u80842
u80842
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!! *____________*
16. oktober 2013
next!!
16. oktober 2013
Neexxttt
16. oktober 2013
neeeeexttt
16. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeext!!
16. oktober 2013
Neeeeeext!!!
16. oktober 2013
next
17. oktober 2013
u142563
u142563
Next
18. oktober 2013
next
18. oktober 2013
u44370
u44370
neeeeeeeeeeeext
18. oktober 2013
Lily bo juter dala next,hvala kr berete:*
19. oktober 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
20. oktober 2013
u153775
u153775
evo pa še moj del:3 pa upam da ni preveč napak-.-''

▬Melody▬

»Juliet, prosim!« Kate se je zasmejala, vendar njej glas vseeno ni bil to, kar bi moral biti, preko telefona.
»Kate, pusti ga že. Ni te vreden,« Kate se je tiho zasmejala ter si obrisala nos.
»Če obljubiš, da prideš na zabavo?«
»To bomo še pa videli,« nasmehnila sme se sama sebi, medtem, ko sem se sprehajala po vrtu, za našo vilo.
»Juliet!« »Prav, dobro, bomo še videli,« »Dobro. Tudi jaz bom še videla. Zdaj pa moram iti, se slišiva,« »Prav,« odložila je, medtem, ko sem se jas usedla na klopco pred našim labirintom žive meje.
Pa da se predstavim še sama. Moje ime je Melody Juliet Demetria Thermopolis, lahko bi reli, da sem princesa, glede na t, da izhajam iz kraljeve družine, moji stari starši pa so bili nekoč na samem prestolu. No, moja babica, s katero živim, še vedno je.
Ponavadi me kličejo Melody, Juliet pa dovolim le babici, moji prijateljici Kate ter moji sestri, ob enem najboljši prijateljici Amelii.
Z njo živim že od malega, starša sta nama namreč umrla, zato sva pri babici v naši razkošni vili. Je moje pravo nasprotje. Medtem ko je ona malce razvajena, zahtevna ter glasna, sem jaz tiha, zasanjana, neke vrste skrivnostna in čas najraje preživljam sama, za kakšno dobro knjigo. Zase bi lahko rekla, da sem tudi prijazna, ne vidim potenciala biti nesramna do drugih ljudi, razen v primerih, ko so ti 'ljudje' nesramni do mene, arogantni, se imajo za nekaj več. Takrat jim trda prede. No, pa tudi Amelia ima svojo dobro plat, vendar je ne pokaže vsakomur. Je odlična sestra in boljše si ne bi morala zaželeti.
No, pred kratkim sem dopolnila 18 let in se nahajam v Los Angelesu.
Odpravila sem se nazaj v hišo, ko sem ob vratih Ameliine sobe zagledala babico.
»Hej, ka pa vidve?« Naslonila sem se na podboj vrat in Amelia mi je nenadoma stekla v objem.
»Hoho, kaj je pa kaj takega, da me tako objemaš?« sem vprašala presenečeno ter se nasmehnila.
»Ah nič,« nasmehnila sva se druga drugi.
»Punci, čez eno uro gremo na obisk k William-u in Nick-u. Po mestu bomo šli, malo, da nas ljudje vidijo,« je dejala babica ter se napotila iz Ameliine sobe.
»O moj bog, Williamu!« Je vzkliknila Amelia, takoj, ko je izginila ter se usedla na posteljo. William in Nick. Brata dvojčka, princa.
»Všeč ti je, kajne?« Sem vprašala, medtem, ko sem sedla zraven nje in pokimala mi je v odgovor.
»Pa veš, da gremo ven?« Sem znova vprašala. Nekaj trenutkov je nastala tišina, potem pa je pokimala in pogoltnila slino.

»Oh, William, tako lepo te je videti,« Amelia se je nasmehnila Williamu, prijela ga je za roko.
»Popolnoma zatreskana,« sem šepnila sama pri sebi, ko smo zapustili njihovo vilo, da bi se sprehodili in pokazali ljudem. Z Nickom sva hodila prav za Amelio in Williamom, ko me je Nick prijel pod roko.
»No ,prav nič se mi ne zdi, da bi bilo pri njemu kaj drugače,« mi je zašepetal na uho in zasmejala sem se. Nick je...Nick je pač Nick. In takšen mi je čisto malo všeč. Nisem Amelia. Ona je najverjetneje popolnoma zatreskana v Williama.
Ne vem, zakaj se je Amelia tako bala množice ljudi. No, res je, da naju je polovica hotela ubiti, pa vendar, namenila sem jim nasmeh ter pomahala.
»Te je strah?« Je vprašal Nick, se ugriznil v ustnico ter nasmehnil. »Niti ne,« sem togo odvrnila ter pogled odvrnila od njega.

20. oktober 2013
u44370
u44370
neeeeeeeeeeext
20. oktober 2013
Neeeeeeeext
20. oktober 2013
neeeext
20. oktober 2013
neeeeeeeeeeext!!!!!!
20. oktober 2013
u80842
u80842
Neeeeeeeeeeeeeeext!!!
20. oktober 2013
u129316
u129316
Neeext
20. oktober 2013
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt
20. oktober 2013
next
21. oktober 2013
neeeeeeeext
21. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. oktober 2013
next
21. oktober 2013
»Amelia, kaj je narobe?« Stresla sem se in zamežikala z očmi. »Nič, prav nič.«
»Si prepričana?« »Da. Sploh me ne skrbi dejstvo, da me hoče ubiti tri četrtine sveta, ah kje. Aja in poleg še mojo sestro!« »Rekla sem, da sem vama najela osebnega varnostnika poleg tistih, ki ju imata. Ne skrbi, varna boš, ljubica. Poklicala vaju bom vsak dan, prav?«
»Ah, kaj naj. Če moraš iti, moraš, pri tem nimam nič.«
Nenadoma pa je v sobo pogledala Melody. Vstala sem se in stekla k njej v objem.
»Hoho, kaj je pa kaj takega, da me tako objemaš?« vpraša presenečeno. Pogledala sem babico, ki mi je namignila, da naj ji ne povem niti besede.
»Ah nič.«
Nasmehnili sva se druga drugi.
»Punci, čez eno uro gremo na obisk k William-u in Nick-u. Po mestu bomo šli, malo, da nas ljudje vidijo.« je še rekla babica in izginila. Usedla sem se na posteljo.
»O moj bog, William-u!« sem zasanjano dejala, vedno mi je bil všeč.
To sta bila dva brata dvojčka, princa. In William je bil tako popoln. Melody se je usedla poleg mene in me objela.
»Všeč ti je, kajne?« Prikimala sem.
»Pa veš, da gremo ven?«
Takrat pa me je spreletel srh. Ljudje naju sovražijo. Me bomo pa hodile po mestu. Prestrašeno sem pogoltnila slino.
*
»Oh William, tako lepo te je videti.« sem se nasmehnila, ko sva odšla ven iz njihove vile. Prijela sem ga za roko in se nasmehnila ljudem, ter jim pomahala.

»Ne skrbi, varnostniki so tik za nama.« mi je prišepnil, samo prikimala sem in se prisilno nasmehnila.
Ozrla sem se, za nama sta hodila Melody in Nick, za njima pa babica in njun oče. Povsod okoli nas so bili varnostniki.
*LOUIS'S POV*
»Pa ti se hecaš! Ne, ne, ne teči proti…« še preden sem končal stavek, je Ronaldo streljal proti golu in zadel prečko!
»Tooooooo!« James poleg mene je zaklel in zmajal z glavo. ''In Barcelona je zmagala z 0:5!'' Vstal sem se in se odpravil v kuhinjo. V hladilniku sem poiskal pivo in ga nagnil. Hladna tekočina mi je stekla po grlu in zmagoslavno sem pokazal sredinca James-u.
»Dvesto evrov. V celoti.« je osramočeno rekel in mi jih potisnil v dlan.
»Oh, ti je madam dodala plačo?« Zasmejal sem se in se vrgel na sedežno.
»Jap. Najboljše je delati za predsednikovo družino.«
»Ah prosim te. Jaz začnem jutri za kraljevo. Princesko bom moral čuvati.«
»Amelio ali Juliet?« »Amelio. Ta zakomplicirano.« »Da se ne boš zaljubil v njo. Pravijo, da je zelo lepa. In da je zahtevna-« Prekinil sem ga. »Niti pod razno. Sicer je še nisem videl, a vseeno. Glede zahtevnosti pa.. Saj me poznaš.«
Vstal sem se in se odpravil v kopalnico. Slekel sem se in stopil pod tuš. Odprl sem vodo in stekla je po mojem telesu. Zaskelela me je rana tam, kjer so rebra, kamor sem pred dvema mesecema dobil metek. Od takrat nisem delal in jutri bo to prvič po dveh mesecih. Spet bom imel svojo varovanko, za katero bom moral tvegati življenje, če bo potrebno. Nekaj, kar sem komaj naredil za prejšnjo.
Ob tem občutku me je zmrazilo. Besede so se mi podile po glavi. Vse, kar sem slišal tisti dan. Nesposobnež. Idiot. Izdajalec. Morilec.

*AMELIA'S POV*
»Tako, ljubica. Pazi nase, najrajši te imam.« Babica me je objela in me pobožala po laseh. »Moja mala punčka.« Vdihnila sem njen vonj, po vaniliji in jagodah. Tako je vedno dišala moja mami. Poslovila se je še od Melody in ji nekaj zašepetala v uho.
»Previdna bodi.« sem dejala, ko je odhajala proti limuzini z varnostniki.
»Vedno.« Črna limuzina se je odpeljala, jaz pa sem se obrnila in z Melody sva ji pomahali. »Pridi, v hišo greva. Tam bova varni.« je rekla Melody. Stopili sva k vratom, ko se je na dovoz pripeljal črn lamborghini.
Vrata so se odprla in ven je stopil blondinec. Nosil je črna oblačila in sončna očala. Ko je zagledal Melody, se ji je nasmehnil in začel hoditi proti nama. Mene še pogruntal ni, kot da sem bila zrak. Zgledal je nevaren in v trenutku me je preplavil adrenalin.
Potegnila sem Melody za roko, stekla v hišo, hitro zaloputnila z vrati in jih zaklenila. Kaj za vraga, kdo je to?!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
21. oktober 2013
u130737
u130737
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
21. oktober 2013
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxttttttttttt
21. oktober 2013
u44370
u44370
neext
21. oktober 2013