u221792
u221792
A bo tuki še kdaj Next?
Drgač je pa je res dobro (:
21. februar 2017
12. Posvečeno just.be.dreamer
----------------------------------------------------------Skyler--------------------------------------------------------------
''Kaj?! In kaj ima Kate s tvojim bratom?'' sem bolj vprašala sebe kot njega. Ampak resno, zakaj njegov brat? Nenadoma sem se zavedla, da se mi je Alex približal. Stal je že tako blizu mene, da sem začutila njegov dih. V še prisebnem delu možganov sem se otresla teh misli in stopila korak nazaj. ''Ej, počasi, no, osebni prostor, Alex,'' sem mu rekla. ''Zakaj pa me kličeš z vzdevkom,'' me je vprašal z nasmeškom. ''Odkar si se sam tako predstavil, bizgec navaden,'' sem mu zabrusila. ''Smo pa nesramni, kaj.'' ''Zate vse.'' ''Res sem ti hvaležen.'' ''Saj bi mi moral biti.'' ''Joj, punce so včasih res krute'' ''Sorry, življenje ni pošteno. Sicer pa, mi narediš uslugo? Prosiiiim?'' ''Recimo, da…'' ''Ja? Super! Torej…'' ''Torej…?'' ''Izgini ven iz moje bajte, svinja ena!'' ''Ne bo šlo,'' je zadovoljen odkimal. Ok, zdej ga imam pa res že zadosti. Naveličano sem odvrnila: ''In zakaj ne?'' ''Mojo majico imaš.'' ''OMG, a se res še nisi navadil, da si brez majice?…Okej, v redu, počakaj tukaj.'' ''Ali pa izgini ven, to bi bilo še boljše,'' sem si mislila. Odšla sem v kopalnico in se pogledala v ogledalo. Na sebi sem imela absolutno preveliko svetlo roza majico. ''Tipični fantje,'' sem razmišljala. Ko so majhni, bruhajo ob misli na roza barvo, ko so najstniki, pa jo nosijo in mislijo, da so kul. Hitro sem se preoblekla, ko sem zaslišala ropot iz kuhinje in pohitela ven. Tam je bil Alex, ki je prevrnil posodo z jabolki. ''Uboga jabolka,'' sem rekla. ''A nisem jaz ubogi? Z živcem sem se udaril v mizo!'' ''Ja, pojdi se k mamici jokat, ne k meni. Na, tu imaš svojo majico, zdaj pa da te res ne vidim več tukaj'' ''A prideš, jutri v šolo?'' je z upanjem vprašal. ''Glede na to, da zaradi tebe nisem ravno ozdravela, težko,'' sem sarkastično odvrnila. Končno se je vdal in odšel k vratom. ''Pozdravi Nikki…in Davida!'' sem z bolečim grlom zaklicala za njim, ko je odšel.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Res mi je žal, ker toliko časa ni bilo nexta. Ni me bilo na igrah123 in tudi ideje nisem imela. Upam, da bo sploh kdo prebral in hvala za pohvale.
Se opravičujem za pravopisne napake.
23. marec 2017
u221792
u221792
Pa to je reees perfektnooo *-* resno mislim, megafantastično, super duper, odlično! Ah kaj odlično, popolno je! In res ti hvalaaaaaa za posvečen Next <333
Plosim plosim plosim plosim Next nujnooo
23. marec 2017
Next!!!!!
23. marec 2017
Next,itak da bomo prebrali
25. marec 2017
Next
27. marec 2017
Next
30. marec 2017
13.
---------------------------------------------------------Skyler------------------------------------------------------------
Ko sem se zbudila, sem se počutila veliko bolje. To bo najbrž zaradi vseh tistih čajčkov, ki mi jih je mami skuhala, potem ko je prišla iz službe. Tako bom očitno morala iti v šolo. Groza! Čeprav bi se tako moral počutiti Alexander, ko ga bom zadavila...
No, ko sem prišla do šole me je tam že čakala Nikki, ki me je-dobesedno- napadla z vprašanji: ,,Hej, ali mogoče rabiš kaj za prepisat? Drugače nismo delali veliko in boš zagotovo hitro vse prepisala, sicer pa..." Samo malo, a je res morala toliko govoriti? Malo sem se razgledala naokrog in zagledala postavo, ki se nama je približevala. Alexander, kdo pa drug je seveda že hodil do naju. Ok, tega imam pa že dovolj. Kako je mogoče, da se že vse odkar sem prišla na Manhattan ukvarjam z eno idiotsko osebo (in če ne vesta na koga mislim, ste znanstveno dokazano nori ali mrtvi)? Hitro sem se obrnila stran od Nikki in šla v šolo, ko mi je ona komaj sledila. Kmalu pa sem se morala ustaviti. Kaj zaboga imam na urniku?! Nikki je videla moj pogled in začela mencati, do takrat pa je Alexander že prišel do naju, kar bil zagotovo njen namen. Končno je izpljunila, da imamo kemijo-ki bi se je veselila, če ne bi sedela zraven osebka, ki je stal zraven naju-ter naju z Alexom pustila sama. Ko sem ga že hotela boksniti, se mi je veselo nasmejal. ,,Kaj se pa ti režiš?" sem ga nadrla. ,,Nič, samo lepo je, da se je moja sošolka pozravila," mi je odvrnil, medtem, ko sva hodila proti razredu. Super, zdaj moram samo še preživeti ta dan, saj to pa ni tako težko, kajne? Mogoče, bi ga bilo še najboljše ignorirati.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Živjo, spet!
Se opravičujem za neredne nexte in pravopisne napake. Ta Next danes je izjemno kratek, vem, in verjetno bom kmalu napisala še enega, ko dobim kakšno dobro idejo, ker je to res bolj uvod v en del. Če pa kdo želi posvečen Next, pa naj pove.
17. april 2017
nnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. april 2017
14.
-----------------------------------------------------Skyler-------------------------------------------------------------------
V razred sva prišla 10 minut pred začetkom pouka. Revež se je trudil pogovarjati z mano, a kot ste lahko ugotovili sem včasih precej trmaste narave, tako da se je mučil zaman. Na nekaj vprašanj sem samo skomignila z rameni, večino pa sem kar ignorirala . Ko pa je končno zazvonil zvonec je odnehal. No, zdaj se vsaj lahko veselim kemije, če bo on tiho. Profesorica je torej začela razlagati snov o energiji, jaz pa sem si začela zapisovati v zvezek, ne meneč se za Alexove poglede na meni. Nazadnje je le vprašal: ,,Oblike pri pretvarjanju energije so notranja, potencialna in...?" ,,Kinetična," sem nemudoma odgovorila. Resno, še tak idiot kot je on bi si moral zapomiti, sem si mislila, nenadoma pa se je on začel tresti. Od zadrževanja smeha! Pa kaj se ta prasec meni posmehuje ali kaj? Nato pa sem ugotovila, da sem ga pozabila ignorirati. Kaj pa morem, če pa obožujem kemijo, no.
Na srečo je čez nekaj časa spet zvonilo za konec 1. ure in hitro sem se izmuznila Alexu proti Nikki, da bi odšli k naslednji uri. ,,Pa zakaj si me pustila samo s tistim...?" ,,Umsko prizadetim psihopatom?" mi je pomagala pri iskanju pridevnikom. ,,Daj no, pusti ubogo bitjece, saj vidiš, da je čisto nor nate," me je poskušala prepričati. ,,No, vidiš, saj si sama rekla, da je nor," sem ji odvrnila. ,,Ja, no, koga briga, prihrani si živce, zdaj je fizika," se mi je zarežala, ko je videla moj malce manj vesel obraz, če je to sploh če mogoče.
O, ne, to je pa res beden dan. Na srečo je bil pri Nikki prost stol, tako da sem lahko tam sedela in se mučila s snovjo, ki je niti približno nisem razumela. Takoj po fizik je bil Alex že pri meni in naju z Nikki povabil k njegovi mizi pri malici. Na koncu sem privolila, saj kaj dosti izbire tudi nisem imela, če nisem hotela sedeti z najhujšimi piflarji v vesolju.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ta Next je bil narejen res na hitro, zato se opravičujem za nezanimivost (čeprav upam, da ni tako hudo ). Ima mogoče kdo kakšno idejo, preblisk, kaj se bo zgodilo? Upam tudi še na kakšen Next .
18. april 2017
neeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. april 2017
u219742
u219742
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. april 2017
hahahaha Nikki ji je čist prau povedala
Next
20. april 2017
hvala za vse nexte, verjetno bom jutri napisala nov del
20. april 2017
u215639
u215639
torej s.love.nija ti pišeš nexte? Ali jih jaz tudi?ker ce bi rada pisala zgodbo sama je ok samo povej
20. april 2017
sorry, ker dolg časa nisem napisala nexta, nisem imela ideje (saj je tudi zdaj nimam) in ravno zato bi rada pisala s tabo. ti samo povej kateri del bi imela (tega zdaj ali po tem?).
20. april 2017
u215639
u215639
lahko tistega po tem
21. april 2017
ok
21. april 2017
15.
----------------------------------------------------Skyler--------------------------------------------------------------
Tako sva torej sedeli zraven Alexa, pri sosednji mizi pa je Tiffany na dolgo in široko razpredala o svojem novem fantu. Oh, kako mi je šla na živce in očitno tudi Alexu ni bilo žal, da sta se razšla. Mi trije smo se pogovarjali še z njegovimi drugimi prijatelji in ugotovila sem, da Austin sploh ni tako slab.
In bilo bi kar v redu, če me ne bi Tiffany, ko sem odnesla pladenj, ozmerjala. Itak, da nisem mogla ostati kar tiho. No, v bistvu sem. Samo zabrisala sem pladenj vanjo, da se je pomarančni sok razlil po njeni snežno beli oblekci. Pa saj si je sama kriva. Ok, potem sem nasrkala še jaz, ko me je tajnica poslala domov. Sem vsaj hitro naredila domačo nalogo in si skuhala kosilo, ko je prišla Kate. Takoj se mi je zarežala in pozdravila: "Živjo! Danes si bila pa pridna, a ne?" Seveda je slišala o incidentu in morala nekaj pripomniti. Nasmehnila sem se ji in se vrgla na kavč ter prižgala TV. Brskala sem po kanalih, ampak nisem našla nič pametnega in zato sem poklicala Nikki. "Hej, ali imaš danes čas?" "Ja, zakaj pa?" "Če bi šli v kino, ker mi je reeeees dolgčas." "Okej, a ob petih?" Pritrdila sem in se poslovila od nje, nato pa do konca pojedla kosilo.
Končno sem dočakala svoj odhod v kino, kjer sem že zagledala Nikki...in Austina... ...in Alexandra. Do njih sem prišla ravno, ko so se smejali neki šali, ki jo je rekel Alex. "Oh, lepo, da si povabila še njiju," sem se sarkastično nasmehnila Nikki. Še znorela bom, zakaj, zakaj in zakaj je morala narediti ravno to? Čeprav je to res boljše, kot če bi bila tukaj Tiffany. Ampak v vsakem primeru je bilo logično, da me že od prvega dne, ko me je zagledala, skuša spraviti skupaj z Alexandrom.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tako, pa je še en Next, naslednjega pa bo-predvidevam-napisala dream-all-day.
Mnenja, kritike, pohvale, ugibanja?
22. april 2017
Next
23. april 2017
u219742
u219742
neeext res je dobro Next Next
23. april 2017
Next
25. april 2017
živjo, začela sem pisati novo zgodbico:
https://www.igre123.com/redirect?ThreadId=194271
------------------------------------------------------------------------------------------
če dream-all-day ne bo uspela napisati (na tej temi) novega nexta, ga bom jaz, ampak še vedno upam, da ga bo čimprej
03. maj 2017
u215639
u215639
------------------------------------Skyler----------------------------
Tega absolutnega kretena resnično nameravam potisniti v reko. Ali pa v jarek. Mogoče oboje? Kaj pa jaz vem najrajši bi ga... ahhh
Naj obrazložim zakaj.
Ta bedak se vede popolnoma neprimerno.

Napotili smo se proti vratom kina in kmalu prišli do tiste gospe z vstopnicami. Kaj pa jaz vem kako se ji reče. No saj ni važno.
In seveda me je Nikki pustila na cedilu zato da se je lahko stiskala z Austinom med tem ko sta se prepirala o kartah in naju popolnoma izrbisala iz njunega življenja. Ampak to sem še nekako pričakovala. Get it girl.
Ampak potem mi je naš predragi Alex dal roko okoli pasu. Sicer sem ga skoraj zadavila ampak naju je prodajalka že gledala kot da sva z lune padla najmanj šest krat.
''Dve karti prosim,'' sem rekla skozi stisnjene zobe in se trudila, resnično trudila da Alexove roke in uničim, stalim in seciram v poljubnem vrstem redu.
''Oh kako lepo. Mlada zaljubljenca. Kako dolgo staže par?''je veselo vprašala prodajalka in iskala prosta mesta.
''Saj nisva-'' sem začela ampak me je gospod idiot prekinil.
''Leto in pol a ne srček?''je rekel Alex in me navdušeno pogleda. Naj mi še enkrat reče srček pa ga on več ne bo imel.
Ne, ne bom mu zlomila srca. Zdrobila mu ga bom.
''Seveda srček,''sem rekla ter se sladko nasmehnila Alexu hkrati pa ga brcnila v piščal in v teh čevljih.... no lahko rečem samo da me bo čudilo če ne pristane na urgenci zaradi zlomljene piščali.
''Izvolita dve karti, to bo 10,20$''je rekla in seveda sem plačala jaz. No, verjetno zato ker je Alex izgledal zelen v obraz in se ni premikal ampak tudi zato ker sem tak gentleman. Sladko sem se nasmehnila, vzela karte in drobiž potem pa potegnila Alexa za sabo ke Nikki in Austinu, ki sta se že smejala in spogledovala.
''Kaj sploh gremo gledat?''sem vprašala in zvedavo gledala v strop.
''Romantično komedijo,'' je rekla Nikki za katero sem presenečena da me je sploh slišala ker je strmela v Austina, ta pa je buljil v Alexa. Obrnila sem se in še jaz pogledala. Alex se je pogovarjal s Tiffany. O kolega tako se pa ne gremo, sem si mislila in še preden bi se lahko zaustvila odkorakala tja.
------------------------------------------

tu je Next
05. maj 2017
O-M-G! Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05. maj 2017
Hahahaa kk je fajna zmeri napišeš tak zapleti in razplet ko ga ne pričakujem
Next
07. maj 2017
carskooo!
16. maj 2017
u219742
u219742