u76594
u76594
nexttttttt
27. april 2013
u124282
u124282
omg...popolno
sej je vredu, na tvoje nexte se splača čakat
27. april 2013
u131863
u131863
Neeext
27. april 2013
Neext !!
p.s. nova bralka
27. april 2013
neeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!
popolno
27. april 2013
u111191
u111191
Samo tko, eno opozorilo. Tale next je dougočasn sto na uro ;( Obljubim, da bo drugi bol zanimiu in, da ga obite dans verjetno

Zayn
»Torej tega ne počni več in jaz ti bom pomagal.« sem ji rekel vesel, da mi je povedala, da me ima rada. Pokimala je. »Ne bom.« je rekla. Objel sem jo. Vrnila mi je objem in v njem sva bila malce dlje kot bi bilo spodobno. »Jaz moram iti. Verjetno sem že zamudila na.. Sranje telovadba.« je zaklela. Potem se je spomnila, da sem učitelj in si z roko pokrila usta. »Fak, pospremil te bom.« sem ji rekel. Zasmejala se je. »Hej, ti bi nam moral biti zgled.« je rekla in me boksnila v ramo. Skomignil sem z rameni. »Daj no Soph, samo 6 let starejši sem od tebe.« sem ji rekel. »24?« me je vprašala. Pokimal sem. »Dobro, potem ti lahko poem. Ne kot učitelju ampak prijtelju, da bom špricala teloadbo.« je rekla in se obrnila proti izhodu šole. Prijel sem jo za roko. »Ne, ne boš.« sem ji rekel. Pogledala me je. »Moram.« je rekla in pogledala tla. »Zakaj?« sem jo vprašal in stopil bližje h njej. Prijel sem ji brado in jo dvignil, tako, da je gledala mene. Skomignila je z rameni. »eš, da mi lahko poveš.« sem ji rekel mirno. Zazdihnila je in se ugriznila spodnjo ustnico. Vem, da je to neumesno in prepovedano. But, damn! She is hot. »Sophia?« sem jo poklical. »Videl si moje roke.. V kratki majici pred razredom? In.. Moje noge niso nekaj kar je lepo.« je zamrmrala. Zavzdihnil sem in jo potegnil za ovinek, tako, da naju nihče, res nihče, ni mogel videti. Potisnil sem jo ob steno in jo ukleščil. »Obekla boš dolgo majico. Tvoje noge pa res niso grde. Pravzaprav so ene izmed najbolj seksi nog, ki sem ji kadarkoli videl.« sem ji rekel. Zmedeno me je pogledala in me objela. Moj bog, kaj sem naredil? Ne, kaj bom naredil. Sklonil sem se dol h njej in jo poljubil na ustnice. In občutek je bi tako lep. Nerodno mi je vračala poljub, očitno ni še nikogar poljubila. Nisva uborabjala jezika. Bil je navaden poljub, pol miline in sladkobe. Tako nežen in nedolžen. A hkrati tako poln čustev. Odmaknila se je. »Moram.. domov.« je rekla. Pogledal sem jo. Prestrašeno mi je vračala pogled. »Kaj?« se jo vprašal. »Nasvidenje profesor.« je rekla in stekla domov.
Po službi sem se napotil domov. In celo pot.. In cel dan šoli sem premišljeal kaj se je zgodilo. Zakaj je tako prestrašeno zbežala. Sem naredil tako narobe, ko sem jo poljubil? Vrnila mi je poljub. No, če se temu tako reče. Bila je tako nerodna, prepričan sem, da sem j dal pri poljub. Pa vseeno, zakaj se je odmaknila? Kaj če sem uničil, kar sem komaj ustvaril? Ne, tega ne morem pustiti. Prispel sem domov, v moj blok. Na vrhu sem imel stanovanje za dve osebi. Torbo sem vrgel na tla in si slekel jakno. Vzel sem si nekaj za jesti in se stuširal. Priprail vse za jutrišnji dan in se odprail spat. Ves čas, pa mi je misli napolnjevala Sophia, ki je tako prestrašeno stekla stran.
Sophia
»Home sweet home.« sem si rekla, ko sem pritekla domov. Zayn me je res poljubil. »Kako to, da si že doma?« me je vprašala mama. »Kaj tebi mar.« sem rekla, prhnila in odšla v sobo. »Madison kaj je spet narobe?« je zakričala name. »London mami. London. Ne moremo nazaj v Tennessie? Sovražim vaju!« sem ji zabrusinla nazaj in stekla v sobo. Zleknila sem se na pojsteljo in zaprla oči. Poljubil me je. Kaj mu je? Se igra z mano? Pa če se ne, je to sploh dovoljeno? Kakor koli, izogibala se ga bom. Ne smem pustiti, da bom spet jaz zlomljena... Ampak, kaj če res nekaj čuti do mene? Zakaj bi mi sploh želel pomagati, če bi mu bilo vseeno? Kaj naj naredim?
Zjutraj sem se odpravila v šolo. Normalno, kot, da se nič ne bi zgodilo. To sem namreč sklenila. Delala se bom, kot, da se nič ni zgodilo. Nič. On je učitelj in jaz sem učenka. Popolnoma platonski, uraden odnos. Kar se da neopazno sem korakala po hodniku in gledala v tla, toda ni bio neopazno. Spet sem se zaletela. »O-Oprsoti.« sem zamrmrala in se odmaknila brez, da bi pogedala osebo oči. »Sophia?« me je poklical znan glas. Zayn. Mimo njega sem stekla do svoje omarice. Tam sem se slekla iz jakne in si vzela zvezke. Prva ura; fizika. »Dan.« sem pozdravila, ko sem piršla v razred. Profesorica se mi je nasemehnila. »Oh, Sophia Madison? Po tej uri moraš takoj v matematični kabinet.« mi je rekla. »Zakaj?« sem vprašala jezno. »To pa se boš morala dogovoriti z učiteljem in ne z mano.« mi je rekla in se vsedla za dnevnik. Bravo, kako naj se ga sedaj izogibam?
»Ne pozabite dijaki, jutri pišemo test. Brez popuščanja.« je rekla tik preden smo odšli iz razreda. Druga ura; likovna umetnost. Če je ne bom cele zamudila zaradi Zayna. Potrkala sem po ratih kabineta. »Naprej.« sem ga zaslišala. S tresočimi rokami sem potisnila kljuko in odprla vrata.
Zayn
»Naprej.« sem odgovoril in v sobo je stopila ona. S tresočimi rokami in prestrašenimi očmi. Se me boji? »Kaj je narobe?« me je vprašala. »Sophia oprosti, tega ne bi smel narediti.« sem se opravičil in molil, da bo rekla, da je prav. »Res ne bi smel. Bilo je neumno in boleče. Lahko sedaj grem?« me je vprašala jezno. »Ti res nič ni pomenilo?« sem vprašal tiho. »Seveda mi je. Ogromno, ampak ti si učitelj jaz sem učenka. Ti si 24letnik. Jaz sem 18letnica. Ti hodiš v službo, jaz še šole nisem dokončala. In pomembno dejsto- do mene ne čutiš to kar jaz čutim do tebe.« je rekla in pogledaa v zrak. »Sev..« sem začel a me je prekinila. »Veš kaj? Poznava se komaj en mesec. Lažem, prav? Nič ne čutim do tebe, še manj ti do mene! Lahko greš v prašičjo mater ampak iz mene se ne boš već zafrkaval. Ne delaj se da ti je mar! Sedaj pa oprostite gospod profesor, imam likono umetnost.« je rekla in izginila iz kabineta. Nemo sem obstal v kabinetu. Ne, to ne more biti res. Naj se zgodi kar koli, Sophia Madison Noah bo moja.
28. april 2013
Next
28. april 2013
u126942
u126942
N_E_X_T<3
28. april 2013
oooooomg js sm zalublena u to tvojo zgodbico
neeeeeeeext
28. april 2013
u103092
u103092
ZDEJ NEJ ME PA KDO SPOMNE, ZAKAJ JE TA NEXT DOUGOČASEN STO NA URO?
Sej res. Nobedenmene more tega spomnit. Ker niti PRIBLIŽNO NI RES.
FAK ŽENSKA FAAAAAAAAAAAAK *______________* *La dead*

Neeeeext! <3
28. april 2013
u128648
u128648
Neeeeext <3333
28. april 2013
tvoji nexti niso nikol dougočasni
neeeeeeeext !!
28. april 2013
u117833
u117833
NADALJUJ ŽE ENKRAT JS BOM ŽIUČNI ZLOM DOBLA TULEE!!!! T.A.K.O.J! UMIRAM TU ZRAUN. PROSIM DEJ NAPREJ ŽE ENKRAT! PISAT SE SPRAJ!! DD
Neeext!! <3
28. april 2013
u131863
u131863
Omg omg jst sm zaljubljena v to zgodbo*___*

Neeeeeext
28. april 2013
u72157
u72157
OMFG a ti si nora... dolgočasen next... ja vraga dolgočasen next....
Ne nas tako zajebavat tuki..... in OMFG ti si najboljša pisateljca..... in ta zgodba ubija na fulll....
"Lahko zgineš v prašičjo mater..." umrla.... najboljša kletvica na svetu... pa verjemi mi jih pozna u ene štirih različnih jezikih....
28. april 2013
umiraaaaam *__* faaak nemorem ti povedat kak mi je noro res, tak waaaa no nevem ka naj sploh napišem, ker sn čisto euforična tule haha vglavnem nextaj čimprej ker je najbolšeeee
28. april 2013
u103529
u103529
omfgg...
neeeeeexxxxxxt! *-* <333333
28. april 2013
u122996
u122996
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *.*
in se strinajm z gabriello<3 hahahhahahhahahahahhahahhaha
28. april 2013
neeeext!!!
28. april 2013
Next
28. april 2013
u111191
u111191
Okej, tukej mate next
Upam, da vm bo ušeč in, če se keri, da lahko napiše svoje teorije ;*

**Sophia**
Kaj sem naredila? Uničila sem vse. Uničila sem sebe. Zakaj sem mu to rekla? Si vemo, da ni res. Ampak.. V enem mesecu ne moreš tako močno ljubiti nekoga. Saj ga sploh ne poznam! Iz razmišljanja so me prebudila vrata. Vstopila sem. »Oprostite ker zamujam, morala sem še kabinem matematike.« sem se opraičila. »Vredu je. Tam imaš platno, danes sikamo svoje občutke.« mi je rekel profesor Matt. Pokimala sem. Nisem bila ena izmed najbolj nadarjenih učenk ampak močna sem bila teh področjih: biologija, kemija, likovna umetnost in angleščina. Vse ostalo je bilo povprečno, v tem pa sem blestela. Z nasmehom na obrazu sem se vsedla za platno in začela. »Hej, kmetica! Boš narisala kravo z zlomljeni srčkom?« sem zaslišala posmehovanje za sabo. Odkimala sem. »Ne Katherinee, nisem pri voji, da bi narisala tvoj portret!« sem ji zabrusila in se obrnila nazaj h platnu. »Ohoo, Kathrinee to ji boš pustila?« je rekla njena 'podložnica' Maya. »Seveda ne, dvomim, da ve v kaj se je spustila.« je rekla in prhnila. In res nisem vedela, da sem s tem dnevom, s tem stavkom podpisala pogodbo s hudičem.
»Tako, dijaki, pokažite kaj ste narisali in predstavite stvaritev pred razredom.« je naznanil Matt. Kaj? Pred razredom? »Bi kdo začel?« je vprašal in se nasmehnil. »Ja bi, profesor.« je rekla Kathrine. »Pridi pred kateder.« je naočil. Dignila je svojo zadnjico iz stola in in odnesla svojo sliko pred razred. Obrnila jo je pred nas, meni pa je zastal dih. Kako naj se sedaj kosam z njo? Narisala je velikega, mogočnega leva, ki rjovi. In bil je tako lep. »Bravo Kathirne! Spet si se izkazala s svojim talentom. Kaj to predstavlja?« je vprašal. Očitno je prhnila. »No lev, je precej mogočna žival. Močna, samozaestna in nič ji ne sme stati na poti. Vedno doseže svoje. In taka sem tudi jaz. Nič me ne bo oviralo, me poniževalo. Če mi kaj stoji na poti, ali pa me preprosto moti.. To uničim.« je rekla in me s pogledom prebadala. Učitelj je pokimal. »Milim, da bom tudi to sliko obesil v šolsko galerijo. Bravo Kathine, bravo!« jo je pohvalil. Izberi naslednjega.« ji je rekel. »Zanima me kaj je narisala moja nova prijateljica, Sophie the farm girl.« je rekla in se zasmejala. »Sophie pridi nam predstaviti svojo sliko.« je rekel Matt. Zavzdihnila sem in odnesla svojo sliko pred kateder. »Kaj si narisala?« me je vprašal. »Narisala sem nevihto.« sem rekla. »Pokaži.« je rekel. Pokazala sem sliko. »To si ti narisala?« me je vprašal. Prestrašeno sem pokimala. »Mislim, da ima Katherine tekmico.« se je zasmejal. Pogledala sem v tla. »Poej kaj predstavlja.« je ukazal. »Predstavlja moja čustva. Jeza, bolečina, žalost, zmedenost, maščevalnost, ..« sem rekla. Pokimal je. »Tudi ta bo šla naravnost v šolsko galerijo. Hvala Sophia.« je rekel. Nasmehnila sem se. Odpravila sem se h svoji mizi a sem vmes padla. Seveda, spotaknili so me. Pobrala sem se in se nekako zadooljno odpravila naprej, ker sem vedela, da vseeno nisem tako nemočna.
Bil je petek, in doma sta bila oba. Mama in oče. Sedela sta na sedežni in gledaa televizijo. »Hej.« sem ju pozdravila. »Madison, kako si se imela v šoli?« me je vprašala mami. »Mami, kolikokrat ti moram reči, da hočem, da me kličeš Sophia?« sem jo opozorila. »Oprosti ampak, Madison zveni lepše.« je rekla. »Ne mami, ne zeni lepše. Tako me kliče, ker si to ime izbrala ti, Sophia pa oče. In ker mora biti se vedno po tvoje me kličeš Madison.« sem ji rekla. »Oh, ne ni res. Kakor koli. Sophia, kako si se imela v šoli?« me je vprašala. »edu, hvala.« sem ji odgovorila. »Kaj novega?« me je vprašal oče. »Ne.« sem rekla, malce prestrašeno. Zakaj me tako čudno zaslišujeta? »Mogoče kaka nova prijateljica?« me je vprašal. »Kaj vam je?« sem vprašala. »Nič, samo lepo bi bilo, da bi nama povedala, da bo tvoja slika razstavljena na šolski razstavi.« je rekla mami in se zamsejala. »Kako pa vidva že to vesta?« sem vprašal presenečeno. »Tvoj profesor je sporočil, da imaš velik ptencial.« je rekel očka. Nasmehnila sem se. »In zato ker je danes petek. V šoli ti gre očitno odlično.. Danes imava dan za nakupovanje!« je rekla mami navdušeno. »Jeej.« sem rekla nenavdušeno. »Kaj je srček?« me je vprašal oče. »Nič, samo... Ponaadi sem nakupovala z Megan.« sem rekla. »Kdo pa je rekel, da danes ne boš?« me je vprašala mami. »Očitno je mami. Ona je v Tenneesiju jaz sem Londonu..« sem začela. »Sophia!« sem zaslišala za sabo. »Megan!« sem zakričala. Obrnila sem se in stekla v objem svoji najboljši prijatejici, ki je nisem videla že več kot mesec. »Pustila vaju bova sama.« je rekel oči. »Megan, kako si se psremenila! Nimaš več mozolje! In tvoji lasje! Kako si lepa, kako sem te pogrešala!« sem zajokala in jo objela. »Jaz tudi tebe Soph! Poglej se, shujšala si!« je rekla in me poljubila na lice. »Kako se imate v Tenneesiju? Kako kaj družba in Jack?« sem vprašala, ko sva se pomirili in sa ob čaju sedeli na sedežni. »Oh saj veš, po starem. Ampak pogrešamo te! Veš, Rebbeca nima več Horny izpadov brez tebe.« je rekla in se nasmehnila. »Bex! Kako jo pogrešam!« sem zavzdihnila. »In Jack.. No, nekako hodiva.« je rekla. »Megan resno? Hodiš z mojo ljubeznijo?« sem jo vprašala narejeno užaljeno. »Saj nisi jezna?« me je vprašala. »Seveda ne! Vsaj ena od naju ga je dobila.« sem se zasmejala. »Kako kaj Tasha?« sem vprašala. »Odlično, sprejeta je bila na pravno fakulteto. Sedaj živi v New Yorku in študira. Razpadli smo Soph.« je rekla žalostno. »Seeda nismo.« sem ji rekla mirno, čeprav sem se v sebi trgala, ker je naša klapa razpadala. »Ja pa ja. Bex ni več to kar je brez tebe. Timm in Johnny sta brez upna primerka. Nehala sta z delom na vašem ranču. In Tasha je v New Yorku. Jack in jaz sva sicer skupaj ampak žal mi je, da nisi bila zraven. In ni več enako brez tvojega brata, že takat ni bilo, ko si bila ti tam.« je rekla. »Vem, Meg. Vem. Ampak, ko končam študij pridem nazaj. Obljubim!« sem obljubila. »Sedaj pa nehajva z to depresivno žalostjo in pojdiva šopingerat!« je zakričala. »Ne moreva Megan, nikoli nisem bila v teh velikih trgovinah.« sem rekla. »Torej bo še bolj zabavno.« se je zasmejala in temačne misli sva porinili na dno možgano, čeprav so počasi lezle ven.
»Rdečo ali zeleno?« me je prašala. »Rdečo, definitivno rdečo Meg.« sem se zasmejala. »Ti vzami zeleno, ujemala se bo s tvojimi očmi.« je rekla. »Vredu, tako ali tako mami plača.« sem se zasmejala. Kupili sva si vsaka po dvoje hlače, štiri majice in ene čevlje. »Veš kaj manjka?« me je vprašala. Spogedali sva se. »Victoria's secret spodnje perilo!« sva zakičali na enkrat. »Čipke.« sem zavzdihnila. Napotili sva se proti trgovini, ko sva ga srečali. Zayn fucking Malik. »Megan skrij me.« sem ji rekla tiho. »Zakaj?« me je presenečeno vprašala. »Zato, ker je tam moj učitelj.. Kasneje ti razložim. Samo skrij me.« sem ji rekla. Pokimala je. »Stečive v Victoria's seceret, tam naju ne bo našel. Ampak damn girl, toj učitelj je seksi.« je rekla in ga pogedala v rit. »Ja ja, vem. Hitro!« sem ji rekla in zavila z očmi. Potegnila me je v trgoino in skrili sva se za stojalo na katerem so viseli korzeti in tangice. »Sophia? Kaj pa ti delaš tu?« sem zaslišala za sabo. Sranje.
28. april 2013
u124282
u124282
next
28. april 2013
TIA
Next
28. april 2013
u103529
u103529
omg hahahahahahahahahahahahahahahah umrla sm pri zadnjih dveh stavkih

neeeeeexxxxxxxxxxxttt! takoooj!
lahka še danes mogoče? <3
28. april 2013
u76594
u76594
nextttttt
28. april 2013
u85994
u85994
neeeeeeeeeeeext
28. april 2013
u122996
u122996
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext in jst mam list isto mnenje kt Ally Horan<3
28. april 2013
neeeeeeeeeeext !!
28. april 2013
u117833
u117833
Hahahaha Neext prosim. A bi se še dans dalo?
28. april 2013
u119629
u119629
neeext!
še lahko danes?
28. april 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani