u120491
u120491
ja ja absolutno tuii o Zaynovem imenuu!!!
neeeeeeeeeeeeeext
18. april 2013
next+nova bralka+mene ne moti če boš nrdila tut v Zaynovem imenu
18. april 2013
u85130
u85130
ja tut u Zaynovem imenu!!! Če boš seveda ti tko hotla ane.
aja pa še NEEEEEEEEEEEXT!!!!
(ta zgodbica e pr meni na prvem mestu nevem kaj si drugi mislijo o njej samo zame je tko popouna da bolj ne bi mogla bit!!!)
18. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext!!
18. april 2013
u128524
u128524
Ja itak

neeeeeeeeeeeeeext
18. april 2013
jaaaaaa, nujn u Zayn-ovem imenu <3
joj čim prej se morsta zaplest DDDDDDDD
nextttttt
18. april 2013
Ja tut u Zaynovem imenu!!!!
Neeext
18. april 2013
u80842
u80842
jaaaa itak kumi čakam resno!!!
Neeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
18. april 2013
u103092
u103092
OMG. OMG. OMG. *_* FUCK. FUCK. FUCK. OMG. OMG.
In ti še tole narediš z Zaynom, moji Zaynijem, mojim Zaynom! ;O OMG I AM SOO FUCKING... HAPPY! Faking happy da obstajaš, tko popouno pišeš, pomagaš mi in jst jst jst sam... OMG. Punca, maš talenta za tri in ne ti men, kako jst pišem, poglej ti sebe in verjemi mi, boljša si od useh! <3 Omg res, next čimprej kr sm po dveh delih obsedena. In morš končat tako, da napišeš da začne živet za njega?! RESNO, I AM DYING. I WANT NEXT. PLEAAASEEEE GIIIVEEEE MEEEEE NEEEEXT! <3

P.S--> PIŠI ITAK TUT U IMENU ZAYNIJAAA <3 MORŠ! Usaj men je ušeč bolj, če se zgodba odvija z različnih zornih kotov različnih oseb *_*
P.S.S --> Majketi, da še zmer fangirlam in četut mi glava razbija in si samo želim SPATI, bi če bi mela kšn next še in še in še in še in šeeeeee brala. Fucking damn shit, kok je tole dobro! OBSEDLA SI ME!!! Prosim, res, NEXT ČIM PREJ. RESNO. OMG. OMG.

P.S.S.S xP A te lahko oglašujem kr dobesedno TOLE PERFEKCIJO MORE SVET VIDT.
18. april 2013
u128648
u128648
neeext
18. april 2013
u122996
u122996
wooow Sara calm down 1 ti si zmešana hahahhahhaha
18. april 2013
u111191
u111191
ahahahahah
Ojooj no ti boš moj ego dvignla na 169 procentou Sara
In ja oglašuj, bom presrečna **
18. april 2013
u103092
u103092
Si morala dat umes 69 ane? Ej lej, čista resnica! ;O *_*
Kuuaaa a boš rekla da nism lepo zapisala! ;D

Ej, na moji zgodbi bom dala ob naslednjem delu link! <3
18. april 2013
u128648
u128648
http://www.igre123.com/forum/tema/one-direction-ff-love-make-you-happy/53799/
Bi brala katera? Hvala če boš :*
P.S: To je prfektna zgodbica
18. april 2013
u111191
u111191
hahahahah 69 ;o

Ma napisala si prečudovito
Resno? Hvala, hvala, hvala, hvala, hvala, hvala, ....
;**
18. april 2013
u122996
u122996
Si si sam tko zlo psiho przadeto si to napisal (pa brez zamere!!!) hahahahhahhahahahhahahahhahahahahahh
pa milijon p.s.-jev hahhahahah
18. april 2013
u122996
u122996
kaki 69?????!?!??!?!?!? jst nikjer nč ne vidm!!!!!!!!!!! kje je 69?!??!?!
18. april 2013
u103092
u103092
Hahahahaha ej KOMENTAR JE BIU UBIJALSKI Pač, preveč tablet sm mela dons in potem še kavo in preveč sladkorja in preveč usega in dobesedno ne morm nit dihat kokr mam nos zamašen in zdj še uho me boli in ahahhahaha ajoj
Ej nima blema, oglaševala bom! <3
18. april 2013
seveda lahk pišeš tud v zaynovem imenu in pa neext!! <33
18. april 2013
u122996
u122996
Hhahahahhahahahhahahahhahahahahahhahahhahahahah kko si pol še živa če en moreš dihat? o.OO
18. april 2013
u103092
u103092
169 :'D Okej, pazi da ne bo pisateljica jezna da bomo preveč komentarjev nabile ;O
Ej še to, pridem tebi pisateljica zdj odpisat na zasebca
18. april 2013
u122996
u122996
hahaha pa kje mate vi ta kurčevi 169?!?!??!?!?! jst priznam slepa sm... a mi lohk nekdo kopira stavek al pa karkoli k je to notr?!??!?!? hvala: ))
18. april 2013
u111191
u111191
hahahaa ti kr
hahahah ve ste smešnee
18. april 2013
u122996
u122996
ajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa končno dojamem hahahahhahahahhahahahhaahhaha
18. april 2013
neeeexxxttt ;33
19. april 2013
u103529
u103529
nexxt
19. april 2013
u126942
u126942
Next& in piši plis tudi v zaynevem imenu!
19. april 2013
u76594
u76594
nexštttttttt
19. april 2013
u111191
u111191
»Adijo mami. Adijo očka.« sem jima rekla preden sem se odprila v šolo. Ne, v pekel. Pešačila sem do šole in vmes razmišljala. V Londonu smo že mesec in nič se ni spremenilo. Z mano ljudje iso govorili, za njih sem bila čudni tujec. V šoli pa sem svoje rezultate poboljšala. Kaj pa naj delam doma drugega, kot pa, da sedim za knjigami? Pijateljev nimam, da bi se lahko družila z njimi. Le en predmet mi gre slabo. In ne gre mi slabo, ker ne bi hotela delati. Hotela sem biti odlična v njem. Slabo mi je šel ker sem počasi, začela živeti za učiteljve nasmehe. Čudno kajne? Na začetku sem bila prestrašena, še nikoli nisem čutila take pivlačnosti do neke osebe. Ampak potem sem se navadila. Matematiko sem imela štirkirat na teden in bilo je odlično. Poleg tega pa se mi je ponudil, da mi pomaga pri učenju. In res mi je. Kako je to zgledalo? On je razlagal jaz pa sem se slinila zraven njega. Ne dobesedno ampak tako je zgledalo. In bilo mi je nerodno, ko je opazil, da ga opazujem in se nasmehnil. In tako je pokazal nasmeh, katerega sem tako ljubila. Prispela sem do šole in vstopila. Danes sem morala priti v šolo predčasno, ker sem dogovorjena z svojim profesojem matematike. Velikokrat sem si domišljala, da sba šla na zmenek. Bolano ne? »Doro jutro.« sem ga pozdravila, ko sem vstopila. »Jutro Sophia.« mi je odzdravil. Moje ime iz njegovih ust zveni tako lepo. Vsedla sem se nasproti njega in pripravila zvezke. »Bova kar začela?« me je vprašal. Pokimala sem. In tako se je začelo.
Zayn
Začel sem ji razlagati snov. Vem, da je to prepovedano ampak ob njej se ne morem zbrati. In vem, da je pri njen enako! Vem, da me med urami opazuje. »Razumeš?« sem jo vprašal. Pokimala je. »Tukaj daš križni račun in potem zmnožiš s tem številom.« je rekla. »Bravo!« sem rekel in ji dal petko. Zasmejala se je. Tudi to sem opazil. Prve dni na naši šoli, je bila tako povožena. Od takrat, ko pa se vsak torek 'dobiva' z mano je boljše. Zato še bolj z veseljem pomagam pri njeni matematiki. In vem, da če je ne bi učil jaz.. Matematiko bi ima zaključeno 5 in ne 2. »Greva še en prime?« sem jo vprašal. »Ne, so zmešan? Sanjala bom matematiko.« je rekla in zavzdihnila. »Ko bi le sanjala mene.« sem zamrmral. »Kaj je bilo to?« me je vprašala. »Nič nič. Lahko greš.« sem ji rekel in se nasmehnil. Skomignila je z rameni in pospravila zvezke. »Se vidimo tretjo uro.« je rekla preden je izginila iz moje učilnice.
»Svinja mala, naredi že samomor!« sem zaslišal na hodniku. Kaj je spet? Hodil sem po hodniko in sledil kričanju in žvižganju. Našel sem gučo učencev v krogu. »Kaj se dogaja?« sem vprašal fanta, ki je stal v krogu zadaj. »Kathrine se spet spravlja na novo dekle.« je rekel in skomignil z rameni. Novo dekle, Sophia! »Hej!« sem zakričal in se prerinil na sredino kroga. Pretresljiv prizor. Spohia je sključeno sedela naslonjena na omarico in objemala svoja kolena ter jokala. Kathrine pa se je drla na njo- seveda so vsi navijali zanjo. »Kathrine Mellanie Parker h ravnateljici.« sem ji rekel. »Takoj!« sem zakričal ko me je debelo pogledala. »Ne razumeš? Takoj!« sem se zadrl in s prstom pokazal proti stopinšču, ki je vodilo do ravnateljičine pisarne. »Vi banda, pa takoj ven na dvorišče ali pa h pouku.« sem rekel že bolj mirno. »Bi radi vsi pripor?« sem jih vprašal, ko so še kar stali tam. »Ja profesor.« so zamrmrali in odšli. »Sophia?« sem počepnil h njej, ko so vsi izginili. Stisnila se je še bolj v kot. »Sophia samo jaz sem, pridi.« sem ji rekel nežno. Odkimala je. »Sophia pridi, greva v moj kabinet.« sem ji rekel in jo prijel za roko. Odmaknila jo je. »Pusti me.« je zamrmrala. »Samo pomagal ti bom.« sem rekel, sedaj že obupano. Pokimala je in mi podala roko. Vstala je. Objel sem jo okoli ramen in jo odvedel v moj kabinet. Kathrine bo še plačala, da je to naredila moji Sophii.
Sophia
»Kaj se je zgodilo?« me je vprašal Zayn. Nisem mu mogla odgovoriti. Bolelo je tako, kot, da bi me prežagali na tisoč koščkov. Zaprla sem oči in poskušala zadržati solze. »Naj pokličem domov?« me je vprašal. Odkimala sem, doma sem si izmislila zgodbo, da imam prijatelje. Začutila sem roke okoli sebe. Objela sem ga nazaj in mu zajokala v ramo. »Ne morem več.« sem zahlipala. Močno me je stisnil, in za trenutek sem si predstavljala, da sem njegova in on moj. Za trenutek, sem se spet počutila varno. »Bi mi rada povedala kaj se je zgodilo?« me je vprašal. Pokimala sem. Nežno se je nasmehnil in me spustil iz objema. Povedala sem mu vse. Od tega kako smo se preselili, zakaj smo se preselili. In kaj se je zgodilo z Katharine. »Ne mara me iz neznanega razloga. Nič ji nisem naredila.. No.. Prvi dan sem ponesreči polila solatno omako po njej.. Ampak pisežem, ni bilo nalašč.« sem rekla. Nasmehnil se je. »Jaz vem, kaj je narobe.« je rekel. »Kaj?« sem ga vprašala. »Boljša si od nje. Lepša, pametnejša, prijaznejša. Boljša.« je rekel. »Res tako misliš?« sem ga sramežljivo vprašala. Pokimal je in mi stisnil dlan.

1. Ma katero kakšno idejo kako se bosta ZARES zbližala?
2. Mnenja?
3. Next?
20. april 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani