Next
20. september 2018
Next
20. september 2018
Next
Brez komentarja ker nočeš slišat, kaj si mislim o Nikki
20. september 2018
Nextttt
20. september 2018
u236359
u236359
Next!

sem cedela, da ho ian ze spet postal Alinin junak (uppsss, gdaj pa je ze???) Nikki pa si res prevec drzne, ker to, da na rabavi zadavi zensko je pa zelo pretirano nesramno
20. september 2018
hvala vsem sestim. se kaksen Next?
20. september 2018
neext
20. september 2018
mnenja, teorije?
21. september 2018
se kaksen Next?
22. september 2018
neext
22. september 2018
se kaksen Next?
23. september 2018
Next
24. september 2018

3.

ALINA

_________________________________________________________________________________________________
Grlo me je bolelo. Pravzaprav me je vse bolelo. Komaj sem se uspela dvigniti v sedeč položaj z Ianovo pomočjo. Le kako se je on znašel tukaj? Spomnila sem se le trenutka, ko me je Nikki davila in sem pred seboj videla le njen obraz. Mar sem sanjala?
“Ian,” sem šepnila.
Z roko je pobožal moje lice.
“V redu je,” je šepnil.
Nenadoma sem zaslišala hrup. Zmogla sem obrniti glavo in zagledati reševalce, ki so prišli z nosili. Otrpnila sem.
Pregledali so me. Nihče ni prezrl znake davljenja. Tudi sama ne, čeprav mi je postalo kristalno jasno kam vse skupaj vodi. Skrivaj sem ošinila Iana, ki me je motril s svojimi modrimi očmi. Le zakaj me je Nikki napadla? Mar je izvedela za najin poljub?
Še vedno nemočno in brez odgovorov na svoja vprašanja, so me odpeljali. Še zadnjič sem pogledala proti Ianu, ki je besno pristopil k Nikki.
___________________________________________________________________________________________________

IAN
Alina je bila živa. Vsaj to. Z njo bo vse v redu. Slednje misli so me prešinile, ko so jo odpeljali na nosilih, jaz pa sem pristopil k Nikki, ki je hladno opazovala ves prizor. Po tistem, ko sem oživljal Alino, mi je postalo vse skupaj jasno. Čeprav mi Alina nekoč ni bila tako pri srcu, se je sedaj to spremenilo. Ob misli, da bi lahko umrla, me je ... Streslo. Do Aline sem začutil nekaj, kar si ne bi predstavljal nikoli ... Čutil sem rahlo ljubezen.
“Ian ...” je začela Nikki.
“Ne govori,” sem jo besno prekinil. “Poglej, kaj si storila. Če te ne bi ustavil, bi jo ubila. Kje si imela pamet?!”
Njene oči so se besno zabliskale. V tistem trenutku sem do nje začutil le gnus. Gnus, ki se ne bo tako kmalu polegel.
“Zasledovala te je,” je prhnila.
“Vedel sem, da bo prisotna. In če bi me njena prisotnost motila, potem ne bi bil sedaj tukaj,” sem ji hladno dejal. “Dovolj je bilo, Nikki. Ne bom več ...”
“Iščemo gospo Nikki Reed.”
Obrnil sem se in zagledal dva policista v uniformah, ki sta nam prišla bližje. Čeprav nisem odobraval tega, kar je storila Nikki, me je prešinilo, da bo nosila posledice. Poškilil sem k Nikki, ki je prebledela kot smrt.
“Jaz sem Nikki Reed,” je šibko rekla.
“Gospa, moramo vas pospreminiti na policijsko postavo,” je starejši stopil bližje. Začutil sem, kako se me je Nikki oklenila, vendar sem z lahkoto se otresel njenega prijema. Zaslišal sem hlipanje in pogledal sem proti njej. Tresla se je in v očeh je imela solze. Za ta nastop bi ji dal čisto desetko, saj je bila neverjetna. Resno.
“Ian, ne dovoli jim, da me odpeljejo,” je zastokala.
Prhnil sem.
“Polnoletna si. Sama odgovarjaš za svoja dejanja,” sem hladno dejal. “Če se boš upirala, boš le poslabšala položaj v katerem si se znašla.”
Policista sta stopila naprej in jo prijela. Ni se upirala. Le z grozo v očeh je strmela vame, jaz pa sem odmaknil pogled. Bil sem jezen. Jezen, ker me je hotela spraviti v svoje spletke. Jezen, ker je skoraj zadavila Alino. In jezen, ker sem nocoj imel načrte.
“Ian, prosim,” je ponovno zastokala.
Uperil sem vanjo svoj pogled.
“Kasneje se ti pridružim na postaji samo zato, da se pogovoriva,” sem odvrnil. “In tega, kar si storila, ti ne bom nikoli oprostil.”

__________________________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
25. september 2018
u236028
u236028
nect
25. september 2018
u236028
u236028
Next
25. september 2018
Next... pa plizzzz dj hit NEXte se na drugih zgodbaaahhhh
25. september 2018
mnenja?
25. september 2018
punce, kje ste?
25. september 2018
Next
26. september 2018
neeext
26. september 2018
Končno je dobila kar ji gre
Next
26. september 2018
hmmmm a dam nov Next?
26. september 2018

Zastokala je. Jezno sem jo še zadnjič premeril, nato pa odšel do Linde, ki me je opazovala s svojimi očmi. Bilo mi je jasno, kaj sem začutil, ko sem mislil ... da je Alina mrtva. Mogoče sem nor, ampak ... Sedaj vem, da bi bil rad z njo. Pravzaprav bi poskusil jo imeti ob sebi in hkrati poskrbeti za to, da bi lahko bila ženska, ki bi jo imel rad ob sebi.
“Alina bo v redu,” je rekla Linda. “Oprosti, Ian, mislila sem, da je mrtva in ...” Utišal sem jo s svojim pogledom.
“Raje mi povej Alinin naslov,” sem rekel.
Sumničavo me je premerila.
“Zakaj?”
“Ker se bom kasneje oglasil pri njej,” sem rekel. “Hočem se pogovoriti z njo, ko bom opravil z Nikki.”
Linda me je skesano pogledala.
“Načrt je bil moj, da te povabim. Ne bodi jezen nanjo,” je dejala. Zavzdihnil sem. Mar se res tako vidi, kako je nisem maral?
“Alini ne bom skrivil niti lasu z glave,” sem odvrnil. “Vendar bi želel govoriti z njo, če nimaš nič proti, Linda.”
Obotavljala se je, nato pa je počasi prikimala. Povedala mi je njen naslov. Zahvalil sem se ji, nato pa zapustil njeno hišo. Bil sem prepričan, da bo pristala na moj načrt. Čeprav se je zapletlo z Nikki, sem upal, da bo pristala na ponudbo. Vendar mojega načrta ji ne bom povedal, dokler se ne bova pogovorila. O vsem, kar je njena obsedenost z menoj povzročila. Odločen sem bil, da tokrat končam tole njeno obsedenost s tem, da začuti nekaj, kar je tlelo tudi v meni. Mogoče bo tako ugotovila, če so njena čustva zares tako močna ...
Nikki sem našel na policijski postaji, kjer je z razmršenimi lasmi sedela za mizo in obupano strmela vanjo.
“Nikki?” sem jo poklical.
Dvignila je pogled in me obupano pogledala.
“Ian,” je šepnila.
Za trenutek sem strmel vanjo.
“Zakaj si to storila?” sem vprašal.
Nikki je zavzdihnila. Očitno je vedela, da govorim o Alini. Kljub vsemu ... Pretiravala je. Alina me na zabavi ni ogrožala. Poljubil sem jo in tista nedolžen poljub, ki mi ga je vrnila, je jasno dokazoval, da mi ni hotela ničesar slabega.
“Bila sem jezna,” je odgovorila.
“Tako jezna, da si jo skoraj zadavila?” sem jo pobaral. “Se zavedaš, kaj si storila? Alino sem oživljal.”
Prhnila je.
“Rekel si je, da je ne maraš,” me je opomnila.
Jezno sem stisnil ustnice. To sem res rekel. Dolgo nazaj ... Preden sem jo skrivaj pričel občudovati. In ko sem jo pred dobro uro in pol poljubil, se je v meni nekaj prebudilo. Nekaj, kar si nisem znal razložiti.
“To sem res rekel. Ni pa bilo potrebno narediti takšne scene, Nikki. Ničesar narobe ni naredila. In ravno zato sem se odločil, da bom tej norosti naredil konec,” sem premišljeno odvrnil. Premerila me je s pogledom. Vedel sem, da jo bom prizadel. Bilo pa mi je tudi vseeno, saj je moje telo hrepelo po nečem novem, po adrenalinu, ki bi mi ga lahko ponudila le Alina.
“Kako to misliš?” je vprašala.
“Preprosto. Midva sva končala,” sem pojasnil.

__________________________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
kot sem že napisala na wattpadu. Najprej sem mislila napisat normalno zgodbo brez prevelikega erotičnega pridiha, vendar v navalu navdiha, ki sem ga dobila, sem to spremenila. Od osmega poglavja naprej lahko pričakujete malo razrezano zgodbo. In sicer erotični deli bodo izključno objavljeni na wattpadu. Vabljene k branju

https://www.wattpad.com/635593197-your-worst-nightmare-spremna-beseda
27. september 2018
neext
27. september 2018
Next
27. september 2018
se kaksen Next?
27. september 2018
nextt
27. september 2018
Next
28. september 2018