maja,to je una slika k si jo fuuuul pohvalla pr tvojem top modelu ane?

Men p sploh ni tok ušeč.XD
05. november 2010
aha =) če mi je pa res cool =)

vidm da spremljaš moj top model xD hh

aja.....

ly
05. november 2010
Ja spremlam ja,k je ful cool

xD

Jp,obraz mi je čudn,...

iLuuuuuuuu
05. november 2010
hehe....... tenkjuuuu < 3

ja , sej men tut obrz ni fuul ok....
ly moree
05. november 2010
u28814
u28814

bo uredu?
05. november 2010
u30859
u30859
Amm ja ok.
05. november 2010
kdoooo še??
05. november 2010
u30859
u30859
Ubistvu ste že use!
Dam izločanje mal kasnej.
05. november 2010
u27776
u27776
Ok
05. november 2010
A Daš pliz zdei kr bom mogla iz dol s kompa pliz !! ??
05. november 2010
u30859
u30859
Dam zdelee.
06. november 2010
OukEy PiHit ! (;
06. november 2010
u30859
u30859
Delam, sam ne gre to tko hitr!
06. november 2010
iiJJooJJ !!
06. november 2010
Ehm ... a bo kej ?
06. november 2010
Js će bi pisala bi že zdauni napisala (;
06. november 2010
.
..
....
.....
......
.......
......
.....
....
...
..
.
06. november 2010
Drugič si pa to napiš na word pol pa si shran pa sam kopiri da ti ne bo treba še enkrat pisat (tak js delam) ;D
...
Js greeeeM ...
06. november 2010
u30859
u30859
Pa sej na wordu pišeeem. =.0
06. november 2010
u30859
u30859
Heeei, gurls!
Hitro ste dale naloge, zdaj pa k ocenam. Samo še to. Hana za naslednji in mogoče še nadaljne izzive ji ni treba dati, ker je na taburu. ¸*____*

Ocene;

karmiiiQaaa~ Tvoja slika mi je ušeč, čeprav ne gledaš v kamero. V nekaterih trenutkih to ni pomembno, tvoja slika pa pride lepa. Všeč mi je obleka-preprosta a modna. Tudi čevlji so kar uredu, čeprav ni bila naloga za čevlje. Na tvoji sliki me malo motijo le koleni, čudno zgledajo, a ta slika je za prvo slikanje čudovita.

*ßeiß*~ Tvoja slika za začetek kar dobra. Pri tebi bi bilo bolje če bi pogledala v kamero, saj tako deluješ prestrašena. Všeč so pa mi tvoji lasje, ki so tako polni svežine. Obleka je lepa, čudovito si jo predstavila.

TinnuAblee~ Tvoja slika je kar vredu. Tudi pri tebi ni to najbolje izpadlo, da ni si pogledala v kamero. Obleka je čudovita, dobro si jo predstavila. Obraz se malo manj vidi, a tudi pri tebi so lasje sveži in polni.

Hana_Superman^^~Tvoja slika je…hm. Nisi najbolje upoštevala navodil. Hotela sem da lepo predstaviš obleko, ti pa si se slika iz druega namena. Slika bi bila za kakšno drugo snemanje odlična. Vseeno pa mi je všeč tvoj obraz, ki je zelo močen. Obleka, ki se ne vidi najbolje, a je lepša. Drugič si bolje preberi navodila!

majchi_girl~Tvoja slika je naravnost čudovita. Obleka je tako lepa, obraz poln svežine, močan, pogled u kamero je perfekten. Skoraj vse na tvoji sliki je čudovito le to, da imaš mogoče malo prekratko obleko za zabavo, a vseeno je slika za prvo slikanje popolna!

Sabrina girl~Tvoja slika je lepa, vendar malo premalo vidim tvojo obleko. Obraz je drugače čudovit, močen, vse je na svojem mestu, vendar tvoja obleka se ne vidi najbolje, kar pa mi ni ušeč ker je bilo to bistvo naloge-da predstaviš obleko.

DINOZAVERČEK~Pri tebi me moti isto kot pri Sabrini. Nisi dovolj predstavila obleko! Vidi se samo od zadaj, sploh nevemo kakšna je odspredaj. Drugače pa imaš tudi ti lep obraz, močen in svež.

NikyFashion~Se vidi kdo je bil prejšnjo sezono v finalu in potem nažalost izgubil. Ta slika je fantastična! Obleka je dobra, obraz je kul, vendar malo čudno gledaš, drugače pa je slika absuolutno več kot sem pričakovala-z drugimi besedami, slika je nad povprečna.

Ulch.boombox~Tvoja slika me je razočarala. To sploh ni obleka, to je tunika. Če bi dala pajkice (al karkol je že) dol bi se vse videlo. Res si me razočarala, pa čeprav je prvo slikanje!

teixi.top.model ~ Tvoja slika je čudovita. Obraz je poln svežine, zadovoljstva, je dovolj močan. Kar se tiče tvoje obleke pa je tudi fantastična!

MaiaPerfect~Tvoja slika je lepa, obraz pa malo čuden! Obleka je drugače lepa. Dobro jo predstavlja, vidi se da se v njej dobro počutiš!

Love_rock_mojca~Tvoja slika je lepa, vendar je obleka za zabavo malo prekratka. Vednar ne tako kot pri Uli. Imaš lep obraaz.
Tako punce, ocene ste že dobile, kaj pa zmagovalka izločenka in izziu?
Vas zanimma?
Love,
Miranda < 3
06. november 2010
Tako punce, ocene ste že dobile, kaj pa zmagovalka izločenka in izziu?
Vas zanimma?
Jaaaaaaaaaaaa ! ;D
06. november 2010
Ja ok sam drugič si shran ...
06. november 2010
='O
-.-
>.<
06. november 2010
u29575
u29575
katera je zmagal ? & ketera zgubila ?