Ju3 verjetn...
07. julij 2016
Nextam, slike bom dala gor kasneje ker sm zdej na počitnicah in nimam lih časa...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
8# ZVEZDE PONOČI:
Black: "Jutro, Kay."
Od tistega videnja je minilo približno eno leto in v tem času se ni zgodilo nič pretresljivega... No nekaj se je vendarle
zgodilo. Black me je vprašal, če bi imela krdelo z njim, yaay!! No in še nekaj se je zgodilo, včeraj sva dobila dve mali
kepici. Ena je bila snežno bela z zelenimi očmi - poimenovala sva jo Star, druga pa črna z modrimi in tole kepico
sva poimenovala Night. Obedve sta bili samički. No, ker sta še premajhni, da bi bili dolgo sami moram večinoma biti z
njima v brlogu, saj je bolje zanju, če ga še ne zapuščata. Ampak čez nekaj tednov, bosta že večji in takrat ju
bom lahko - končno pustila same za nekaj časa. In tako so minevali dnevi in kmalu tedni. Kepici sta rastli, jedli
in spali. Ko so minili približno trije tedni sta lahko končno šli iz brloga... No, kot ste opazili nisem zadnje čase
nič omenjala videnj in sanj in sicer zato, ker jih sploh nisem več imela. Uglavnem zaradi tega si nisem delala preveč
skrbi, čeprav bi si jih morala. To zdaj vem in tudi obžalujem. Uglavnem, nekega dne sva z Blackom šla lovit. Star in
Night sta ostali doma, ker sta bili stari že nekaj mesecov in sta lahko skrbeli sami zase - vsaj dokler sva bila z Blackom
na lovu. No ko sva ravno začela preganjati srno se je pred nama pojavil volk. Imel je normalne oči in bil je sivi volk.
Vsaj tako sem sklepala, ko naju je zagledal je prišepal k nama. Zdel se mi je že zelo star, prav tako ni spominjal
na sovražnika, saj je imel normalne oči in ne žareče rdečih.
???: "Zdravo, mlada volka... Ali imata mogoče kaj hrane in topel dom, da bi lahko prenočila starega volka?"
Kay: "Oh, seveda. Kar za nama pojdite gospod."
Odšla sem naprej, da bi pokazala temu staremu volku, kje živiva, ko me je Black potegnil v stran in mi nekaj zašepetal.
Black: "Kay, tale volk mi ni všeč. Preveč se mi zdi, da se samo pretvarja, da šepa in, da je star..."
Kay: "Torej namiguješ... Da bi bil lahko najin sovražnik? Mislim eden od tistih, ki naju domnevno hočejo ubiti?"
Black: "Ja, no prav na to sem pomislil, ubistvu..."
Kay: "Ah, ti tepček. Pomojem ni..."
Black: "No, raje pazi nase. Prosim..."
Kay: "Bom."
Stopila sem nazaj k 'starčku' in mu pomagala pri hoji, potem pa, ko sem že lahko videla brlog je karnaenkrat odskočil od
mene. Pogledala sem ga - njegove oči so začele postajati vedno bolj in bolj rdeče in so začele svetiti. Nehal je šepati,
še več - hodil je bolj spretno od mene.
Black: "KAY; UMAKNI SEE!!!"
Stekla sem proč od volka, ampak daleč nisem prišla. Skoraj sem se zaletela v steno, ki je bila prej za mano. Tako sem se
samo obrnila in gledala volka, kako se mi je približeval z morilskim pogledom na obrazu...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Next?
08. julij 2016
In pozabla sm popravit presledke - sorry
08. julij 2016
u214089
u214089
Sem kritik

tvoja zgodbica od 1 do 10 = 4
08. julij 2016
wtf
08. julij 2016
NEXTT. pa ne glej kaj pisejo druugi. mas talent za pisanje zgodb in nadaljuj. pa ne ozeri se na slabe kritike
08. julij 2016
maša konček - hvala, sam lih talenta nimm...
in dvomim da zna tale kritik sploh pisat zgodbice.
09. julij 2016
se strinjam z mašo konček in seveda
Next
10. julij 2016
Hvala <3
In Next bo verjetno pojutrišnjem, ker jutri me cel dan ne bo doma...
11. julij 2016
u193093
u193093
SORRY ker nisem nič nxtala sam me ni nič ni blo doma. plis hitro nextaj.
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttt
15. julij 2016
kdaj bo Next
15. julij 2016
Somebody-here - sej je ok in hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Snow fall - nvm... se bom potrudla da čim prej...
20. julij 2016
Nextam, mal sm iz vaje lol, tk da tale Next je kr neki DDD
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
9# VIDENJE SE URESNIČI
In tako sem mislila, da je bilo z mano konec. Izhoda iz mojega položaja ni bilo. No razen, če bi se v petih sekundah naučila plezati. Takrat pa sem zaslišala Blacka - nekaj je zakričal, vendar je takrat volk z rdečimi očmi bil oddaljen od mene le še za korak. Zaprla sem oči in se pripravila na konec mojega življenja. Ki pa ni in ni hotel priti. Vprašala sem se, zakaj ta volk zavlačuje in, da bi dobila odgovor na to vprašanje sem odprla oči. Tako sem zagledala Blacka, ki je stal pred tistim volkom... In vse, kar se je zgodilo v enem od mojih videnj se je uresničilo... Na nebu je žarela polna luna... Pred mano sta stala Black in tisti volk... Volk je zasadil svoje zobe v Blackov vrat... Njegove oči so rdeče žarele... Pogledal me je in vedela sem, da sem JAZ naslednja... Vse je bilo enako kot v videnju. Samo ena stvar je bila drugačna (pred mano sta stala Black in neznani volk, ne pa Black in Soul). Ampak takrat ni bilo časa za razmišljanje, čeprav sem kasneje ugotovila, da sem videnje narobe razumela - seveda to zdaj ni važno. Ker nisem imela pojma od pojma, kaj naj storim sem ravnala po nagonu. Zarenčala sem in se pripravila na to, da ugriznem tistega volka. Ampak na srečo za to ni bilo potrebe. Volk je pobegnil v gozd še preden sem lahko pomežiknila. To je bilo seveda čudno ampak nisem se brigala zanj saj sem morala preveriti kako je z Blackom. In bilo je slabo. Okoli njega je bila luža krvi (mislim, da se drugače reče mlaka krvi o.O). Šla sem še bližje k njemu, da bi mu pomagala vstati, ali, da bi vsaj kaj naredila, ko je rekel...
Black: "Kay...?"
Kay: "Kaj j...je?"
Black: "Moraš me pustiti tukaj! Gotovo se bojo vrnili! Pojdi k Star in Night in pojdite nekam na varno..."
Kay: "NE, tega ne morem narediti. Če te pustim bo ti... u...umrl..."
Black: "Vem, ampak prosim te, pojdi nazaj v svoje krdelo."
Kay: "Ampak..."
Black: "Kay, poslušaj me!!!"
Te besede je rekel kar naglas in zaradi tega sem se zdrznila. Postala pa sem bolj pozorna na to, kaj govori.
Black: "Ok, ker vem, da imam verjetno na voljo samo še nekaj minut, bi ti rad nekaj povedal...."
Kay: "..."
Black: "Ahmm, no... Ubistvu ti moram priznati, da sem ti ves čas lagal."
Tega prav zares nisem pričakovala. Če ne bi imela omejenega časa bi ga najverjetneje takoj začela spraševati to in ono...
Ampak preprosto je bilo bolje, če sem tiho.
Black: "Ja... Se spomniš, ko sva se pogovarjala o tvojem videnju in sem ti rekel, da se ničesar od takrat ne spomnim?
No ubistvu se dobro spomnim kako je bilo takrat. In ne glej me tako, kot, da bi te izdal. Glej... Res te imam rad,
Kay. Ti samo poskrbi za Night in Star in vse bo ok. In seveda... Pazi se 'rdečeokih' volkov."
Kay: "Ampak - NE MOREM TE PUSTITI TUKAJJJJJJJ!!!"
Black: "Adijo!"
Potem je zaprl oči in... No... Pač.... Sej veste, kaj...

Night
https://oi39.tinypic.com/4t3jic.jpg
(Njene oči niso še tako izrazite, sj veste D)

Star
https://4.bp.blogspot.com/-ZI_GdoU-0Rs/Ts6tTNxjbxI/AAAAAAAACEQ/ekWtGBQZltQ/s1600/Wolf_pup_.jpg
(Tudi njene oči niso še tako izrazite barve...)

Night in Star skupi

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Zakluček je mal čudn, sej vem D
Ampak uglavnem... Next??
20. julij 2016
Pardon, dve slikci ne delata...
tuki sta še enkrat:

Night

Star

20. julij 2016
Oki nextam... Pa tud če nism nobenga nexta dubla... Moja bff - Snow fall pa moja prjatlca k je ni več na igrah sta rekli naj nextam...
----------------------------------------------------
Kay "NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE"
Še enkrat sem pogledala Blacka ampak pogled nanj me je naredil še bolj žalostno in pretreseno kot sem bila. Vedela sem, da Blacka ne bi smela kar pustiti tam, morala bi ga vsaj spodobno pokopati. Ampak nekako se mi je zdelo, da moram čim prej iti k Star in Night - preden se še njima kaj zgodi. Zato sem se obrnila v gozd in stekla domov, medtem pa jokala, da sem imela dlako vso premočeno. Bila sem že zelo blizu doma, ko sem se spotaknila v korenino in padla na tla. Hotela sem vstati pa nisem mogla, poleg tega pa mi je bilo vseeno. Black je mrtev in na svetu nimam nobenega več - razen Night in Star, ki pa sta po vsej verjetnosti tudi že mrtvi. Še bolj na glas sem zajokala. Spet sem poskusila vstati ampak ko mi je uspelo me je noga z katero sem se spotaknila ob korenino peklensko zabolela. Začelo se mi je vrteti in spet sem padla na tla. Zame pač ni več upanja. Veste kaj se zgodi z volkom, ki se premočno poškoduje? Umre! Izgubila sem vse upanje. Zaprla sem oči in se vprašala kaj se zgodi ko umreš. Bom mogoče spet videla Blacka? Bova lahko spet skupaj? Rahlo sem se nasmehnila, potem pa sem zaslišala tih pok - tako nekako poči vejica ko nekdo stopi nanjo. Z zadnjimi močmi sem odprla oči in pogledala navzgor. Tam je stala volkulja, ki je bila čisto enaka kot jaz. Bila je snežno bele barve in imela je sijoče modre oči - natanko take kot jaz. Gobček se mi je ssm odprl. Mislila sem, da sem edina na celem svetu take barve. Ampak itak me zdaj ne bo več (). Zdaj bo ona edina. Spet sem hotela zapreti oči ampak takrat je rekla...
???: "Hey, kaj se je pa tebi zgodilo?"
Kay: "Eh saj ni važno. Preveč, da bi ti vse povedala..."
???: "Umm, a ti lahko kako pomagam?"
Kay: "Ammm, verjetno ne."
???: "Ah, cmon. Nekaj ni ok z tabo. Btw jaz sem Arya. Ti?"
Kay: "Ah, moje ime je Kay..."
Arya: "No, lepo te je bilo spoznati. Zdaj pa, kako naj ti pomagam?"
Kay: "No še vedno nevem, če mi lahko... Če pa vztrajaš, lahko greš preverit, če sta moji hčerki v redu...."
Arya: "Ok, počaki me tukaj."
In tako je odšla. Nisem vedela ali naj ji zaupam. Ampak vsaj rdečih oči ni imela. Poleg tega pa bi se, če bi bili Night in Star še živi mogoče še splačalo živeti...
---------------------------------------------------
Nextam? Pa vem da je zlo čuden Next... Prosim oprostite mi!! D
27. julij 2016
Next nujno
27. julij 2016
Tnx!!
27. julij 2016
DD
27. julij 2016
Wtf
27. julij 2016
27. julij 2016
Ok, nextam, kr me je bff prisilla DDD in če ne bi nextala bi me obglavla... Lol
Aja pa pejte brat njeno zgodbico - Dragon story. Je full cool. Dost bolša od tele.
-------------------------------------------------
27. julij 2016
11# POSLEDNJA SOLZA
Čez približno 15 min se je Arya vrnila.
Arya: "Vse je ok z njima. Samo malo sta bili prestrašeni, ker tebe in njunega očeta ni bilo... No uglavnem zdaj sta v brlogu in spita..."
Oddahnila sem se, potem pa sem se spet spomnila na Blacka in po licu mi je pritekla še ena solza. Obrisala sem si jo in se odločila, da ne bom več jokala. Kar je bilo, je bilo. In kar je, je. Pogledala sem Aryo, ki me je gledala z vprašujočim pogledom in se počasi vsedla. (sprednja desna) Tačka me je zabolela, vendar sem jo dvignila v zrak in več teže prenesla na levo tačko. Nato sem vstala in naredila par korakov po treh tačkah, vendar mi jih več ni uspelo. Spet sem padla po tleh in zajavkala. (ne morete si predstavljati kako je bolelo) nato he k meni prišla Arya...
Arya: "Hey, kam pa greš?
Kay: "Ammmm, moram k Night in Star..."
Arya: "Ja, no dvomim, da boš daleč prišla..."
Kay: "Eh, ne govori... Saj vem..."
Arya: "Glej, lahko ti pomagam..."
Kay: "Ni treba. Res, hvala za vso pomoč!"
Arya: "Oki. Tudi prav. Se vidiva...
Mogoče."Medtem ko sva se pogo
varjali sem vstala in se počasi odpravila proti brlogu. Sicer sem umes dostikrat pogrnila po tleh, ampak vseeno sem kmalu bila pri brlogu. Šla sem notri in pozdravila Night in Star, ki sta se že
zbudili. Vprašali sta me, kje je njun oče, jaz pa jima nisem mogla povedati resnice, zato sem rekla, da bo kmalu nazaj in šla naravnost v 'posteljo' in zaspala. To noč nisem imela videnja, xato sem se, ko sem se zbudila počutila odlično - razen tega, da me je peklensko bolela tačka in da sem včeraj zgubila moža. Vlegla sem se na hrbet in se pretegnila, bila sem iskreno zadovoljna, da sem še živa. Nato pa je v mojo sobo pritekla Night.
Night: "Mami, mami - neki volkovi z rdečimi očmi so pred našim brlogom!"
Hitro sem ji ukazala naj se skrije in poklicala še Star. Nato sem vstala in odšepala do vrat, da bi branila brlog. No, sem pomislila, mogoče pa ne bom več mogla dolgo vživati, ker sem živa...
-------------------------------------------------
Nextam? In tale Next je terrific .-.
Se posebej kr sva se z bff non stop smejale medtem k sva pisali najine zgodbice in se nism mogla zbrat D
27. julij 2016
Uživati*
27. julij 2016
Next nujno
27. julij 2016
Hvala lolz
27. julij 2016
Ok, zdej bojo nexti bol redno... Sam prob. Je, da dobivam nexte sam še od Snow fall pa od ene druge prjatlce... Tk da nvm a ste vsi drugi šli na počitnce al kaj
---------------------------------------
12# POBEG
Počasi sem se premikala proti vhodu brloga. Pred njim je bilo približno 10 volkov, kar pomeni, da nisem imela šanse proti njim. Ampak morala sem se vsaj potruditi, da jih odženem - drugače bi bilo vse žrtvovanje drugih volkov zame, zaman... (npr. Moja mama je umrla ker se je žrtvovala zame, pa tudi Black in bog ve kdo še vse). Zato sem stopila še bližje vhodu in tiho zarenčala. Takrat pa sem zaslišala nek glas...
???: "Kay, kot vidiš nimaš šans, da nas premagaš, zato se predaj! Nismo prišli zaradi tega, da bi vas ubili... Ampak potrebujemo manjšo uslugo od tebe. Takoj zdaj nam predaj Night!"
Pogledala sem v smer glasu in zagledala - Soula!
Kay: "Ni šans! Dobili jo boste samo prek mojega trupla!!"
Soul: "Tudi prav. Demon - opravi z njo. Nočem si umazati dlake z krvjo."
Takrat je v ospredje stopil volk, ki je ubil Blacka... Nisem vedela kaj naj naredim, zato sem se mu izmuznila ravno ko se je zakadil k meni in pobegnila v gozd...
Soul: "Eh, a moram res vedno VSE narediti sam?"
Ko je to rekel je stekel za mano v gozd... Ko sem ga zagledala sem tekla še hitreje, ampak nisem imela več veliko energije. Poleg tega me je tačka začela boleti še huje... Nato sem pritekla k reki. Če sem hotela priti čez sem morala plavati, za kar pa niti približno nisem imela dovolj moči. Ampak saj druge izbire nisem imela. Zato sem samo globoko vdihnila in skočila v reko...
------------------------------------------------
Nextam?
27. julij 2016
Next
27. julij 2016
Pa takoj če bi šlo
27. julij 2016
Hvala!! In amm ne bo šlo
27. julij 2016
Next
27. julij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani