u147737
u147737
Aloha!
-Tuki Maja, z novim ff-jem, ki jih je že res OGROMNO ampak bi bla vesela če bi tut tega bral.
-Posebna zahvala gre pa moji Nušiki, ker mi je pomagala zbrt naslou tele zgodbice ki ga totalno lovam<3
-Oglašvanje dovolim, z verižci pa spizdite;P
-Prosm ne napisat 'next' če ne berete kr mi to gre zlo na žiuce -.-''
-1D ne bojo še takoj pršl c:
No, to je to (;

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

You never see who i really am - Part 1.
#Mia Lana
Občutek, ko se ti cel svet podre na glavo. Trenutek, ko se vsa ljubezen in toplina, spremeni v pekel, ki mu rečemo življenje. Poznate to? Jaz to poznam še predobro. Sovražim se in vse je prekleto resnično. In ta misel, da je vse to resnično, je grozna. Zakaj ne morem imeti normalnega življenja, kot vsi ostali? Rada bi imela koga, ki bi me razumel. Nekoga ki me bo imel rad in me odrešil vsega tega. In najpomembneje; Rada bi imela nekoga, ki me ne bo zapustil. Nikoli. Nekoga, ki bo vedno ob meni...
#Flashback
Še enkrat je udarila in zelo je bolelo. Zakaj se mi to mora dogajati? Prijela sem se za glavo, kjer me je udarila in začutila nekaj toplega. Pogledala sem svoje roke. Bile so polne krvi. Soba se je zatemnila. Spet sem ga zaslišala. Tisto petje. In v ozadju dojenčkovo jokanje. In tista pojava... Spet je bila tam. Zasledoval me je. Ni mi dal miru. Vedno bo tam. Tista dva blondinca. Zakaj se neprestano pojavljata v moji glavi? Zakaj onadva? In kdo sploh sta? Tako znana sta mi.
#End of flashback
Sem Mia Kralj, stara sem 14 let in živim v Sloveniji. Imam rjave lase in temnočokoladne oči in sem debela, čeprav mi vsi govorijo da sem presuha in da imam anoreksijo. Pa kaj še! No, res je da že nekaj časa nisem jedla... Okej, pustimo zdaj to. No, mojo mamo so pred nekaj meseci ugrabili, ampak vem da je še živa. Čutim to.

In velikokrat se režem...Vem, čudna sem :c Včasih so mi bili ljudje ki delajo samomore, se režejo in podobno, čudni in spraševala sem se zakaj hočejo škoditi sami sebi, ampak zdaj vem veliko odgovorov na razna vprašanja. To delajo, ker se sovražijo. Tudi jaz. Sovražim se in sama sebi sem najhujši sovražnik. Zato se včasih režem le zato da bi se uničila. Vani je že večkrat hotela, da ji obljubim, da tega ne bom več delala, ampak je nisem poslušala. Ne morem ji obljubiti nečesa, če tega ne morem izpolniti. Vem da ne bi zdržala. Poskusila je že vse mogoče, a preprosto mi ni do tega da bi nehala. In kako grozno je, ko prideš pred ogledalo in kar odskočiš. Ustrašiš se samega sebe. Bojiš se samega sebe. Sovražiš se in vse bi naredil, da se tvoje življenje konča. Vse bi dal, da se uničiš in preprosto izgineš. V takih trenutkih si sam sebi najhujši sovražnik. Nihče več ti ne more pomagati, da se rešiš iz tega pekla. Vsaj nekaj časa sem mislila tako...
Moj predragi oče, ki je stalno na službenih potovanjih, se bo poročil z eno navadno kurbo po imenu Tessa, ki se že več let meče za njim in sumim da je vpletena v mamino izginotje. Mojo mamo so namreč nedaleč nazaj, ugrabili.
Imam še brata Bora, ki je Tessin ''ljubljenček'' in oba sovražim. On je tudi kriv za večino stvari ki se mi dogajajo. Zmeraj, ko mi teži, in ko ga jaz potem mahnem ali pa se začnem dreti nanj, sem vsega kriva jaz in Tessa me stalno pretepa.
In imam, oziroma imela sem tudi mlajšo sestrico Taro, bila je pravi angelček. Ampak je nažalost umrla v prometni nesreči, tik preden so mamo ugrabili oz. preden je 'izginila'. Vsaj tako so meni povedali. Možno pa da je zdaj z mamo... Vsaj upam...
Ob misli na mojega malega angelčka in mamo, mi je vedno tako hudo. Onidve sta osebi, ki sta me imeli edini resnično radi. Moj oče... No, on pa je že druga zgodba.
Lahko pa sem zelo srečna, da imam osebo, ki ji lahko zaupam in ki me bo vedno podpirala in jaz bom njo. To je moja najboljša prijateljica, Vanessa Anne Hudgens, ki jo kličem Vani in vsi govorijo da sva si zelo podobni, nekateri celo mislijo da sva, ne le sestri, ampak dvojčici. Ona je tudi edina, ki ve za vse, kar se mi dogaja. Vse v zvezi z mamo, Tesso, očetom, Borom, vse. Preden se je rodila, so se preselili iz Amerike in vsak dan se bojim, da nebi slučajno odšla nazaj, kar se lahko hitro zgodi...
Z Vani večkrat greva v staro Ljubljano in tam pojeva, jaz pa sem zraven igram kitaro. Zasluživa kar veliko denarja, kar ti včasih pride zelo prav, čeprav imam bogatega očeta, ki mi trenutno prav nič ne pomaga, saj ko njega ni, Tessa nadzoruje vse, še posebaj denar, v katerega je prav zaljubljena. In čeprav veliko prepevava, to niso najine edine sanje. Hoteli sva postati pevki in igralki in tudi v šolskih predstavah sva veliko nastopali, torej igrali in peli. Seveda pa Tessa vsega tega ni vedela in upam da nikoli ne bo izvedela...

♥Kako se vam zdi začetk? c;
14. februar 2014
Super*.* Neeext<3
14. februar 2014
ooooo boga mia
ze zdej sovrazim tesso pa bora pa se še skor zacel ni
upam da bo pol vse vredu na konc
ful popoun zacetek
komi cakam nadaljevanje pa da spozna one direction
ka je obozevalka al ne?
NEXT
14. februar 2014
Supr je, ampak moj zgodbice se doug nam objaula +ja sm lrjazna!!!! Mas sreco da so pocitnce ce ne bi ti ene par krepkih povedala!!!!!! Aja sej se itk vidva

Nexxt
14. februar 2014
u88095
u88095
Neeext
14. februar 2014
u142227
u142227
Omgggg kok lepo oz žalosto pa nwm nisem glih dobra o tem. Uglavnem vesela žalost jeej mene si umenila! Jaz tut tebe lovam <33333 #Dozvezdicpanazaj
To je najboljši začetek in samo eno vprašanje. Mia je stara 14 ni to malo premalo. Saj je tvoja zgodbica samo mi pliiiiiis odgovori na klepetu. Hvala če boš. Sej bi nakladala o tem kok je dobra zgodbica samo se mmi ne da. Dons je moj leni dan, ki ga nisem imela že od..hm mislim da od učiraj cx. Sooo let just say that this story is prfect, pa čeprav smo komi na začetku. Lovu you<33
Neeeeeext takoj. Ker ce ne boš ni možnosti, da pri unem ff kdaj vidiš horny next
14. februar 2014
u163118
u163118
NEEEEEEEEEXT!
in zdej še tvojo tretjo zgodbico odkrijm.kaj bom še vse izvedla a?
14. februar 2014
u28319
u28319
Omgg<3 Neeeeeeeeeeext:$$ Happy Valentine's Day(:
14. februar 2014
next!!!
14. februar 2014
u164129
u164129
neeeeeeeeeeeeeext
15. februar 2014
u154915
u154915
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerxt omg svetovn začetek je reeeeeees omg noooooooooo hitro mi neeeeext napiši *_____*
15. februar 2014
neeeeeeeeext!
15. februar 2014
NEEEEXXXTT <3333
15. februar 2014
nneeeeeeeeeeeeeeeeeexttt
15. februar 2014
Neeeeexxxxtttt
15. februar 2014
u155253
u155253
Omg to je tak žalostno res..čimprej neki bol veselega začetek je zakon, super ..lovam ga!
Neeext neeext!
15. februar 2014
oo ker žalostn začetk...upam da k bo pršu niall bo use kuj bolš haha neeeexxtt nujnoo!!!
15. februar 2014
Super je, sam ful žalostn o:
Neeeeeeeeeeeeeext!! *O*
15. februar 2014
Neeeeext nujno
15. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
nujo!
15. februar 2014
u147737
u147737

You never see who i really am - Part 2.
♫Vanessa Anne♫
Sedela sem v kuhinji in mami mi je nekaj razlagala o piškotih, ki jih je pekla, a je nisem poslušala, le kimala sem in gledala v kosmiče pred mano. Imela sem čuden občutek. Zelo čuden občutek. Vem, da je nekaj narobe, takoj moram poklicati Mio. In noga me je začela boleti. Saj se ne reže spet, kajne? Ampak nekako jo razumem, res mora vsak dan veliko pretrpeti.
"Mami, moram poklicati Mio!" sem rekla in mami je padel krožnik na tla. "Oprosti..." sem zamrmrala in ji pomagala pobirati koščke razbitega krožnika. "Je že vredu ljubica. Spet sestrska vez?" se je zasmejala mami. Pokimala sem. "Le pojdi" je rekla in se nasmehnila in še naprej pobirala koščke s tal. Am, ja, z najboljšo prijateljico Mio imava, kot moja mami pravi, nekakšno sestrsko vez, čeprav nisva ravno sestri. Sva le najboljši prijateljici, sta si zelo podobni, kot dvojčici sva, z majhno razliko; ona si noče dopovedati da je presuha in pošteno me že skrbi zanjo. No, saj sem tudi jaz presuha, a si to vsaj priznam. A kaj naj? Vse živo bašem vase da bi se zredila, a ne gre. Pač, taka sem, ne morem si pomagati. Dovolj o tem.
Stekla sem v svojo sobo in pograbila telefon. Mia se mi je javila že po nekaj piskih. "Mia, si dobro? Je kaj narobe?" sem panično vprašala. Joj ej, res se nikoli ne morem zadržat. "Vse je narobe. Pridem in ti vse povem" je rekla v solzah. Bogica moja... "Kar pridi. Vse bo vredu" sem rekla in se nasmehnila. Nekaj časa je bila tiho, gotovo je kaj razmišljala, zato sem jo kar pustila, že tako dovolj trpi, nisem hotela še bolj drezati vanjo. "Prav, takoj pridem" je rekla in odložila. Oh ja.
In ne morem ji dopovedati niti da je kot že prej rečeno, presuha, niti to, da bi se nehala rezati. Zmeraj ko se reže, rahlo boli tudi mene. No, ne ravno boli, ampak ravno toliko, da nekaj čutim in da vem, da je nekaj narobe. In najine sanje so od vedno bile, da bi bili pevki in igralki. No, ona je pravzaprav imela čaroben glas, jaz pa sem bolj hotela postati igralka. In seveda je ona tudi temu nasprotovala. Vedno se ponižuje. Tako boga je. No, saj ne pravim da jaz sebe ljubim, ampak lahko bi vsaj samo sebe spoštovala. A Mia? Ona samo sebe sovraži in boji se svoje podobe. In ima nekakšno fobijo na radie; zdijo se ji srhljivi. In tudi zelo slabe živce ima. No pravzaprav je to le pri Boru, njenem bratu. Ne prenese njegovega glasa, ko ga sliši ali pa ko ga vidi, da se sprehaja mimo nje, postane živčna in začne se tresti ter globoko dihati in ihteti. Pa še anoreksijo ima in bogica tega ne ve. Ima polno problemov in le jaz ji vedno pomagam, da jih potem vedno skupaj rešiva. Skoraj vse punce na šoli jo sovražijo, ker se polovica fantov meče za njo, sploh pa Maks, najpopularnejši fant na šoli. In ja, z Mio sva edini, ki ga naravnost sovraživa.
A kaj bo sedaj, ko bom jaz morala iti? Kako naj ji to povem? Kaj bo sedaj z njo? Sedaj je v Sloveniji kriza in čeprav smo kar premožni, so se starši odločili da se bomo odselili nazaj v Ameriko, ker ima oči tam podjetje in Slovenija je premajhna da bi tukaj vodil tako veliko prodajo ali kaj jaz vem kaj. In seveda, kot ponavadi, otroci nimajo besede pri tem. Mio bom morala pustiti samo sedaj, ko me najbolj potrebuje. Oh Mia... Res nevem kako naj ji sedaj to povem... Vstala sem in počasi odšla po stopnicah navzdol. Šla sem proti vratom in jih odprla, tam pa je že stala Mia. Skočila sem ji v objem in jo povabila noter. Moja mami pa... Noh ja. Vzeli sva piškote ki jih je spekla in šli gor, kjer naju je pričakala Lili; moj štiriletni angelček, ki preveč razume. Nisem ravno poslušala kaj sta se z Mio pogovarjali ampak saj je vseeno, res me ne zanimajo njuni pogovori. Vse, o čemer lahko sedaj razmišljam je to, kako ji bom povedala za selitev...

Aloha♥ Hvala da berete (; Tale next je posvečen sweet love <3 in hope you like it ;D

☺Kaj se bo zgodil?
☺Kako se vam zdi zgodbica?
☺Next? :3
15. februar 2014
u154915
u154915
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext svetovno jeeeeeeee reeeeeeeeeees *__*
15. februar 2014
next
15. februar 2014
neeeexxttt
☺Kaj se bo zgodil? neveeem c:
☺Kako se vam zdi zgodbica? supeer je!
☺Next? :3 jaaa!
15. februar 2014
u88095
u88095
neeeext
☺Kaj se bo zgodil? Ne vem...Mogoče se bota skupaj preselili?
☺Kako se vam zdi zgodbica? Aweeesome
☺Next? :3 Itaak!
15. februar 2014
u28319
u28319
☺Kaj se bo zgodil? Mia bo pršla za njo(:
☺Kako se vam zdi zgodbica? Supr:$$
☺Next? :3 Neeeeeeeext(:
15. februar 2014
awww
hvala za posvecen next
omg kak popouno
upam da ne bo preveč hudo ko ji bo povedla pa da bojo nasle resitev da bojo lahka skupi ostale
pa upam da se bo mia nehala rezat kr se to ze sam sliš grozn
komi čakam nadaljevanje
NEEEEEXT
15. februar 2014
u163118
u163118
☺Kaj se bo zgodil? Newem :3
☺Kako se vam zdi zgodbica? Megafantastična ❤
Neeeeeeeeext
15. februar 2014
☺Kaj se bo zgodil?
Ne vem
☺Kako se vam zdi zgodbica?
Super je *O*
Neeeeeeeeeeext
15. februar 2014
u115658
u115658
Js upam da bojo lahk skupi ostale kr se lahk Mia spet reže kr bo ostala brez najbolše prjatlce
No ja upam da bo vredu
Pa ja res je prfektno popouna zgodbica
Ja itak da NEEEXT...čimprej!!!
I love your story!!!
15. februar 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani