ok am a lohka tole še mal pokažete svojim frendicam al pa frendom?
hvala k berete, nextala bom pa pol k se mal nextov nabere!
10. avgust 2012
next
10. avgust 2012
u30362
u30362
kdaj boš že nadaljevala! ker drgač te ne sej ne haha
12. avgust 2012
lara !!!! a nevidš kaj piše zgorej? pazi se 3 septembra da nom jst tebe
13. avgust 2012
u103583
u103583
next.
13. avgust 2012
next
13. avgust 2012
"Oh ni za kej" mi je rekel in se mi nežno nasmejal. "Aja no drgač mi je ime Nejc, ti pa si..."
" Kate" sm rekla.
Na vratih je potrkalo. Vstopil je moški star pribljižno 40 let! "O živjo jst sm Igor Nejčev oče! Upam da je s teboj vse vredu, sicer pa je rešilni avto že na poti." "Hvala vam" sm rekla. Znaj je začela upiti sirena in videla sem kako so utripale lučke na rešilnem avtu.
Odpeljali so me v bolnišnico, kjer so poklicali mojo mamo. Pregledali so me in ugotovili da sem dobila samo močan udarec u glavo. Z mamo sva lahko šle domov. Mami sem povedala samo da sem se pač samo spotaknila. Nisem ji povedala za Roka in Mono. Ko sem bila v postelji in sem se pripravljala za spanje sem premišljevala o Roku, kakšen prasec je! Sovražim ga! Še bolj pa tisto glupo Mono! Nato sem premišljevala o Nejcu! Oh kako je prijazen. Ampak jaz & on? Oh nwm! In potem sem zaspala!
13. avgust 2012
Moja razmetana soba:

13. avgust 2012
u30362
u30362
next! A veš da si dala ime nejčevemu očiju ime tko k je mojmu miss you
13. avgust 2012
next
13. avgust 2012
Next
13. avgust 2012
lara: sejj sm zanalšč dala tko! and I miss you to! ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
14. avgust 2012
u103583
u103583
next
14. avgust 2012
next
14. avgust 2012
zbudila sm se! bilo je lepo sončno jutro. sploh si nisem želela v šolo! Vsi me bodo zafrkavali zaradi Roka. Poleg tega pa ga nočem nikoli več videti! Sovražim ga! Ampak kljub temu sm se oblekla si umila zobe in šla v šolo. Tam me je že čakala Amanda. Seveda je že vedela kaj se mi je prejšno noč zgodilo. To je vedela že vsa šola. Amanda mi je govorila da me Rok itak ni vreden in nekej takega. Ko sva hodile proti razredu se je pojavil Rok.
R-Rok, J-jst
R: ej Kate počaki! Sori za učeri nwm kwa mi je blo, najbrž sm bil pijan
J: glej ne zanima me ! prasec neumni! to bi razmišlov učeri k si poljubu Mono!
R: ej no sory res...
J: spok se stran!
in sm odšla.
pri pouku je blo dolgcajt! Skoz sem razmišljala o Roku in Moni prejšno noč! Večkrat so se mi oči napolnile s solzami. kO je bilo pouka konec sem odšla domov. Doma pa me je čakal grozliv prizor!
"NEEEEEEEEEE" mami!!!!!!!!!!!!!!! Mama je ležala na tleh. Po trebuhu je bila polna krvi! U glavi se mi je začelo vrteti. Sploh nemorem opisati tega trenutka. Bilo je grozno. Padla sem na tla in omedlela.
14. avgust 2012
povejte mi kakšna se vm zdi zgodbica! kaj vm je uredu kaj vm ni uredu!
a pišm prekratke nexte?
14. avgust 2012
u30362
u30362
ja prekratk so!.ful je dobra zgodbica!!!
14. avgust 2012
u30362
u30362
aja pa next
14. avgust 2012
u103583
u103583
next
15. avgust 2012
next
15. avgust 2012
next
15. avgust 2012
Zbudila sem se. Vse okoli mene je bilo modre barve. Bila sem v bolnišnici. Spomnila sem se učerajšnih dogotkov."Mami"!! Sem zaupila. K meni u sobo je prihitel oče. "Kate umiri se. Vse je uredu". Ampak jaz sem vedela da ni vse uredu. Po očetovem obrazu so kapljale solze. "K k kje j je ma mami!?" Sem jecljala. " Tvoj mami je..." Oče se je zlomil. Jokal je in jokal, jaz pa sem jokala z njim. Vedela sem kaj to pomeni. Mrtva je. Moja mami je mrtva.
Jokala sem in jokala. Dobila sem pomirjevalo in zaspala.
Ko sem se zbudila mi je zdravnik razložil kaj se je zgodilo. (Pozabla sm povedat da grem vsak dan po šoli k mami, drugače živim pri očetu.)
Zdravnik je govoril: " V hišo tvoje mame so prišli vlomilci, in ker jim tvoja mama ni hotela dati denarja so jo ustrelili, zdraven pa seveda vzeli ves denar. Ti si šla tja in omedlela. Tvojega očeta je skrbelo kje si zato je šev v hišo tvoje mame in vaja nešel. Seveda smo bili prepozni. Skušali smo narediti vse, ampak tvoja mama se ni zbudila."
Vedela sem kaj sledi. Jok jok in še enkrat jok! Jokla sem cele dneve. Tudi takrat ko so me spustili iz bolnice.
.................................................................................................................
Čez 4 mesece.
Še zmeraj nisem prebolela mamine smrti. Vsake toliko časa še jočem.
Nekega dne sta k meni prišle Pia in Amanda in sta me peljale v "šoping"! Tam sem ga videla! Nejca! Zdraven njega sta hodila še dva fanta. "O lej jo trnulčico" mi je rekel.
"Živjo" sm rekla z rahlim nasmeškom. Predstavil nam je še druga dva fanta, jaz pa sem jim predstavila moje BFF. "Am lohka bi šli na kavo" je zinila Pia, in gledala fanta po imenu Tim. Nadvse očitno je bilo da sta si ušeč. " Pa bi res lohka šli je rekel drugi fant pa imenu Jan, ki pa je bil zagret za Amando. " Pa pejmo je rekel Nejc". In smo šli.
16. avgust 2012
u103583
u103583
Next
16. avgust 2012
next
17. avgust 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani