next takoi )))
21. marec 2011
u36121
u36121
nextiii
21. marec 2011
čez nekaj ur je k meni prišla Hana in mi povedala nekaj res pretresljivega. začela je tako:"Grace, bolje bo, da se usedeš." bila sem tako zmedena, da sem jo ubogala. nato je nadaljevala:" veš jaz, Tim in najini starši nismo navadni ljudje." ko mi je to povedala sem bila samo še bolj zmedena. hitro je nadaljevala:" mi smo..." bila sem že panična:" kaj ste???" čez nekaj minut je nadaljevala:" mi smo nekaj, kar res nisi pričakovala, takšnih ljudi je na svetu res malo morda le še ena takšna družina kot je naša, veš imamo posebne sposobnosti, smo hitrejši od normalnih ljudi, nekateri berejo misli, drugi vidijo v prihodnosti, nekateri celo dihajo pod vodo in še mnogo kaj..." takrat sem mislila, da se mi je povsem zmešalo:" misliš resno??" "seveda, mislim resno. sedaj pa ti moram povedati še nekaj hujšega..." sedaj pa sem postala res panična:" KAJ??? je povezano s Timom??" malo se je obotavljala, potem pa povedala:" ja, kakor sta mi povedala oči in mami se je včeraj zvečer šel sestati z našimi sovražniki, pa se ni vrnil." takoj so mi začele teči solze, Hana pa je odločno dejala:" ne skrbi skupaj ga bomo poiskali, boš videla." nato se je poslovila in odšla delat načrt, kakor mi je sama dejala.

6. poglavje

čez nekaj ur sem v solzah zaspala. naenkrat pa me je nekdo zbudil. oddahnila sem si, ko sem zagledala Hano. takoj, ko je opazila, da sem se zbudila mi je zašepetala:" hitro se obleči, vzemi nahrbtnik in vanj daj najnujneše stvari nekaj oblek. seveda mi ni bilo nič jasno, ker pa sem ji zaupala sem vse to naredila. odpeljala me je do avta, kjer je stal nek fant (kasneje sem ugotovila, da je Hanin fant), ki je imel črne oči. skupaj smo se usedli v avto, kjer mi je ta fant - Jack razložil kakšen je načrt. vozili smo se pet ur, nato pa sem zagledala....
jack
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSBpbW1fDGfDvsNxtlws6l8vxzkleLl0pYrpifykm4B8miO5fyqtg
( vem, da je iz twilight sam nisem našla kaj bolj pametnega)
a nextam????
21. marec 2011
sej ni važno če je iz Twilighta ... ti samo Nextii!
21. marec 2011
u32301
u32301
N€XT
21. marec 2011
u41617
u41617
next
21. marec 2011
u36121
u36121
cool je
21. marec 2011
hvala za vse komentarje!!!!*.*
21. marec 2011
Ja sej ni važn če je iz Twilighta itak je precej drgač, še bl zanimiv
N€€€€€€€€€€€€€€€€€XTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!
21. marec 2011
nexttt
21. marec 2011
neeeext!!
22. marec 2011
vozili smo se pet ur, nato pa sem zagledala veliko hišo, ki je bila čudovita a hkrati strašljiva. iz moje zasanjanosti me je prebudil Jack, ko mi je rekel:" hitro, vzemi te leče. prepoznajo nas po barvi oči." ubogala sem ga in se pogledala v ogledalo. imela sem vijolične oči, a niso bile enake kot Hanine, bile so drugačnega odtenka.

7. poglavje

zmeraj bolj smo se približevali hiši zmeraj bolj me je bilo strah. ko pa smo vstopili me je spreletel srh.
nato pa sem zagledala Tima. bil je na koncu z močmi, ko sem ga zagledala so mi začele teči solze. vse kar sem si tisti trenutek želela je bilo to, da bi ga lahko objela in poljubila...

vem, da nisem veliko napisala, sam nimam cajta...
23. marec 2011
N€xt!!!
23. marec 2011
next
nexttt
24. marec 2011
neext
neext
neext
24. marec 2011
u35404
u35404
nexttii
24. marec 2011
bom pa kr nextala

vse kar sem si tisti trenutek želela je bilo to, da bi ga lahko objela in poljubila. to sem že skoraj storila a sem naenkrat zagledala nekaj moških in dve dekleti, ki so izgledali prav strašljivo. eden izmed njih me je pogledal tako grdo, da sem se raje umaknila.
nato smo se usedli za veliko miza. nekaj minut ni nihče nič spregovoril, meni pa je vse to že šlo pošteno na živce zato sem dobesedno eksplodirala:" kaj počnete z njim, če mu kaj storite vas bom ubila!!!!!" eden izmed njih pa se je le zasmejal in odgovoril:" ti, bi pa nas res ubila (zasmejal se je res grozljivo)!? saj si samo človek, si mislila, da ne bomo opazili?" ostala sem brez besed. namesto mene je spregovorila Hana:" pustite jo pri miru. tukaj smo, ker bi radi izvedeli kaj ste storili Timu." bila je ne robu solz. čez nekaj minut sem opazila, da so zelo zatopljeni v pogovor, zato sem se potihoma splazila v drugo sobo, kjer je bil Tim. hitro sem stekla do njega...
24. marec 2011
N€xttttt!!!
25. marec 2011
neeeeext!!!!
25. marec 2011
hitro sem stekla do njega in začela odvezovati vrvi s katerimi je bil privezan, naenkrat pa sem v nogi začutila bolečino. v svoji nogi sem zagledala nož, zelo sem se prestrašila, a odločena sem bila, da bom rešila Tima. ko sem že skoraj odvezala vse vrvi, se je Tim prebudil in živčno zašepetal:" Grace, kaj delaš tukaj?" bil je povsem zmeden. nisem hotela pokazati, da me je strah, zato sem odgovorila:"Z Hano in Jackom smo te prišli rešit." nato pa je zagledal nož v moji nogi:" kdo je storil to?" me je vprašal. " nevem." sem odgovorila.
spet sem zagledala te grozljive moške. nisem vedela kaj bodo storili zato sem bila na robu z živci. nato sta prišla dva moška in me zvlekla v neko sobo kjer sem naenkrat zaspala.

8. poglavje

ko sem se zbudila, sem bila doma. zraven mene pa je sedela Hana. nič mi ni bilo jasno, zato sem jo zasula z vprašanji:" kaj se je zgodilo, je Tim tu?" Hana pa je nekaj minut le strmela vame, nato pa spregovorila:" Tima so ubili, ker se je zaljubil v navadnega človeka - vate." solze so se mi kar ulile po licih:" za vse to sem kriva jaz?"
" nisi ti kriva, mogli bi bolj paziti." je odgovorila. jaz pa se nisem vdala:" za to vse sem kriva jaz in to samo zato ker sem človek!!!" Hana pa je ostala neverjetno mirna:" saj sem že rekla, da nisi ti kriva." " ja, pa sem!!" sem zakričala. hitro sem stekla v mojo sobo, spakirala svoje stvari in odšla.
vse kar sem želela, je bilo to, da bi se čim prej pobrala od tod, saj me je vse spominjalo na Tima...
26. marec 2011
nexxxxtiiiiiiiiiiiiii
26. marec 2011
bom nextala, čeprav zgleda bere sam še love_my_vampire

vse kar sem želela, je bilo to, da bi se čim prej pobrala od tod, saj me je vse spominjalo na Tima. vso pot sem le jokala. nato pa sem končno prispela do tete.že me je čakala pri vhodu v njeno hišo.
povedala sem ji vse, čisto vse kar se mi je zgodila, saj sem bila prepričana, da bo ona poznala rešitev. vendar na žalost ni vedela, kaj naj naredim.
bil je že večer zato sem se odločila, da bom prespala pri njej, saj sem imela svojo sobo. bila sem tako utrujena, da sem se v posteljo ulegla kar oblečena in takoj zaspala.

teta:

tetina hiša:

( živi v prvi hiši)

moja soba v tetini hiši:

9. poglavje

naenkrat sem zagledala Tima, ki mi je šepetal v uho:" nisem mrtev, ti to veš, pošči me." bila sem zmedena, a hkrati presrečna, ker sem ga videla, videla sem Tima in ni bil mrtev. spet sem jokala, vendar to so bile solze sreče.
nato pa me je zbudila teta in tiho zašepetala:" zakaj jokaš, si sanjala o čem groznem?" prvič v teh nekaj dneh sem bila spet srečna:" ni mrtev, povedal mi je, videla sem ga. moram ga najti!!" sem kričala, bila sem presrečna. še nikoli nisem imela toliko upanja. teta pa je prav tako postala dobre volje:" res , kje si ga videla?"
" v sanjah, res je bil tam!!" sem kričala na ves glas. teta mi je na srečo verjela, saj je bila popolnoma nora na stvari povezane s sanjami in podobnimi rečmi.
hitro sem se oblekla in se zahvalila teti, da mi je pomagala. odpeljala sem se domov, čeprav še zmeraj težko...
26. marec 2011
neeeext.. )))
26. marec 2011
ti kr nexxti
sm u spaniji do ju3, zato nisem komentirala ... zdej sem dobila racunalnik nekje tole
26. marec 2011
u40774
u40774
nexti hitr
27. marec 2011
odpeljala sem se domov, čeprav še zmeraj težko.pred vrati sem zagledala mamo, čisto sem pozabila, da sta se oče in mama vrnila domov že včeraj. in tako je mami že spet čisto panična začela:"kje si bila vso noč? z očetom naju je skrbelo." " bila sem pri teti, ker mi je bilo dolg čas. oprosti, da nisem poklicala, čisto sem pozabila, da sta prišla že včeraj." zahihitala sem se in upala, da mi bo oprostila in tudi mi je saj se je čez nekaj trenutkov tudi ona smejala, nato pa je še dodala:" malo prej te je iskalo neko dekle, zdi se mi, da ji je ime Hana. rekla je, da moraš nujno priti k njej." in že me je vse veselje minilo, saj sem bila prepričana, da Hana ne bi rekla moji mami kaj takšnega, razen če je nekaj res nujnega.
hitro sem pograbila plašč in ključe mojega avtomobila ter stekla iz hiše. kolikor hitro se je dalo sem se odpeljala do hiše. Hana me je čakala na stopnicah pred njeno hišo.
ko me je zagdala je vstala in me zvlekla noter, nato pa začela:" kje si bila vso noč? iskala sem te kot nora, pa te nisem našla!" "bila sem pri teti, nisem mogla ostati tu." sem tiho povedala. "še dobro, da si prišla nazaj. veš tisti naši sovražniki te hočejo ubiti, zato boš od sedaj naprej živela tukaj." "kaj?! ne ne bom, živela bom doma, kaj bi pa rekla moja mama?" bila sem presenečena."ne moreš domov, nevarno je zate in za tvoje starše, tukaj moraš ostati." je rekla Hana. "NE!!!" stekla sem iz hiše in po poti v gozd, nato pa sem še zakričala:" Tim je živ, povedal mi je v sanjah. poiskala ga bom!"
naenkrat sem se ustavila, saj sem bila že pošteno utrujena...
27. marec 2011
neeext..
27. marec 2011
bom dala vse slike še enkrat, ko mi zdej dela
grace:

olivia:

(druga slika je ko ona neki šteka)

ashley:

27. marec 2011
moj pes ricky:

Tim:

Hana: