u125821
u125821
next!
10. julij 2013

Hvala ker berete

-Nicole-

Ležala sem na postelji in opazovala strop .Slišala sem da je nekdo vstopil ampak se nisem niti premaknila .
»Zakaj ga ne poslušaš?«sem zaslišala Louisa .Odkimala sem in ga pogledala v oči .
»Nicole!Dobro veš da te ljubi!«je rekel in zavzdihnil .
»Louis po navadi beseda Ljubim te nima pravega pomena .Ljubezen moraš pokazati«sem rekla in se vstala z postelje .Zavrtelo se mi je zato sem se usedla nazaj .Louis je to opazil in me zaskrbljeno pogledal .
»O ne da si ….?«je rekel .Jaz pa sem prikimala .Res je!Že dober teden bruham ,menstruacija pa mi tudi že zamuja .
»Louis prosim ne povej mu«sem rekla in ga proseče pogledala .
»Nicole ne !Moraš mu povedati!«je rekel in zvišal glas .Odkimala sem .
»Ogrozilo bo njegovo kariero!«sem rekla in solze so mi začele teči po licih .
»Kaj pa tvoja kariera?Kaj pa Lewis?«je rekel zmeden .
»Ne preostane mi drugega kot da naredim splav«sem rekla in se vstala .
»Ne!Ne dovolim ti da narediš splav!«je rekel in prekrižal roke .Zavzdihnila sem .
»Bolje da greš .Punce bodo vsak čas prišle!Ne želim da te vidijo tu.«sem rekla in mu odprla vrata. Stopil je ven jaz pa sem z vso močjo zaprla vrata .Stekla sem v kopalnico in se usedla na tla .Vrtelo se mi je,trebuh me je grozno bolel .Je to normalno?
»Nicky si pripravljena za BRIT nagrade?«sem zaslišala Carmit .
»Ja!Prineseš obleko prosim?«sem ji zaklicala nazaj .
»Ja!Takoj!«
To bo še dolg večer.
17. julij 2013
u125821
u125821
next
17. julij 2013
neeeeeeeeeeeeext
17. julij 2013
u97932
u97932
next
17. julij 2013
u120926
u120926
Next!!+nova bralka
19. julij 2013
next+nova bralka
29. julij 2013
Hvala vsem ki berete ampak ker ni veliko bralcev sem se odločila da bom nehala pisati to zgodbico.Hvala vam še enkrat!
-Nicole-

Peljale smo se v razkošni limuzini ko mi je naenkrat zapiskal telefon.Dobila sem sporočilo od Lewisa .Napisal mi je da ne zdrži več in da je med nama konec .Kako si me upa pustiti preko sms-a?!Jezno sem zavzdihnila .Punce so me pogledale prestrašeno .Samo odkimala sem in jim dala vedeti da nisem pri volji .Pripeljale smo se in sluga nam je odprl vrata .Stopile smo iz avta in se začele nasmihati .Naš menežer vedno pravi da se moraš na rdeči preprogi vedno smejati nikoli nam ni povedal zakaj .Hodile smo in se vsakih pet sekund vstavile in se nasmehnile fotografom ki jih je bilo ko rusov .Nekdo me je vprašal če je res da sva se z Lewisom razšla .Punce so se obrnile k meni in me pogledale s tistim našim pogledom 'bitchzakanispovedala!'.Novinarki sem se bežno nasmehnila in prikimala.Sprehajale smo se gor in dol po rdeči preprogi .Letele so žaljivke kakšne kurbe smo,drugi so spet hvalili naše obleke .Nosila sem črno-rdečo obleko ki je bila zelooo dolga .Malo je bila podobna poročni obleki princese Diane .Nosila sem 10 centimetrov visoke pete .Lase sem imela spete v čop .Naličena sem bila z bolj temnimi barvami .Komaj smo prišle v našo sobo v kateri se moramo urediti za nastop že je vletela naša plesalka.Govorila je v tem da je noseča in da ne more plesati.Zmenile smo se in se poslovile .Zaslišale smomoške glasove ki so peli menj nezn pogrešano pesem .Govorila je o tem kako fant pogreša svojo punco,o tem da je naveličan spat sam.Šele nekaj trenutkov kasneje sem dojela komu pripada glas.Vstala sem se in napotila proti oknu .Odprla sem ga in se naslonila na okensko polico .Pod oknom je vstalo najmanj tisoč ljudi in vsi so vpili moje ime .Nasmehnila sem se jim in pomahala .Oboževalci so edini zaradi katerih sem se odločila da ne bom izstopila iz skupine .Dajejo mi energijo in voljo do petja .Po svetu je na tisoče ljudi ki bi radi uresničili svoje sanje ampak ne morejo.Mogoče zaradi premalo denarja,mogoče zato ker v njihovi državi grozi vojna,mogoče zaradi staršev,zaradi strtega srca.Razlogov je lahko veliko .Čez dober mesec bomo s puncami odpotovale v neko zelo majhno in zeloo revno deželo v Afriki.Ne znam izgovoriti imena.Pomagale bomo tajkajšnim ljudem v težkih razmerah .Tam bomo preživele kar štiri mesece .Vem veliko ampak ali ni pomen besede 'ljubezen' da pomagamo ljudem v stiski?Naredila sem veliko stvari ki jih zdaj obžalujem .Ampak takšno je živlenje.Ni vsem z rožicami postlano.
04. avgust 2013

https://www.igre123.com/forum/tema/i-n-f-.-n-n/59754/
Nikoli nista verjeli v ljubezen, vedno sta prezirali vsakega, ki je sploh pomislil, da obstaja. Cassidy in Chloe, dekleti stari 21 let sta skoraj izgubljena primera človeškega bitja. In ne, nista sestri, ki bi se podpirali, niti prijateljici. Navsezadnje, sovražita se bolj kot mačka in pes. Toda mogoče je čas, da nehata gledati na svet iz temne strani in nehati zanemarjati besedo ljubezen. Pridružite se na potovanju, ki vam ga bosta predstavili pisateljici ariane. in ღKlaraStyles✰ V romanu o ljubezni, ki nikoli ne bi smela seči do njunih src. Namreč obe vesta, da se pod velikim pritiskom rodijo najgrenkejše solze izdanosti. Preberite še danes: I ʜᴀᴠᴇ ʏᴏᴜʀ ʜᴇᴀʀᴛ ɴᴏᴡ ღ
05. avgust 2013
next
10. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext+nova bralka
18. avgust 2013
neeeeeeeeeext
19. avgust 2013
neeeeext
10. oktober 2013
''Moral bi biti normalen večer. Morala bi se varno vrniti domov. Namesto tega sem zašla in se znašla na napačnem kraju ob napačnem času. Ta napaka me je stala vsega. Zapustiti sem morala mamo,prijatelje,dom. Odšla sem na šolo,kjer nikogar ne poznam in nihče ne pozna mene. Spoznala sem nove prijatelje in vse se je nekako izboljšalo. A potem je tam bil on. Sprva ga nisem marala. Bil je ženskar,igralec,lomilec src. Ampak ali je to dejstvo res ustavilo mojo srce pred tem,da bi se zaljubilo?''

Če vas zanima kliknite na tale link:http://www.igre123.com/forum/tema/until-destiny-don-t-tear-us-apart%28ft.-one-direction%29/62745/

Oprosti ta oglaševanje!!
11. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeext
11. oktober 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani