Evo drage bralke, kot sem obljubila, sem spet začela objavljati novi ff od 1D Res je, da jih je že veliko, ampak eden več ne bo škodil
Torej, preden pa gremo na zgodbo, bi pa rada povedala, da je ta zgodba posvečena CUTEmalika1D<3 In zahvaljujem se vsem, ki boste brale ta ff in ki ste brale moje prejšnje ff-je ;*
Torej, tu je zgodba (: hope you like it ;D

Chapter 1

Ali veste tisti občutek, ko izgubiš osebo, ki ti je pomenila največ v življenju? Zaupal si ji, bila je tvoj vzor, rad si jo imel. Ampak kar naenkrat to osebo izgubiš in si prepuščen sam sebi. Jaz vem kakšen je ta občutek. Izgubila sem namreč mamo, ki mi je pomenila vse. Umrla je v prometni nesreči, ko sem bila stara samo 14 let. Poleg mojega najboljšega prijatelja Nialla, mi je pomenila največ. Očeta nisem poznala. Z mamo naju je zapustil, ko sem imela tri leta. Mami je morala sama garati in delati zame. Toda, ko je umrla, sem se morala znajti sama. No, to ni trajalo dolgo časa, saj je kmalu prišla socialna delavka, ki me je dodelila novi družini. Družini Payne. Imeli so še enega sina, ki je bil moje starosti. Razumela sva se, ampak takrat sem se tudi morala posloviti od svojega najboljšega prijatelja.
“Torej res odhajaš?” me je vprašal najboljši prijatelj Niall. “Ja. Nočem iti, ampak sama zase tudi ne morem skrbeti veš. Saj...saj se bova še slišala.” sem rekla. “Vem, ampak...ne bo isto. Pogrešal te bom.” je rekel. “Tudi jaz tebe Niall. Zelo te bom pogrešala.” sem rekla in ga objela. Objem mi je vrnil. “Obljubi mi eno stvar preden grem.” sem rekla. “Karkoli.” je rekel. “Moraš uspeti v petju.” sem rekla. “Isa...” je začel, a sem ga prekinila. “Niall, moraš. Imaš prevelik talent, da bi ga kar tako zapravil. Prosim. Naredi to zame.” sem rekla. “Prav Isa. To bom naredil zate.” je rekel. “Hvala ti.” sem rekla in ga spustila z objema. Odpravila sem se proti črnemu avtu, ki je čakal, da me odpelje v Wolverhampton. “Isa...” sem zaslišala. Obrnila sem se in ga pogledala. “Rad te imam.” je rekel. “Tudi jaz tebe.” sem rekla, ga še zadnjič objela, nato pa sem se odpravila novi družini nasproti.
Sem Anna Isabella Payne. Stara sem sedaj že 18 let. Imam kot ste ugotovili brata Liama, ki je tudi zelo dober prijatelj. In imam tudi najboljšega prijatelja Nialla, ki ga nisem slišala že celo večnost. Ko sem odšla, sva se seveda še kaj slišala, ampak kot je obljubil, se je prijavil na x-faktor in sedaj je v bendu z Liamom. Liam ve za Nialla, saj sva se veliko pogovarjala o njemu, ampak trenutno je na turneji. Poleg Nialla in Liama pa imam še zelo dobro prijateljico Jane, kateri zaupam čisto vse. Spoznala sem jo, ko sem se preselila v Wolverhampton in takoj sva se spoprijateljili.
Jane je moje popolno nasprotje. Ima lepe temno rjave lase in zelene oči, medtem, ko imam jaz svetle lase in modre oči. Jane je bolj divje narave, bolj samozavestna kot jaz in prava žurerka. Jaz sem bolj tip za književnost in sem bolj mirna in nesamozavestna. In rada imam tudi glasbo, čeprav so knjige moja večja strast.
“Anna, prideš prosim malo sem?” me je vprašala Karen. “Seveda.” sem rekla in odložila knjigo 50 odtenkov sive. Odšla sem do nje. “Bi mi prosim malo pomagala pri posodi?” me je vprašala. “Seveda.” sem rekla in ji začela pomagati. Karen in Geoff sta bila odlična nadomestna starša, ampak vseeno ju nisem mogla klicati mama in oče. Tega mi nista zamerila, nasprotno. Razumela sta me. In zelo sem jima bila hvaležna, da sta me vzela pod svoje okrilje.
Karen sem pomagala oprati posodo, nato pa sem se odpravila v svojo sobo in nadaljevala z branjem knjige. Ko jo enkrat začneš brati, ne moreš nehati. Ravno, ko sem bila nekje pri osmem poglavju, je nekdo potrkal po vratih. “Naprej.” sem rekla, brez da bi premaknila pogled s knjige. “Anna!” je vzkliknila Jane. “Hej.” sem rekla veselo. Skočila je k meni na posteljo. “O moj bog. Bereš 50 odtenkov sive.” je rekla. “In?” sem jo vprašala. “Ne more takšno nedolžno dekle brati ene izmed najbolj erotičnih knjig.” je rekla in zasmejala sem se. “Daj no Jane. Saj ni tako erotična.” sem rekla. “Verjemi mi, vsi govorijo samo še o tej knjigi.” je rekla. Zavila sem z očmi. “Kakorkoli, jutri je tekma. Boš šla?” me je vprašala. “Kaj pa vem.” sem rekla. “Daj no. Ne morem iti sama na tekmo. In veliko fantov bo tam.” mi je pomežiknila. “To je še en razlog več, da ne grem.” sem rekla. “Daj no Anna, prosim, prosim, prosim, prosim! Ne moreš me pustiti samo na tekmi. Saj bova samo gledali nogomet.” je rekla. “Ali ga ne predvajajo po tv-ju?” sem jo vprašala. Odkimala je. “Prosim Anna. Kaj pa če mi kdo brcne žogo v glavo in tebe ne bo tam, da bi me rešila? Nikoli več me ne boš videla in...” je začela, a sem jo prekinila. “Prav, samo prenehaj govoriti o smrti, prav?” sem rekla. “Oprosti.” je rekla. “Torej ob kolikih je tekma?” sem jo vprašala. “Ob desetih zjutraj. Prišla bom po tebe.” je rekla. “Super.” sem rekla in se nasmehnila. “Sedaj pa moram iti. Se slišiva zjutraj.” je rekla, me objela in nato odšla. Sama sem se spet posvetila knjigi. Zase bi lahko rekla, da sem pravi knjižni molj. Verjetno sem to podedovala po mami. Čez nekaj časa sem le do konca prebrala knjigo in odločila sem se, da je čas, da se odpravim spat. Najprej sem se odpravila pod tuš, nato pa sem se preoblekla v pižamo, ter se končno odpravila spat.
12. april 2013
Zakon!!!!!! Nextttt
12. april 2013
u103092
u103092
VOHAM, da bo tole spet eden najbolj popounih fanficu od tebee! *_*
POPOLNO JE, ŠE SEDAJ JE POPOUNO! *_*
Omfgggg,ker začetek! <3 PIŠI NAPREEEJ! <3
12. april 2013
neneeexxxttt
12. april 2013
u73295
u73295
Neeeeext*_____*
12. april 2013
u124282
u124282
next
12. april 2013
u103529
u103529
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxt! *________* <3
12. april 2013
u119328
u119328
neeeeeeeeeeeeeeeeext
12. april 2013
neeeeeeeeext
12. april 2013
neeeeeeeeeeeeext !!
12. april 2013
next
12. april 2013
u103180
u103180
neeext
12. april 2013
neeext!!<3333
12. april 2013
u117051
u117051
Neeext
12. april 2013
u107408
u107408
Neeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!
Tale naslov je pa iz pesmi, ne?
12. april 2013
neext...supr je..
12. april 2013
neža, ja iz pesmi je ;D
12. april 2013
u103529
u103529
od bon jovia je iz ene izmed njegovih pesmi i'll be there for you? a je iz te
12. april 2013
u122996
u122996
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!
12. april 2013
ja Ally Horan <3
12. april 2013
next
12. april 2013
Neeeeext!!
12. april 2013
nneexxtt
pol bom prebrala ker se mi zdaj ne da
12. april 2013
u125108
u125108
neeeext!!!
12. april 2013
u107408
u107408
hahhahahhahha sej vem da je i'll be there for you
Uglavnm, a sm že povedala da si svetovno začela?????
12. april 2013
u128648
u128648
Neeeeexxxxxt
12. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. april 2013
Še ena uspešnica
Neeeeeeeeext!
12. april 2013
nnnnneeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxtttttttt!!
12. april 2013