neeeeeeeeeeeeeeext
03. julij 2013
neeeeext!!
03. julij 2013
Uu super zgodbica! )
Upam, da ti uspe napisat čim bolj dougo, da boš dobila velik bralcev,..itd.
Komii čakaam, da nadaljuješ, drugače si pa res super začela. D

+nova bralka. ♥
04. julij 2013
u119629
u119629
Res vam hvala za vse nexte<33 Res mi dost pomen da berete. Next dobite jutri, ker sem bla dva dni pri sestrični pa smo šli na morje. Tako da še enkrat hvala da berete, jutri pa dobite en res zlo dolg next:*
04. julij 2013
za vse faniice 1 direction ) zapestniice!

na voljo so še vse razen i <3 Niall mi je zmanjkalo.
info na zasebno sporocilo )
ugodnoo

04. julij 2013
Neeext!!!
04. julij 2013
u119629
u119629
Še enkrat oprostite ker dva dni ni bilo nexta. Next je za Diana.

8. ANA
Pouk je minil kar hitro saj bo kmalu konec šolskega leta (vem da je komaj maj. Pač se njim počitnice začnejo hitreje hahaha ). Učitelji so razlagali kaj vse rabimo naslednje leto. Ko je bilo konec pouka sem se odpravila domov. Ker mame in očeta spet ni bilo doma sem si pripravila kosilo. Ko sem se najedla, sem odšla v svojo sobo, prižgala računalnik in na njem ostala do večera. Vmes sem še bila pri televiziji, ampak ni bilo nič pametnega. Ko sta se starša vrnila sem ju pozdravila, nato pa šla pripravljat večerjo, saj sta mama in oče bila utrujena. Ko sem skuhala špagete sem ju poklicala k mizi. Najedli smo se, nato pa sem šla v sobo, se stuširala in odšla spat.
-ČEZ 4 DNI (sobota)-
Konec šole oz. šolskega leta. Juhu! Z Sarah sva se včeraj zmenili, da greva danes ob dveh popoldne na bazen. Res, daa je hladno, ampak se lahko kopava v notranjem bazenu. Ura je bila 11, zato sem si šla spakirat stvari. Poiskala sem nahrbtnik in vanj dala brisačo, vodo, prigrizke in črtaste, pisane kopalke: https://static.trendme.net/temp/thumbs/280-420-2-90/New-Yorker_Swimsuit-DeeDee85-full-3212-366304.png
Zaprla sem nahrbtnik in ga odložila na posteljo. Odšla sem po stopnicah v kuhinjo. Ker mama in oče SPET delata sem naročila pico. Upala sem samo, da je ne bo dostavil tisti, ki sem ga zadnjič po nesreči objela. Čez nekaj časa je pri vratih pozvonilo. Šla sem odpret in pred vrati ni stal tisti, ki sem ka objela. Kakšna sreča! Plačala sem pico in odšla v dnevno sobo. Prižgala sem televizijo in preklopila na MTV. Ko sem tako gledala televizijo, sem zraven jedla pico. Ko sem se najedla, sem šla v sobo, saj sem imela še eno uro časa, preden moram oditi. Prižgala sem računalnik in se prijavila na fb, skype in twitter. Pogledala oz. prebrala sem vse kar me je zanimalo. Izklopila sem računalnik in pogledala na uro, ki je kazala 13.50. Hitro sem pograbila nahrbtnik in stekla po stopnicah na hodnik. obula sem čevlje in oblekla debelo jopico. Iz omarice sem še vzela ključe od vhodnih vrat in stopila ven. Zaklenila sem vrata in hitro odšla do Sarine hiše. Pred vrati me je že čakala Sarah. "Hej! Me že dolgo čakaš? Mrzlo je." sem rekla. "Ne, ravnokar sem prišla iz hiše." je rekla in se nasmehnila. Pa je spet nazaj naša oz. moja Sarah. "Greva?" sem vprašala. Pokimala je in že sva šli proti bazenu. Celo pot sva se pogovarjali in smejali. Ko sva prišli do bazena, sva se morali najprej pomiriti, saj sva se tako smejali, da sva se skoraj valjali po pločniku. Res da naju je nekaj ljudi čudno pogledalo. Ampak hej, to sva pač midvi. Kaj hočeš. Pomirili sva se in vstopili v stavbo. Pri mizi, kjer je stala neka gospa sva kupili vsaka svojo celodnevno karto in odšli do omaric in garderob, kjer sva se preoblekli v kopalke. Ko sva se preoblekli, sva šli v notranji bazen. OMG! Saj to ni res. V bazenu sta bila Louis in Harry. V sebi sem umirala, ampak tukaj na bazenu nisem hotela kričati, ker bi se osramotila. Sarah je še vedno iskala ležalnike, tako da me ni niti opazila. Razgledala sem se in zagledala dva prosta ležalnika. Bila sta polek ležalnikov Louisa in Harryja. Kako sem vedala, da sta ležalnika njuna? Kdo razen Louisa pa na bazen prinese plastičnega goloba, ki mu je slučajno ime kevin? Dregnila sem Sarah in pokazala na ležalnika, saj nisem zaupala svojemu glasu. Odšli sva do ležalnikov in odložoli stvari. "Greva v bazen?" je vprašala Sarah, jaz pa sem samo pokimala. Tako sva hodile proti bazenu in čez nekaj trenutkov sva že bile v njem (vem ja, čudno se sliši ). Z Sarah sva plavale proti robu bazena, ki je bil en meter proč od Louisa in Harryja. Tam sva stali in se pogovarjali. Jaz sem cel čas bulila v Louisa in Harryja. Ker sem tako bulila v njiju me je Sarah pod vodo brcnila v koleno. "Au" sem zavpila. Louis in Harry sta se obrnila proti nama, Sarah pa jima je samo pomahala. "Pa veš kdo sta ona dva, da jima tako mahaš?" sem siknila skozi zobe. "ne, ampak sta sexy." mi je odgovorila Sarah. Samo začudeno sem jo pogledala, saj česa takega res nisem pričakovala od nje. Vedno je odrivala vse fante, ki so jo samo pogledali. Mislim, da si je našla novo ljubezen. Ko bova šli iz bazena jo lahko dražim. Jej! Ko sem se obrnila, pa sta Louis in Harry stala pred mano oz. nama. "Živjo lepotički" je rekel kdo drug kot pa Harry Styles.
☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻
Vam je všeč?
Next?
05. julij 2013
u140555
u140555
jaaaaaaaaaa ful je pefektno
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. julij 2013
neeeext+nov bralec
05. julij 2013
neeeeeext
05. julij 2013
u140556
u140556
neeeext
05. julij 2013
Neeeeeeeext!
05. julij 2013
u141559
u141559
jaa
nekšt!
05. julij 2013
omg full dobr
neeeeeext!!
05. julij 2013
jaaa!!!
neeeeext!!!
05. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext
06. julij 2013
u119629
u119629
Evo vam next Vem, da je zlo kratek ampak sem na računalniku od frendice ker bom danes spala pri njej. Pa hvala da berete<33

9. SARAH
(sobota)
Včeraj sva se z Ano zmenile, da greva danes ob dveh na bazen. Ob enih sem pojedla kosilo, nato pa sem si šla spakirat stvari. Brisačo, vodo in kopalke. Ura je bila dve, zato sem se obula in oblekla jakno, nato pa stopila skozi vhodna vrata. Čez nekaj časa je prišla tudi Ana. Ker sva se celo pot do bazena pogovarjali in smejali, sva se bred bazeno morali pomiriti od smeha preden sva vstopili. Kupili sva karti in odšli do omaric in garderob, kjer sva se preoblekli v kopalke in počasi odšli do bazena. Ko sva prišli tja, sem začela iskati ležalnika, Ana pa je bulila v dva tipa, ki sta bila v bazenu. Čez nekaj časa me Ana pocuka za rokav in pokaže na dva prosta ležalnika. Hitro sva stekli do njiju in odložili stvari, potem pa odšli v vodo. Zaplavali sva do roba bazena in se začeli pogovarjati. No, ne ravno pogovarjati. Jaz sem spraševala Ano, ona pa je le prikimavala. Cel čas je bulila v tista tipa, ki sta se mi zdela znana, ampak se nisem mogla spomniti od kje. Ano sem prcnila pod vodo, ona pa je zavpila. K nama sta se obrnila tipa, v katera je Ana bulila. Jaz sem pa jima le pomahala. Ana se je obrnila k meni in skozi zobe zasikala kot kača "Pa veš kdo sta ona dva, da jima tako mahaš?" "Ne, ampak sta sexy" sem ji odgovorila. Ko pa sva se obrnili sta stala pred nama. "Živjo lepotički" je rekel pudelj. "O moj bog!" je kriknila Ana. "Prosim ne kriči." je rekel drugi in ji z roko pokril usta, meni pa ni bilo jasno kaj se dogaja. Ana me je pogledala in vprašala "Ali ju ne poznaš? To sta..." preden bi dokončala jo je prekinil pudelj "Jaz sem Harry" je rekel in mi pomežiknil. Jaz sem se le nasmehnila in odgovorila "Jaz sem pa Sarah, to pa je Ana" sem rekla in pokazala na Ano. "Jaz sem pa Louis" se je predstavil še drug in pomežiknil Ani, ki je skoraj omedlela.
☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻
Kaj mislite, da se bo dogajalo v nadaljevanju?
Mnenje, kritike, pohvale...?
Next?
06. julij 2013
u119629
u119629
Oprostite za slovnične napake Tam ko je 'bred bazeno' bi moglo bit 'pred bazenom'. Pa namesto brcnila sem napisala prcnila. hahaha:')
06. julij 2013
Neeeeeeeeeeeeext!
06. julij 2013
Neeeeeeeeeeext!!!
Mnenje,kritike,pohvale...?
suupeeerrr zgodbicaa!!
06. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
06. julij 2013
neeeeeextt<3
07. julij 2013
u141559
u141559
1. Nekak se bodo zapletli.
2. Zelo mi je všeč zgodbica.Res asdfghjk...Sam nej bodo daljši nexti...Drugače pa reeees supeer pišeš.Obožujem tvojo zgodbico!
3. Čimprej en big neext.
07. julij 2013
u140555
u140555
nevm
zanimiva zgodbica
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. julij 2013
u118203
u118203
neeexxxxxxxxxtttttt
07. julij 2013
u140556
u140556
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. julij 2013
u121843
u121843
neeeext
07. julij 2013
neeeeeeeeext
07. julij 2013
u119629
u119629
Heii!
Jas sem včeraj zvečer malo razmišljala, pa sem se odločila, da te zgodbice ne bom več nadaljevala. Ni zanimiva, pa še časa nimam čeprav so počitnice. Jutri grem za en mesec v Italijo k sorodnikom, ko pa pridem nazaj pa sem dva dni prosta potem pa gremo do začetka šole na morje. Med šolo se bom mogla učit in ne bom imela časa, da nadaljujem. Obljubim pa vam, da bom začela objavljat novo zgodbo, ki bo bolj zanimiva (ne vem še kdaj)
Res vam hvala, da ste brali<33
08. julij 2013
u140555
u140555
neeeeeee pa če je bla tvoja zgodbica fuuuuuuul zanimiva
08. julij 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani