u77833
u77833
neext
01. maj 2012
Neext.
01. maj 2012
u46789
u46789
next! ♥
01. maj 2012
u74682
u74682
nextttttttttttttttttt
01. maj 2012
u74682
u74682
dajmo komaj čakam
01. maj 2012
u85074
u85074
daj hmalu next!
01. maj 2012
u47197
u47197
Neext.!
01. maj 2012
u79327
u79327
next! takoj
01. maj 2012
u79327
u79327
next!aja pa prosim če preberete!oprostite ker smetim!

http://www.igre123.com/forum/tema/my-fashion-life/33297/1
01. maj 2012
u80719
u80719
neeext!!
01. maj 2012
next
01. maj 2012
u77833
u77833
next
01. maj 2012
Next
01. maj 2012
next
01. maj 2012
u74682
u74682
nexttttttttttttt
02. maj 2012
u85074
u85074
neeeeeeeeeeeext!
02. maj 2012

5.del
' Še nekaj časa sva ležala na postelji in se pogovarjala, a naju je prekinil zvok telefona. " You don't know you're beautiful..Na Na Na Na Na Na.." . " Guuuys phooooooone, probaly is Simon" je rekel Niall . " In the living room" je še dodal Zayn in Harry me je hitro prijel za roko in stekle smo v dnevno sobo, ter se vsedli na kauč. Pred nami je bila mizica, zato je Niall hitro položil telefon na mizo. Fantje so imeli skupen telefon, prav za skupino, na katerega so klicali samo uredniki in seveda njihov mentor- Simon.
I think that phone:

Pritisnil je zeleni gumb in telefon dal na zvočnik. " Hyyyy, guys. Here is Simon. And Hyy lucky Kelly. You must be very happy with these guys, write?" je rekel Simon. " Oooh, hyy Simon. Yes i am. Sem se zasmejala in prav tako tudi fantje. " And we are lucky too" sta v en glas rekla Liam in Louis. " Okej, i'm very proud of you and i'm very happy,. Well, guys Soon you will have a tour ...so start preparing couse as a week you leaving for Los Angeles ( ker čez en teden odpotujete v LA). I wish you the best of luck and i call you guys when you will be in LA. Kisses, goodbye" se je še zasmejau Simon. Fantje so ga pozdravili nato pa je Zayn prekinil. " Okeey, we are going to LA" se je zadrl Harry in začeli so skakat po kauču. " And Kelly you are going with ussss" je še dodal Louis. Presrečna sem bila, nekako pa sem že čutila da bom šla z njimi ker so že prvi dan ko so prišli rekli da bodo bili tukaj kar nekaj časa. Pomirili so se in vsi utrujeni od skakanja smo se vsedli na kauč in nekaj minut je bila tišina a jo je prekinil Niall. " So Kelly, if you go with us you need some new clothes, and we also. So.." je nadaljeval Liam "Today we are going.." in nazadnje je še Harry dokončal poved " SHOOPPPPPPIIING" se je zadrl. Zasmejala sem se nato pa so vsi vstali in me povlekli za roke in za noge. Dobesedno, sta me Harry in Louis držala za roke, Niall, Zay in Liam pa nekako za noge in nesli so me vse do kopalnice. " Wait here". je rekel Zayn in hitro so stekli proč. Odšli so v mojo sobo in nazaj prišli z obleko v roki. " This is a beautiful, wear it" je rekel Harry. " OKey okey" sem zaprla vrata in se počasi zrihtala. Počasi sem spet odprla vrata kopalnice in stekla ven. Slišala sem glasove in dnevne sobe in ko sem se prikazala " OOOOOOH, MYYYYYY GOD" se je zadrl Louis. " Whaaaaat'" sem se zasmejala in vsi so me gledali kot da bi iz lune padla, še posebej Harry. Usta je imel na stežaj odprta. Vsi so ga pogledali in še vedno me je gledal. " Harry, da si ne boš izpahnil čeljusti" je dejal Liam in vsi smo se začeli smejati vključno z Harryem. " Please Liam" je pogledal fante in na hitro mene." It's really beautiful, wrtie?" je vprašal in vsi so pokimali. Skratka, hitro smo odšli iz stanovanja direktno v zatemnjen črn avto. - Fantovski avto, da jih nebi oboževalci odkrili. Po nekaj minutah vožje smo se ustavili in vsi fantje so izstopli ven mene pa še vedno pustili noter. " WTF?" Sem vprašujoče pogledala, a moje skrbi so hitro izginile saj mi je Niall odprl vrata in me "odraslo" prijel za roko in povabil ven. " Well, miss here we are" je še dodal in pred sabo sem zagledala trgovino z napisom " One Direction house". " OMG" sem še izjavila in vsi so se spet zasmejali. "Well, this is our house or better shoops". Fantje so imeli prav svojo trgovino, ki je bila prav za njih, urednike in mentorja. Imeli so vse kar so potrebovali. Še preveč. Vstopili smo in hitro so me porinili v garderobo in mi kar začeli prinašati oblačila. "Can i choose the clothes, please"? sem jih pogledala in vsi v en glas " NOOOO" . Namršila sem se in odšla v garderobo katero je staržil Louis.
My dress when i go out with my booys :

N.EX.T? :*
02. maj 2012
neeextt!!!!!!!!!!!
02. maj 2012
u89006
u89006
nexšt^^
02. maj 2012
u85074
u85074
neeeeeeeeeext! FUL SVETOUNO :$
02. maj 2012
nextii
02. maj 2012
neeeeext
02. maj 2012
še malček nextov pa n.e.x.t.a.m :**
02. maj 2012
next
02. maj 2012
u79800
u79800
nextt + prosm sporoč k nextaš!!
02. maj 2012
next
02. maj 2012
u79327
u79327
next. najboljša zgodba kaj sem jo kdaj brala!
02. maj 2012
Neeeeext!!BIG NEXT!!
02. maj 2012
Hvala usem ki berete ♥- upam da boste še naprej brali in upam da tudi uživali in hvala . hvala, hvala, hvala , hvala..še enkrat! Love you all ♥:*

6.del
'Louis can i see guys how choosing clothes?" sem ga vprašala in se mu nasmejala. " No" se mi je zasmejau nazaj. " Pleaaaase"? " Noooo" mi je spet odgovoril nazaj. " Ooohh c'mon Louis?" Oooooh Kelly, well..." odprl je vrata garderobe, me prijel za roko in mi jasno , glasno in v semhu rekel " NOOO" . "Haah very funny" sem mu odgovorila nazaj in se posedla na bližnji stol v garderobi. Čakala sem približno 15 minut in še vedno ni in ni bilo niti enega kosa oblačila. " Louiis, Louis?" sem ga poklicala , a se ni oglasil. " LOUUUIS" sem se zadrla a še vedno nič. Bila sem preveč radovedna zato sem odprla vrata in odšla iz garderobe. Fantov nisem videla nikjer. Še. Razgledala sem se naokoli in naenkrat zaslišala glasove. " Ooooouu how sweeet dress you choose for Kelly" je dejal Niall. " Yeaah, really really sweet". " Ahaaam" sem slišala ko so ostali pokimali. " Well, Harry do you like her, write?" ga je vprašal Louis. " No, no i just...she's beautiful. Like other girls" " WE DON'T BELIEVE YOUU" so se zadrli Niall, Louis, Zayn in Liam. Harry se je zasmejau " Well, Kelly is waiting in the dressing room for 30 minutes, soI go to her to carry her clothes ( nesti obleke) " " Yeaaaah, and me to" je še dejal Liam. Hitro sem stekla nazaj v garderobo ker sem slišala korake od fantov kako so mi začeli prinašati oblačila. Zaprla sem vrata in se nahitro usedla na stol. Čez nekaj sekund je že nekdo potrkal na vrata in odprla sem jih. Pred sabo sem zagledala Harrya in Liama. " Here we goo" je dejal Harry." Here you have some clothes, tryyy it" je še pripomnil Liam. Na hitro sem zaprla vrata in spet je potrkalo. Bili so še drugi fanti z oblekami. Poskusila sem jih nekja in fantje so mi pri tem pomagali. Katere obleke vzamem in katere ne. Js sem končala in fantje prav tako. Med mojim pomirjanjem so si oni že izbrali kar dosti oblek in kmalu smo odšli. " I just go to pay".. sem rekla a so me kar hitro prekinli. " Nooo. What? Why? We are One Direction and we love you so .." je rekel Zayn, Harry pa mu je segel v besedo. " clothes you get for free" . " YEAHH" " so se še vsi zadrli. " hug, hug" je še dejal Louis in vsi so prišli do mene in objeli smo se vsi skupaj. Odšli smo nazaj domov in se posedli v dnevno sobo. Naročili so si pizze , še posebej za Louisa z korenjem in nato z mano odšli v sobo kjer so mi pomagali zlagati obleke v omaro. Dobila sem več kot 15 majc in hlač in več kot 15 oblekic. Bila sem presrečna, še bolj pa sem bila zato ker sem ob sebi imela fante iz One Direction in ker smo postali pravi prijatelji. Čez nekaj časa je le pozvonilo na vratih in očitno je bilo da so to bile pizze saj je dišalo že na 100 km - vsaj tako so rekli fantje. Odprla sem vrata in res bile so pizze. Nesla sem jih v dnevno kjer smo jih v trenutku pojedli. Odšla sem v sobo, in si oblekla oblekico ki so jo izbrali fanti in ko sem prišla nazaj sem iz hodnika slišala petje. Potiho sem odšla do dnevne sobe in jih poslušala. Tako lepi so. Peli so ravno pesem " I wish" ." But I see you with him slow dancing, tearing me apart,cause you don't see. Whenever you kiss him,I'm breaking,
Oh how I wish that was me." Opazili so me in me povabili naprej. Posedli smo me na kauč in mi zapeli še nekaj njihovih uspešnic. Po 2urah so se zgleda naveličali in me vprašali če bi odlši ven. " Can youu go with uss? PLEASEEE?" so me rotili na kolenih in se pri tem smejali. " Okeeey, guys ii go.. can i call Ellen, that she go with us?" " Yees, sureee. Great" so še dodali in odšli smo ven.
My dress :

NADALJUJEM? hF:**
02. maj 2012
Neeeeeeeextiiii
02. maj 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani