u85130
u85130
NEXT!
21. april 2013
Neeext
21. april 2013
u85994
u85994
Next
21. april 2013
u119629
u119629
neeeeext!
22. april 2013
u70812
u70812
Next lovam to zgodbooooooooo
22. april 2013
u72157
u72157
Njegove oči. Le na to sem mislila celo noč.. Edina stvar za katero sem še živela je bil on. Nikoli nisem verjela v ljubezen na prvi pogled, do sedaj. Kako te lahko ene oseba, ki jo poznaš deset minut, tako obnori.
.
.
Njene oči. Zakaj je odšla še preden sem jo do dobrega sploh videl. In sedaj tavam po praznih ulicah in mislim nanjo. Na njene oči, njene lase, njeno kožo, ki je podrsala ob moji...
Če te zanima kako se bo zgodbica odvila klikni na spodnji link.. in ja to je še ena zgodbica o 1D
http://www.igre123.com/forum/tema/if-you-love-me-will-you-let-me-know-1d-ff*/53988/
pa sorry za smetenje...
22. april 2013
u111191
u111191
Heeej! Čaka vas next.. Mislim, da se je začel odvijat

Čakal sem in čakal, da bo ure konec. Kot profesorju se mi ure nikoli niso posebno vlekle. Ampak danes... Še, ko sem sam hodil v šolo se mi niso tako vlekle. Kaj jo je pripeljalo, da si je to storila? Zakaj? Se res ne zaveda, da to ni rešitev? Da.. Nevem.. Da ji lahko jaz pomagam? Res ni imela nikogar, ki bi mu lahko zaupala? Opazoval sem jo. In bolj, ko sem jo opazoval bolj mi je bila všeč. In ne samo to, opazil sem, da je jokala. Med mojo uro, v zadnji klopi je jokala. Ni dvoma, da je za njeno bolečino kriva Kathrine. In ni dvoma, da bom to bolečino omilil pa če je to zadnje kar naredim.
»Sophie.« sem rekel na glas, ko sem videl, da se je hotela izmuzniti in oditi na hodnik. »Prosim?« je vprašala z rdečimi očmi. »Pridi.« sem ji nakazal s prstom. Zavzdihnila je in si jopico potegnila čez dlani in zvila prste v pesti. »Kaj je narobe?« me je vprašala. Pogledal sem h vratom, sedaj sva bila v učilnici sama. Vstal sem s stola. »Kaj si naredila?« sem jo vprašal. Pogledala me je. »Kaj mislite?« je vprašala s tresočim glasom. »Sophia..« sem zamomljal in jo pogledal. Odmaknila je pogled. Prijel sem njeno levo roko in odkril njeno zapestje, ki je bilo pono prask in svežih brazgotin, rožnatih- nezaceljenih. »Kaj si naredila?« sem jo vpršal in ji z eno roko držal zapestje, z drugo pa sem ji dvignil s prsti brado, da me je morala pogledati v oči.
Sophia
Solze so napolnile moje oči. »Nič.« sem zamomljala in zadrževala solze. »Zakaj Sophia, zakaj si to naredila?« me je vprašal tiho, nežno. Pogledala sem v tla in izpuila roko iz njegove. Stopila sem nazaj in se odpravila proti izhodu. A me je nekaj ustavilo. Močne roke so prijele moj pas in me potegnile nazaj. Prestrašeno sem ga pogedala, med tem, ko me je on obrnil. »Poslušaj! Sophia tega NE SMEŠ početi. Ne smeš se uničiti zaradi trapaste koze. Prosim obljubi, da tega ne boš več počela. Obljubi!« je rekel na glas s prosečim glasom. Odkimala sem. »Ne razumete.« sem rekla. »Razumem prekleto! Nehala boš! Ne bom ti pustil, da se uničiš zaradi ženske, ki se smeje kot, da bi koza po plehu scala Soph, ne smeš.« je rekel. Mi je pravkar rekel.. Soph? »Ampak..« sem začela, ne razume. Kako bi se on počutil, če bi ga osramotili pred celo šolo. Da bi mu rekli, da bo svet lepši, če njega ne bo. »Sophi Madison Noah. Sedaj me pa poslušaj! Naj bo Katharine rekla kar koli, ti tega ne smeš početi. S tem ji boš dala še večje veselje, da te lahko potolče! In ti si preveč dobra, da bi te dotolkla. Razumeš? Sophie ali razumeš? Veš, da si razlog za nekoga da zjutraj vstane? Prosim Sophie ne delaj tega, prosim. Pomagal ti bom, veš, da lahko vedno računaš name. VEDNO. Sophi jaz.. ad te imam in hočem ti pomagati. Hočem, da premagaš samo sebe in vstaneš iz tal. Vem, da lahko in tudi boš.« mi je rekel. Nisem zmogla več. Padla sem v jok in ga objela. Nisem zmogla več, tu je, ko ga potrebujemin.. Mar mu je zame. »Hvala.« sem zajokala v njegovo amo in jokala, jokal, jokala, jokala, jokala. Držal me je v objemu in me ni spustil.«Vredu je.« je rekel mirno. Odkimavala sem. Histerično sem jokala v njegov prsni koš in mu s lanimi solzami močila srajco, s prsti pa jo mečkala. »Sssh. Vredu je.« je govoril in ponavljal te besede, dokler se nisem za silo pomirila. »Oprostite.« sem rekla in se odmknila star od njega. »Kaj, ko bi prešla na ti, ko sva sama?« me je vprašal in se nažno nasmehnil. Pokimala sem inmu vrnila nasmehn.. Ob njem je bilo vse tako prav. »Oprosti.« sem se popravila. Nasmehnil se je. »Idejo mam.« je rekel. Vprašljivo sem ga pogledala. »Poglej, dal ti bom svojo številko prav?« je rekel. »Zakaj?« sem vprašala s tresočim glasom od joka. »Zato, da boš vedno, ko boš v stiski. Vedno, ko ti bo težko. Ali pa boš samo hotela prijatelja, sogovornika ali inštruktorja matematike poklicala mene.« je rekel. »Res bi to naredil?« sem ga vprašala in ga pogledala dokaj veselo, vem, da se mi podera mali svet ampak dejstva, da mi je Zayn všeč bolj kot bi mi smel biti ne morem zanikati. »Seveda bi. Kot sem rekel. Rad te imam.« je rekel. Ob teh besedah sem zardela in on se je nasmehnil, ko je to opazil. »Hvala, res. In.. Tudi jaz te imam rada.« več kot bi se spodobilo, sem dodala v mislih.
23. april 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeeeext
23. april 2013
u103092
u103092
Omg. Infarkt. Ubila. Mrtva. Preveec popolnoo res kok je lepo napisan *.* Neeexttt!
23. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!*.* omfg.!!!!!
se. strinjam. z. saro. *dead*
23. april 2013
u125481
u125481
juuj..nneeexxttttttt
23. april 2013
u128524
u128524
Neeeeeeeeeeeeeeeext!!!

*____*
23. april 2013
u122996
u122996
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext in se strinjam z saro. *___________________* perfect *le dead me*
23. april 2013
next!!!!!!!
+ nova bralka
23. april 2013
u85130
u85130
OMG!!!!!!!
Ta zgodbica ni primerna za tiste kr majo probleme s srcem, res ne!!!
NEEEEEEEEEEEXT!!!!
23. april 2013
u85994
u85994
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
23. april 2013
u126942
u126942
Next!
23. april 2013
neeeeeeext !!
popounoooo
23. april 2013
u128648
u128648
neeext
23. april 2013
u80842
u80842
waw z eno besedo - popolno *___*
Neeeeeeeeeeeeeeeext!!!
23. april 2013
Neeeeext
23. april 2013
u119629
u119629
neeext!
25. april 2013
aaaaaaa *_* nextaj čimprej, ker sn čisto not padla dejansko sn že vsaj 4x prebrala od začetka do konca pa mi gre še zmirom na jok, ker je tak faking popolno
25. april 2013
Hej
Začela sem z pisanjem One Direction Preference in bi bila zelo vesela, če bi si prebrale in komentirale. Že v naprej hvala :*
https://www.igre123.com/forum/tema/one-direction-preference/54118/1
25. april 2013
OMFG. :00 JS NEMORM DIHAT..
Res Si Ful dobr začela in zto bom brala tvojo zgodbico.
NEXTI. ♡♡
26. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. april 2013
u111191
u111191
Next dobite danes ALI jutri. Res nimam velik časa, učeri sm bla cel dan na ekskurzji in morm se fiziko učit. Točke zbirat za srednjo šolo in ja.. Dobite pa med ikendom najmn en next.. Mam že neki napisan
27. april 2013
jeeej komi čakam
27. april 2013
u103092
u103092
Toop
Bomo počakale ;*
27. april 2013
Omg. Itak d bomo počakal. ♡♡
27. april 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani