nexttttttttttttttt
30. junij 2013
neeeeeext<33333 + sem tvoja bralka eva:***
30. junij 2013
neext
30. junij 2013
Neeeeeeeeeeext!
P.s. hvala za posvečen next
30. junij 2013
u119629
u119629
pišem
30. junij 2013
u119629
u119629
Oprostite, ker je next tako pozno, ampak smo šli na bazen pa nisem mogla nextat Next je za Mateja 10, Nikiicaa in ʂƚαɾ.ɯσɱαɳεϊз

5. SARAH
(sanje) Z Ano sem se sprehajala po Londonu. Bilo je lepo in sončno vreme, kar je za London nepričakovano. Prišli sva do parka in se usedli na prosto klopco. Mimo naju pritečeta dva fanta. Po zunanjosti bi lahko rekla, da sta najinih let. Če bi pa tako rekla za obnašanje, bi bila to ena največjih laži, ki sem jih kdaj izrekla. Ko sta tako tekala po parku se Ana zadere:" Pa saj to sta Louis in Harry!! OMG! Pridi Sarah, greva!!!" In že sva tekali po travniku za Louisom in Harryjem. Ni mi bilo jasno, kako Ana pozna ta dva tipčka. Bili smo prav smešni. Louis in Harry pred nama, midvi pa za njima. Vsake toliko časa se je eden od njiju zadrl na najbližjega goloba:" Kevin! Ne uidi!" Njemu je v glavi res nekaj manjkalo. Ko smo tako tekali po parku, sem pred seboj zagledala ribnik. Ampak bilo je prepozno...
(konec sanj)
" Uf, kakšne sanje" sem rekla sama sebi. Pogledala sem nauro, ki je kazala 9.30. Zaspati nazaj ne bi mogla, zato sem vstala iz postelje in se oblekla v:

Odpravila sem se po stopnicah in si naredila zajtrk. Ko bi le imela fanta, ki bi mi vsako jutro pripravil zajtrk in mi ga prinesel v posteljo. Priznam, da še nikoli nisem imela fanta, čeprav jih je v šoli precej v mene. Še vedno čakam na princa na belem konju. Najedla sem se in odšla v mojo sobo. Odločila sem se, da bom cel dan lenarila. Vzela sem moj prenosnik in se prijavila na FB. Odšla sem na Anin profil in videla objavo, ki jo je napisala včeraj: Pravijo, da se ljubezen skriva na vsakem vogalu. Ampak potem jaz hodim v krogih
Ko sem prebrala sem se nasmehnila in komentirala: Nisi edina<33
Odjavila sem se in ugasnila računalnik. Vzela sem svoj dnevnik, v katerem sem hranila list, ki mi ga je dala babica. Še enkrat sem ga prebrala, čeprav sem ga že najmanj 100000x pa še ga vedno nisem razumela. In zdaj ni bilo nič drugače.

Ta dan sem večinoma preležala. Vmes sem šla še na kosilo in večerjo. Zvečer sem si pripravila torbo, se umila in odšla spat.
☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻
Malo daljši in beden next!
Oprostite za slovnične napake.
Malo se razpišite, da vidim če vam je všeč ali ne
Next?
30. junij 2013
u126564
u126564
sploh ni beden next :')
kul pišeš, tak da če je že kakšna napaka niti ni opazna ;')
je ena res dobra zgodba in komaj čakam, da bo spet nov next, a jo lahko berem <3 ;$
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
30. junij 2013
next
30. junij 2013
next! &nova bralka full dobr pišeš!!
30. junij 2013
u87504
u87504
next
01. julij 2013
Neeeeeeeeeeeeeext!
01. julij 2013
neeeext ^^
01. julij 2013
neeeeeext+nova bralka
01. julij 2013
u119629
u119629
Okej. Zdaj sem mela napisan en kratek next, ampak se mi je vse zbrisalo, ker mi računalnik ne dela. Zvečer dobite en zlo dolg next.
Hvala, ker berete<33
01. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
01. julij 2013
u119629
u119629
Heii! Hvala da berete. V to, da sem zgodbo začela objavljat me je prepričala frendica. Ampak sploh nisem pričakovala, da bo kdo bral. In še enkrat hvala da berete<33
Next je za 1D Zayn <33 in Laura Toplak.

6. SARAH
Zjutraj so me zbudili sončni žarki, ki so skozi zavese svetili v sobo. Pogledala sem na uro, ki je kazala 6.50. Izklopila sem budilko, ki bi zvonila čez 10 minut in odšla v kopalnico. Stopila sem pod mlačen tuš, ki me je dokončno zbudil. Pod tušem sem stala kakšnih 15 minut, potem pa sem se zavila v brisačo. Odšla sem do ogledala in se rahlo naličila. Nikoli nisem marala plastičnih barbik, ki so na sebe vsako jutro nanesle 10 ton ličil. Zavita v brisačo sem odšla iz kopalnice in se postavila pred omaro. Čeprav imam veliko oblačil, nikoli ne vem, kaj naj si oblečem. Na koncu sem izbrala tole:

Pogledala sem na uro, ki je kazala 7.45. Pouk se mi začne ob devetih. Če grem do šole peš pa rabim 10 minut. To pomeni, da imam več kot dovolj časa, da se najem in do konca uredim. Vzela sem torbo in odšla v kuhinjo. Za zajtrk sem pojedla samo jabolko. Na mizi je bila revija, ki se mi je zdela zanimiva. Ko sem jo vzela v roke sem prabrala naslovnico. Na njej je pisalo: Louis Tomlinson in Eleanor Calder sta se razšla. Super, kot da me to res zanima -.- Ta Louis je bil podoben tistemu fantu iz sanj. Pa še isto ime je imel. Ampak zagotovo ni tako otročji oz. nor, da bi se sredi parka na vsakega goloba drl: Kevin, počakaj! Pa saj je vseeno.
Odložila sem revijo in odšla do hodnika, kjer sem si obula čevlje. Torbo sem dala na rame in počasi odšla do šole. Pred šolo me je že čakala Ana, ki mi je takoj pritekla v objem. Ker je bila ura petnajst minut do devet, sva odšli do svojih omaric. Prva ura: Matematika. Jej! Ni hujšega predmeta. Saj ne, da ne razumem. Ure se vedno vlečejo kot čigumi. (vem ja, čudna primerjava) Na srečo imava ob ponedeljkih z Ano matematiko skupaj. Še večja sreča pa je, da sediva skupaj. Tako sva skupaj odšli do razreda. Tečka, kot pravimo naši učiteljici je zamudila pet minut. Po pravici povedano, jaz ne vem njenega imena. Smešno? Vem, ja. Whatever.
Večino ure sva z Ano klepetali ali si pošiljali listke. Še dobro, da je Tečka slepa in gluha. Naslednji dve uri sem imela likovno. Brez Ane Narisati smo morali žival. Hah, beda. Narisala sem psa, ki ga nikoli nisem imela. Ti dve uri sta hitro minili. Ostaneta še dve uri angleščine. Spet brez Ane. Ona ima zdaj športno in še dve uri likovne. Jaz sem s poukom skoraj končala. Angleščina, prihajam! Prišla sem v razred in se vsedla v svojo klop. Brali smo neko zgodbo. Ne vem o čem se je šla. Prebrala sem samo svoj del, ostalih pa nisem poslušala. Potem smo še pogledali nek kratek film. Jaz sem že skoraj spala. Končno je bilo konec. Odšla sem domov in pojedla kosilo, ki mi ga je pripravila mama. Zdaj sta oba starša v službi. Sama sem do osmih zvečer. Ura pa je komaj ena. Ko sem se najedla sem odšla na računalnik. Na računalniku sem bila dokler nista domov prišla starša. Pojedla sem večerjo in oblečena zaspala.

ANA
Zjutraj sem se zbudila ob osmih. Shit! Hitro sem se oblekla in naličila. V torbo sem zmetala vse zvezke, ki jih danes potrebujem. Hitro sem se obula in stekla do šole. Čudno. Sarah še ni bilo. Ko je prišla sem ji stekla v objem. Ura je že bila petnajst minut do osem, zato sva odšle do svojih omaric. Vzela sem zvezke za matematiko. Z Sarah imava matematiko skupa. Ko sva prišle v razred sva se vsedle v svoji klopi. Tečka je zamudila 5 minut. Z Sarah sva si večino ure pisali listke ali klepetali. Naslednji dve uri imam angleščino. Nekaj smo reševali v delovnih zvezkih, ampak sploh nisem sledila saj mi je bilo dolgčas. Naslednja ura športna. Skakali smo v višino. Ni hujšega! Potem pa še dve uri likovne. To je pa nekaj dobrega za razliko od športne. Izdelovali smo iz gline. Ko je bilo konec sem odšla domov. Vklopila sem televizijo in bila so poročila. Ohh -.- Šla sem si naredit kosmiče saj nisem bila lačna. Ko sem prišla nazaj so rekli (po televiziji), da sta se Louis in Eleanor razšla! OMG! Nisem mogla verjeti svojim ušesom. Zdaj ga lahko imam jaz<33 Najboljša stvar, ki se mi je zgodila danes. Šla sem na računalnik in do večera bila na njem (računalniku, da ne bo pomote. hahaha). Ko sta domov prišla starša, sem pojedla večerjo, odšla v svojo sobo in se stuširala. Hitro sem zaspala z mislimi na Louisa. Še zdaj ne dojamem, da je res!<33
En doug next kot sem obljubila.
Vam je všeč, da tako zavlačujem ali se naj čim hitreje spoznajo?
Next?
01. julij 2013
next
01. julij 2013
neeeeext
02. julij 2013
u140555
u140555
vredu je
neeeeeeeeeeeeeeeeext + nova bralka
02. julij 2013
u126564
u126564
super je tak kot pišeš
neeeeeeeeeeeeeeeeeext *w*
02. julij 2013
u121843
u121843
neeeeeeeeeeeeeext
-supeer je! <3
02. julij 2013
u140556
u140556
neeeeeeeeeeeeext + nova bralka
02. julij 2013
Neeeeeeeeeeeext!
02. julij 2013
u142702
u142702
omg carsko!
02. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeext
02. julij 2013
u119629
u119629
Včeraj ni blo nexta, ker sem mela prepoved računalnika Next je za Nina <3 Styles in Nuša <3 Styles

7. ANA
Zjutraj mi je budilka zvonila ob sedmih. Ugasnila sem jo in se odpravila v kopalnico. Odšla sem pod tuš in se umila. Ko sem se umila, sem se postavila pred ogledalo. S svojo podobo nikoli nisem bila zadovoljna. Kaj šele s svojo postavo. Čeprav mi veliko ljudi zavida, da sem tako suha, se jaz naravnost sovražim. Pa saj je vseeno. Naličila sem se in oblekla v oblačila, ki sem si jih pripravila včeraj. Ko sem prišla v sobo, mi je zazvonil telefon. Klicala me je Sarah.
Pogovor: (A.Ana, S-Sarah)
A: Hejči!
S: Heii! Kaj si ti danes tako vesela? Aja, hotela sem te vprašati če greva skupaj v šolo.
A: Ne vem kaj mi je. Pa lahko greva skupaj v šolo. Se dobiva pri tebi.
S: OK! Ob 8.30. Adijo!
A: Okidokismoki! Adijo!

Ura je osem. Odšla sem se najest. Ko sem jedla kosmiče, sem se spomnila zakaj sem tako vesela. Lou in El sta se razšla. Zdaj bo lahko samo moj. Ko bi ga le spoznala. Upam, da se bo to zgodilo, čeprav dvomim. Ko sem pojedla zajtrk, sem odskakljala do hodnika. Obula sem si čevlje, stopila skozi vhodna vrata in jih zaklenila. Ko sem prišla do Sarine hiše, me je že čakala na dovozu. skupaj sva odšli do šole in se pogovarjali. "Si slišala, da sta se Lou in El razšla? Veš kakšen piki je Lou. Zdaj bo lahko samo moj!" Sem zacvilila. Sarah pa je samo pokimala. Nisem je razumela. Veliko lepih fantov se 'vesi' po njej, ona pa jih samo odriva. Tako sva preostalo pot do šole prehodili v tišini.
En kratek next. Zvečer dobite še enega (dalšega)
Next?
03. julij 2013
neeeeeeext
03. julij 2013
u140555
u140555
hvala di si mi posvetila next neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. julij 2013
u140556
u140556
hvala za posvečen next
neeeeeext!!!!! <333