edini, ki sva ga iskali. "še ga iščemo, ne vemo točno kam je zašel." je rekel, me še enkrat poljubil in dodal:" a obljubim, da ga bomo našli, vem da sta dobra prijatelja."...
08. maj 2011
u37960
u37960
naprej
08. maj 2011
next
08. maj 2011
nexxxxxtyyyyyyyyyyyy!!!!
tvoje zgodbe so the best!!!!
08. maj 2011
nexti kk lohk eni prajijo da so take zgodbe bedne oni so bedni k nevejo ka je fain pa ka ne sej se jim ž kisa aja pa skor bi pozabla da nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
08. maj 2011
aja sm pa tk ž na začetku napsava next ah kaka terba sm js
08. maj 2011
noja sey ni tak slabo sm pač napisava 3 nexte 2 zgori pa 1 pol spodi haha zey pa ž nakladam pa useeno nextnextnextnextnextnextnext
09. maj 2011
nexti
09. maj 2011
nexsti!!!!
09. maj 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani