u92438
u92438
next
01. avgust 2012
neeeeext!
01. avgust 2012
še mau nextov pa vem, da je ta next biu bedn oblubim, da bo nasledn bolši!
01. avgust 2012
Usem, ki vam je moja zgodbica ušeč pliss glasujete za mene. Pa dans bom še maybi nextala. Upam, da boste glasovale zame! http://www.igre123.com/forum/tema/tekmovanje-za-naj-zgodbico-by-mrs-cute-3/39038/1
01. avgust 2012
next!!
01. avgust 2012
mal poznej grem meibi nextat.
01. avgust 2012
Zjutraj me je spet zbudila budilka in čudno Jeniffer ni blo u postli. Šla sm v sobo z oblačili in je tam ni bilo. Preiskala sm celo hišo in na koncu v kuhinji našla listek na katerem je pisalo:
Patrix!
Odšla sm v šolo prej kr sm mela dodatni pouk. Sej veš to je za tiste, ko smo bol pametni . No se vidmo v šoli. Pa upam, da se nisi pozabla učit.
Jeniffer.
O shit sej res dans celo uro sprašuje. Oblekla sm si to:

In hitr skočla h zvezku in mal ponavlala. Potem sm odšla od doma kar brez zajtrka. Ko sm prišla v šolo smo najprej ieli športno. In tako dalje vse do zadnje ure, ko je ga. Mosti spet spraševala celo uro.
ga. mosti: Dober dan učenci kot sem vam povedala bom danes spet celo uro spraševala. In prvi naj pred tablo pride Lukas.
Lukas je eden mojih oboževalcev in je povprečen učenec. To je on:

ga. Mosti. Dobil si štiri. Kar dbro si se naučil. Zdaj pa naj pred tablo pide hhhhmmmmm Patrix.
jeniffer: uso srečo
js: hvala.
Nato sm šla pred tablo. Mučla me je z bednimi uprašanji in na koncu sm dobla 5 omg to ni mogoče. Potem sm se šla usedit. Z Jeniffer sma malo klepetale.
jeniffer: kako ti je uspelo?
js: samo znanje.
jeniffer: misliš rečt sama sreča?
Zle nimam več časa nextam mogoč še mal poznej.
01. avgust 2012
next
01. avgust 2012
nextt
01. avgust 2012
nexxxxxtttttttt
01. avgust 2012
bom nextala še dons pomoje!
01. avgust 2012
u30718
u30718
next
01. avgust 2012
next!
01. avgust 2012
js: no mogoč pa res sej sm si dans zjutri use prebrala.
jeniffer: aja pa zajtrk?
js: nism ga jedla tak al tak pa bi ga mogla ti dans nardit sej veš, da se menjavama. In nikjer se mi zdi ga ni blo
jeniffer: ja ups pozabla sm.
js: zej bodma pa tih, ko naju bo učitlca opazla in naju bo nadrla in poslala iz razreda.
jeniffer: ok
Potem je učitlca še kr sprašvala in nato je končno zazvonil zvonec, ki je oznanil konec pouka. Z Jeniffer sma hitro stekle domov. Tam sama odšle usaka na svoj računalnik. Moj računalnik:

Odšla sm na fb in imela sm 23 prošenj za prijatelstvo. 99+ obvestil in 7 sporočil. Odločla sm se, da pogledam najprej sporočila. Bila so od mojih oboževalcev. Spet nič pametnega. Nato sm pogledla prošnje za prijatelstva. Med njimi je bla tut Alexandra Roses (alex). Premišljevala sm, če bi jo sprejela al ne na koncu sm jo sprejela čeprav jo sovražim. Odločla sm se, da če mi bo težila jo takoj blokiram. Potem sm pogledla še obvestila in večino jih je blo od lajkov za moje slike in komentarjev na profil. In pa tudi lajkov mojih objav. Imela sm zlo velik dela, da sm use prebrala in to. Potem, ko sm use pregledla sm se odjavla in ugasnala računalnik. Odšla sm malo v park. Usedla sm se na klopco. čez nekaj časa je nekdo prisedel. Videla sem, da je to Lukas. To je on moj sošolc, ko je biu uprašan.
lukas: hej kaj pa ti sama tu?
js: hej eh nič mal sm šla na prosto.
lukas: aja
js: pa ti
lukas doma je dolg čas kr sm sam in sm se odloču, da grem mal na sprehod. In kko si?
js: fain ti?
lukas: supr. Mami mi je učer povedla, da bom čez 5 mescou postau starejši brat. Mislim, da bom dobil sestrico. Mogoče pa tudi pratca
js: o supr novica. In ka bi raj meu punčko al fantka?
lukas: oboje je isto. Same težave
js: hahaha
lukas: če je pa res. Ok morm js zej it čau
js: čau
Potem je šou. Js sm še neki časa tam sedela nato pa sm odšla domov. Jeniffer je še kr bla na računalniku js pa sm bla navrsti, das nardim kosilo. Hitro sm se odpravla v kuhinjo. Za kosilo sm nardila:

Dokler Jeniffer še ni prišla dol sm nardila še sladico. Za sladico je bilo:

Potem je prišla Jeniffer in skupaj sma jedli.
jeniffer: ful dobr je. Obožujem nutello.
js: js tut. Sej mam še sladico
jeniffer se mi že sline cedijo.
Nato sm na mizo prnesla tiste maffine. Zbirale sma kera bo mela krrga. Zdel se mi je, da sma ko 3 letna otroka, ko se prepirata kdo bo uzeu zadnji bonbon. Nato sma tudi Maffine pojedle in Jeniffer je odšla v trgovino po stvari za večerjo. Js sm pa ostala doma in mislila na Lukasa. Zdi se mi, da mi je postau čisto malo ušeč.
02. avgust 2012
u68138
u68138
next
02. avgust 2012
nadaljujem jutr pa hvala za 1. next
02. avgust 2012
u68138
u68138
če pa je cool zgodbica (: komi že čakam na nadaljevanje (:
02. avgust 2012
02. avgust 2012
nextttttt
02. avgust 2012
še 2x next
02. avgust 2012
neext!
02. avgust 2012
u100749
u100749
neeeext! C:
02. avgust 2012
u101379
u101379
Neext!
02. avgust 2012
nexxxxt
02. avgust 2012
Neext !!
02. avgust 2012
neext
02. avgust 2012
u32953
u32953
next
02. avgust 2012
grem kr nextat ful vam hvala, da berete to zgodbico.
02. avgust 2012
next
02. avgust 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg