Next<3
28. avgust 2014
u101440
u101440
next
29. avgust 2014
u139441
u139441
Neeext
01. september 2014
u169625
u169625
neeeeeeeeeeeexxxxtttt !!!!!!!!!!!!!!!!!
svetovno pišeš res
01. september 2014
Hej girls
next is here
pa napište nekaj mnenj prosim :*
------------------------------------------
Stekla sem v sobo in se preoblekla. Med preoblačenjem sem se spomnila. Na srečo se nisva kopala. Mojo brazgotino bi videl in gotovo bi zbežal. Oddahnila sem se. Dotaknila sem se brazgotine in nato umaknila roko stran ter nadaljevala s preoblačenjem. Vedno, ko sem jo zagledala, ali se je dotaknila sem se spomnila vsega, kar se je zgodilo. Zato sem se čimbolj izogibala vsem stikom z brazgotino.
Usedla sem se za mizo in se poskusila učiti matematiko. Misli so mi ves čas uhajale k Zaynu. K njegovim poljubom in vsem nežnostim, ki mi jih je podarjal. Zavedla sem se, da ga ljubim. Ampak bilo me je tako strah. Še sreča sem znala dobro lagati. Nehala sem se učiti in nato še nekaj časa gledala televizijo, nato pa šla pod tuš in spat.
Naslednje jutro sem vstala in se uredila z v šolo. Ko sem stopila v kuhinjo, me je pričakal mamin nasmeh."Dobro jutro." sem jo pozdravila.
"Dobro jutro. Danes pišete kontrolko iz matematike, kajne?" je vprašala.
Prikimala sem in jedla kosmiče.
"Si se kaj učila?" je vprašala.
Spet sem prikimala.
Ko sem pojedla zajtrk sem vzela torbo, pozdravila mamo in odšla proti šoli. Že pred šolo me je čakala Kathrina. Pogledala sem stran in zavila z očmi. Zakaj mi more greniti življenje že s tem, ko sploh obstaja? Stopala sem naprej. "Opala. Koga pa imamo tukaj?" se je zaslišal njen zoprn kravji glas.
Odločila sem se, da se ji bom uprla.
"Ime mi je Soph, če še mogoče ne veš." sem sarkastično odgovorila.
"Ne, ime ti je Liska." je rekla z nasmehom in skupinica gosk, ki so stale okoi nje se je po gosje zasmejala.
Zavila sem z očmi. Nato so me obstopile. "Nisva še poračunali tistega s sliko, kajne?" je rekla izzivalno.
"Veš kaj Kathrina. Ni moj problem če sva na isti ravni. Pritoži se učitelju, ne meni." sem prhnila. Nisem vedela, od kod te besede in pogum."Umri. Nihče te ne mara." je rekla ena izmed gosk."Grda si." je dodala druga. Žaljivke so se nadaljevale."Nikogar ne bo na tvojem pogrebu." "Nihče te ne bo pogrešal." "Podobna si svinji." "Izgini iz tega sveta." prijela sem se za ušesa in zakričala. Izrinila sem se iz skupinice in stekla v šolo. Solze so mi tekle po licih. Na hodniku sem se v nekoga zaletela."Ej, pazi malo." je zavpil."Ti pazi, kreten." sem zavpila nazaj. Dvignila sem glavo."Oprosti." sklonil je glavo."Je vse ok?" je vprašal. Stresla sem z glavo in pobegnila na wc. Zaprla sem se v kabino in jokala. Nihče me ne mara. Vseeno če umrem. Nihče ne bo jokal za mano. Nato sem se spomnila na Zayna. Je že na šoli? Obrisala sem solze in in stekla k matematični učilnici. Zagledala sem Zayna, kako je sedel za katedrom in nekaj pisal. Ko sem vstopila me je premeril s pogledom in stekla sem mu v objem."Je vse v redu?" je vprašal.
"Ne." sem rekla."Kathrina se je spet spravila name. Vse bolj začnenjam verjeti, da me nihče ne mara." sem zajokala.
"Poglej, greva v kabinet." je rekel in zaklenil vrata v kabinet.
"Kaj so ti spet naredili?" je zahteval odgovor.
"Obstopile so me in me začele zmerjati. Da me nihče ne mara, da sem grda, da naj umrem..." sem rekla in jokala naprej. Brcnil je v stojalo, da se je z glasnim treskom prevrnilo na tla."Zayn, pomiri se no." sem rekla in sedla na tla.
"To bomo popravili." je rekel.
"Stojalo?" sem vprašala.
Zasmejal se je."Ne. Kathrine." je rekel z nasmeškom.
"Kaj imaš v mislih?" sem radovedno vprašala.
"Boš že videla." je rekel in me poljubil. Nato je odklenil kabinet in sedla sem za mizo, saj je bila prva ura matematika.
02. september 2014
u169625
u169625
next
men se zdi ful dober
03. september 2014
u101440
u101440
nnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttt
svetovno
03. september 2014
u139441
u139441
Neeeeeeext
06. september 2014
Next
06. september 2014
Neeext!
09. september 2014
u151441
u151441
Aaa bo nadaljevanje?? Reess popolno pišeš ful mi je ušeč use pa vesela sm da bo usaj en nadaljevau to zgodbo pač zgubila sm jo in zdele sm jo najdla in use še enkrat prebrala hihi *-* it's perfect resno ej paa čimprej nadaljuj ♥♥♥♥♥
06. november 2014
u178956
u178956
Omg omg waw *________*
Perf je<3
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<3:*
13. november 2014
nextttt
08. marec 2015
+ a pozna katera ksno zgodbico na podoben način kot ta??
08. marec 2015
nexttttttttt
08. marec 2015
u190212
u190212
Neeeextttttttt!!!!!!!
14. marec 2015
ugh čist sm pozabla nadaljevat
glede na to, da pišem še eno, bom raj tisto pisala in po koncu nadaljevala to, ker poleg usega ni moja zgodbica in ja..
xx
14. marec 2015
Omg svetovno je!!!
Neeeeext cimprej
+ nova bralka
20. marec 2015
u151441
u151441
Bo nadaljevanje?
27. april 2015
u190212
u190212