OMG jeeej z Paulom bo!! On je res car!!!! Next !!!!!
01. april 2016
Next
01. april 2016
Se kakšno mnenje?
01. april 2016
Se 6 nextov
02. april 2016
Next
02. april 2016
neeextt <3 *o*
02. april 2016
Kaj mislite da je Paul v prvem delu?
02. april 2016
u207907
u207907
Next
On ko prav da se ne more z njm poroćit jePaul
02. april 2016
Next
02. april 2016
komi čakam

neextt!!
02. april 2016
Next
02. april 2016
Next ob 22.00
02. april 2016

__________________________________________________________________________________
“Ian je zelo prijazna oseba,” ga je branil. “Zadnje čase je sicer čuden, ampak temu prepisujem dejstvu, da se je poročil. Hotel sem te samo opozoriti, da bo njegova žena vse naredila, da ne bo podpisal pogodbe, če bo izvedela ... Za tvoj scenarij.”
“Prosim?” sem se zastrmela vanj.
“Nikki je zelo ljubosumna. Ko je bila v ekipi še Nina Dobrev, je neprestano gnjavila Iana, da zapusti serijo. Ampak ... Nina ni želela več snemati, ko je Ian zaročil Nikki. Vsekakor bom jaz govoril z njim in ga prepričal, da njej ne govori podrobnosti iz scenarija. Čeprav si verjetno dobila občutek, da je aroganten?”
“Ja,” sem pokimala.
“No, Ian želi družino, Nikki pa bi rada kariero,” ji je pojasnil Paul. “Ravno zato je tako nejevoljen zadnje čase.”
Za hip sem se zastrmela vanj.
“Paul, zakaj mi to govoriš?” sem priprla oči.
“Želim le, da bi serija uspela,” je previdno odgovoril. “Nočem, da bi zaradi Ianove žene izgubila priložnost.”
“Mislim, da je Ian dovolj profesionalen,” sem skomignila z rameni. Čeprav je res, da bi bila ženska lahko ljubosumna ... Na kaj?
“Obnaša se kot razvajena najstnica,” je zamrmral Paul. “Iana je popolnoma spremenila. In veš kaj? Moti me, ker ona zaploska, Ian pa z repom pomiga.”
Zasmejala sem se. Ok, ni bilo lepo od mene, ampak tale Nikki mi je šla na živce, čeprav je nisem poznala. Iana bom še nekako prenašala samo zaradi tega, ker bom morala igrati z njim. Delo je delo. To sem vedela.
S Paulom sva se poslovila. Pred tem me je zapeljal še domov, da mi ne bi bilo treba pešačiti. Jamesu sem povedala za svoj uspeh, on pa je zamrmral, da bi se morala pričeti ukvarjati s poroko. Ok, se bom ukvarjala s tem, ko bom imela pet minut časa.

mnenja, teorije?
02. april 2016
Next
02. april 2016
u143259
u143259
Neeeeeext
Ok tuki je nikki ena prasica
Ful dobr drgac
02. april 2016
u207907
u207907
Next
02. april 2016
u196293
u196293
Neeeeeext,js bi še en Next dons
Ful fajn pa nj ian zapusti nikki in nj še ta punca (pozabla ime) pusti jamesa in nj hodta ian pa ta punca
Že nazačetk sm sovražla to žensko zdb jl pa še bl
02. april 2016
Neeeeeeextttttttt!!! Naj Ina pusti Nikki in aj Michaela pusti Jamesa in hodi z Paulom !!
02. april 2016
Next
02. april 2016
neexxtt!!
02. april 2016
Izgleda da je kar veliko Paulovih oboževalk. .. Bom morala napisati zgodbico samo o njem
03. april 2016
03. april 2016
u207907
u207907
03. april 2016
Neext
03. april 2016

_________________________________________________________________________________

Naslednje jutro je James odšel v službo, jaz pa sem se najprej stuširala, nato pa uredila. Oblekla sem si sicer navadne kratke hlače in tuniko. Pograbila sem svojo torbico in točno ob pol dveh sem bila pred studijem. Vstopila sem v notranjost in poiskala Julie.
“Oh, si že tukaj?” me je bila vesela.
“Ja,” sem pokimala.
“No, Ian je ravnokar prišel. Če si pripravljena, lahko pričnemo kar takoj. Bo v dnevni sobi Salvatorjevih v redu?”
“Mislim, da ja,” sem nekoliko zmedeno odgovorila.
Popeljala me je po studiju. Prepoznala sem prostore; dnevna soba Salvatorjevih, Mikaelsonovih ... Pravzaprav so večino prizorov snemali v teh prostorih, zunaj pa so snemali po potrebi. Sledila sem Julie, ki mi je pokazala, kje je moj kotiček, moja garderoba. Ko sem pogledala ob vratih tablo ... Je pisalo Nina Dobrev. In sosednja vrata; Ian Somerhalder.
Ko je Julie opazila, kaj sem opazovala, je zavzdihnila: “Tale je edini prost. Ninino ime bomo odstranili, če želiš.”
“Ne, ne,” sem hitro odkimala. “Naj ostane. Mene ne moti. Lahko samo moje ime dodate na tablo spodaj. Mogoče pa se bo le vrnila ...”
Prekinila so me vrata Ianove garderobe. Ven je prišla rjavolasa ženska, ki je nekoliko besno pogledala proti meni, nato pa je odhitela. Slišala sem, kako je nekdo zaklel v garderobi. Pogledala sem Julie.
“Družinska drama,” je zavzdihnila. Potem je stopila na vrata Ianove garderobe in previdno potrkala na odprta vrata. “Ian?”
“Ja, tukaj sem,” je slišala Ianov odgovor. Domnevala sem, da se je z žensko sprl, saj ni bil ravno dobre volje.
Prišel je ven. Pogledal je proti njej.
“Oh, spet ti,” je dejal.
“Spet jaz,” sem se tokrat nasmehnila v odgovor. Čeprav bi ga najraje zalepila ob zid, sem se raje v odgovor široko nasmehnila.
Ne, to ni bil iskren nasmešek.
“Torej? Si pripravljen na novo serijo?” je vprašala Julie.
“Oh ... Bo to dekle igralo Victorio Fell?” je pomignil name. In tokrat bolj prijazno, kot me je pozdravil. Napredujemo. Celo.

03. april 2016
Neext
03. april 2016
Next. Vase Super vse ,zakon
03. april 2016
Prfektno... Next???
03. april 2016
Jaz pa mislim da bo Ian htel preprecit poroko z Paulom..
03. april 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg