bommmmmmm čez dva nexta nextala
nasledn deu je zate ema
31. marec 2012
u62337
u62337
nexti nujno(en moj next vela za 4) < 33...
31. marec 2012
Next.♥Moii pa za 5.!
31. marec 2012
ja itak bom ewo
tale next je za zalooooo pa emooooo
-------------------------------------------------------------------------------------------------
.... nasednji dan ko sm se zbudila me je čakal zajtr v postelji
zajtrk

bil je odličn. ko sm se odpravila domov me je domov pospremil alex. pred pragom me je alex spet poljubil. mama je ravno odprla vrata vsa objokana. rekla je da jo je oče udaril in da se seliva k starim staršem na florido. vse mi je že spakirala dala mi je kovčke in odšle sva do avta.
pogovor med mano (j) in mami(m)
j: ali lahko ostanem tukaj mi je zelo všeč imam prijatelje in use - živim svoje sanje.
m: pri komu boš pa živela???? pri očetu že ne!!
j: bom že nekako, velikokrat sem se že znašla
m: ne z menoj greš

in tako sva se odpravili na letališče. alex je še kar stal pred vrati in čudno s solzami v očeh gledal za mano. na letališču sem mami rekla da grem na wc in sem pobegnila. s taxijem sem se odpeljala do alexa.
najin pogovor jst (j) in alex (a)
j: alexxx
a:kako to da si vrnila
j: pobegnila sem, zaradi tebe.
a: mene ???
j: ljubim te
a: jst tut tebe

in potem sva se poljubila
reku je da se bova preselila v kanado in da grejo charlotte, nusha, max in luka znama in da bomo živeli svoj lajf. spet me je poljubil. v eni uri smo bili že na letalu

kai mislite, bo prišlo da kakšnih zapletov???
nextam čez 3 nexte pa jutr zvečr bom nextala
31. marec 2012
u62337
u62337
neext.!!!!
31. marec 2012
next
31. marec 2012
u84120
u84120
next!!
01. april 2012
нαy :3 , se prιjαvιs prosιм ιɴ :
❀мιαмι ғαѕнιoɴ deѕιɢɴerѕ вy Eric ♥ Sααde
http://www.igre123.com/forum/tema/o-de-er-y-eric-s-de/31660/

next
01. april 2012
sorri Eric ♥ Sααde se ne prjavlam več na top modele
nextam
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
na letalu je blo use super. leteli smo v 1. razredu (high class za bogate) in so nas skoz stregli. mi smo se skoz smejali in usi poslovneži pa bogati ludeki so nas postran gledal - le kako se tejli ludeki prišli sem. čez 4 ure smo pristali v kanadi na letališču in se s taxijem odpeljali v mestece ottawa (glavno mesto kanade). naselili smo se v hotelu JOy. vsi smo bili zelo zmatrani. šli smo takoj spat.naslednji dan je bil sončen in šli smo na lov za stanovanje.

po nekaj urah hoje smo umagili in šli v restavracijo na kosilo. v tej restavraciji je pristopil do nas neki george washile in rekel da je neprimičninski agent. ponudil nam je da nam razgaže neko valikansko vilo v predmestju ottawe. privolili smo in peljal nas je na ogled.
naša vila:
[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=46757392[/img]

vila je bila prfektna in še glasbeno sobo je imela. kupili smo jo. zdaj smo mogli poiskaiti samo še šolo na katero bomo hodili. za ta en mesec bi lahko šli kar na to lokalno šolo in šli smo. v šoli so nas vsi čudno gledali- like: kdo bi se zand mesc šole šou preselit. spoznali smo veliko ljudi in zdelo se je da so usi ok. prvi dan šole sploh ni bil naporen zato smo šli po prihodu domov v kino. po filmu (gledal smo loraxa / zadne cajte nam je šlo na otročje) me je alex prašu če bi bla uradno njegova punca.

nextam???
01. april 2012
next < 33

poročaj ko nextaš
01. april 2012
bom
01. april 2012
še 4 nexte rabm
01. april 2012
nextttt
01. april 2012
še 3 nexte
01. april 2012
next!
01. april 2012
u64829
u64829
Next < 33
01. april 2012
u62337
u62337
neeeext ;**
01. april 2012
okej nextammmm sam za vas
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
jst sn seveda odgovirila ja. oba sva to veselo novico sporočila charlotte,luki,nushi in maxu.

usi smo bli zloo happy.ampak to sploh še ni blo vse alex mi je povedal da gremo po valeti na izlet v pariz (francija) in da gremo v hollywood na teden mode. punce smo kar vriskale od veselja saj je pariz city of love.
ta en mesec je zelo hitro minil in vsi smo 9. razred odpravili z odliko. zaenkrat nismo imeli težav. na vse smo čisto pozabili, na naše družine in stre frende še posebej pa na jess.
bil je že čas in odpravili smo se v pariz. naš lajf je bil do zdaj vse več kor prfektn.

v parizu smo si najprej ogledali............ aiflov stolp. blo je amazing.
[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=24152268[/img]

ceu dan smo bli tm in se zafrkavali. zakaj pa ne???? imeli smo dva mesca počitnic in se nam nikamor ni mudilo.
zvečer smo šli v potujoči zabaviščni park

.
za večerjo smo šli v restavracijo its france. vse je blo supr, dokler nismo zagledali jess. foul se je spremenila. očitno je tudi ona videla nas in ona z druščino so prihiteli k nam. jess je bila vidno ljubosumna. takoj ko je prišla k nam je začela poljublati alexa in se mu opravičevati. vprašala ga je zakaj hodi s tako kmetavzarko in mi namenila pogled. alex jo je takoj odslovil in videla sem jess kako telefonira. slišala sem samo : dober dan ali sn dubla majino mamo.
alexu sem rekla če lahko čim prej odidemo ker mislim da je jess povedala moii mami kje sem. naslednji dan so nas fantje peljali v trgovino da smo si nakupile oblekce v spomin.

še isti dan smo se odpravili miami namesto v hollywood saj je poletje in smo se punce želele malo posončiti. v miamiju bomo cele počitnice.

a nextam????
01. april 2012
u84822
u84822
next
01. april 2012
še neki nextov rabm - bo pa next dans ublubm
01. april 2012
nadaljuuuj
01. april 2012
še en next najmanj
01. april 2012
u82660
u82660
neštaj nujno!!!!
pa če se ti da ubvešči k je res fhoooool dobra zgodbica!!
love it!!
01. april 2012
hvala Fυ¢κıиgWıииıe▲ zato je ta next zate
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ko smo bli na letalu smo sedaj letelu u 2 razredu ker smo bili usi skup siti teh high stvari. po pol ure vožnje z letalom so prišli neki tipčki z pištolami in rekli da je letalo ugrabljeno. rekli so tudi da se nikomur ne bo nič če ne bo panike. charlotte so izbrali za talko. ker se je upirala jo je en izmed njih s pištolo po glavi in izbral mene za talko. alex je bil vs paničen.

nasledni next bo daljši
01. april 2012
nexttt
01. april 2012
u82660
u82660
neštaj.!!
i love it!!!
01. april 2012
u62337
u62337
neeext ;D
02. april 2012
u71363
u71363
next < 3 jst sm pa nusha anede
03. april 2012
ne nis - nusha je katika, charlotte s pa ti na splošno
03. april 2012
next je za osebco k ie u zgodbici charlotte
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
no tej tipčki z pištolami so poklicali na letališče in zahtevali neko vsoto denarja.

no tej ludeki so se zadlr na telefon da č nbo dnarja da bodo oni nekoga ubil. najprei sn pomisnla nase ker sn bla talka.no ker me je tuk panika zajela sn padla u nezavest. zavedala sem se samo še treska v tla. metem ko sem bila v nezavesti smo pristali na letališču in tipčki so dubli dnar ampak so jih pri izhodu počakali specialci. usega dobr ga je blo konc med moim paničnim izbruhom nezavest. zbudil sem se v bolnici. prvo kar sem pomislila je bil alex. ni ga bilo. a sem kmalu ugotovila da ni smel priti k men ker ni bil moj sorodnik. ko sem pomislila na sorodnike se mi je zlomilo srce. pa ne zaradi mame ali očeta. spomnila sem se bratca. med ubujanjem spominov v moi glavi me je zdravnik vforašal ali sem uredu in jaz sem rekla seveda da je use kulj. zdraunika sem uprašala če sme alex k meni in reku je da lahko. ko je alex vstopil mi je po licu stekla solza zaradi moijih spominov z bratom. alex je to opazil in me vprašal kai je narobe. rekla sem mu da nič. objel me je in jst sem se mu nasmehnila.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
no next bo k dubim 5 nextov
pa da vidm če berete mam uprašanje za vas-
noooooo... al bi radi kei da dodam, vač slikc, več kkih video z musko al pa kei al vam kei ni ušeč to napište da bom spremenila
03. april 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani