neeext (:
28. marec 2011
neeeext..
28. marec 2011
u35183
u35183
next
huda.
29. marec 2011
hvala za vse nexte
naenkrat sem se ustavila saj sem bila že pošteno utrujena, pa tudi nekoliko prestrašena sem bila, saj sem spet zaslišala tisti šum. a že čez nekaj sekund je bilo vse v redu. saj sem zagledala Tima, a takoj sem vedela, da to ni on, bil je le nekakšen duh. sama pa sem vedela, da je tukaj zraven mene, morda ne s telesom, s srcem pa sigurno. opazila sem, da Tim (njegov duh) nekaj šepeta, a nisem vedela kaj, saj je stal predaleč od mene. počasi sem se začela približevati in ugotovila sem kaj mi govori:" ljubim te, kar koli se bo zgodilo vedi, da te ljubim..." nekaj je še hotel reči, ampak nekaj ga je potegnilo v temo. hitro sem stekla za njim pa ga ni bilo nikjer. bila sem žalostna, zato nisem hotela ostati v gozdu. hitro sem stekla do avta in se odpeljala domov...
30. marec 2011
pol še mogoč nextam
30. marec 2011
neeeext
30. marec 2011
nexti
31. marec 2011
hitro sem stekla do avta in se odpeljala domov. ko sem vstopila v sobo sem najprej zagledala pismo, ki je ležalo na postelji. polna upanja, da je pismo pustil Tim, sem stekla do postelje in ga odprla. zagledala sem star zemljevid, ki je zgledal čaroben. na vrhu njega pa je pisalo začarana. nič mi ni bilo jasno, a čez nekaj časa sem ugotovila, da je to star zemljevid našega mesta, zagledala sem tudi nekakšno pot. predvidevala sem, da se moram odpraviti po tej poti.
ravno sem se hotela odpraviti na pot, ko je prišla domov mama. hitro sem ji rekla, da bova z Ashley prespale pri Olivii. kolikor hitro sem mogla sem se izmuznila iz hiše in se usedla v avto. odpeljala sem se k Olivii, tam sem poklicala Ashley in ji rekla naj takoj pride k Olivii. ko smo bile zbrane vse, sem jima povedala, da imam nujen opravek in da tega ne sme izvedeti mama, vsaj ne nocoj. nato smo se poslovile, jaz pa sem se hitro odpeljala.

10. poglavje

v zemljevid sem gledala, dokler se nisem pripeljala do velikega hrasta. tam sem parkirala avto in se peš odpravila v gozd. nekoliko me je bilo strah, saj sem imela malo hrane ta gozd pa je bil velik. k sreči sem na prečudoviti jasi zagledala hišo, nato pa sem zagledala nekoga, ki je stal na stopnicah in mi mahal. zagledala sem fanta, ki je bil podoben Timu,a bil je nekdo drug. ko sem prišla do njega me je pozdravil:" živijo, sem Timov brat Eric. in jaz sem tukaj, da ti ga pomagam iskat." bila sem presrečna, da ne bom več sama hodila po tem gozdu. ugotovila sem, da Eric pričakuje moj odgovor:" živijo, sem Grace. mi boš res pomagal poiskati Tima?" " seveda. vstopi v hišo, prej ti še moram nekaj povedati." in vstopila sem v hišo...

hiša:

Eric:

31. marec 2011
neeeeeext
31. marec 2011
u35183
u35183
neeexT
01. april 2011
u36121
u36121
next
01. april 2011
u36121
u36121
01. april 2011
u33197
u33197
naprej...berem do polnoči
01. april 2011
nexxti
02. april 2011
in vstopila sem v hišo. usedla sem se na kavč saj se je Eric tudi. čez nekaj časa je začel:" kot že veš smo mi drugačni ljudje, no..." seveda nisem imela pojma kaj mi bo povedal:" no, kaj?" " no, če se zaljubimo v človeka, se on spremeni. človek se spremeni, no ni nujno. če pa se zgodi kaj več, naprimer če se poljubita, pa je to skoraj neizbežno." je nadaljeval. " in kaj se tako spremeni?" nisem najbolj vedela o čem govori. " če sta predolgo narazen, lahko človek umre, saj je začaran ali nekaj takega. ne more živeti brez svoje ljubezni, saj je premočna." je povedal. " to pomeni, da bom umrla, če ga ne najdem?" bila sem pretresena. "ja, če pa ga najdeš boš živela večno, tako kot on. če pa ti umreš, on pa preživi je velika verjetnost, da bo nato umrl tudi on." govoril je bolj previdno, saj je videl da sem čisto poklapana. hitro sem vstala in odšla skozi vrata, sedaj sem bila še bolj odločena, da ga bom rešila, saj nisem hotela, da umre. Eric je prišel za mano. skupaj sva ga odšla iskat.

11. poglavje

prišla sva do votline. hitro sem stekla vanjo saj sem zagledala Tima. na srečo tokrat ni bil privezan. skočila sva si v objem, stisnil me je tako močno kot še nikoli in me poljubil. naenkrat se je nekaj zgodilo. znašla sva se pred mojo hišo. stekla sem v hišo kjer me je zaskrbljena čakala mama. povedala sem ji, da sem odšla k mojemu fantu na obisk. hitro sem ji predstavila Tima. na srečo ji je bil všeč...
02. april 2011
neeeeext
02. april 2011
nexti
02. april 2011
prberte mojo novo zgodbico ko je prišel damen
pliss
http://www.igre123.com/forum/tema/ko-je-prisel-damen/16346/

komentirite
02. april 2011
u33197
u33197
next
02. april 2011
nextttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
03. april 2011
na srečo ji je bil všeč. ko smo pojedli večerjo, sva odšla v sobo. nekaj časa sva se pogovarjala, nato pa me je poljubil in mi rekel, da mi mora nekaj pokazati. bila sem navdušena, hotela sem že iti skozi vrata, ko je odkimal in pokazal proti oknu. oprijela sem se ga okoli pasu in odnesel me je v gozd, dokler da nisva prišla na jaso, preko katere je tekel potoček okoli njega pa je bilo na miljone prečudovitih rož. bila sem tako srečna, da so mi po licu začele teči solze. Tim jih je obrisal in me spet poljubil.
naenkrat pa sem se zbudila. začela sem jokati kot nora. ugotovila sem, da sem še zmeraj v Ericovi hiši. ravno je stopil v sobo, postael je zaskrbljen, ko je videl, da sem vsa v solzah. počasi se mi je približal in rekel:" si imela grozne sanje?" le prikimala sem, saj nisem bila zmožna govoriti. " to ni dobro, zmeraj huje bo, če ga ne najdeva." takoj sem vstala, si obrisala solze in mu rekla:" potem pa pojdiva." tokrat sva res odšla v gozd. naenkrat je Eric izginil. kar sesedla sem se saj nisem vedela kaj naj še naredim, vse je šlo narobe - ne najdem Tima, sedaj pa je izginil še Eric. nato pa sem v daljavi zagledala dekle, ki se mi je približevalo. nisem vedela kdo je, a bilo mi je vseeno to je bila moja zadnja priložnost. takoj sva se spoprijateljili, zdela se mi je prav prijazna. vsaj na začetku...
04. april 2011
neeeeeext
04. april 2011
nextii
04. april 2011
u36121
u36121
nexti
05. april 2011
gaja to je res cool 100krat
zj ti lahko rečem samo še
next
05. april 2011
u43441
u43441
najači!! next! next! piši ko zmešana!!!!
05. april 2011
vsaj na začetku je bila. aja, ime ji je bilo Molly. lahko bi rekla, da sva postali najboljši prijateljici, vse sem ji zaupala. tudi resnico o Timu. ko pa sem neke noči prva zaspala v neki votlini, se naslednje jutro nisem zbudila tam. zbudila sem se v koči, kjer sem bila privezana na stol. takoj sem vedela, da Molly ni bila tisto za kar se je izdajala. in že sem jo zagledala, kako se mi smeji v obraz, res je bila nesramna. nato je stopila do mene in me udarila tako močno, da sem omedlela.

11. poglavje

zbudil me je njegov poljub. Tim je stal pred mano in me poskušal odvezati, tokrat sem vedela, da ne sanjam. za njim je ležala Molly, nisem vedela kaj ji je naredil, a po eni strani mi je bilo povsem vseeno, po drugi strani pa sem jo imela še zmeraj rada. nisem se več ozirala za njo le zbežala sem z njim.
zaspala sem mu v naročju, ko me je nosil skozi gozd in spet me je zjutraj zbudil njegov poljub in njegove besede:" hej, zbudi se, na pot morava." le nasmehnila sem se mu in ga objela, saj sem bila neizmerno vesela, da ga imam spet ob sebi...

Molly

05. april 2011
neeeeeext
05. april 2011
NEXTTT
06. april 2011
a preberete mojo drugo zgodbico
http://www.igre123.com/forum/tema/ko-je-prisel-damen/16346/
06. april 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani