u215961
u215961
Next
15. oktober 2016
Next
23. oktober 2016
u189558
u189558
Next kok prijazno od nje za manjšo dozo vode. Po mojem jo bo alex kar objel od veselja
29. oktober 2016
u215639
u215639
10 -Skyler-
Mislim da bi bil pravi opis njegovega izgleda, polit cucek. Mislim moraš biti pač genij da se mi na vratih prikažeš ko sem bolana. To je približno isto kot če bi skočil v vulkan.
''Zakaj pa to?'' je Alex užaljeno vprašal.
''Ker si zlata ribica,'' sem rekla nato pa začela kašljati. Danes res ni bil moj dan.
''Kaj?'' je začudeno vprašal,ne meneč se za vodo ki je kapljala z njega.
''No ne vem če veš ampak ni dobro da so ribe na suhem. In ti si zlata ribica ki je bila na suhem. Glej na to kot prijazno gesto,'' sem skoraj že šepetala.
''Zakaj si pa sploh še bil pred vrati?'' sem še dodala.
''Nikki mi je rekla, da če se spravim ven boš potem ko ti bo boljše seveda, šla z mano ven,'' je rekel in se zmagoslavno nasmehnil.
''Nikki,'' sem vzkliknila. Kar ni bilo najbolj pametno dejanje glede na to da sem bila bolana.
''Je kdo klical Nikki-Pikki?'' pristopila je k nama in me začudeno pogledala.
''Kaj pa sem naredila?'' je nedolžno vprašala.
''Temu mokremu cucku tu si rekla da če gre zdaj ven grem jaz enkrat z njim ven. Kar se samo v vednost, ne bo zgodilo,'' sem še dodala in jezno gledala Nikki.
No to je pa....'' je rekla.
''Zamujam na jogo! Poskrbi za Alexandra, nočeš da se še on prehladi,'' je rekla Nikki in jo ucvrla. Pa saj sploh ne hodi na jogo! Alexander me je gledal in očitno je bilo obema jasno da sem jaz tista ki je 'izgubila' to bitko. Povabila sem ga v hišo, ko se je naenkrat začel slačit.
''Hej kaj pa delaš?'' sem zavpila kolikor glasno se je pač dalo.
''Ne morem biti v mokrih oblačilih. Saj bom še pljučnico staknil,'' je rekel in na njegovem obrazu je igral skrivnosten nasmešek.
''To bo ja,'' sem si zagodrnjala in se vsedla pred kamin. Ja, oboževala sem kamin. Že res da ni bilo ravno tako izredno mrzlo ampak vroče pa spet ne. Kmalu se mi je pridružil brez majice. No se mi samo zdi ali je ravnokar postalo bolj vroče.
''Si opazila da vedno, ko sem blizu tebe nekako pridem v stik z vodo?'' je rekel in me pogledala. Nekaj je bilo v njegovem pogledu kar si nisem znala razložiti.
''Zgolj naključje,'' sem mu odgovorila. Prisegla bi lahko da se je pomaknil k meni. Pogledala sem gor in se srečala z njegovimi prelepimi očmi..........
31. oktober 2016
Next
31. oktober 2016
Zlata ribica haha
31. oktober 2016
u189558
u189558
Neext
31. oktober 2016
Next
31. oktober 2016
u217819
u217819
Hahaha, popolno! Res sem vesela, da sem pršla nazaj, da berem te vaše popolne zgodbe!
Neeeeeeeeeext Next Next
02. november 2016
u217892
u217892
Next
04. november 2016
u218236
u218236
Neeext
13. november 2016
u215961
u215961
Next
13. november 2016
Next
07. december 2016
u198831
u198831
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext res super! Nujno morta to nadaljevat!
10. december 2016
Neeexxxxt ___novabralka
15. december 2016
u219742
u219742
neeeeeeeeeeext
26. december 2016
OMG popolno je mislim zanimivo
Obe pišeta tako dobr da sm pozabla usta zapret pri branju od šoka
Ahahaha Alex pa počasi ugotavlja da mu je ušeč
Ahahaha dogodki z vodo in sarkazem v nextih mi je ful ušeč
Opa Nikki je bla poredna mislim da bo doživela malo sladkega maščevanja
Čimprej nadaljujta zgodbico,čeprav se je šele začela sem že zaljubljena vanjo
Next
29. december 2016
Next
30. december 2016
u215639
u215639
11
--Skyler--
''Zakaj sediš zraven mene brez majice?'' sem vprašala in se namrdnila.
''Hej! Nočemo vsi stakniti pljučnice,'' je rekel in se mi nasmehnil. To mi je sumljivo.
''Mene ne bi motilo,'' sem zamrmrala.
''Veš da sem te slišal?'' je rekel in me neumno pogledal.
''A res? No kdo bi si mislil. Nisi gluh,'' sem rekla in strmela v kamin. Ogenj je plapolal in meni je postajalo vedno bolj vroče.
''Seveda ja,'' je rekel in se vsedel bližje k meni. Vsedla semse vstran pa se mi je on spet približal.
''Kaj delaš?'' sem rekla in ga ustavila.
''Sedim zraven tebe,'' je rekel in me pogledal naravnost v oči.
''A ni tu vroče?''sem rekla in skočila na noge. Odprla sem okno in gledala ven, ko sem naenkrat opazila Kate kako prihaja sem.
''Skrij se bizgec,'' sem rekla Alexu in začudeno me je pogledal.
''Ti bom pozneje razložila,'' sem rekla in ga potisnila v veliko omaro s plašči.
''Ampak-'' je začela pa sem mu zaprla vrata. Slišala sem odpiranje ključavnice in se hitro vrgla na kavč.
''Hej Skyler jaz sem se prišla samo preoblečt tako da letim,'' je rekla jaz sem jo pa samo gledala. Leti?
''S tem mislim da se mi mudi,'' je rekla in se zasmejala.
''Ok,'' sem se živčno nasmehnila.
''Od koga je pa tista majica?'' je vprašala in pokazala na Alexovo majico. O hudiča.
''Moja je,'' sem rekla in se nasmehnila.
''Res? no potem pa jo obleči,'' je rekla Kate in se mi nasmehnila.
''Rajši ne bi,'' sem rekla pa se ni dala prepričati.
''Jaz se grem preobleči ti pa si ta čas obleči to majico, drugače......,'' je rekla in že je ni bilo več. Še to se mi je manjkalo. Slekla sem si pižamo in si hitro navlekla to neumno majico. Majica je dišala po njem.
Kaj pa govorim. Sedela sem na kavču v kratkih hlačah in njegovi majici ter čakala na Kate. Kmalu je prišla dol in se napotila k omari s plašči.
''Kaj pa delaš?'' sem vzkliknila.
''Plašč iščem Skyler,'' še preden bi jo lahko ustavila je odprla omaro in vzela iz nje štiri plašče.
''Kateri je najboljši Skyler?'' je vprašala in se vrtela po sobi s plašči.
''Tisti,'' sem rekla in pokazala na naključnega.
''Meni se je tudi tako zdelo,'' je rekla in si ga oblekla. Napotila se je proti vratom in že ko sem mislila da sem rešene se je obrnila.
''Alex, pozdravi Davida,'' je rekla in odšla skozi vrata.
''Ni tako Kate,'' sem zaklicala za njo pa se mi je samo zasmejala. Alex je stopil iz omare in skoraj padel. Ko me je videl je nekaj časa samo strmel.
''Kaj pa je?'' sem vprašala.
''Nič. Dobro izgledaš v moji majici,'' je rekel in se mi butasto nasmehnila. Najrajši bi ga mahnila da bi mu ta butast nasmeh zbrisala z obraza.
''Kdo je David?'' sem vprašala.
''Moj starejši brat.
-------------------------------------------------
tu ne je Next po dolgem času naslednjega piše s.love.nija
mnenja, teorije?????????????
06. januar 2017
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06. januar 2017
Hahaha sestre vedno vejo kaj se dogaja
Next
06. januar 2017
u219742
u219742
Ha ha neeeeeeeext
06. januar 2017
u189558
u189558
Next
06. januar 2017
Ja omg to se je pa dobr znesl
06. januar 2017
Next
06. januar 2017
Next
07. januar 2017
u220604
u220604
POZOR! LILI123456 JE ENA DEBELA KEPA LAŽI. ONA SE SKUS LAŽE IN DAJE LAŽNE UPDE DRUGIM. ZASRALA JE ŽE FULL LJUDI TKO DA LAHK TUD VAS. NE JE SPREJET MED PRIJATELJE, BLOKIRAJTE JO IN TO POŠLJITE ČIM VEČ LJUDEM. RES JE JEBEMA ŽENSKA. DIJOS AMIGOS LILI!
15. januar 2017
kuk se ti da
15. januar 2017
u210820
u210820
Next
13. februar 2017
Next
14. februar 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani