nexttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i ♥ this story
13. april 2011
u43441
u43441
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. april 2011
mogoč dans nextam, sam mam še trening tk da nwm če bom lahk
ju3 pa bom sigurno
pa hvala za komentarje
13. april 2011
sama nisem mogla izreči nobene besede več. želela sem si le njegovega poljuba in želja se mi je uresničila. mislila sem, da sem prišla v nebesa. vse je bilo tako popolno, nihče ni mogel uničiti tega. a že čez nekaj sekund sem ugotovila, da se motim. v sobo je vstopil Dan.
le strmel je v naju. nato pa še rekel:" rekla si, da ga boš poskušala pozabiti." hotela sem še nekaj reči, pa nisem mogla saj je že odhitel skozi vrata. Tim me je takoj vprašal:"kdo je bil to?" poskušala sem ostati mirna, tiho sem mu rekla:" prijatelj." a ni se vdal:" si prepričana, da sta le prijatelja? meni se ni zdelo." vedela sem, da ljubim le Tima, čeprav mi je tudi Dan všeč. približala sem se mu in rekla:" verjemi, da ljubim le tebe. brez tebe ne morem živeti." poljubila sem ga, nato pa sta v sobo vstopili Ashley in Olivia. obe sta ponoreli:" Grace, zbudila si se, ne morem verjeti!" nato pa sta še dodali:" in vidiva, da si si že našla fanta." Tim se je nasmehnil, me poljubil nato pa odšel...
14. april 2011
nextii
14. april 2011
GAAAAAJA NEEEEEEEEEEEEEEEXTIIIIIIIIIIIIIIIII
14. april 2011
neeeext
15. april 2011
Tim se je nasmehnil, me poljubil nato pa odšel. z Olivio in Ashley smo se ves popoldan pogovarjale. povedali sta mi vse, kar se je zgodilo v enem mesecu med tem, ko sem bila v komi - čeprav sem vedela, da je bilo nekaj drugega ne pa koma.
bil je že večer, ko sta se Ashley in Olivia končno odpravili. bila sem utrujena zato sem še komaj imela odprte oči, nato pa sem zaslišala odpiranje vrat. bila sem prepričana, da je prišla mama, a sem se zmotila, čeprav sem si tako želela, da bi jo videla. kmalu sem ugotovila, da je Dan, pojma pa nisem imela kaj bo rekel. zdel pa se mi je veliko bolj umirjen kot pa je bil, ko sem ga nazadnje videla. usedel se je na posteljo in začel:" oprosti za tisto prej, moral bi vedeti, da ga ne boš pozabila." nisem vedela kaj naj rečem, zato sem se le nasmehnila. "sem pa vesel, da si se zbudila." nekaj je še hotel dodati, ampak je izginil. nič mi ni bilo jasno. naenkrat je v sobo vstopila sestra in mi nekaj vbrizgala v žilo. takoj sem zaspala...
16. april 2011
nexti
16. april 2011
nextnext
16. april 2011
neeeeeext
17. april 2011
nextiiiiiiiiiiiiiiii
17. april 2011
16. poglavje

zbudila sem se že ob sedmih zjutraj. bila sem čisto zbita, celo vedela nisem kje sem. zato sem odhitela do okna in se razgledala. bilo je tako čudovito, saj je bila pomlad- moj najljubši letni čas. vse je cvetelo. naenkrat pa sem na okenski polici zagledala šopek tulipanov- mojih najljubših rož. takoj sem vedela, da jih je poslal Tim. vzela sem jih in jih dala v vazo. nato pa sem se spomnila prejšnjega večera. kako mi je medicinska sestra nekaj vbrizgala v roko. takoj sem stekla ven in poiskala mojega zdravnika. pojasnil mi je, da je bilo samo zdravilo, ki ga bom dobivala vsak večer. sama pa se nisem strinjala s tem, saj je bilo nekaj močno narobe. samo rekla sem mu, da ga ne želim več (zdravila) in stekla po hodniku v mojo sobo. tam sem se spreoblekla in vzela vse svoje reči in se splazila skozi okno. tekla sem po parkirišču in iskala svoj avto. a kmalu sem se spomnila, da verjetno ni ostalo nič od njega, zato sem ukradla prvi avto, ki sem ga zagledala - čeprav ne vem kako mi je to uspelo. odpeljala sem se v gozd in pešačila po poti, ki je vodila do Timove hiše. v svoji torbi sem našla ključe hiše, zato sem brez težav prišla vanjo. Tim je spal v svoji gromozanski postelji. jaz pa sem ga le opazovala. bil je tako lep, prijazen-bil je vse kar jaz nisem bila. nisem vedela kaj vidi na meni. a bilo mi je vseeno. želela sem si le njegovega objema. ulegla sem se zraven njega in ga po nesreči zbudila. ampak bilo mu je vseeno, močno me je objel in skupaj sva zaspala.

17. poglavje

Tim me je zbudil ves zaskrbljen, ko sem se nekoliko zbudila pa je tiho rekel:" hitro pridi, oditi moramo. vedel sem, da je nekaj narobe. nekdo ti je vbrizgaval napačno zdravilo. Dan je izginil. nekaj je močno narobe." bila sem še bolj zmedena kot on:" to že vem. ampak kam bomo pobegnili. se sploh lahko kje skrijemo?" hitro je zašepetal:" ja, lahko. ampak moramo pohiteti kmalu bodo tu?" bila sem čisto zmešana:"kdo bo tu? kaj bo z nami?" moja vprašanja se kar niso hotela nehati. Tim pa mi ni odgovarjal, le poljubil me je, me zgrabil za roko in skupaj sva odhitela iz hiše...
17. april 2011
nextaj:**)
17. april 2011
neeeeext
17. april 2011
nextii!
18. april 2011
u45697
u45697
emm.. twiligh
21. april 2011
u45697
u45697
twilight*

še dobr d sm zasvojena s twilightom.
nextt
21. april 2011
Tim pa mi ni odgovarjal, le poljubil me je, me zgrabil za roko in skupaj sva odhitela iz hiše. nisem vedela ne kam greva in ne kako bova prišla tja. le sledila sem mu. bilo me je strah, še bolj pa me je skrbelo za Tima, saj se je obnašal zelo čudno- obnašal se je, kot da bi se danes videla zadnjikrat. in kmalu se mi je posvetilo, res sva se zadnjič videla. ko sva prišla do neke točke mi je rekel:" od tu naprej boš morala iti sama, malo naprej te čaka Lana, poskrbela bo zate." "kaj pa ti? ti ne boš šel?" bila sem na robu solz. "ne, sam moram iti naprej, ker tisti ljudje iščejo mene. če bi bila z mano in bi me našli bi te ubili. tega si ne bi nikoli odpustil..." nekoliko je prenehal z govorjenjem, saj je videl, da se jokam. obrisal mi je solze in nadaljeval:" vedeti pa moraš, da te ljubim." le pokimala sem in ga poljubila. hotela sem izkoristit še te zadnje trenutke, ki so nama ostali. nato pa je odšel po svoji poti. počasi sem nadaljevala s hojo a kmalu sem se sesedla na tla in pričela še bolj jokati. čez nekaj časa sem na poti zagledala Lana, ki me je vsa zaskrbjena iskala.
jaz pa nisem nič čakala, le vrgla sem se ji v objem in dejala:" odšel je..."
22. april 2011
nexti
23. april 2011
Hana*
23. april 2011
neeeeeeeext
23. april 2011
"odšel je..." sem v solzah ponavljala. " ne, prepričana sem, da se bo vrnil. skoraj zagotovim ti lahko." me je skušala Hana potolažiti. jaz pa se nisem dala:" ne, ne bo ga nazaj. sam je to rekel." nisem mogla nehati jokati. "lagal je, vem da bo pokončal tiste ljudi, ki ga iščejo in se vrnil k tebi." res me je za nekaj časa potolažila, zato sva nadaljevali pot.

18. poglavje

kmalu po tem, ko sva začeli pot sva našli Erica, ki je izginil pred nekaj tedni. odhitela sem k njemu in ga zasula z vprašanji:" kje si bil? kar izginil si!" bil je izmičen a še zmeraj je lahko hodil. " ne vem točno. spomnem se le tega, da sem bil zaprt, saj sem že naslednji dan pobegnil. iskal sem te, a te nisem našel, potem sem poskušal najti pot domov, a je prav tako nisem našel." je dejal. "oprosti, da te nisem šla iskat, a bila sem sama, nato pa je prišla še tista Molly." pekla me je vest, saj se mi je zdelo, da sem jaz kriva, da Erica tako dolgo nismo našli. " Molly? vedel sem, da bo naredila kaj takega." Eric je kar govoril in govoril, jaz pa nisem razumela nič od tega. "kaj? poznaš jo?" sem ga vprašala. "ja. bivša punca Dana je, on pa je moj najbolši prijatelj. saj ga poznaš?" šele zdaj mi je postalo vse jasno." ja, seveda ga poznam..." nisem mogla nadaljevati saj me je Eric prehitel:" no, in Dan se je zaljubil vate že kar nekaj tednov nazaj in zato pustil Molly, ona pa mu je rekla, da mu bo še žal. sprva ni vedel kaj misli s tem, sedaj pa je ugotovil kaj je mislila." "aja, v koči nas čaka." je še dodal. skupaj smo se odpravili proti koči...
24. april 2011
u36121
u36121
next .
26. april 2011
neeeeext
27. april 2011
u45697
u45697
nexttt!!!!
27. april 2011
nextii
29. april 2011
končno, sem pomislila, ko smo zagledali majhno hišico. pred vrati je čakal Dan, kar odleglo mi je, ko sem ga zagledala. stekla sem mu v objem. bila sem vesela, da ga spet vidim. naenkrat pa je njegov objem popustil, samo gledal je proti druščini, ki je čakala, da se nehava objemati. nato pa sem še jaz pogledala tja. nisem mogla vejeti svojim očem. Hana je nezavestna ležala na tleh, poleg nje pa je stal Eric, ki se je zlobno smejal. nenadoma pa sem jo zagledala, Molly je stala poleg Erica in ga objemala. bes je naraščal v meni. "Eric kaj je zdaj to?" sem ga vprašala in pri tem hodila proti Molly in njemu. "kaj je to? kaj ne vidiš? Molly je končno prebolela Dana in ugotovila, da sem jaz tisti pravi zanjo." nato jo je poljubil, a ta poljub ni bil nič romantičen, bil je nagnusen. Dan pa je še zmeraj samo zijal, nato pa je končno spregovoril:" ne morem verjeti Eric, bil si moj najbolši prijatelj." "pridi Grace, pomagajva Hani, nato pa se odpravimo domov." je rekel in se napotil proti Hani. "kaj pa Tim?" sem vprašala, saj nisem nameravala oditi brez njega. "najprej vaju bom spravil domov, nato pa ga bom šel iskati. ampak še prej bom opravil z njima." pokazal je na Molly in Erica, a njiju ni bilo več tam. "kam za vraga sta odšla?!" je razburjeno vprašal. "saj je vseeno, poskrbeti morava za Hano." sem rekla in jo prijela za roko. na srečo je že prišla k sebi, le vstati ni mogla. Dan jo je v naročju odnesel do svojega avta. hitro smo se odpeljali skozi gozd. povsod sem videvala Tima, stal je pri vsakem drevesu in mi pravil, da me ljubi. a vedela sem, da so to le prividi, vedela sem, da ga ne bom več videla. Dan ga ne bo našel pa, če se bo še tako trudil. bila sem utrujena, zato sem kmalu zaspala.
19. poglavje

"kje sem?!" sem panično začela spraševati, ko sem se zbudila. pogledala sem naokrog. Hana je ležala na kavču in brala knjigo, vse je bilo čisto normalno, vsaj izgledalo je tako. "Hana, si v redu?" sem jo vprašala. "ja, malo prej sem se zbudila. počutim se kot nova." je smeje rekla Hana. no, vsaj nekdo je srečen, sem pomislila. "kje je Dan?" sem previdno vprašala. "ne vem, ni ga bilo tu, ko sem se zbudila." je hitro rekla in pogledala nazaj v knjigo. "Tima je šel iskati!" sem kriknila. "kaj?! ne bo ga našel, ubili ga bodo." je še glasneje rekla Hana. takoj sem vstala in se odpravila proti vratom. "greš kar brez mene?" me je resno vprašala. "pa boš zmogla?" sem ji odgovorila z vprašanjem. pokimala je in že v naslednjem trenutku je bila pri meni. in tako sva odšli reševat moška, ki sem ju imela najraje na svetu...
29. april 2011
next
29. april 2011
neeeeeext
29. april 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani