u125064
u125064
Se en pa bo nova zgodba oglašujte
30. januar 2016
ne oglašuj bo temah !!!!
Next
30. januar 2016
u125064
u125064
okey sorry
30. januar 2016
u125064
u125064
Se 1
30. januar 2016
Next Next Next
30. januar 2016
daj Next plisss ful je fajn
30. januar 2016
u125064
u125064
Ok čaki bom dala čez 20 min
30. januar 2016
u125064
u125064
Sedaj je nastopila prva ura ki nisem vedela katera je zato sem skrivaj sledila Lionu čeprav je to sigurno vedel saj lahko sliši vsk moj korak in tudi zavoha me lahko tako da je to vedel in se vsake toliko časa ubrnil malo nazaj in se nasmehnil. Sledila sem mu do kemije potem pa sem šla notri. Ko sem stopila je bilo prosto mesto pri Violetti in Lionu tokrat sem res v tremi!!! Kaj naj storim Zato sem se usedla zraven Violette in na skrivaj pisama sms Lionu ki pravi: Hey Lion sorry ker se nisem usedla zraven tebe ampak nočem da bi se z Violetto še bolj skregali zato sorry se bom pri naslednji uri. Potem je Violetta rekla naj grem drugam! Bila sem užaljena in se odšla usesti zraven Liona. Lion me je vprašalj zakaj sem se presedla. Jaz pa sem mu samo povedala da je Violett besna name in da še vedno ni bilo potrebe za to jezo. Ta učna ura kemije ni šla ravno dobro saj ko sva se z Lionom pogovarjala je Violetta žalostno strmela vame. Čeprav bi se lahko samo sprijaznila itak ne ve da ne gre za zmenek zato se nočem spreti z njo saj sva BFF že od 5 leta in se nočem spet spreti z njo najraje bi šla do nje in rekla da to ni zmenek ampak ji tega ne morem sej mi tega itak nebi vrjela.! Ko je bilo konec pouka sem stekla do Violette in jo vprašala zakaj je jezna name. Odvrnila mi je le "Mogoče ker hodiš z Lionom za mojim hrptom" potem je jokeče stekla stran. Potem sem jaz odšla do Liona in mu rekla "Lion, Violetta misli da zmenkujeva za njenim hrptom" on me pogleda z odprtimi usti in reče "k-k-k-kaj kako pa bi lahko to mislila" jaz pa hitro nazaj "Ali se spomniš ko sem ti pri šoli rekla da grem z veseljen na večerjo k tebi?" On je samo prikimal jaz pa "No takrat je bila verjetno blizu in naju je slišala no mene je slišala" Potem sem odšla na naslednjo učno uro. Po koncu šole sem šla na splet in pogledala gdaj je naslednja polna luna. videla sem da je danes. Ampak me je skrbela koj bo z Violetto in Lionom samo upam da se ne bo še bolj zapletlo. Odšla sem domov in upala da se danes končno preobrazim. Ko sem prišla domov sem rekla da bom danes šla prespat k Violetti saj če bi jima rekla da grem k Lionu me nebi pustila kaj bi dala da bi bla moja starša živa saj nebi potrebovala skrivati resnice. Odpravila sem se proti Lionovi hiši za tisto tako imenovano večerjo upam da bo meso saj so moji rejniki vegetarjanci,zato ne maram tam jesti.

Violetta ko se razburi na Lushy:

Za nadeljevanje potrebujem 8 Next -ov zato oglašujte!
In v naslednjem delu prosim napišite komu naj se odpove ker če ne boste bom morala delati tako da bo manj zapletov ker ne vem kaj hočete zato plss napišite komu naj se Lushy odpove! No ja oglašujte !
30. januar 2016
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
30. januar 2016
u125064
u125064
Se 6
30. januar 2016
Next
30. januar 2016
Next Next
nova bralka
30. januar 2016
u193093
u193093
težka prošnja če se odpove najboljši prijateljici al pa osebi s katero si je skoraj v vsem podobna oz je ista vrsta bitja kot ona in tak mimogrede celo oseba v katero se je zaljubila. hmmmmm oboje rabi sam mal težko je to reč zakaj pa preprosto ne ostane tak kot je pa bo bolj zanimivo s še večjimi zapleti?
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxtttttttttt
30. januar 2016
u125064
u125064
Se 3
30. januar 2016
u125064
u125064
no ja zgodbo mam za nadeljevanje že napisano od vas je odvisno kok boste oglaševali da dobimo še te tri Next -e
30. januar 2016
u193093
u193093
daj no prosim objavi nadaljevanje
30. januar 2016
u125064
u125064
Lej malo bom še oglaševala pol pa če v 1 uri ne bo nobenega bom dala nadeljevanje
30. januar 2016
u193093
u193093
yay
30. januar 2016
u207880
u207880
Next fulll dobra zgodba
30. januar 2016
u125064
u125064
Se 2 in tnx
30. januar 2016
u125064
u125064
Ko sem prišla do Lionove hiše sem pozvonila na vrata, ko je prišel do vrat sem zavohala velkega pečenega purana in veliko mesnih dodatkov. Kar sline so se mi cedile no ja ko je Lion odprel vrata sem videla da ima oblečen smoking! Ali misli da je to zmenek? Upam da ker si res želim da bi bil samo ne vem če kaj čuti do mene. No ja takoj ko me je zagledal je rekel "Nisem vedel ali boš zares prišla samo tukaj si no ja vstopi" Ko sem vstopila je notri še bolj dišalo kot zunaj. Lion mi je razkazal hišo samo ene sobe mi ni želel pokazati samo ne vem zakaj ali e kakšna skrivna soba kjer ima nekaj posebnega ali kaj? Zato sem ga vprašala če grem lahko na stranišče. Ko sem odšla proti stranišču sem vohala kje se primika zato sem ko je odšel splazila v tisto sobo. Ampak ne boste vrjali kaj je bilo notri! Prvič bila je moja slika z njim. Ta slika je bila ko sva se slikala pri češnjevem drevesu. Potem je bila kitara,klavir,mikrofoni,zvočniki. Mislila sem da je to soba kjer vadi. Ko sem se ubrnila proti vratom je tam stal Lion. Kako je vedel? Aja sej res lahko me je zavohal! Kako neumna sem morala bi se spomniti zato sem mu rekla "Ni tako kot misliš!" On me pogleda in rreče "sej ni nič to je le moja soba kjer vadim če še ne veš hodim še na eno šolo za talente, glazbene talente." Nisem vedela da Lion dobro poje saj pri nas nkoli ne pojemo samo note se včimo. No ja odvrnila sem mu "okey kaj če bi šla sedaj v kuhinjo na večerjo?" Lion je samo prikimal, odpravila sva se v kuhinjo. Ko sva se z Lionom vsedla sta me njegova starša razlagala kaj in kako v varni preobrazbi bla bla bla!!! Ko smo končal sta mi njegova starša povedala da je danes moja prva preobrazba. Vprašala sem ju kako to vesta in odvrnila sta mi samo to lahko vidimo po včeh. Potem je sonce zahajala odpeljala sat naju v klet ki je bila kot volčji brlog. In rekla sta "tukaj se bomo prevbrazili" Ni mi bilo jasno zakaj zato sim ju vprašala zakaj. Ona pa "ZAto ker nekateri ljudje ki vrjamejo da smo resnični nas skušajo vjeti zato je varno da ostajamo tu" Nič nisem rekla. Ko je povna luna se dvignila so nam uči postale rumene in puf smo bili že volkovi. Ko je luna zala in sonce všlo smo odšli gor. Lionu sem rekla da je bil večer zabaven. On pa no ja hvala razmišljal sem če bi šla gdaj skupaj ven?" OMG ali me vabi ven?!!! Vstala sem mirna in rekla "Ali me vabiš ven?" Gledam me in spet um uh ah "um ja mogoče pa te res" Nisem mogla vrjeti res se dogaja ampak sem vstala mirna z nasmeškom "ja lahko, lahko greve gdaj skupaj ven " Z Lionom sva se poslovila. Odpravila sem se domov k mojim rejnikom. Na poti sem srečala Violetto. Ona me je vprašala "koliko časa hodiš že z Lionom?!" Niseme vedela včem govori zato sem samo rekla "Lej Vilu jaz ne hodim z Lionom samo prijatelja sva in z tisto večerjo sploh nisem šla!" Vem lagala sem ji samo potem če bi res vedela da sem šla bi bila šebolj jezna name! Zato sem ko sem odšla napisala Lionu: Lion Vilu sem rekla da nisem la na večerjo zato naj ostane to skrivnost. Ampak ko sem poslala sem ugotovila da sem to ponesreči to sporočilo poslala Violetti!!!! Mojega življenja je konec kaj naj storim?!!!! OJOJ RES NE VEM !!!!!!!!!!! Mislim da bom morala Violetti povedati kaj sem da ji povem zakaj sem šla k Lionu na večerjo ampak vsak volko krvec ima pravilo ki jo imamo vsi enako: ne dopusti da ljudje izvejo kaj si! To sta mi povedala lionova starša. JOJ ne vem kaj naj rečem Violetti no ja grem domov zgrabit stvari za v šolo.

Lionova hiša:

Lion kakšen pogled ima ko vidi Lushy v sobi:

30. januar 2016
u125064
u125064
Ta delje bil dolg in za nadeljevanje re pričakujem 8 Next -ov
30. januar 2016
Next
30. januar 2016
u193093
u193093
šmoren prepozna sem bla